Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα

επειδη ειμαι σε αναζητηση συσκευης και ακομη δεν εχω καταληξει θελω να ρωτησω το εξης

σαν κινητο το omnia ειναι πολυ καλο?

μιλαω για σημα ,ακουστικη ,χαμενες κλησεις,echo,χαμηλο κουδουνι προβληματα δηλαδη που στα windows mobile ειναι κατι συνηθισμενο,

τα ρωταω αυτα γιατι η χρηση του περα απο gps και pda με ενδιαφερει σαν κινητο

(δεν χρησιμοποιω αλλο για τηλεφωνο)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα ... δεν ξέρω ποιος σας έχει πει ότι το κινητό υπάρχει σε αποθήκες εταιρειών αλλά και φίλος μου που είναι στέλεχος στην Vodafone (ομάδα προώθησης Iphone) και κολλητός μου που είναι brand manager στο Πλαίσιο (όχι σε κινητή) Μου αρνήθηκαν ότι έχει στείλει η Samsung παρτίδες κινητών... Μάλιστα ο του Πλαισίου μου είπε ότι το περιμένουν τρίτη - τετάρτη να τους το στείλει η Samsung.

Μετά από επικοινωνία μου ΚΑΙ με την SAmsung , η υπεύθυνη εξυπηρέτησης πελατών μου είπε ότι δεν έχουν στείλει ακόμα παρτίδες σε καμιά εταιρεία ....

 

Τώρα ποιος κοροϊδεύει ποιον ... αν η Samsung τα έχει κάνει σκατά ή έχει πάρει μίζα από την Vodafone να καθυστερήσει το κινητό όσο μπορεί δεν ξέρω . Εμένα με πήραν και χτές από την Vodafone κολωνακίου που έχω κάνει pre order το κινητό και μου είπαν από 11/10 και στο πλαίσιο όταν το έκανα pre order το mail Που μου είχαν στείλει έλεγε για 10/10 ...

Μαλλον ******** σου λεει ο φιλο σου απο την vodafone. πες του απλα να κοιταξει απο τον υπολογιστη του εαν υπαρχει στις αποθηκες της vodafone να δεις τι θα σου πει. εχουν φαει σκονη...

η samsung δεν κοροιδεψε κανεναν, οταν τους ειπε τους τα εχει δωσει. τωρα αν η καθε εταιρια δουλευει εμενα και εσας ειναι αλλη ιστορια

Link to comment
Share on other sites

Μετά από επικοινωνία μου ΚΑΙ με την SAmsung , η υπεύθυνη εξυπηρέτησης πελατών μου είπε ότι δεν έχουν στείλει ακόμα παρτίδες σε καμιά εταιρεία ....
.

ποτε πηρες τηλ ? ? ? τον αυγουστο ? ? ?:lol:

προφανως σε δουλευε... :lol:

εκτος και αν εισαι απο καποια εταιρια(πχ vodafone) και προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα

Link to comment
Share on other sites

:mad::mad::mad:

μαγκες, ασχημα τα πραγματα... μας δουλευουν κανονικα. μολις μιλησα με κεντρικη αποθηκη vodafone, αν δεν τους δωσουν εντολη απο το αρμοδιο τμημα δεν βγαινει κανενα omnia εξω απο την αποθηκη. κανενα καταστημα vodafone σε ολη την ελλαδα δεν εχει το Omnia. στην αλλη ακρη της ελλαδας ετσι και το βρει καποιος(σε vodafone εννοειται) ας μου πει θα παω να το παρω.

:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

stis 5 to απογευμα παω να το παρω απο νικαια..πηρα τηλέφωνο ενα εανα τα μαγαζια vodafone.το εχουν επιτελους.........αρκετα.

που πες μου ....:cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

stis 5 to απογευμα παω να το παρω απο νικαια..πηρα τηλέφωνο ενα εανα τα μαγαζια vodafone.το εχουν επιτελους.........αρκετα.

 

ειναι σιγουρο ? ? ?:cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

ειπα να απαντησω γιατι ειδα τα μυνηματα

Εγω παρελαβα το ΟΜΝΙΑ μου χτες απο καταστημα της Vodaphone στο Αιγαλεω

Ειχα παει να ρωτησω ποτε ερχεται και με ειχαν βαλει στη λιστα ειδοποιησης

Χτες μου ηρθε sms και ελεγε οτι μπορω να περασω απο το καταστημα να το παραλαβω.

Η Wind ακομα δεν γνωριζει τιποτα για τι διαθεσημοτητα του τηλεφωνου

και με τον γερμανο δεν ασχολουμε....

 

Το τηλεφωνο ειναι απλα Απιστευτο!!!!

τωρα παιδευομαι λιγο να βρω πως γινετε η μετατροπη Avi γιατι δεν μου τα παιζει ολα....

 

Α το τηλ στοιχιζει 599 και δεινοθν δωρο και Micro SD ε προγραμμα πλοηγησης

SUPER....

ποιο diamond και πιο iphone

 

 

Αντε καλοριζικο να ειναι ...και στα δικα σας παιδια

Link to comment
Share on other sites

stis 5 to απογευμα παω να το παρω απο νικαια..πηρα τηλέφωνο ενα εανα τα μαγαζια vodafone.το εχουν επιτελους.........αρκετα.

 

πες μαγαζια.....

πες

Link to comment
Share on other sites

stis 5 to απογευμα παω να το παρω απο νικαια..πηρα τηλέφωνο ενα εανα τα μαγαζια vodafone.το εχουν επιτελους.........αρκετα.

 

πες μας που:mad::mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

stis 5 to απογευμα παω να το παρω απο νικαια..πηρα τηλέφωνο ενα εανα τα μαγαζια vodafone.το εχουν επιτελους.........αρκετα.

 

για δε μας λες ωρε παλικαρι ? ? ?:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να μαθουμε ποια καταστήματα το έχουνε? Εγώ πάντως έχω αρχίσει και παίρνω τηλέφωνα. Αν μάθει κανείς για κάποιο κατάστημα νότια προάστια να το πει αμέσως.
Link to comment
Share on other sites

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ας μας πει καποιος που ξερει σε ποιο καταστημα vodafone το εχουνε.

πηρα καμια 20αρια τα 10 δεν ηξεραν τι τους γινονταν αλλοι μου ελεγαν απλα δεν εχουμε καποια ενημερωση και αλλοι εεε εως τελος του οκτωμβριου πιστευουμε θα ερθει. και τα αλλα δεκα ειχαν φερει 1 και αυτο ηταν κρατημενο.

ας μας πει καποιοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

:(:(:(

αργοσβηνουμε πανω στον υπολογιστη μας περιμενοντας...

:blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ....7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!!

ποση ωρα η πρώτη φόρτιση???

 

Ποιο κατάστημα? Πείτε ρε παιδιά. Μη μας αφήνεται σε αγωνία.

Link to comment
Share on other sites

ειπα να απαντησω γιατι ειδα τα μυνηματα

Εγω παρελαβα το ΟΜΝΙΑ μου χτες απο καταστημα της Vodaphone στο Αιγαλεω

Ειχα παει να ρωτησω ποτε ερχεται και με ειχαν βαλει στη λιστα ειδοποιησης

Χτες μου ηρθε sms και ελεγε οτι μπορω να περασω απο το καταστημα να το παραλαβω..............................................

Αντε καλοριζικο να ειναι ...και στα δικα σας παιδια

 

καλο λιώσιμο ...

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ....7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!!

ποση ωρα η πρώτη φόρτιση???

 

αφου αδειάσει ... το κλεινεις και το συνδεεις για φορτισμα και περιμενεις να πρασινισει το λαμπακι... (3~4 ωρες)

α.. και τις πρωτες μερες μην το συνδεεται στο pc γιατι 8α το λιωσετε στο φορτισμα.. και μπορει να τα παιξει η μπαταρια..

 

διαρκεια 3~4 μερες με G5 rom.

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Τι να σας πω ρε παιδια... ειχα λιωσει στα τηλεφωνα τη Wind γιατι ημουνα συνδρομητης και μου λεγανε δεν ξερω... βγηκα λοιπον απο το καταστημα του Αιγαλεω και διπλα ακριβως εχει Vodaphone, και μπηκα να ρωτησω...

 

Μου ειχε πει οτι θα ειναι διαθεσημο στις 26 του σεπτεμβρη και αν θελω να μου κανει κρατηση... ε αφησα τηλ και εκανα κρατηση, και απο τις 26 μου τηλ χτες...

Ξερω σιγουρα οτι δεν εφεραν αλλη συσκευη μονο μια και την πηρα, δεν ηξερα οτι τα δεινουν με το σταγονομετρο....

H Vodaphone σιγουρα το εφερε πρωτη το τηλ εχει και το λογοτυπο της πανω

και μεσα εχει συντομευση για Vodaphone

To τηλ ειναι εξολοκληρου στα ελληνικα και εχει διαφορα καλουδια μεσα με κορυφωση το προγραμμα για πλοηγηση... να δεις πως το λενε

τωρα οι αλλες εταιριες λενε οτι μεχρι τελος του μηνα ιιιισως να το εχουν....

Λογικα η Vodaphone θα εχei στειλει συσκευες σε καταστηματα.

παρτε τα με τη σειρα και ρωτηστε τηλεφωνικα. δεν μπορει να ειναι ολες προπαραγγελια ελεος

 

Αντε καλη τυχη

Link to comment
Share on other sites

Τι να σας πω ρε παιδια... ειχα λιωσει στα τηλεφωνα τη Wind γιατι ημουνα συνδρομητης και μου λεγανε δεν ξερω... βγηκα λοιπον απο το καταστημα του Αιγαλεω και διπλα ακριβως εχει Vodaphone, και μπηκα να ρωτησω...

 

Μου ειχε πει οτι θα ειναι διαθεσημο στις 26 του σεπτεμβρη και αν θελω να μου κανει κρατηση... ε αφησα τηλ και εκανα κρατηση, και απο τις 26 μου τηλ χτες...

Ξερω σιγουρα οτι δεν εφεραν αλλη συσκευη μονο μια και την πηρα, δεν ηξερα οτι τα δεινουν με το σταγονομετρο....

H Vodaphone σιγουρα το εφερε πρωτη το τηλ εχει και το λογοτυπο της πανω

και μεσα εχει συντομευση για Vodaphone

To τηλ ειναι εξολοκληρου στα ελληνικα και εχει διαφορα καλουδια μεσα με κορυφωση το προγραμμα για πλοηγηση... να δεις πως το λενε

τωρα οι αλλες εταιριες λενε οτι μεχρι τελος του μηνα ιιιισως να το εχουν....

Λογικα η Vodaphone θα εχei στειλει συσκευες σε καταστηματα.

παρτε τα με τη σειρα και ρωτηστε τηλεφωνικα. δεν μπορει να ειναι ολες προπαραγγελια ελεος

 

Αντε καλη τυχη

Μήπως σου είναι εύκολο να βγάλεις μια φωτογραφία για να δούμε πως είναι με το λογότυπο? Και επίσης η κάρτα μνήμης που σου δίνει τι χωρητικότητα έχει?

Link to comment
Share on other sites

Το λογοτυπο δεν μπορω να το φωτογραφισω γιατι ειμαι γραφειο αλλα αν φανταστειτε την οθονη στο κατω μερος λεει samsung με ασημοσαπρα γραμματα, ε στο πανω μερος εκει που ειναι το ακουστικο εχει το σηματακι της Vodafone (Λογοτυπο- γραμματα) ειναι πολυ προσεγμενο και κολαει στη συσκευη,

τωρα η συσκευη ειναι 16αρα και το Micro SD του προγραμματος Πλουγησης ειναι 1g

το τηλ δεν ειχε να βαλω καρτα 16αρα ειναι ενσωματομενη η μνημη, η θηρα Micro SD ειναι για εξτρα χωρο αν δεν σου φτανουν τα 16....

σας λεω η Samsung Ζωγραφισε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...