Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕ ΕΣΩΣΕΣ !!!

Αυτό είναι το original !

Τώρα μπορώ να ψάξω να βρώ το remix, μόλις το εντοπίσω θα ενημερώσω...

..

 

wow! ειμαι δυνατός τελικα!:whistle::dance:

 

παίδες ψ'αχνω και γω ένα τραγούδι..

λοιπον ειναι τραγουδι παλιο διάσημο του style beatles.. και ο ρυθμός πάει κάπως έτσι.. του του του του ΤΟΥ του του..

and the years go by Ή and the years pass by.. κάτι για έναν μοναχικο τύπο και για Love. το έχουν βγάλει τώρα σε remix νομιζω

 

Μοιάζει λίγο σαν το the most peculiar man

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια , ξερει κανεις πως λεγεται το κομματι που παιζει στη νεα διαφημιση της coca cola που τραγουδανε κατι παιδια ?
Link to comment
Share on other sites

wow! ειμαι δυνατός τελικα!:whistle::dance:

 

παίδες ψ'αχνω και γω ένα τραγούδι..

λοιπον ειναι τραγουδι παλιο διάσημο του style beatles.. και ο ρυθμός πάει κάπως έτσι.. του του του του ΤΟΥ του του..

and the years go by Ή and the years pass by.. κάτι για έναν μοναχικο τύπο και για Love. το έχουν βγάλει τώρα σε remix νομιζω

 

Μοιάζει λίγο σαν το the most peculiar man

Ελπίζω να καταφέρω να ανταποδώσω τη χάρη ...

Μήπως το original είναι το As tears go by των Stones ;

Link to comment
Share on other sites

παιδια , ξερει κανεις πως λεγεται το κομματι που παιζει στη νεα διαφημιση της coca cola που τραγουδανε κατι παιδια ?

 

Μπορεις να χρησιμοποιησεις αυτή τη σελίδα, να βρεις το τραγουδι.

Ελπίζω να καταφέρω να ανταποδώσω τη χάρη ...

Μήπως το original είναι το As tears go by των Stones ;

 

τελικά είναι το sound of silence.. δεν εχει κανενα απο τα λογια μεσα οποτε δεν ξέρω πως τα επιννοησα:D το βρήκα πάντως

 

αυτό πρέπει ναναι το remix που άκουσα στην καφετέρια

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το remix που ακούγεται τελευταία.???

Μηπως

?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Δεν ξέρω αν το έχει ρωτήσει κάποιος άλλος αλλά ξέρει κανείς ένα τραγούδι στυλ For eternity - etostone που λέει κάτι για music, και beats ???

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Ψαχνω ενα κομματι που ακουσα προσφατα στο V-Fm ή στο Mad-Radio (δεν ειμαι σιγουρος σε ποιο απο τα δυο :O ) και ειναι ηλεκτρονικο-dance και παίζει πολύ βιολί μέσα. Όσο πρόλαβα να ακούσω, δεν ειχε στίχους οποτε δεν ξερω τα λογια
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Ψαχνω ενα κομματι που ακουσα προσφατα στο V-Fm ή στο Mad-Radio (δεν ειμαι σιγουρος σε ποιο απο τα δυο :O ) και ειναι ηλεκτρονικο-dance και παίζει πολύ βιολί μέσα. Όσο πρόλαβα να ακούσω, δεν ειχε στίχους οποτε δεν ξερω τα λογια

 

http://www.youtube.com/watch?v=WNEG1mthp4E

αυτο?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω εδω και τοσες μερες ενα κομματι που ακουσα στο ραδιο αλλα τιποτα . .. .λοιπον νομιζω δεν εχει πολλους στιχους,δεν ειναι ιδιαιτερα γρηγορο ,το τραγουδαει γυναικα και το μονο που ελεγε ηταν ''lai lai lai lai laiee'' μπορει και ''ai ai ai aiaiee(xoris to ''L'')'' με μια τελεια μουσικη..ειναι αρκετα παλιο νομιζω!!!!ειναι του στυλ σαν το Delyno - Ether Party (Fly High)..οποιος εχει ιδεα ποιο μπορει να ειναι ας βοηθησει . . . :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια,ψαχνω ενα τραγουδι ρεμπετικο μιλαει συνεχεια οτι πινει και το μονο στιχο που συγκρατησα ειναι

"μα οταν τα πινω μαζι σου παθαινω". καμια ελπιδα να το βρουμε?

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη που δεν μπορώ να βοηθήσω τους απο πάνω αλλά έχω και γω μια αναζήτηση:O

 

Ψάχνω ένα τραγούδι το οποιο το έχω ακουσει σε ταινία.

Μολις ακούω αυτό το τραγούδι απο 0:45 μέχρι 1:25 μου το θυμιζει πάρα πολύ αλλά δεν μουρχετε που το άκουσα! παίζει νάναι και το ίδιο :)

Edited by AngeloDion
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη που δεν μπορώ να βοηθήσω τους απο πάνω αλλά έχω και γω μια αναζήτηση:O

 

Ψάχνω ένα τραγούδι το οποιο το έχω ακουσει σε ταινία.

Μολις ακούω αυτό το τραγούδι απο 0:45 μέχρι 1:25 μου το θυμιζει πάρα πολύ αλλά δεν μουρχετε που το άκουσα! παίζει νάναι και το ίδιο :)

 

Μήπως αυτό:

http://www.youtube.com/watch?v=t7NdBIA4zJg

Link to comment
Share on other sites

μαγκες ψαχνω για ενα τραγοθδι απο τα 90ς ξενο μπιτακι ειναι και παει ως εξης: δινει δινει δινει και ξαφνικα σταματαει η μουσικη και μετα απο λιγο χεκιναei με δυνατο μπασο και λεει την λεξη "excess".
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι παιδες.. Εκανα upload εδώ ένα song.. το ξέρει κανένας.. στο 0:30 ειναι το πιο καθαρο σημειο.. http://www.youtube.com/watch?v=Qi06Pi9C9R4&feature=plcp
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, ψάχνω κι εγώ αυτό http://www.youtube.com/watch?v=6hGfJy2R6E0&feature=youtu.be

 

αν ξέρει κανένας ποια έκδοση του 10.15 Saturday night των Cure είναι, τον ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Edited by oykas2001
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα τραγούδι που λέει ''θελω να εισαι μαζι μου να μου δειχνεις το δρόμο....δυο σώματα για μια βραδιά'', ξέρουμε ποιος το λέει?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θελω με καποιον τροπο τα τραγουδια που κατεβαζω , απο torrents, rapidshare, youtube, να τα κανω να παιζουν σε σταθερη ενταση. Δεν μπορω καθε φορα που αλλαζει ενα τραγουδι να ακουγεται πολυ πιο δυνατα, ή να ακουγεται αρκετα χαμηλα ή να εχει πολυ περισσοτερο/λιγοτερο μπασο ή πριμα.

 

Παρακαλω τα φωτα σας για το τι μπορω να κανω επ' αυτου.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Θελω με καποιον τροπο τα τραγουδια που κατεβαζω , απο torrents, rapidshare, youtube, να τα κανω να παιζουν σε σταθερη ενταση. Δεν μπορω καθε φορα που αλλαζει ενα τραγουδι να ακουγεται πολυ πιο δυνατα, ή να ακουγεται αρκετα χαμηλα ή να εχει πολυ περισσοτερο/λιγοτερο μπασο ή πριμα.

 

Παρακαλω τα φωτα σας για το τι μπορω να κανω επ' αυτου.

 

δεν νομιζω να γινεται αυτο..απλα να προσπαθεις να βρισκεις τραγουδια με την ιδια ενταση...αυτο που λες εξαρταται απο τον ηχο που κατεβασες

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ένα τραγουδάκι στα γρήγορα το οποίο δεν μπορώ να βρω.

Put your loving arms around me μαζί με μουσική από I Follow Rivers - Likke Li

Το άκουσα στο Plus Radio πριν λίγη ώρα .

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας ειμαι καινουργια εδω οποτε αν κανω καμια βλακεια καταλαθως συγνωμη...ξερει κανεις το orιginal ξενο τραγουδι αυτου του τραγουδιου γιατι εχω φαει το κοσμο να το βρω:lost:?

http://www.youtube.com/watch?v=eyjEo899T2o

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος ποιο είναι το τραγούδι που παίζει στο διαφημιστικό του ANT1 για το πρόγραμμα του Σ/Κ;

Το άκουσα σήμερα το πρωί στο ραδιόφωνο, είναι ελληνικό, αλλά δεν θυμάμαι τα λόγια παρά μόνο τη μουσική.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

Link to comment
Share on other sites

Θελω με καποιον τροπο τα τραγουδια που κατεβαζω , απο torrents, rapidshare, youtube, να τα κανω να παιζουν σε σταθερη ενταση. Δεν μπορω καθε φορα που αλλαζει ενα τραγουδι να ακουγεται πολυ πιο δυνατα, ή να ακουγεται αρκετα χαμηλα ή να εχει πολυ περισσοτερο/λιγοτερο μπασο ή πριμα.

 

Παρακαλω τα φωτα σας για το τι μπορω να κανω επ' αυτου.

 

mp3gain

Ειναι δωρεαν κατεβαζεις απο το παρακατω Link

http://mp3gain.sourceforge.net/download.php

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...