Jump to content

Οι διαφημίσεις που μας αρέσουν


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΦΟΒΕΡΗ η καινουργια της Cosmote με τον ιδιο τυπο παλι που εκανε τον ομορφαντρα! Δε ξερω ποια ατακα να πρωτογραψω!!!:lol::lol::lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ας κάνουμε όλοι μια συνειδητή προσπάθεια να περιορίσουμε το chatting παρακαλώ. Ευχαριστώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ΦΟΒΕΡΗ η καινουργια της Cosmote με τον ιδιο τυπο παλι που εκανε τον ομορφαντρα! Δε ξερω ποια ατακα να πρωτογραψω!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

 

"Αμαζόνααααα μοουυυυυ..." :D

 

Πλάκα-πλάκα, όντως αμαζόνα η κοπελιά... :love:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

της wind ειναι απαιχτη και με νοημα

http://www.youtube.com/watch?v=DLTDf3yJtM4

 

εδω φαινεται και η γιαγια με το οπλο που δεν την δειχνει στην τηλεοραση

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

εδω φαινεται και η γιαγια με το οπλο που δεν την δειχνει στην τηλεοραση

 

To εδειχνε και στην τηλεοραση στην αρχη αλλα το κοψανε μαλλον για λογους οικονομιας,οπως κανουν με αρκετες μεγαλες σε διαρκεια διαφημισεις.Επισεις εχει πλακα εκει που σηκωνεται ο αλλος με την κουκουλα και του φωναζει o ληστης "ε-ε-ε-ε-ε-ε εσεις γιατι σηκω-σηκωθηκατε ωρε ?"Αυτο το ε-ε-ε-ε-ε-ε σαν προβατο ακουγεται:lol:

Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια η καινούρια της Vodafone :lol:χαχαχα:lol:

Κιτσο ξεφεύγεις

Όχι έχω απλικεισειόν

:lol::lol:

Μετά από πολύ καιρό μια τέλεια διαφήμιση από την εταιρεία

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ΦΟΒΕΡΗ η καινουργια της Cosmote με τον ιδιο τυπο παλι που εκανε τον ομορφαντρα! Δε ξερω ποια ατακα να πρωτογραψω!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

 

"τετοιο εφαγε η μαντονα και εκανε κορμι κολονα"

τρομερη ατακα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΦΟΒΕΡΗ η καινουργια της Cosmote με τον ιδιο τυπο παλι που εκανε τον ομορφαντρα! Δε ξερω ποια ατακα να πρωτογραψω!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Καμία σχέση πάντως με τον "ομορφάντρα". Επιβεβαιώνει τον κανόνα που λέει ότι το σίκουελ είναι πάντα κατώτερο. :p:)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσει πιο πολυ αυτη, οχι βεβαια οτι η πρωτη ηταν ασχημη. Φυσικα και η πρωτη ηταν τελεια!!
Link to comment
Share on other sites

'Μπαμπη ζημιαρη μη χαλβαδιαζεις'!!

:lol::lol:

Της voda δεν τη ειδα ακομα. Αλλα θα την πετυχω..

 

 

εμενα του ομορφαντρα μου αρεσε περισσοτερο η 1η...τωρα μου φανηκε καπως βαρετη

τετοιο εφαγε η μαντονα και εκανε κορμι κολωνα

 

αμαζοοοοοοοοονα μου:lol:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

φερ το παλιοοοοο και παρε νεοοο!!

 

 

εχει κατι το χαρουμενο...και ας ειναι μουφα τελικα αυτο που πουλαει :p

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

alkis_7 το φόρουμ δεν είναι chat room. Περιόρισε στο ελάχιστο τέτοιου είδους μηνύματα και γράφε, σε παρακαλώ, μόνο αν έχεις κάτι ουσιώδες να πεις, ή να δώσεις κάποια πληροφορία στους υπόλοιπους. Ισχύει και για τα υπόλοιπα τόπικς που γράφεις καθώς και για τους υπόλοιπους ως υπενθύμιση.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Mολις ειδα τη διαφημιση της Wind με τη ληστεια απλα κομμενη. Η συγκεκριμενη περιεχει και τη γιαγια που βγαζει το οπλο. Προφανως την εκοψαν απο την αρχικη, για να την κρατησουν οταν θα κοβοταν σε αρκετα σημεια της η διαφημιση..
Link to comment
Share on other sites

Πάντως από τις εταιρίες, Cosmote, Wind, Vodafone, ο ψήστης είναι ο καλύτερος (ομορφάντρα μου) της Cosmote και η ληστεία είναι πολύ καλή και έξυπνη της Wind. Από την άλλη δεν μου άρεσε καθόλου η άλλη με τον Κίτσο της Vodafone... Προσωπική μου άποψη πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως από τις εταιρίες, Cosmote, Wind, Vodafone, ο ψήστης είναι ο καλύτερος (ομορφάντρα μου) της Cosmote και η ληστεία είναι πολύ καλή και έξυπνη της Wind. Από την άλλη δεν μου άρεσε καθόλου η άλλη με τον Κίτσο της Vodafone... Προσωπική μου άποψη πάντα.

Προσωπικά στις διαφημισεις της Vodafone δεν μου αρεσει το γεγονος οτι δεν γινεται καλη χρηση των συσκευων :X Laptop πάνω στα άχυρα; Ελεος! Κατι τετοιες διαφημισεις βλεπουν οι φιλοι μου και τρεχω να τους μαζευω να μην δουλευουν το laptop πανω σε καναπέδες και κρεβατια, ή να μην πέζουν βόλεϋ με τα κινητα τους.

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

η διαφημιση της βονταφον με τον κιτσο και την τασσσουλα μπαινει στο τοπ 3 της δεκαετιας
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω μια διαφημιση 3ετιας με εναν τυπο στο σπιτι που κανει κινησεις απο ατακες μπασκετ που μεταδιδει ο σκουντης

 

μια του παμε στοιχημα ειναι αλλα δεν θυμαμαι πια

σαν αυτη?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι αυτη, ειναι ενας τυπος μεσα σε σπιτι. Ακουγεται η φωνη του Σκουντη να μεταδιδει αγωνα basket κ ο τυπος κανει κινησεις ασχετες, οπως follow, back door κτλ...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"όλα ξεκινάνε από το δεοξυριβοζονουκλεϊκό οξύ. απλό!"

χαχαχα,φάτσα δείτε ο μικρός...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ψιλό καλή αυτή εδώ από WIND σε cinema

http://www.youtube.com/watch?v=1WsngZPeTKM

 

Αυτο εχει προβληθει καθολου στην τηλεοραση?Δεν ειναι ακριβως διαφημιση.Ειναι κατι σαν "flash mob" που εγινε για να προοθηθει το προϊον στους θεατες του συγκεκρειμενου σινεμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://www.youtube.com/watch?v=NScs_qX2Okk

 

Ξέρω, ξέρω, είναι Procter&Gamble, είναι αμερικανιά, είναι φτηνή, αλλά τί να κάνω, μου άρεσε πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...