Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συγνωμη για την χαζη ερωτηση αλλα τι εννοειτε οταν λετε τα ελληνικα omnia

και τα αγγλογερμανοφραγικα ? ειναι σαν το ανεκδοτο με την μαυρη και την ασπρη αγελαδα ?

και για να επιμεινω και στην προτερη ερωτηση μου ... :O:O οσον αφορα προγραμματακι σαν και αυτο πουεχει η nokia και κανει φωνητικη αναγνωση του ονοματος καλουντος ??? ε ? ε ? μηπως ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω εγκατεστημένο το Spb Mobile Sheel (skins release3.0). Κάποιες φορές όταν είμαι σε κάποιο πρόγραμμα εξαφανίζεται η μπάρα που δείχνει την ώρα, το σήμα, την μπαταρία και κυρίως το σημείο χ που κλείνει τα προγράμματα. Ξέρει κανείς πως διορθώνεται??

SAXOVTS, μου είχες πει να ανεβάσω ένα τραγούδι στο rapidshare και να στο δώσω. Θα ξαναπροσπαθήσω τώρα, σε mp3 ή wav???

 

mp3 !!!!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απορία. Βλέπω πχ ένα μήνυμα sms. Θέλω να γυρίσω στην προηγούμενη σελίδα να βλέπω όλα τα μηνύματα. Ποιό είναι το πλήκτρο επιστροφής σε προηγούμενη σελίδα που βρισκόμασταν;

Επίσης, πως ξεχωρίζουν τα εισερχόμενα με τα εξερχόμενα; Εμένα μου τα δείχνει όλα μαζί αχταρμά.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απορία. Βλέπω πχ ένα μήνυμα sms. Θέλω να γυρίσω στην προηγούμενη σελίδα να βλέπω όλα τα μηνύματα. Ποιό είναι το πλήκτρο επιστροφής σε προηγούμενη σελίδα που βρισκόμασταν;

Επίσης, πως ξεχωρίζουν τα εισερχόμενα με τα εξερχόμενα; Εμένα μου τα δείχνει όλα μαζί αχταρμά.

 

http://www.omniacs.net/showthread.php?t=29

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για την χαζη ερωτηση αλλα τι εννοειτε οταν λετε τα ελληνικα omnia

και τα αγγλογερμανοφραγικα ? ειναι σαν το ανεκδοτο με την μαυρη και την ασπρη αγελαδα ?

και για να επιμεινω και στην προτερη ερωτηση μου ... :O:O οσον αφορα προγραμματακι σαν και αυτο πουεχει η nokia και κανει φωνητικη αναγνωση του ονοματος καλουντος ??? ε ? ε ? μηπως ?

 

κι ομωs φιλε μου καπωs ετσι ειναι το ελληνικο με το αγγλικο:p

Link to comment
Share on other sites

mp3 !!!!

 

:)

 

SAXOVTS

http://rapidshare.com/files/158801539/Maria_Mena_-_Just_Hold_Me.mp3.html

 

Για το άλλο θέμα που έθιξα, έχεις κάτι υπόψην σου (Spb mobile shell)

Link to comment
Share on other sites

SAXOVTS

http://rapidshare.com/files/158801539/Maria_Mena_-_Just_Hold_Me.mp3.html

 

Για το άλλο θέμα που έθιξα, έχεις κάτι υπόψην σου (Spb mobile shell)

 

 

όλο το τραγούδι θες η το refren?

για το άλλο όχι δεν έχω ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το καινούριο μου ΟΜΝΙΑ, τωρα περιμένωνα φορτίσει για να το ανοίξω! Διάβασα λίγο μερικά από τα ποστς που λέτε για την ελληνική έκδοση και τρόμαξα. Σε περίπτωση που θελήσω να βάλω την αγγλική, μπορώ π.χ να το κάνω στην αντιπροσωπεία της Samsung για να μη παψει να ισχύει η εγγύση?
Link to comment
Share on other sites

τα αρχεια με καταληξη .jar (παιχνιδια) με τι εφαρμογη ανοιγουν ????:hunter:

 

Μα δε χρειαζονται εξτρα εφαρμογη για να ανοιξουν. Εχει πλατφορμα το κινητο που τα υποστηριζει. Απλα δες που εγινε η εγκατασταση και τρεξε το αναλογο προγραμμα.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

τα αρχεια με καταληξη .jar (παιχνιδια) με τι εφαρμογη ανοιγουν ????:hunter:

 

Για να τα κάνεις εγκατάσταση πρέπει να τα ρίξεις στην κύρια μνήμη του κινητού και όχι στην κάρτα μνήμης όπως έκανα εγώ και δεν τα άνοιγε με τπτ ... Προφανώς και η εγκατάσταση γίνεται στην κύρια μνήμη δυστυχώς ... :wacko:

Μετά ανοίγεις την εφαρμογή που έχει και λεέι Java και επιλέγεις απο εκεί τι θα τρέξεις ...

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σε περίπτωση που θελήσω να βάλω την αγγλική, μπορώ π.χ να το κάνω στην αντιπροσωπεία της Samsung για να μη παψει να ισχύει η εγγύση?

 

Oxi... i adeia tis Microsoft isxyei gia mia glwssa, kai esy exeis agorasei tin elliniki.

 

Anepisima bebaia... mporeis na kaneis polla me oti to anepisima synepagetai.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το καινούριο μου ΟΜΝΙΑ, τωρα περιμένωνα φορτίσει για να το ανοίξω! Διάβασα λίγο μερικά από τα ποστς που λέτε για την ελληνική έκδοση και τρόμαξα. Σε περίπτωση που θελήσω να βάλω την αγγλική, μπορώ π.χ να το κάνω στην αντιπροσωπεία της Samsung για να μη παψει να ισχύει η εγγύση?

νομιζω οτι δεν αλλαζει.

Link to comment
Share on other sites

Για να τα κάνεις εγκατάσταση πρέπει να τα ρίξεις στην κύρια μνήμη του κινητού και όχι στην κάρτα μνήμης όπως έκανα εγώ και δεν τα άνοιγε με τπτ ... Προφανώς και η εγκατάσταση γίνεται στην κύρια μνήμη δυστυχώς ... :wacko:

Μετά ανοίγεις την εφαρμογή που έχει και λεέι Java και επιλέγεις απο εκεί τι θα τρέξεις ...

Eισαι κορυφη:thanks:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,ρε παιδια τι μορφη βιντεο υποστηριζει το κιν?εχω δοκιμασει σχεδον ολες τις μορφες κ παιζει οποια γουσταρει:mad:.

μερικες φορες βιντεο με την ιδια μορφη,avi πχ,αλλα τα παιζει κ αλλα οχι:confused:

LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια αφου εγκατεστησα το youtubeplayer ενψ ειμαι κανονικα με wifi συνδεμενος και η σελιδα εχει καταβει κανονικα μολις πατησω play μου βγαζει ''video error : -3''

καμια ιδέα??

Link to comment
Share on other sites

παιδια αφου εγκατεστησα το youtubeplayer ενψ ειμαι κανονικα με wifi συνδεμενος και η σελιδα εχει καταβει κανονικα μολις πατησω play μου βγαζει ''video error : -3''

καμια ιδέα??

 

Πριν απο 1 ή 2 σελιδες αναφερθηκε λυση για το youtube.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να βαλεις και το flashlite 2.1 θα το βρεις στο γνωστο μαγαζι;)

 

λιγο help ακομα ....... please....ειμαι πολυ νεος ρε ****το

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...