Jump to content

RYE Traveler 3503 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εφοσον εχεις ακομα την αποδειξη αγορας μπορεις να το επιστρεψεις και αν γινει αντικατασταση, θυμησου να ζητησεις αποδειξη αντικαταστασης. Η εγγυηση ανανεωνεται σε αυτη την περιπτωση!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ευχαριστω πολυπαιδια.απλα απο οτι ειδα δεν υπαρχει πλεον διαθεσιμο το μοντελο αυτο γι αυτο ανησυχω μηπως μου πουν για επισκευη η οποια θα παρει πολυ καιρο κλπ κλπ...
Link to comment
Share on other sites

Μπα δυσκολο. Το πολυ πολυ κανα πιστωτικο να σου δωσουν!
Link to comment
Share on other sites

Μπα δυσκολο. Το πολυ πολυ κανα πιστωτικο να σου δωσουν!

 

kκαλησπερα.το κρατησαν για τεχνικο ελεγχο να παει στα κεντρικα και απο εκει στην αντιπρωσοπεια και μετα αν δεν βρουν καποιο σφραγισμενο απο τις αποθηκες θα δουνε για αντικατασταση με αλλη συσκευη.αυτα μου ειπαν.θα παρει βδομαδα τουλαχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε καινουργιος χαρτης.

2008.Q4.117

Οποιος θελει ξερει τον τροπο.Απλα προσοχη στο τι ποσταρουμε μην το χασουμε το thread χρονιαρες μερες!!

 

Υπαρχει τροπος να τον βρουμε ???

Minix Neo X8-H
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να τον βρουμε ???

 

 

Πολλοι .Οπως τα pm .........:D:D:D:D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πολλοι .Οπως τα pm .........:D:D:D:D

 

Καλησπέρα μας και Καλή χρονιά να έχουμε,

 

Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει να βάλω άλλο πρόγραμμα πλοήγησης στο Rye 3503?

Δοκίμασα με την SD καρτούλα αλλα δεν παίζει, το ορίζω σαν αρχικό πρόγραμμα αλλά δεν το φορτώνει!:(

 

Επίσης, τι τύπος είναι το καλώδιο του για να το αγοράσω? Είχα ένα παλιότερα που έκανε από ένα κινητό μου αλλά το πούλησα και τώρα δεν μπορώ να το συνδέσω!!

-- Την υπογραφή σου και το.. LIKE σου πρέπει να πεοσέχεις που τα βάζεις μας έλεγαν οι προΓιαγίαδες μας!! -- :p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μας και Καλή χρονιά να έχουμε,

 

Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει να βάλω άλλο πρόγραμμα πλοήγησης στο Rye 3503?

Δοκίμασα με την SD καρτούλα αλλα δεν παίζει, το ορίζω σαν αρχικό πρόγραμμα αλλά δεν το φορτώνει!:(

 

Επίσης, τι τύπος είναι το καλώδιο του για να το αγοράσω? Είχα ένα παλιότερα που έκανε από ένα κινητό μου αλλά το πούλησα και τώρα δεν μπορώ να το συνδέσω!!

 

 

Δεν χρειαζεται να συνδεσεις το rye με το pc. Την καρτα sd την γραφεις με ενα card reader για το destinator.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μας και Καλή χρονιά να έχουμε,

 

Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει να βάλω άλλο πρόγραμμα πλοήγησης στο Rye 3503?

Δοκίμασα με την SD καρτούλα αλλα δεν παίζει, το ορίζω σαν αρχικό πρόγραμμα αλλά δεν το φορτώνει!:(

 

Επίσης, τι τύπος είναι το καλώδιο του για να το αγοράσω? Είχα ένα παλιότερα που έκανε από ένα κινητό μου αλλά το πούλησα και τώρα δεν μπορώ να το συνδέσω!!

 

Για το καλωδιο που λες χρειαζεσαι ενα mini-usb -> usb. Αν το θες για φορτιση ΟΚ αλλα για μεταφορα αρχειων καλυτερα απο card reader.

 

Τσεκαρε και τα πμ σου.....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για το καλωδιο που λες χρειαζεσαι ενα mini-usb -> usb. Αν το θες για φορτιση ΟΚ αλλα για μεταφορα αρχειων καλυτερα απο card reader.

 

Τσεκαρε και τα πμ σου.....

 

Βρήκα καλωδιάκι εντάξει.. είχα ένα χρησιμοποιούσα για το PSP και έκανε στο RYE!!:)

 

Θένκς και για την πολύτιμη βοήθεια σας παλικάρια, βρέθηκε λύση τελικά και το Rye μου δουλεύει ρολοϊ!!!

 

Να είσαστε καλά να περνάτε ακόμα καλύτερα:D:!:;)

-- Την υπογραφή σου και το.. LIKE σου πρέπει να πεοσέχεις που τα βάζεις μας έλεγαν οι προΓιαγίαδες μας!! -- :p
Link to comment
Share on other sites

Μπορει κάποιος να μου στειλει ένα πμ για τον πιο τελευταιο χάρτη για το 3503 ?

Destinator 7 έχω και πάει μια χαρα!!!

Ακομά χάρτη για Γερμανια που μπορώ να βρώ??

Ενα μεγάλο ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορει κάποιος να μου στειλει ένα πμ για τον πιο τελευταιο χάρτη για το 3503 ?

Destinator 7 έχω και πάει μια χαρα!!!

Ακομά χάρτη για Γερμανια που μπορώ να βρώ??

Ενα μεγάλο ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!!

 

 

Eχεις pm.:):):):)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

΄Κύριοι καλημέρα. Πως θα μπορούσα να βρω τον καινούριο χάρτη για destinator 7? Επίσης χάρτες Ευρώπης. (Εχω το Rye 3503). Ευχαριστω προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Ασχετη ερώτηση: ξέρει κανείς αν μπορεί να διαβάσει το μηχανάκι μας και pdf αρχεία? Μήπως εκεί που λέει για ebooks αυτό εννοει?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.το κρατησαν για τεχνικο ελεγχο να παει στα κεντρικα και απο εκει στην αντιπρωσοπεια και μετα αν δεν βρουν καποιο σφραγισμενο απο τις αποθηκες θα δουνε για αντικατασταση με αλλη συσκευη.αυτα μου ειπαν.θα παρει βδομαδα τουλαχιστον.

 

τελικα μετα απο 15 μερες μου τηλεφωνησαν να παω να το παρω.εγινε επισκευη..αντικατασταση του πληκτρου ανοιγματος.προς το παρον δουλευει οκ αντε να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ ΨΑΧΝΟ ΤΟΝ Q4 GIA DESTINATOR ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ???????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..........................΄΄΄΄΄΄΄¨)

 

 

Αν δεν φωναζες θα ηταν καλυτερο.Εχεις pm.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θέλω μια εξυπηρέτηση πέρασα τον τελευταίο χάρτη και έχασα όλα τα κέντα διασκέδασης τα εστιατόρια με live μουσική επειδή μου είχαν κάνει την ζωή μου εύκολη μπορεί να μου στείλει κάποιος το νέο χάρτη με όλα τα αγαπημένα καλούδια του παλιού
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ότι έχεις βάλει τον καινούριο χάρτη 2008.q4.115 που έχει διορθωμένα pois.Οτι αγαπημένα χρειάζεσαι σχετικά με κέντρα διασκεδάσης και όχι μόνο θα τα βρεις στο http://www.index.pois.gr/ δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να μου στείλει κάποιος τον τελευταίο χάρτη Ελλάδας για destinator 7 και κάποιον χάρτη για Βαλκάνια και Ευρώπη ; (Φεύγω ταξίδι το Σάββατο για Ελβετία...:lol::lol::lol:)
Amoi N828, SE Live Walkman, Nokia 101
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να μου στείλει κάποιος τον τελευταίο χάρτη Ελλάδας για destinator 7 και κάποιον χάρτη για Βαλκάνια και Ευρώπη ; (Φεύγω ταξίδι το Σάββατο για Ελβετία...:lol::lol::lol:)

 

Κοιτα τα Pm σου.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι εκανα αλλα πλεον δεν φορτωνει τον χαρτη.

Μενει στο κυριο μενου χωρις να μπορω να κανω τιποτα αλλο

Τι επαθε και τι μπορω να κανω για να επανελθει ?

Του εκανακαι reset αλλα τιποτα

Minix Neo X8-H
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...