Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ola oraia paidia...psaxno oles tis selides alla den nomizo na eida kanenan na lei gia games pou paizei to Omnia. Kserete kanena site me games special gia to Omnia i esto gia windows mobile pou na pezoune sto kinito???

 

μηπως να παρεις psp ?

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η Vodafone μας περναει για ΑΦΡΙΚΑΝΟΥΣ. στο 2106702000 απορουν γιατι δε το έχουν τα καταστήματα αφου το βλεπουν σε ΕΠΑΡΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗΜΟΤΗΤΑ. Στα καταστήματα όμως , ΣΕ ΟΛΑ, δεν έχουν ιδέα ποτε θα έρθει παρολο που και αυτοι το βλέπουν στο σύστημα ότι είναι διαθεσιμο. XFILES τελικα η υπόθεση.... και στη μέση εμείς που τους παρακαλάμε να τους τα ακουμπήσουμε. τελος, η vodafone λεφτα απο εμένα δεν ξαναπέρνει, με την πρώτη ευκαιρία cosmote, και απο συσκευή βλέπουμε.......ΡΕ ΟΥΣΤ

:up::up::up:

 

:clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

μηπως να παρεις psp ?

 

:whip:

Γιιτι ρε Νικολα? Κακο ειναι να παιζουμε και κανενα παιχνιδακι που και που? Κριμα τετοιος επεξεργαστης να παει χαμενος..

Εχει βαλει κανεις κανενα παιχνιδακι να μας πει???

Link to comment
Share on other sites

Den gnwrizw ean to exei ekei kai sti sygkekrimeni syskevi alla stis ypoloipes WM syskeves afto yparxei sto Start -> Settings -> System (tab) -> Power.

 

Μετα τι κάνουμε? Δεν βρισκω κατι σχετικο, εχει μόνο για την ενεργοποιηση του Backlight... Την ιδια απορια έχω και εγω πως να μην φορτιζεται οταν το συνδεω με τον H/Y ????....

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να βρω θηκη για το ομνια αλλα οχι απο ιντερνετ μετα απο αρκετο ψαξιμο βρηκα ενα καταστημα στην καλλιθεα που μου ειπε πωσ θα φερει συντομα αλλα μου ειπε ακομη πωσ ηδη εχει το ελληνικο ομνια 530 ευρω τα 8gb και 590 τα 16gb

το αναφερω μηπως ενδιαφερεται κανεις να το ψαξει

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να βρω θηκη για το ομνια αλλα οχι απο ιντερνετ μετα απο αρκετο ψαξιμο βρηκα ενα καταστημα στην καλλιθεα που μου ειπε πωσ θα φερει συντομα αλλα μου ειπε ακομη πωσ ηδη εχει το ελληνικο ομνια 530 ευρω τα 8gb και 590 τα 16gb

το αναφερω μηπως ενδιαφερεται κανεις να το ψαξει

 

δωσε τηλ μαγαζιου...... η στειλε μου μαιλ the_striker_10@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

WITEC 2109215261

 

χωρις επιδοτηση.....:cry: δεν μπρορω να δωσω ετσι απλα το 600 επειδη η vodafone κολοβαραει......

Link to comment
Share on other sites

WITEC 2109215261

 

ελληνικο δεν εχει δυστυχως,γκρρρρρ:mad:σε 10 μερες μου ειπαν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να βρω θηκη για το ομνια αλλα οχι απο ιντερνετ μετα απο αρκετο ψαξιμο βρηκα ενα καταστημα στην καλλιθεα που μου ειπε πωσ θα φερει συντομα αλλα μου ειπε ακομη πωσ ηδη εχει το ελληνικο ομνια 530 ευρω τα 8gb και 590 τα 16gb

το αναφερω μηπως ενδιαφερεται κανεις να το ψαξει

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003826

 

η θήκη αυτή είναι ότι πρέπει για το Ομνια.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003826

 

η θήκη αυτή είναι ότι πρέπει για το Ομνια.

 

:)

 

αυτη ειναι πολυ "business man case", και θα μου προστεσει χρονια :baby:

κατι σε πιο νεανικο και σπορτ δεν εχουμε ?

εχετε βρει κατι σε δερματινη θηκη full cover λεπτη με μπροστινη διαφανη μεμβρανη ?

νομιζω οτι κατι τετοιο εχω δει σε ενα iphone..

 

κανενας που 3ενυχτα στο ebay εχει μπανισει τιποτα ?

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι πολυ "business man case", και θα μου προστεσει χρονια :baby:

κατι σε πιο νεανικο και σπορτ δεν εχουμε ?

εχετε βρει κατι σε δερματινη θηκη full cover λεπτη με μπροστινη διαφανη μεμβρανη ?

νομιζω οτι κατι τετοιο εχω δει σε ενα iphone..

 

κανενας που 3ενυχτα στο ebay εχει μπανισει τιποτα ?

 

xaxaxaxa,έλα ρε οκ 2-3 χρόνια παραπάνω θα δείχνεις !!!!!

 

 

:D

Link to comment
Share on other sites

γερμανικο πια ρομ ειχε ?

 

Δεν ξερω φιλε μου ετσι το αγορασα απο γερμανικο online shop.

Παντος ρε παιδια δεν μπορω να απανεργοποιησω το αυτοματο κλειδωμα με κωδικό που εδωσα στην αρχη.

πως βγαινει το μπουρ......λο μου την εσπασε εψαξα τα μενου ενα ενα αλλα δεν βρήκα κατι που το εξαφανίζει.

Και μου ζητάει καθε 10 δευτερα κωδικό.Αυτο ειναι το σπάσιμο.

Καποιος καμια λύση???

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω φιλε μου ετσι το αγορασα απο γερμανικο online shop.

Παντος ρε παιδια δεν μπορω να απανεργοποιησω το αυτοματο κλειδωμα με κωδικό που εδωσα στην αρχη.

πως βγαινει το μπουρ......λο μου την εσπασε εψαξα τα μενου ενα ενα αλλα δεν βρήκα κατι που το εξαφανίζει.

Και μου ζητάει καθε 10 δευτερα κωδικό.Αυτο ειναι το σπάσιμο.

Καποιος καμια λύση???

 

έχεις πάει >settings>lock να το απενεργοποίησης?

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχουμε κάποιο γεγονός και δεν είμαστε κοντά στο τηλέφωνο π.χ. αναπάντητη κλήση ή ειδοποίηση ημερολογίου, υπάρχει κάποιο led για να μας το επισημάνει ή χρειάζεται κάθε φορά να ενεργοποιούμε την οθόνη για να το βλέπουμε;

Επίσης από δέκτη, λήψη σήματος, πως πάει;

Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εάν έχουμε κάποιο γεγονός και δεν είμαστε κοντά στο τηλέφωνο π.χ. αναπάντητη κλήση ή ειδοποίηση ημερολογίου, υπάρχει κάποιο led για να μας το επισημάνει ή χρειάζεται κάθε φορά να ενεργοποιούμε την οθόνη για να το βλέπουμε;

Επίσης από δέκτη, λήψη σήματος, πως πάει;

Ευχαριστώ

 

το μόνο led είναι του on-off που μπορεί να σου επισημάνει για κάτι τέτοιο.

λήψη σήματος επιτυγχάνεις ακόμα καλύτερο αν απενεργοποίησης το 3G

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το led δεν αναβει κατα την βιντεοσκοπησει;:( τουλαχιστον ειναι δυνατο στην φωτογραφια το λεντακι;
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το led δεν αναβει κατα την βιντεοσκοπησει;:( τουλαχιστον ειναι δυνατο στην φωτογραφια το λεντακι;

 

να υποθέσω οτι ledaki εννοείς το flash ,αν εννοείς αυτό τότε υπάρχει ρύθμιση να ανάβει συνεχεία η αυτόματα σε εγγραφή βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι πολυ "business man case", και θα μου προστεσει χρονια :baby:

κατι σε πιο νεανικο και σπορτ δεν εχουμε ?

εχετε βρει κατι σε δερματινη θηκη full cover λεπτη με μπροστινη διαφανη μεμβρανη ?

νομιζω οτι κατι τετοιο εχω δει σε ενα iphone..

 

κανενας που 3ενυχτα στο ebay εχει μπανισει τιποτα ?

 

Εγω εχω κανει παραγγελια απο το ebay να μου φερουν σιλικονουχες θηκες και προστατευτικα οθονης. 2 θηκες(λευκη και μαυρη) και 10 προστατευτικα, καπου 16€ αν δεν κανω λαθος.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

το μόνο led είναι του on-off που μπορεί να σου επισημάνει για κάτι τέτοιο.

Μόλις τηλεφώνησα στη euroelectronics και μου είπαν ότι δεν υπάρχει led για το σκοπό αυτό. Μόνο από την οθόνη βλέπουμε. Πάντως ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω οτι ledaki εννοείς το flash ,αν εννοείς αυτό τότε υπάρχει ρύθμιση να ανάβει συνεχεία η αυτόματα σε εγγραφή βίντεο.

 

Εισαι αρχοντας αυτο γουσταρω να αναβει κατα την βιντεοσκοπησει.Επισης μου ειπαν οτι μπορεις να το κανεις και φακο το λεντακι;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τηλεφώνησα στη euroelectronics και μου είπαν ότι δεν υπάρχει led για το σκοπό αυτό. Μόνο από την οθόνη βλέπουμε. Πάντως ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση.

 

ωραία αν σου είπαν κάτι τέτοιο,πάρε τους πάλι και πες τους τι εστι

settings>sounds&notifications>notifications>messaging:new text messages

FLASH LIGHT FOR,η Phoe Missed call> FLASH LIGHT FOR ΚΤΛΠ

για σε έμενα αν δεχθώ μήνυμα η χάσω εισερχόμενη το λαμπάκι on-off αναβοσβηνη κόκκινο-μωβ και υπάρχει και δόνηση επίσης ως επιλογή!!!!

είμαι πολύ περιεργος να μάθω τι θα σου πουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εισαι αρχοντας αυτο γουσταρω να αναβει κατα την βιντεοσκοπησει.Επισης μου ειπαν οτι μπορεις να το κανεις και φακο το λεντακι;:rolleyes:

 

ναι πρέπει να το ενεργοποιήσεις από τα buttons και όταν είσαι σε today screen αν πατήσεις το κουμπί - μείωσης έντασης παρατεταμένα τότε ανάβει συνέχεια.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

δειξε και αυτο στην euroelectronics και πες τους και περαστικα τους .

 

 

και αν δεν καταλαβαίνουν Ελληνικά δείξε τους και αυτό

The Omnia has few hardware controls. There are call send and end buttons and a touchpad/directional pad (more on that later) on the front lower section. The camera button and Main Menu launcher are on the right side, and the tiny power button is up top (the power button pulses in a variety of colors if you wish to indicate missed calls, new messages and reminders).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...