Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψαχνω ενα προ πενταετιας ελληνικο ροκακι....το τραγουδανε ντουετο και η φωνη του ενος θυμιζει φαμελο...οι στιχοι που συγκρατησα-->χειμωνα με αστερια και καλοκαιρια η ανοιξη ειναι τοσο ωραια...καθε εποχη...και οταν ερθει ξανα το φθινοπωρο...κοιμαμαι στην αμμουδια....
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ενα προ πενταετιας ελληνικο ροκακι....το τραγουδανε ντουετο και η φωνη του ενος θυμιζει φαμελο...οι στιχοι που συγκρατησα-->χειμωνα με αστερια και καλοκαιρια η ανοιξη ειναι τοσο ωραια...καθε εποχη...και οταν ερθει ξανα το φθινοπωρο...κοιμαμαι στην αμμουδια....

 

Ονειροπαγίδα - Θυμάμαι κάθε εποχή

Link to comment
Share on other sites

please help!!!!!!!! psaxnw epigontos afto to kommati...opoios to kserei as voithisei.........

 

http://www.greektube.org/content/view/20701/2/

[sIGPIC][/sIGPIC]

POLICE.....XAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

please help!!!!!!!! psaxnw epigontos afto to kommati...opoios to kserei as voithisei.........

 

http://www.greektube.org/content/view/20701/2/

 

Τον τίτλο ψάχνεις ή κάτι άλλο; Γιατί τον τίτλο τον αναφέρει :confused:

Πέτρος Μπουσουλόπουλος - Η αγάπη μου ένα βράδυ (Το τραγούδι του Μάρκου).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λοιπον σας εχω ενα ευκολο που εγω ομως δεν γνωριζω τιτλο και καλλιτεχνη..ακουγεται πολυ τον τελευταιο καιρο,νομιζω το βαζει συχνα και στο "μαυρα μεσανυχτα"

στιχος που μου εχει μεινει απο ολο το τραγουδι ειναι αυτος στο ρεφρεν "ooooohhhh(σαν ου ακουγεται) babyyyy ....

 

 

υγ.τωρα που το διαβαζω σκ³τα ευκολο ειναι με τοσα στοιχεια που δινω..επειδη γω ξερω την μελωδια μου φαινονταν πιο ευκολο...

 

 

καποιος :help:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

λοιπον σας εχω ενα ευκολο που εγω ομως δεν γνωριζω τιτλο και καλλιτεχνη..ακουγεται πολυ τον τελευταιο καιρο,νομιζω το βαζει συχνα και στο "μαυρα μεσανυχτα"

στιχος που μου εχει μεινει απο ολο το τραγουδι ειναι αυτος στο ρεφρεν "ooooohhhh(σαν ου ακουγεται) babyyyy ....

 

 

υγ.τωρα που το διαβαζω σκ³τα ευκολο ειναι με τοσα στοιχεια που δινω..επειδη γω ξερω την μελωδια μου φαινονταν πιο ευκολο...

 

 

καποιος :help:

 

mipws ennoeis to Frankie Valli - Beggin' (Pilooski Edit)?? den kserw vevaia an exei paiksei pote sta "mayra mesanyxta" giati den to vlepw, alla mono ayto mou erxetai..:O

Link to comment
Share on other sites

παιδια, ειχα παει σε κατι χορους γυμνασιων, και εβαλε κατι κομματια rock & rol πολυ πορωτικα!! γουσταρες να χορευεις!!

ειναι πολυ γνωστα!.... μπορειτε να μου πειτε καμμια ονομασια...?

 

τα γνωστα μωρε....

ευχαρισω!!:D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Τον τίτλο ψάχνεις ή κάτι άλλο; Γιατί τον τίτλο τον αναφέρει :confused:

Πέτρος Μπουσουλόπουλος - Η αγάπη μου ένα βράδυ (Το τραγούδι του Μάρκου).

ton titlo akrivws opws einai epsaxna..den proseksa oti ton egrafe!! thanks pantw....

[sIGPIC][/sIGPIC]

POLICE.....XAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

mipws ennoeis to Frankie Valli - Beggin' (Pilooski Edit)?? den kserw vevaia an exei paiksei pote sta "mayra mesanyxta" giati den to vlepw, alla mono ayto mou erxetai..:O
χμ...δε ξερω..θα ψαξω να το βρω αυτο που λες,θα το ακουσω και αν ειναι θα σου πω.

 

ευχαριστω παντως

 

:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

http://www.sendspace.com/file/kdog26

 

Αν βρείτε κανένα τυχερός θα 'μαι :p (2.5 mb σε wav μορφή,8 tracks)

 

FREAK τραγούδησε μας ρε λίγο να σου βρούμε το τραγουδάκι,ε,φανταστηκέ γιατρέ :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι τωρα θα βαλω μπρος για την δευτερη καριερα μου..θα ερχεσαι να μου πετας γαρυφαλλα και να ανοιγεις σαμπανιες ε;;

 

κατεβασα το τραγουδι που ειπε η χαχανουλα και θα δω αν ειναι αυτο αργοτερα:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/88697675/DoWnLoAdS.rar.html

 

gnwrizei kaneis ta parapanw kai epishs 8a h8ela to titlo tou original tragoudiou "pame xabai" ths alkhstis prwtopsalth...eyxaristw

 

Αχ βρε Destiny (και οι υπόλοιποι βασικά, απλά τώρα εσένα βρήκα πρώτη) με τα rapidshare σου, την επόμενη φορά κάνε την αλλαγή αφού ξέρεις τα έχουμε πει...

uploaded.to

mediafire.com

filefactory.com

depositfiles.com

και με ωραία σειρά στα έβαλα ;)

Έτσι το θυμίζω γιατί στο προηγούμενο (στο [V]) είχε ειπωθεί αρκετές φορές αλλά ξεχνιέται.

 

Στο θέμα μας: Το πρώτο ακούγεται σαν το Saint Etienne - Only Love Can Break Your Heart αλλά με τέτοια πoιότητα στο sample δεν αποκλείεται και κανένα remix. Τα άλλα τίποτις.

 

EDIT: Να τώρα είδα και άλλον... 2.5MB σε wav! Να σε βοηθήσουν θέλουν αλλά βάλε κι ένα χεράκι, mp3, κάτι...

Link to comment
Share on other sites

παιδια, ειχα παει σε κατι χορους γυμνασιων, και εβαλε κατι κομματια rock & rol πολυ πορωτικα!! γουσταρες να χορευεις!!

ειναι πολυ γνωστα!.... μπορειτε να μου πειτε καμμια ονομασια...?

 

τα γνωστα μωρε....

ευχαρισω!!:D

 

θυμαστε κανενα... ονομασιες ψαχνω!! καπως... twist.?:blink: ....

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

se euxaristw para polu...me eswses...to psaxnw xronia auto to tragoudi....kai sorry gia to rapidshare...teleutaia fora einai...den 8a to ksanakanw....na eisai kala
http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Τώρα τελευταία στις επαναλήψεις των Δύο Ξένων ακούγεται μιά μελωδία.Όχι αυτή του Nini Rota.H άλλη που είναι πιό χαρούμενη.Ξέρει κανείς ποιά είναι
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ψάχνω αυτό το κομμάτι εδώ και καιρό.Είναι πολύ γνωστό - στον υπόλοιπο κόσμο :p - ,το ακούω συνέχεια στο ράδιο αλλά δε το βρήκα ακόμα.Ο ήχος είναι χάλια αλλά όσοι το ξέρουν θα καταλάβουν ποιο είναι,έχει χαρακτηριστική μελωδία.

 

http://rapidshare.com/files/89320584/__917___947___947___961_000.amr.html

 

Επειδή το έψαχνα κι εγώ:

Β.Ε.D. ft. Chloe Myers - Before I Leave (Freemasons Edit)

:)

Link to comment
Share on other sites

θυμαστε κανενα... ονομασιες ψαχνω!! καπως... twist.?:blink: ....

 

Mε μια πρώτη ανάκληση μνήμης...

 

Από Bill Halley (& the Comets)

Rock around the clock

Shake rattle and roll

Tutti frutti

 

Chubby Checker - Let's twist again

Rosemary Clooney - Come on a my house

Eddie Cochran - Summertime blues

Peppino di Capri - St. Tropez

 

καλή αρχή...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!μήπως έχει ακούσει κανεις το lovin'you της Minnie Riperton σε remix?επαιζε κ πριν απο κανα 2-3 χρόνια το καλοκαιρι σε ενα trailer του ant1 σχετικό με καλοκαίρι που έδειχνε θάλασσα και κατι δελφίνια.Δε μπορώ να το βρω..ξέρει κανεις που μπορώ να το βρω και μήπως το συγκεκριμενο remix δεν ειναι απο Riperton η άπό καποια άλλη?:rolleyes:ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και κατι αλλο!!αν ξέρει καποιος πως λέγεται η μουσική που έπαιζε στην ταινία cruel intentions(ερωτικά παιχνίδια)με τον Ryan Phillipe και τη Reese Witherpoon,oταν προς το τέλος το ταξί χτυπησε το Ryan,σκέτη μουσική ηταν πολύ ήρεμη!!αν ξέρει καποιος να με βοηθήσει γιατι το ψάχνω καιρο..:(
Link to comment
Share on other sites

Mε μια πρώτη ανάκληση μνήμης...

 

Από Bill Halley (& the Comets)

Rock around the clock

Shake rattle and roll

Tutti frutti

 

Chubby Checker - Let's twist again

Rosemary Clooney - Come on a my house

Eddie Cochran - Summertime blues

Peppino di Capri - St. Tropez

 

καλή αρχή...

 

ευχαριστω!!!!:D

θα σπασω πλακα....

τραγουδια για να κουνας κορμι!!!:lol::lol::lol::D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και κατι αλλο!!αν ξέρει καποιος πως λέγεται η μουσική που έπαιζε στην ταινία cruel intentions(ερωτικά παιχνίδια)με τον Ryan Phillipe και τη Reese Witherpoon,oταν προς το τέλος το ταξί χτυπησε το Ryan,σκέτη μουσική ηταν πολύ ήρεμη!!αν ξέρει καποιος να με βοηθήσει γιατι το ψάχνω καιρο..:(

 

50% δίνω στο Graig Armstrong - This Love. Εχω καιρό να το δώ...

Το νέο μουσικό blog είναι εδώ!Αφιερώματα,επιλεγμένα mp3s...

 

"It's better to burn out than fade away"

N. Young

Link to comment
Share on other sites

paidia psaxno apegnosmena ena teleio tragoudi alla den exo sygkratisei to onoma toy.

Paizei kai se diafimiseis syxna,alla kai kai stin tileoptiki seira 1 minas kai kati,otan xtypoyse to kinito ekeinis tis melaxrinis filis tis zeta doyka.

 

paei kapos etsi,

baby baby,baby baby

 

to ksero oti einai dyskolo....na brethei..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...