Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιιδιά γειά σας!!

έχω κολλήσει με το τραγούδι που παιζει στη διαφήμιση μιας ταινιάς στο σταρ που λέγεται ''στη δίνη του πολέμου" . θα σας είμαι υπόχρεη αν το ξέρει κανείς..

 

Το γραγούδι λέγεται which side are you on. Αλλά το συγκεκριμένο που ακούγεται στο τρειλερ δεν ξέρω ποιος το λεει.

http://www.youtube.com/watch?v=_9Qlkx-qwaM&feature=related

Ποτε μην μαλωνεις με εναν ηλιθιο. Θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε κερδισει λογω εμπειριας. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σ'ολουσ

Ξερει κανισ το τραγουδι που παιζει στο διαφημιστικο spot του STAR CHANNEL για τισ κενουριεσ τενιεσ???

Link to comment
Share on other sites

frulite ακομα να βρεθει ετσι?

Οσο για τις σοκολατες παπαδοπουλου , καναμε κατι? Πριν κανα 4μηνο παλι για 'κεινο συζητουσαμε. Ενα παιδι μαλιστα εστειλε και Mail στην διαφημιστικη.

 

Τι γινεται, εχουμε νεα?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω τη μουσική που ακούγεται στους τίτλους τέλους του Εκείνες & Εγώ.

 

Το ξέρει κανείς?

 

Just re-posting. Αν το ξέρει κανείς ας βοηθήσει...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

ψαχνω απεγνωσμενα το τραγουδι που παιζει στο trailer της διαφημισης για τις νεες ξενες σειρες στο STAR...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

ψαχνω απεγνωσμενα το τραγουδι που παιζει στο trailer της διαφημισης για τις νεες ξενες σειρες στο STAR...

 

Skunk Anansie - Charlie Big Potato

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση της σειρας "Καρμα" του ΑΝΤ1? Και δεν εννοω το Radiohead - Karma Police που εγραψε καποιος φιλος παραπανω... Ισως αλλαξανε το trailer... Ευχαριστω!
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση της σειρας "Καρμα" του ΑΝΤ1? Και δεν εννοω το Radiohead - Karma Police που εγραψε καποιος φιλος παραπανω... Ισως αλλαξανε το trailer... Ευχαριστω!

Λες το "Within Temptation - Stand My Ground" ; Στο trailer της σειράς "Κάρμα" ακούγεται στην αρχή το "Radiohead - Karma Police" και μετά το "Stand My Ground".:)

Link to comment
Share on other sites

Λες το "Within Temptation - Stand My Ground" ; Στο trailer της σειράς "Κάρμα" ακούγεται στην αρχή το "Radiohead - Karma Police" και μετά το "Stand My Ground".:)
:yahoo: Αυτο λεω!!!!!!! Ευχαριστω!!! Ευχαριστω!!!!!:up:
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σ'ολουσ

Ξερει κανισ το τραγουδι που παιζει στο διαφημιστικο spot του STAR CHANNEL για τισ κενουριεσ τενιεσ???

 

Ακουσα αυτο σημερα... και εχουν αναφερει αλλο ενα τραγουδι στο 1606 post αλλα δεν ετυχε να δω την διαφημιση...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

ψαχνω απεγνωσμενα το τραγουδι που παιζει στο trailer της διαφημισης για τις νεες ξενες σειρες στο STAR...

 

Εγώ άκουσα αυτό πάντως

 

Link to comment
Share on other sites

σ'αυτή τη διαφήμιση που δείχνει κάποιους να τραγουδάνε πολύ φάλτσα κ στο τέλος λέει "ο έρωτας είναι τυφλός όχι κουφός",ξέρει κανείς ένα τραγούδι που τραγουδάει ένας άντρας κ λέει i'm crying i'm dying i'm dying from crying???:p

thanks!

Link to comment
Share on other sites

 

Ειναι η καινουργια διαφημιση της Sprite.Ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι?

Διαβασα κατι για Liquid Freedom στα σχολια του YouTube εκανα ενα search αλλα μου βγαζει την παλια διαφημιση.

Βοηθεια καποιος?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Είχα ακούσει μια φορά στην Μαρία την άσχημη το παρακάτω τραγούδι και μου άρεσε πολύ! Ξέρετε ποιο είναι?

 

http://rapidshare.com/files/285145273/________________3_.wma.html

 

Ευχαριστώ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας είμαι καινούριος στη κοινότητα και θα ήθλεα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε το τραγούδι αυτό

http://rapidshare.com/files/285573195/Export20090927-001.mp3.html

έχει ακουστεί στη σειρά Οι Στάβλοι της Εριέττας Ζαΐμη. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας είμαι καινούριος στη κοινότητα και θα ήθλεα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε το τραγούδι αυτό

http://rapidshare.com/files/285573195/Export20090927-001.mp3.html

έχει ακουστεί στη σειρά Οι Στάβλοι της Εριέττας Ζαΐμη. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κολλησει!!!

 

εχετε δει το trailer του ΑΝΤ1 για τις νεες ξενες σειρες?

 

Αν ξερει καποιος το τραγουδι που ακουγεται σαν "χαλι" θα με βοηθουσε!!!!

 

μπορει καποιος να βοηθησει το ψαχνω κι εγω.

Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

παιιδιά γειά σας!!

έχω κολλήσει με το τραγούδι που παιζει στη διαφήμιση μιας ταινιάς στο σταρ που λέγεται ''στη δίνη του πολέμου" . θα σας είμαι υπόχρεη αν το ξέρει κανείς..

Natalie Merchant - Which side are you on

 

Παιδιά να ρωτήσω μήπως ξέρει κανείς το κομμάτι από το trailer του Star για το Big Bang theory? Ακούγεται παλιό garage-rock

Seriousness is the only refuge of the shallow !!! ;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κολλησει!!!

 

εχετε δει το trailer του ΑΝΤ1 για τις νεες ξενες σειρες?

 

Αν ξερει καποιος το τραγουδι που ακουγεται σαν "χαλι" θα με βοηθουσε!!!!

 

μπορει καποιος να βοηθησει το ψαχνω κι εγω.

 

Μήπως ψάχνετε το The quest από Bryn Christopher ???:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=OaxUHbxQzTM

Link to comment
Share on other sites

Natalie Merchant - Which side are you on

 

Παιδιά να ρωτήσω μήπως ξέρει κανείς το κομμάτι από το trailer του Star για το Big Bang theory? Ακούγεται παλιό garage-rock

 

Ακυρο, το βρήκα και το παραθέτω γιατί μου άρεσε :

The Sonics - Have love, will travel

Seriousness is the only refuge of the shallow !!! ;)
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις το σουντρακ του τραιλερ του νεξτ τοπ μοντελ στον αντενα, που η βικι καγια φοραει τη σημαια?επαιζε και στο τραιλερ που εδειχνε τα μοντελα τσολιαδεσ..
Link to comment
Share on other sites

αναφέρομαι στο κομμάτι που είναι πίσω σαν υπόβαθρο στις διαφημίσεις της Νέας Δημοκρατίας
μπορειτε να το ακουσετε εδω - σαν τραγουδι παπαθανασιου ακουγεται στο στυλ του ,με σταδιακη κορυφωση
Link to comment
Share on other sites

αναφέρομαι στο κομμάτι που είναι πίσω σαν υπόβαθρο στις διαφημίσεις της Νέας Δημοκρατίας
μπορειτε να το ακουσετε εδω - σαν τραγουδι παπαθανασιου ακουγεται στο στυλ του ,με σταδιακη κορυφωση

 

θέλει μερικά δευτερόλεπτα χωρίς να μιλάει κάποιος .. για να το αναγνωρίσουν τα "μηχανάκια" μας ...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

θέλει μερικά δευτερόλεπτα χωρίς να μιλάει κάποιος .. για να το αναγνωρίσουν τα "μηχανάκια" μας ...

 

 

και πάλι όμως ,δεν υπάρχει κάποια λύση, ή κάποιος που να αναγνωρίζει το κομμάτι; δείχνει γνωστό,σαν και αυτά που βάζουν συνήθως..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...