Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως ξερει καποιος το τραγουδι στη νεα διαφημιση των caprice παπαδοπουλου? Ακουγεται μονο σφυριγμα στην διαφημιση.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Είμαι καινούριος εδώ και ψαχνω να βρω ένα ξένο τραγούδι που ακούγεται στους τίτλους τέλους του 2οθ επεισοδίου της εκπομπής "οι κηπουροί του Mega". Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω το remix του babylonia που λέει μέσα ''Babylonia Ψηλαλώνια κανελόνια....'' Δεν είναι από κάποια εκπομπή όμως είναι γνωστό και το ψάχνω καιρό!

Ευχαριστώ όποιον μου το βρει! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!!!!!!:)

Πριν πολυ καιρο η τηλεοραση ειχε παιξει το τρειλερ της ταινιας Proof και το κομματι (πολυ γνωστο) που επαιζε ως backround το ερμηνευε αντρας αλλα δν μπορω να θυμηθω καθολου τα λογια!

Τα λιγοστα που θυμαμαι πανε καπως ετσι στο ρεφραιν " make/let me proove, make/let me proove (...) oright" και νομιζω ειχε και καποια φωνητικα γυναικεια!

Ξερω πως δν σας βοηθαω καθολου, αλλα ελπιζω οτι ισως καποιος καταλαβει ποιο εννοω!!!!

Ειτε το βρειτε ειτε οχι να στε ολοι καλα και σας ευχαριστωωωωω!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος το (σαν) μπιτάκι τραγούδι (πιθανότατα από κάποιο Soundtrack) που παίζει στο trailer "Κούκλες" στο Mega;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως λέγεται το τραγούδι που τραγούδησε η κοπέλα στο Νησί στη σκηνή που είναι το γλέντι; Το είπανε Σαββατοβραδο αλλά δεν ξέρω που να το βρω...τα φώτα σας παρακαλώ!!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Για το κομμάτι που παίζει στην διαφήμιση για την σοκολάτα MARS ποιο είναι το κομμάτι που παίζει;

Η συγκεκριμένη εκτέλεση. Όχι το Where did you sleep last night από nirvana.

Link to comment
Share on other sites

ξερετε το τραγουδι που παιζει στο mega οταν δειχνει τις συνεχειες των σειρων και των εκπομπων??

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ξερετε το τραγουδι που παιζει στο mega οταν δειχνει τις συνεχειες των σειρων και των εκπομπων??

 

κι εγώ το ψάχνω όποιος ξέρει...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

για οσους δεν καταλαβαν, αυτο ψαχνουμε

http://www.facebook.com/video/video.php?v=140995135961644&oid=142651219109210&comments&ref=mf

 

Να 'ναι καλά το Shazam τελικά! :Ρ

http://www.youtube.com/watch?v=BGiMG6i15ng

DJ HMC - Cum on

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Να 'ναι καλά το Shazam τελικά! :Ρ

http://www.youtube.com/watch?v=BGiMG6i15ng

DJ HMC - Cum on

 

ευχαριστω πολυ φιλε:D

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν το ξέρει κανείς? Ειναι πολύ γνωστό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να 'ναι καλά το Shazam τελικά! :Ρ

http://www.youtube.com/watch?v=BGiMG6i15ng

DJ HMC - Cum on

 

Δεν ειναι αυτο...

Κι εμενα το shazam μου εβγαλε 3 διαφορετικα, κανενα σωστο ομως.. :O

Και το soundhound δεν βρηκε τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος το τραγούδι που παίζει σε διαφήμιση του ΑΝΤ1? νομίζω πως είναι Elvis presley αλλα δεν είμαι και σίγουρος....

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος το τραγούδι που παίζει σε διαφήμιση του ΑΝΤ1? νομίζω πως είναι Elvis presley αλλα δεν είμαι και σίγουρος....

Υπαρχει πιθανοτητα να ενοεις το Forever and Ever από Ντεμη Ρουσο. Ειναι το μονο παλιο που μπορω να συνδέσω με διαφημηση του ΑΝΤ1. Το βρισκεις εδω:

 

Ελπίζω να σε βοηθησα.. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος το τραγούδι που παίζει σε διαφήμιση του ΑΝΤ1? νομίζω πως είναι Elvis presley αλλα δεν είμαι και σίγουρος....

 

Μήπως μπορείς να δώσεις κάποιο link?

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις το κομματι που ακουγεται στην νεα διαφημιση του Mega για τα προγραμματα που επιστρεφουν το 2011?Ακουγεται σαν remix. Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

Ακουσα προσφατα ενα κομματι σε μια διαφημιση του Γερμανου και εχς παθει πορωση!! Αν μπορειτε βοηθηστε!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω το κομμάτι που ακούγεται από το 0:19 έως το 0:52 του τρέιλερ της ταινίας "Black Swan".

 

http://www.youtube.com/watch?v=rWeEJBCMz58&feature=related

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω την τελευταια διαφημιση της mars που εχει δειξει στην τηλεοραση.οχι αυτοι με τους καλογερους και τις καμπανες...εστω το τραγουδι.

 

ευχαριστω εκ των προτερων...

Edited by billias11e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...