Jump to content

RYE Traveler 3503 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά μου έδωσαν το rye 3503 και θα ηθελα να μου στείλετε και εμένα ένα pm με τις οδηγίες για το dest 7. επείσης ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ το cd με τουσ drivers που δείνει μέσα στην συσκευασία γιατί το είχε χάσει. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά μου έδωσαν το rye 3503 και θα ηθελα να μου στείλετε και εμένα ένα pm με τις οδηγίες για το dest 7. επείσης ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ το cd με τουσ drivers που δείνει μέσα στην συσκευασία γιατί το είχε χάσει. Ευχαριστώ

 

Εχεις pm φιλε μου.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , εχω χασει επεισοδια και δεν ξερω ποιος ειναι ο τελευταιος χαρτης για dest7 , μηπως μπορει καποιος να με ενημερωσει και να μου πει απο που θα τον <<αγορασω>>????
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , εχω χασει επεισοδια και δεν ξερω ποιος ειναι ο τελευταιος χαρτης για dest7 , μηπως μπορει καποιος να με ενημερωσει και να μου πει απο που θα τον <<αγορασω>>????

 

Κοιτα τα pm σου.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Χίλια ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

 

μήπως έχει κάποιος όμως και το cd???????????

 

Εγω δεν εχω rye οποτε δεν το εχω...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι καλημέρα. Υπάρχει κάποιος τρόπος να λειτουργήσω το rye 3503 στη θάλασσα. Υπάρχει software που να μπορώ να καταγράφω τη πορεία μου και να σημαδεύω περιοχές-σημεία με συντεταγμένες? (για ψαρεματακι).Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι καλημέρα. Υπάρχει κάποιος τρόπος να λειτουργήσω το rye 3503 στη θάλασσα. Υπάρχει software που να μπορώ να καταγράφω τη πορεία μου και να σημαδεύω περιοχές-σημεία με συντεταγμένες? (για ψαρεματακι).Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Υπαρχει αλλα δυστηχως ειναι μονο για pocketpc και οχι PNA,

ειναι μεσο της GARMIN.

αλλα και κατι αλλο.... Τα μηχανακια αυτα μισουν την υγρασια παρα πολυ!

Ουτε τον ιδρωτα της τσεπης αντεχουν!

φιλικα μην το παρεις μαζι σου!:worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια εχω σχεδον ενα 8μηνο λογω στρατου να μπω!! εχει καποιος τους τελευταιους χαρτες για το dest 7 ? εχω μεινει πισω!!! και ξερει κανεις αν μπορω να βαλω garmin? εχω το μαμα προγραμμα και το dest στην καρτα!
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω σχεδον ενα 8μηνο λογω στρατου να μπω!! εχει καποιος τους τελευταιους χαρτες για το dest 7 ? εχω μεινει πισω!!! και ξερει κανεις αν μπορω να βαλω garmin? εχω το μαμα προγραμμα και το dest στην καρτα!

 

Εχεις Pm φιλε μου.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω την νεα αναβαθμιση στους χαρτες(ευχαριστω γιαννη) το κανω extract και εμφανιζει

2 φακελους for links και greeceu. αποεκει καιπερα τι κανω? τι σβηνω απο την καρτα sd το προηγουμενο greeceu ? το for links τι το κανω?

μπορω να περασω καινουργια pois???

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω την νεα αναβαθμιση στους χαρτες(ευχαριστω γιαννη) το κανω extract και εμφανιζει

2 φακελους for links και greeceu. αποεκει καιπερα τι κανω? τι σβηνω απο την καρτα sd το προηγουμενο greeceu ? το for links τι το κανω?

μπορω να περασω καινουργια pois???

 

Ετσι ακριβως...Για δικα σου νεα pois νομιζω ναι αλλα δεν ξερω σιγουρα.

 

Οδηγιες :

 

 

1. Αντιγράφετε το χάρτη (φάκελος GreeceU) ή στην κύρια μνήμη Start\Programs\File explorer --> "MyDevice\DestinatorApps\Destinator" ή στην κάρτα μνήμης Start\Programs\File explorer --> "MyDevice\Storage Card\DestinatorApps". Αν υπάρχει ήδη ο φάκελος GreeceU μπορείτε να τον διαγράψετε ή να τον μετονομάσετε.

 

2. Aντιγράφετε τα αρχεία αποφυγών (τα περιεχόμενα του φακέλου ForLinks) στο φάκελο όπου είναι εγκατεστημένο το Destinator και μέσα στη διαδρομή Start\Programs\File explorer --> "MyDevice\DestinatorApps\Destinator\UserData\ForLinks".

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Ποια κάρτα flash SD 4GB διαβάζει το RYE 3503.

Η αν υπάρχω τρόπος να διαβάζει όλες τις 4GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
σημερα μου δωσαν ενα παρομοιο για να του περασω destinator και igo,νομιζα οτι ηταν κατι απλο σαν pda αλλα τα εχω βρει σκουρα,του εχω βαλει μια καρτα απο ενα mio a701 μετα παραπανω προγραμματα...αλλα μετα?πως μπορω να τα τρεξω και πως μπορω να βγαλω τις συντομιες τους στην επιφανεια ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , εχω χασει επεισοδια και δεν ξερω ποιος ειναι ο τελευταιος χαρτης για dest7 , μηπως μπορει καποιος να με ενημερωσει και να μου πει απο που θα τον <<αγορασω>>????

 

 

Μήπως θα μπορούσα να τον έχω κι εγώ; thinks:):):)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσα να τον έχω κι εγώ; thinks:):):)

 

Εχεις pm............

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη ευχαριστώ πολύ :thanks:

 

Νασαι καλα φιλε μου....

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχω εγκατεστημένο στο gps μου(rye 3503) το destinator 7.Υπαρχει καποια ενημερωμένη εκδοση χαρτων για ελλαδα? Προκειται να παω Ισπανια, συγκεκριμενα Βαρκελωνη που μπορω να βρω τους αντιστοιχους χαρτες? Ποια ειναι ι διαδικασια για να τους φορτωσω στο destinator? Ευχαριστω προκαταβολικα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Ποια κάρτα flash SD 4GB διαβάζει το RYE 3503.

Η αν υπάρχω τρόπος να διαβάζει όλες τις 4GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα,

Μηπως κάποιος φιλος γνωριζει πως μπορούμε να εμφανισουμε τον Windows explorer της συσκευης ετσι ωστε να μπορουμε να εγκαταστησουμε και αλλα προγραμματα (οπως στα Pda).

Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχω εγκατεστημένο στο gps μου(rye 3503) το destinator 7.Υπαρχει καποια ενημερωμένη εκδοση χαρτων για ελλαδα? Προκειται να παω Ισπανια, συγκεκριμενα Βαρκελωνη που μπορω να βρω τους αντιστοιχους χαρτες? Ποια ειναι ι διαδικασια για να τους φορτωσω στο destinator? Ευχαριστω προκαταβολικα...

 

Η πιο ενημερωμενη για ελλαδα ειναι η 2008.Q4.114

Με λιγο ψαξιμο στο νετ τους βρισκεις πανευκολα(Google It,torrent it!!!)

H διαδικασια ειναι ιδια με αυτην που περασες τον ελληνικο.

 

Καλησπέρα παιδιά

Ποια κάρτα flash SD 4GB διαβάζει το RYE 3503.

Η αν υπάρχω τρόπος να διαβάζει όλες τις 4GB

Καμια

Οχι

Oι SD που ειναι 4gb και ανω ειναι SDHC τις οποιες δεν διαβαζει το RYE.

 

Καλημέρα,

Μηπως κάποιος φιλος γνωριζει πως μπορούμε να εμφανισουμε τον Windows explorer της συσκευης ετσι ωστε να μπορουμε να εγκαταστησουμε και αλλα προγραμματα (οπως στα Pda).

Ευχαριστώ

Καπου στις πρωτες σελιδες εχει αναφερθει αν δεν κανω λαθος,αν θες ψαξτο και θα το βρεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα, εχει συνδεσει κανεις το rye 3503 με τα vista?

Εννοω αν μπορεσε να δει την συσκευη σαν αφαιρουμενο δισκο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...