Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

microSDHC, όχι SDHC.

 

Διαβάζει άνετα την 8GB.

 

Sandisk 8GB Micro SD SDHC MicroSD Memory Card 8 GB ??? (αυτή δηλαδή ?)

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάνεις να βάλει SDHC Card 8GB+ ???? την αναγνωρίζει σίγουρα? Αν ξέρει κάποιος δοκιμασμένα να μου απαντήσει μην την πάρω άδικα…:respect:

 

γιατι ???:what:

 

την γεμισες ??:w00t:

 

το μονο αρνητικο ειναι αποτι εχω ακουσει ειναι η λιγο μεγαλυτερη καταναλωση.. αν προστεσεις καρτα.. αλλα την χρειαζεσαι πραγματι?

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

γιατι ???:what:

 

την γεμισες ??:w00t:

 

το μονο αρνητικο ειναι αποτι εχω ακουσει ειναι η λιγο μεγαλυτερη καταναλωση.. αν προστεσεις καρτα.. αλλα την χρειαζεσαι πραγματι?

 

 

Ε τώρα να μην έχω την τριλογία του “The Lord of the Rings” επάνω? Απαράδεχτο!:p

Αύριο θα έχω το κινητό στα χέρια μου.. απλά την κάρτα την βρήκα στο eBay €22 ευρώ και την αγόρασα. :D

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Οι τελευταιες εγκυροτατες πληροφοριες λενε οτι τις επομενες 3-4 μερες θα ειναι στις αποθηκες τις Vodafone και μεχρι 27-28 στους υπολοιπους....Αντε και περιμενει η επιδοτηση...:lol:

 

Πόσο έγκυρες είναι οι πληροφορίες? Γιατί έχω κρατήσει "κάβα" σε ένα μαγαζί 285 ευρώ από επιδότηση και την δευτέρα που θα ανέβω πάνω έλεγα να πάρω κάποιο κινητό και να το πουλήσω. Αλλά αν είναι όπως τα λες να περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο έγκυρες είναι οι πληροφορίες? Γιατί έχω κρατήσει "κάβα" σε ένα μαγαζί 285 ευρώ από επιδότηση και την δευτέρα που θα ανέβω πάνω έλεγα να πάρω κάποιο κινητό και να το πουλήσω. Αλλά αν είναι όπως τα λες να περιμένω.

Ειναι μεσα απο Ευρωηλεκτρονικη. Το ατομο που μου το ειπε ειναι πολυ εμπιστο και με τις πιο εγκυρες πληροφοριες.

Link to comment
Share on other sites

Από vodafone θα είναι vodafone live? Και αν ναι τι συνεπάγεται αυτό? Θα έχει τπτ κλειδώματα?

 

με τιποτα.τι κλειδωματα?

wm συσκευη ειναι

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα έχει τπτ κλειδώματα?

 

Κλειδώματα δε θα έχει αλλά καλό είναι να μην έχει και τίποτε άλλο σχετικό με Vodafone.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κλειδώματα δε θα έχει αλλά καλό είναι να μην έχει και τίποτε άλλο σχετικό με Vodafone.

 

συμφωνω απολυτα

Link to comment
Share on other sites

Κλειδώματα δε θα έχει αλλά καλό είναι να μην έχει και τίποτε άλλο σχετικό με Vodafone.

Μακάρι. Άντε να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

 

Καλοοο… πες μας και εμάς που βρήκες το skin? Εδώ? Πως γίνεται να βλέπεις στα ελληνικά τις μέρες?

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Πάντως φίλος που έχει στελεχιακή θέση στο Marketing του πλαισίου σήμερα μου είπε ότι δεν έχει καμιά ενημέρωση για το κινητό και φίλος που δουλεύει στην Vodafone μου είπε οτι στα καταστήματα Vodafone θα είναι τέλη Σεπτεμβρίου αρχές Οκτώβρη ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Καλοοο… πες μας και εμάς που βρήκες το skin? Εδώ? Πως γίνεται να βλέπεις στα ελληνικά τις μέρες?

 

ναι τα σκιν ειναι απο τον κυρο...

 

τα ελληνικα τα βλεπω γιατι εχω βαλει regional settings athens... και τα κανει μονο του ελληνικα... οπως και στα windows αμα εχεις τα αγγλικα και βαλεις region αθηνα τοτε η ημερομηνια γυρναει μονη της...

 

οσο αφορα το resco kayboard το δοκιμασα σημερα... αλλα δεν χρειαστηκε να βαλω τα ελληνικα fonts... με τα μαμισια αρχεια της εγκαταστασης εβαλα primary kboard EN και secondary GR.. και ολα μια χαρα..

 

οχι οτι θα το χρησημοποιεισω.. αλλα ετσι για να υπαρχουνε.. παντα σε greeklish smsαρω..

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

ναι τα σκιν ειναι απο τον κυρο...

 

τα ελληνικα τα βλεπω γιατι εχω βαλει regional settings athens... και τα κανει μονο του ελληνικα... οπως και στα windows αμα εχεις τα αγγλικα και βαλεις region αθηνα τοτε η ημερομηνια γυρναει μονη της...

 

οσο αφορα το resco kayboard το δοκιμασα σημερα... αλλα δεν χρειαστηκε να βαλω τα ελληνικα fonts... με τα μαμισια αρχεια της εγκαταστασης εβαλα primary kboard EN και secondary GR.. και ολα μια χαρα..

 

οχι οτι θα το χρησημοποιεισω.. αλλα ετσι για να υπαρχουνε.. παντα σε greeklish smsαρω..

 

Thanks.....

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Τι ενοεις ποιον κυρο.....?

 

http://www.imarche.net/omnia/kyro.htm

 

ειναι κατι που πληρωνεις να τα παρεις παντως φαινονται ωραια!

 

ναι πρεπει να "πληρωσεις" για το spb mobile shell . . :X

τα skins ειναι free . .

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι λιγο ασχετος με αυτα. αν αγορασω spb mobile shell 2.1 μετα π.χ. αυτα τα skin απο τον κυρο πως θα τα περναω μεσα; (το ξερω ειναι λιγο χαζη ερωτηση :O)
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
επειδη ειμαι λιγο ασχετος με αυτα. αν αγορασω spb mobile shell 2.1 μετα π.χ. αυτα τα skin απο τον κυρο πως θα τα περναω μεσα; (το ξερω ειναι λιγο χαζη ερωτηση :O)

 

Agorase to esy kai afto einai to efkolo komati... yparxoun pantou tutorials gia afto.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι λιγο ασχετος με αυτα. αν αγορασω spb mobile shell 2.1 μετα π.χ. αυτα τα skin απο τον κυρο πως θα τα περναω μεσα; (το ξερω ειναι λιγο χαζη ερωτηση :O)

 

στην σελιδα που κανεις download skins εχει δεξια Installation instructions.. οεο.:nagger:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...