Jump to content

Τι θεωρείτε «μαγκιά» για σας στη ζωή;


kostakis_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για μενα η μεγαλυτερη μαγκια ειναι να ξυπναω το πρωι οποτε θελω εγω και οχι οποτε θελει η ζωη......ειναι ατακα δικη μου και τη θεωρω τη μεγαλυτερη μαγκια στη ζωη μου.δυστυχως στις 6 ξυπναω:(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 146
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χμ να κανεις τα ονειρα σου πραγματικότητα.. και να τα χεις καλά με τον εαυτό σου πάντα να νιώθεις ωραία.. πολύ δύσκολο φαίνεται:(
Link to comment
Share on other sites

Na μην παρασυρεσαι απο τιποτα και κανεναν!!!!!:!:

 

για μενα η μεγαλυτερη μαγκια ειναι να ξυπναω το πρωι οποτε θελω εγω και οχι οποτε θελει η ζωη......ειναι ατακα δικη μου και τη θεωρω τη μεγαλυτερη μαγκια στη ζωη μου.δυστυχως στις 6 ξυπναω:(

 

Εγω ξυπναω 6 : 35 για να ετοιμαστω για το σχολειο:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξυπναω 6 : 35 για να ετοιμαστω για το σχολειο:p

 

μακαρι να μη ξυπνησεις ποτε στις 6:30 για να πας σε ανθυγιεινη δουλεια......εγω αυτο κανω καθημερινα.

Link to comment
Share on other sites

ti ανθυγιεινη δουλεια είναι αυτη αν επιτρεπεται;;;:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ti ανθυγιεινη δουλεια είναι αυτη αν επιτρεπεται;;;:worry:

 

καρκινογονα χωρις εξαερισμο και διαφορες αλλες καρκινογονες ουσιες,αυτο που σου ευχομαι ειναι να μη μπλεξεις ποτε σε τετοια δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

να ειναι κανεις ξηγημενος και να ειναι αντρας αλλιως να φοραει φουστες οποιος δεν ειναι ειληκρηνης στον λογο του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

να ειναι κανεις ξηγημενος και να ειναι αντρας αλλιως να φοραει φουστες οποιος δεν ειναι ειληκρηνης στον λογο του.

+1000!!!

Link to comment
Share on other sites

για μενα η μεγαλυτερη μαγκια ειναι να ξυπναω το πρωι οποτε θελω εγω και οχι οποτε θελει η ζωη......ειναι ατακα δικη μου και τη θεωρω τη μεγαλυτερη μαγκια στη ζωη μου.δυστυχως στις 6 ξυπναω:(

Να τα βροντίξει και να πάει να γίνει βοσκός. Χωρίς πλάκα, το εννοώ. Αλλά ενώ όλοι βρίζουμε το σύστημα, όλοι το αποδεχόμαστε, γιατί αλλιώς όποιος δεν το αποδεχόταν, δεν θα είχε κινητό, δεν θα είχε υπολογιστή, δε θα πήγαινε 5-6 φορές τη βδομάδα στη δουλειά, αλλά θα δούλευε όποτε χρειαζόταν.

Οπότε kostaki, θα συμφωνήσω μαζίο σου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Η μεγαλύτερη μαγκιά είναι να έχεις την δύναμη και να ξεπερνάς εύκολα τις δύσκολες στιγμές Να μην σε παίρνει από κάτω !!!!;)

Εγώ μπορώ και το κάνω αυτό ..... με οποιοδήποτε κόστος !!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Να τα βροντίξει και να πάει να γίνει βοσκός. Χωρίς πλάκα, το εννοώ. Αλλά ενώ όλοι βρίζουμε το σύστημα, όλοι το αποδεχόμαστε, γιατί αλλιώς όποιος δεν το αποδεχόταν, δεν θα είχε κινητό, δεν θα είχε υπολογιστή, δε θα πήγαινε 5-6 φορές τη βδομάδα στη δουλειά, αλλά θα δούλευε όποτε χρειαζόταν.

Οπότε kostaki, θα συμφωνήσω μαζίο σου. ;)

Οι βοσκοί ξυπνούν απ'τα χαράματα...

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος να ειναι συμβόλαιο! Η ειλικρίνια!

 

To βασικότερο είναι αυτό, ειδικά όταν το λένε οι άλλοι για σένα :wink:

 

Επιπλέον ... το να μη χρωστάς ...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

να εισαι ειλικρινης, τιμιος και αυτοδημιουργητος. Να μην εχεις αναγκη κανεναν.να ξεκινησεις απο το 0 και να φτιαξεις αυτοκρατορια,ξερω ειναι δυσκολο να εισαι ταυτοχρονα και τιμιος.αλλα αυτο για μενα ειναι μεγαλη μαγκια
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

να εισαι Ανθρωπος...(με οτι αυτο συνεπαγεται....μπορεις; )
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Nα εισαι ανεξαρτητος και κυριως να ξερεις να χρησιμοποιεις σωστα την ανεξαρτησια σου. Να αρπαζεις την ζωη "από τα μαλλιά" και να την φερνεις βολτα εσυ...οχι αυτη...

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Nα εισαι ανεξαρτητος και κυριως να ξερεις να χρησιμοποιεις σωστα την ανεξαρτησια σου. Να αρπαζεις την ζωη "από τα μαλλιά" και να την φερνεις βολτα εσυ...οχι αυτη...

 

αυτο εννοω οταν λεω "να ξυπναω οτι ωρα θελω εγω και οχι οτι ωρα θελει η ζωη" μπραβο σου εισαι μεσα στο μυαλο μου.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο πολύ στοχασμό (:blink:) και σκέψη έβγαλα το εξής συμπέρασμα..: Καλά όλα αυτά αλλα κανείς δεν τα τειρεί...:(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...