Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γνωρίζει κανείς ποιο είναι το τραγούδι που παίζει ο 95,2 athens deejay σε διαφημισεις του σταθμού αλλά και διαφόρων party; Είναι ένα dance τραγούδι και τα μόνα λόγια που ακούγονται στο απόσπασμα είναι "The World".

 

Edit: To βρήκα, είναι το Luca Cassani with Max C - Into The Light.

Edited by jiannist
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος να μου πει ποιο ειναι το κομματι που ακουγετε στο τελος της εκπομπης master chef οταν πεφτουν οι τιτλοι....δεν μπορω να το βρω με τιποτα εγω(((((
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ξέρει μήπως κανείς να μου πει ποιο είναι το τραγούδι που έχουν για σήμα έναρξης οι κηπουροί του mega;

 

(Άκυρο, το βρήκα, λέγεται paradise και το λένε οι mikro)

Edited by lia_v
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ξέρει μήπως κανείς να μου πει ποιο είναι το τραγούδι που έχουν για σήμα έναρξης οι κηπουροί του mega;

 

Paradise - Mikro

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος ποιο ειναι το κομματι που ακουγετε στο master chef στους τιτλους τελους της εκπομπης

 

Επειδή όσα επεισόδια βρήκα, κόβονται πριν τους τίτλους τέλους, έχεις κανένα λινκ πρόχειρο που να ακούγεται το κομμάτι;

 

Paradise - Mikro

 

Σ' ευχαριστώ.

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

γεια σου lia_v μπες στο youtube και βαλε στην αναζητηση...MASTERCHEF S01E36 MEGA GR PART 3 13/11/2010 GEO31578...ακουγετε στο τελος του video. ( εχει διαρκεια το video ολο 13"38 λεπτα )....μακαρι να το ξερει καποιος...εχω παθει τρελα με το συγκεκριμενο instrumental κομματι ειναι απιστευτα δυνατο.....

 

Υσ ....ενας αλλος κωδικος πιο γρηγορος ειναι...http://www.youtube.com/watch?v=vwszuDdffiQ

Edited by Turbolina
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!ψαχνω το τραγουδι που παιζει στο τρειλερ της σειρας the flatmates του αντ1.Αν γνωριζει καποιος ποιο ειναι.....
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι που παιζεται στις χριστουγεννιατικες διαφημισεις του Γερμανου?
Link to comment
Share on other sites

Από την εκπομπή της Αλεξανδράτου στο extra 3.

 

 

Στα πρωτα δυο δευτερολεπτα παιζει ενα τραγουδι που ακουγεται πολυ τελευταια. Το ιδιο ακουγεται και στο 2:45 - 2:48. Ψαχνω τον τιτλο. Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη. Ευχαριστω

Edited by Arxontas19
Βλεπεις πραγματα κ αναρωτιεσαι γιατι... Αλλα εγω βλεπω πραγματα που δεν υπηρξαν ποτε και λεω γιατι οχι....;
Link to comment
Share on other sites

τελικα το ασμα που ακουγεται στη διαφημηση του swift μαθαμε ποιο ειναι?

 

κανεις?:(

Το μήνυμά σας είναι υπερβολικά μικρό. Θα πρέπει να εισάγετε τουλάχιστον 10 χαρακτήρες για να επιτραπεί η δημοσίευσή του

 

εδιτ:

Από την εκπομπή της Αλεξανδράτου στο extra 3.

 

 

Στα πρωτα δυο δευτερολεπτα ακουγειται ενα τραγουδι που ακουγεται πολυ τελευταια. Το ιδιο ακουγεται και στο 2:45 - 2:48. Ψαχνω τον τιτλο. Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη. Ευχαριστω

 

δες εδω

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα προσεξει στο αλλο thread. Ευχαριστω πολυ :)
Βλεπεις πραγματα κ αναρωτιεσαι γιατι... Αλλα εγω βλεπω πραγματα που δεν υπηρξαν ποτε και λεω γιατι οχι....;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,εύχομαι καλές γιορτές σε όλους.Ψάχνω τα ακόλουθα :

 

1)τη μουσική/το τραγούδι που παίζει στην τελευταία διαφήμιση της mastercard.

3)το τραγουδάκι που πάιζει στην διαφήμιση του xperia smartphone της sony ericsson που στο τέλος λέει για android market κ.λ.π...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα σας! χρειάζομαι τη βοήθεια σας! μπορείτε να μου πείτε το όνομα του κομματιού που παίζει στο 0:27 σε αυτό το video ??

 

http://www.youtube.com/watch?v=DuHy1MeSkmM

 

είναι ένα sax house κομμάτι που το βάζει συχνά στα "ρεπορτάζ" του ΣΤΑΡ!!! σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερααα! μια βοηθεια στο φτωχο;;;

 

http://www.youtube.com/watch?v=YJ6iofWlVqs&feature=player_embedded#!

 

2 κομματια ψαχνω απο το παραπανω βιντεο.

 

1. απο 0.30 εως 0.52.

αυτο ειναι ροκακι... πολυ γνωστο!

 

2 απο 10.45 εως 11.04

αυτο στην αρχη μου εκανε για apollo440 αλλα δεν.. τελικα κατι τελειως ασχετο πρεπει να ειναι.

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

καλησπερααα! μια βοηθεια στο φτωχο;;;

 

http://www.youtube.com/watch?v=YJ6iofWlVqs&feature=player_embedded#!

 

2 κομματια ψαχνω απο το παραπανω βιντεο.

 

1. απο 0.30 εως 0.52.

αυτο ειναι ροκακι... πολυ γνωστο!

 

2 απο 10.45 εως 11.04

αυτο στην αρχη μου εκανε για apollo440 αλλα δεν.. τελικα κατι τελειως ασχετο πρεπει να ειναι.

 

Το πρώτο είναι The Offspring - Pretty Fly (For A White Guy):)

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο είναι The Offspring - Pretty Fly (For A White Guy):)
οχι αυτο.. το ακριβως προηγουμενο θελω... αν δεις τους χρονους ειναι το αμεσως προηγουμενο κομματι..

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

οχι αυτο.. το ακριβως προηγουμενο θελω... αν δεις τους χρονους ειναι το αμεσως προηγουμενο κομματι..

 

 

Το άλλο δεν το αναγνώρισα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς το soundtrack από την διαφήμιση του VW POLO GTI που παίζει το τελευταίο διάστημα στην τηλεόραση?

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς το soundtrack από την διαφήμιση του VW POLO GTI που παίζει το τελευταίο διάστημα στην τηλεόραση?

 

 

Δεν ακουγεται τραγουδι σε αυτο το βιντεο :wink:

Link to comment
Share on other sites

2 απο 10.45 εως 11.04

αυτο στην αρχη μου εκανε για apollo440 αλλα δεν.. τελικα κατι τελειως ασχετο πρεπει να ειναι.

 

Paul Oakenfold - Ready Steady Go

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...