Jump to content

Οι διαφημίσεις που μας αρέσουν


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή με τις τροφές Whiskas που λένε αυτό δεν είναι ευτυχία?

Που δείχνουν ένα αξιολάτρευτο λευκό γατίνι να παίζει στο γρασίδι και στα δέντρα και μια άλλη με έναν γάτο κοκκινοπορτοκαλοτρίχη που γουργουρίζει και όλο κοιμάται και σηκώνεται μόνο για φαγητό...μιαουυυυυυυυυυυυ

Και η αγαπημένη μου το Kinder Happy Hippo με το ντουέτο ιπποπόταμου σκύλου....αχ να τις είχα σε βιντεάκι αυτές :love:

Τη δεύτερη είναι πανεύκολο να τη βρείς. Απλά ψάξε στην ιστοσελίδα http://www.filaki.gr στην κατηγορία "Αστεία βίντεο". Την έχω σε CD-ROM από περιοδικό (ώρες ώρες το συνηθίζουν κι αυτό τα περιοδικά) αλλά έχω PSTN με κάρτα σύνδεση και μέχρι να το ανεβάσω...............

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτή με τις τροφές Whiskas που λένε αυτό δεν είναι ευτυχία?

Που δείχνουν ένα αξιολάτρευτο λευκό γατίνι να παίζει στο γρασίδι και στα δέντρα και μια άλλη με έναν γάτο κοκκινοπορτοκαλοτρίχη που γουργουρίζει και όλο κοιμάται και σηκώνεται μόνο για φαγητό...μιαουυυυυυυυυυυυ

Και η αγαπημένη μου το Kinder Happy Hippo με το ντουέτο ιπποπόταμου σκύλου....αχ να τις είχα σε βιντεάκι αυτές :love:

 

http://www.sendspace.com/file/ut2ffm

(Whiskas - Ο Ηρακλής μου όταν αράζει.wmv)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

i nea me to pagwto kai to typo pou perisi zitouse apo to fantastiko patera tou na tou parei aytokinito!

 

tha mou kanete ligo frfrfrfrfrfrfr na sas akousw!!! xaxaxa:lol: :lol:

koryfaia!!!

opoios xerei pou tha ti vrw as to pei!

eyxaristw kai xronia polla se olous!:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

i nea me to pagwto kai to typo pou perisi zitouse apo to fantastiko patera tou na tou parei aytokinito!

 

tha mou kanete ligo frfrfrfrfrfrfr na sas akousw!!! xaxaxa:lol: :lol:

koryfaia!!!

opoios xerei pou tha ti vrw as to pei!

eyxaristw kai xronia polla se olous!:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

http://www.sendspace.com/file/50kyv9 :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τρελαινομαι με τη διαφημηση του magnum με τον φανταστικο αστυνομικο ειναι καταπληκτικος ο τυπακος... Καιρο ειχα να γελασω με διαφημηση...
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψάχνω καμια παλιά διαφήμιση (70s, 80s, 90s). Έχει κανείς;

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

anarxaki και MBokota σας 1000000ευχαριστώ..πάω να δω τον Ηρακλή να κάνει χουρ χουρ χουρ.. :happy:
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Τη δεύτερη είναι πανεύκολο να τη βρείς. Απλά ψάξε στην ιστοσελίδα http://www.filaki.gr στην κατηγορία "Αστεία βίντεο". Την έχω σε CD-ROM από περιοδικό (ώρες ώρες το συνηθίζουν κι αυτό τα περιοδικά) αλλά έχω PSTN με κάρτα σύνδεση και μέχρι να το ανεβάσω...............

 

Δεν το βρήκα το Κinder στο filaki.gr :(

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Η νέα διαφήμιση Magic Algida. :D

 

 

Στην αρχή νόμιζα πως ήταν το Magnum αλλά έκανα λάθος.

Καλοφτιαγμένη διαφήμιση πάντως. ;)

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

emena moy arese i teleytaia diafimisi tis vodafone gia ta paketo ala carte

poy paei kai zitaei kai leei kyrie dionisi thelo,ksereis esy re ayto poy arxizei me k kai teleionei se t,kai poy einai megalis diarkias kai toy leei o allos karta vodafone ala carte!korifaia!

Link to comment
Share on other sites

emena moy arese i teleytaia diafimisi tis vodafone gia ta paketo ala carte

poy paei kai zitaei kai leei kyrie dionisi thelo,ksereis esy re ayto poy arxizei me k kai teleionei se t,kai poy einai megalis diarkias kai toy leei o allos karta vodafone ala carte!korifaia!

Και αυτό φοβερό!:lol: Έσκασα στα γέλια όταν το άκουσα!:D Μάλλον λέει για... κ@ποτ@:shifty: :X
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

emena moy arese i teleytaia diafimisi tis vodafone gia ta paketo ala carte

poy paei kai zitaei kai leei kyrie dionisi thelo,ksereis esy re ayto poy arxizei me k kai teleionei se t,kai poy einai megalis diarkias kai toy leei o allos karta vodafone ala carte!korifaia!

 

Σωστός. Από τις ελάχιστες διαφημίσεις εταιρίας κινητής, που είναι καλή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι νεες του 11880 ειναι εκπληκτικες!! Ειδικα αυτη με το "και αν εχουμε κανενα επιζωνταααααα" νοσοκομεια, φαρμακεια, γιατροι :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω εγώ κάποες ποιο είναιτο μail sou

 

nwntasbousbourlis@yahoo.gr

:)

Στείλε όσες έχεις.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Το 95% των διαφημίσεων της ΤΙΜ είναι πολύ καλές. Μάλον έχουν δίκιο που λένε οτι η ΤΙΜ κάνει τις μεγαλύτερες επενδύνσεις σε διαφημίσεις στον τομέα της κινητής. Τώρα βλέπω την αντιγράφει και η voda. "Αν υπάρχει SMS με 1€ εμένα να μου τρυπήσεις την μύτη" :lol:

Μακάρι και η κοσμοτέ να βάλει στα προγράμματα της, χρέωση για mms, sms μέσα στο προπληρωμένο χρόνο ομιλίας της σύνδεσης όπως είδα οτι κάνει η ΤΙΜ (εκείνη η διαφήμιση με το κουτί στην ζυγαριά)!

Link to comment
Share on other sites

Το 95% των διαφημίσεων της ΤΙΜ είναι πολύ καλές. Μάλον έχουν δίκιο που λένε οτι η ΤΙΜ κάνει τις μεγαλύτερες επενδύνσεις σε διαφημίσεις στον τομέα της κινητής. Τώρα βλέπω την αντιγράφει και η voda. "Αν υπάρχει SMS με 1€ εμένα να μου τρυπήσεις την μύτη" :lol:

 

Το 95% πως ακριβως υπολογίζεται ? ;) ;)

 

Πάντως όχι και καλή αυτή με το τρύπημα της μύτης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...