Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιθανώς να κολλάει κάποια εφαρμογή. Δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση μήπως ξανακολλήσει. Και βάλε καλύτερα τις επαφές στην μνήμη συσκευής!

 

Οι επαφές δεν μπορούν να είναι πουθενά αλλού εκτός απο την μνήμη της συσκευής. Μπορούν να αντιγραφούν στην κάρτα μνήμης και να υπάρχουν και στην SIM αλλά όταν μπαίνεις στο μενού επαφές, το τηλέφωνο σου δείχνει την λίστα με τις επαφές που βρίσκονται στο τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1.

οταν το ανοιγω αναφερει οτι η καρτα μνημης περιεχει μη αξιοπιστο λογισμικο.πως μπορω να βρω ποιο είναι και να το βγαλω αυτο το λογισμικο?

 

2.

ψαχνω για 2 προγραματα freeware,ενα που να κλειδωνει εφαρμογες ή βιντεο

και ενα call recorder,επαναλαμβανω freeware,γνωριζει κανείς?

 

3.

πως μπορω να δημιουργήσω συντομευση για τις εφαρμογές,οχι για τη διαχειριση εφαρρμογών?

 

οποιος γνωριζει,παρακαλώ.

1) Κάνε format στη κάρτα μνήμης.

2) Ρώτα στο επίσημο θέμα των εφαρμογών!

3) Να δημιουργήσεις συντόμευση που και ποιου πράγματος...;:wacko:

 

 

Παίδες, έχει κανένας να υποδείξει signed applications που να κάνουν χρήση του αισθητήρα κίνησης το Ν82? Παρακαλώ όποιος απαντήσει να δώσει το ακριβές link καθώς "το γνωστό μαγαζί" το ξέρουμε όλοι αλλά προσωπικά "το ράφι" με προβληματίζει....... δε μπορώ να βρώ που τα βάζουν αυτά τα καλούδια ρε γ*τ:X

Λίγο δύσκολο να τις βρεις υπογεγραμμένες, και ειδικά στα γνωστά μαγαζάκια…

Δώσε το imei σου στο ανάλογο θέμα, δεν είναι κόπος.

Δες εδώ μερικές, και με τα ονοματά τους ψάξε τες στα γνωστά μαγαζάκια.

 

 

Έχεις δίκιο το μπέρδεψα με τα μηνύματα... :O

Μπερδεύεσαι εύκολα, ντροπαλό αγόρι...:p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και απο μένα, είναι το πρώτο μου post εδώ και αποφάσισα να αποχωριστώ το Ν73 μου μετά από 2 χρόνια ακριβώς, το οποίο παρεπιπτόντως το τηλέφωνο δεν μου έχει πάθει τίποτα εμένα, εκτός βεβαια απο την εκνευριστική αργοπορεία του ποτέ μου δεν είχα καποιο πρόβλημα και έχει ταλαιπωρηθεί αρκετά (βάλε - βγάλε εφαρμογές, αναβαθμίσεις, πεσίματα κ.α)

Τώρα; Έχω μπει στην μπρίζα για ένα εκ των Ν78 και Ν82. Έριξα μια ματιά εδώ είδα γενικά τις διαφορές τους (μάλλον για το 82 με βλέπω) αλλά θα ήθελα και μια απάντηση από εσάς εδώ (κατόχους και μη). Εμένα, μόνο για την ταχύτητα που διαβασα εδώ βεβαια μου φτάνει αλλά αν μπορεί κάποιος να κάνει μια λίστα με τα υπέρ και τα κατά θα με έκανε ευτυχισμένο. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

3>4
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο site με δωρεαν εφαρμογες για το Ν82?

επισης εφαρμογες για το 7610, κανουν για το Ν82?

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο site με δωρεαν εφαρμογες για το Ν82?

επισης εφαρμογες για το 7610, κανουν για το Ν82?

Ψάξε στο xxxxxxxx και στο xxxxxxxxx για εφαρμογές. 'Οχι οι εφαρμογές του 7610 δεν κάνουν στο Ν82. Το 7610 έχει πιο παλιά έκδοση του symbian 60 απ' ό,τι έχει το Ν82.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και απο μένα, είναι το πρώτο μου post εδώ και αποφάσισα να αποχωριστώ το Ν73 μου μετά από 2 χρόνια ακριβώς, το οποίο παρεπιπτόντως το τηλέφωνο δεν μου έχει πάθει τίποτα εμένα, εκτός βεβαια απο την εκνευριστική αργοπορεία του ποτέ μου δεν είχα καποιο πρόβλημα και έχει ταλαιπωρηθεί αρκετά (βάλε - βγάλε εφαρμογές, αναβαθμίσεις, πεσίματα κ.α)

Τώρα; Έχω μπει στην μπρίζα για ένα εκ των Ν78 και Ν82. Έριξα μια ματιά εδώ είδα γενικά τις διαφορές τους (μάλλον για το 82 με βλέπω) αλλά θα ήθελα και μια απάντηση από εσάς εδώ (κατόχους και μη). Εμένα, μόνο για την ταχύτητα που διαβασα εδώ βεβαια μου φτάνει αλλά αν μπορεί κάποιος να κάνει μια λίστα με τα υπέρ και τα κατά θα με έκανε ευτυχισμένο. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

 

μάλλον θα σου πω το Ν82 , είναι ποιο ωραίο και με 5mp κάμερα ... όμως αν θες να διαλέξεις καλύτερα συνέχισε στο θέμα των διαξιφισμών ... λοιπόν είναι πολύ γρήγορο το τηλεφωνάκι και το έχω φορτώσει πολλές εφαρμογές και παιχνίδια ... μόνο με το nokia maps την ποιο νεα έκδοση μου κάνει κάτι ψιλοκαθυστερήσεις αλλά μάλλον φτέει η νεα έκδοση ... οι φωτογραφίες που βγάζει είναι απλά τέλειες και μην ακούω συγκρίσεις με το Κ850 της ΣΕ... την νύχτα με το flash δεν θα απογοητευτείς καθόλου ... είναι πάρα πολύ καλό ... η μπαταρία του κρατάει 2 μέρες (5 μέρες εχω το τηλέφωνο) με μέτρεια χρήση αλλά όταν το ξεσκίζεις στην αρχή τότε μια μέρα θα κρατάει ... το gps δεν είναι ότι καλύτερο αλλά κινητό είναι όχι συσκευή PNA ... το browsing στο ίντερνετ αρκετά κάλο , δεν το περίμενα έτσι ... Το εξωτερικά του ηχεία είναι αρκετά καλά αλλά όχι όπως το Ν95 ... είναι ένα αρκετά καλό κινητό και αξίζει να το πάρεις

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

εγκαθιστω καποια θεματα,αλλα θελω να κρατησω τα μαμα εικονιδια στο μενου κ οχι αυτα που βαζει το θεμα.πως μπορω να το κανω αυτο η δε γινετε κ την παλευω τσαμπα?
Link to comment
Share on other sites

εγκαθιστω καποια θεματα,αλλα θελω να κρατησω τα μαμα εικονιδια στο μενου κ οχι αυτα που βαζει το θεμα.πως μπορω να το κανω αυτο η δε γινετε κ την παλευω τσαμπα?

 

Φρόντισε να κατεβάζεις και να εγκαθιστάς την έκδοση με τα default εικονίδια (οι περισσότεροι theme makers φτιάχνουν και δίνουν και τέτοια έκδοση πχ pizero)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Φρόντισε να κατεβάζεις και να εγκαθιστάς την έκδοση με τα default εικονίδια (οι περισσότεροι theme makers φτιάχνουν και δίνουν και τέτοια έκδοση πχ pizero)

 

οποτε μενω με τα εικονιδια που εχει το εκαστοτε θεμα.οκ.thanks

Link to comment
Share on other sites

εγκαθιστω καποια θεματα,αλλα θελω να κρατησω τα μαμα εικονιδια στο μενου κ οχι αυτα που βαζει το θεμα.πως μπορω να το κανω αυτο η δε γινετε κ την παλευω τσαμπα?

οποτε μενω με τα εικονιδια που εχει το εκαστοτε θεμα.οκ.thanks

Παλιότερα υπήρχε τέτοια επιλογή, αλλά για κάποιο άγνωστο λόγο καταργήθηκε.

Αυτό που μπορείς να κάνεις πλέον είναι αυτό που σου είπε και ο dmarccos.

Δεν υπάρχει άλλη λύση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως γινεται το Ν82 να μην κλειδωνει αυτοματα? Περασα το ShakeLock 1.05 και μονο το ξεκλειδωνει. Δεν μου το κλειδωνει.
TCe
Link to comment
Share on other sites

Μηπως θελεις να πεις να κλειδωνει αυτοματα?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2287968#post2287968

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

θελω να μην κλειδωνει αυτοματα. γιατι τωρα κλειδωνει αυτοματα και δεν το θελω. Κλειδωνει αυτοματα απο καινουριο που το πηρα.
TCe
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις\ Γενικες\ Ασφαλια\ Τηλεφωνο και SIM\ Περιοδος αυτ. κλειδωματος\ ...Καμια
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια ...

 

Μηπως ξερει καποιο παιδι απο εδω αν υπαρχει καποιο προγραμματακι που να κρυβει εικονες και βιντεο... Π.Χ. εχω εικονες που δεν θελω να τις βλεπει κανενας αλλος και τις εχω σε ξεχωριστω αλμπουμ πως μπορω να τις κρυψω ?????

 

και κατι αλλο μπορω να ρυθμισω οταν ανοιγω την εκθεση να μου ανοιγει απο καποιο συγκεκριμενο αλμπουμ γιατι τωρα ανοιγει ολες τις φωτογ που εχω μεσα στο κιν ακομα και καποιων προγραμματων που εχω μεσα στο κιν...

 

Ευχαριστω παρα πολυ και συγνωμη αν εχουν απαντηθει ξανα αυτα !!:):)

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα κι εγω απο χθες στην παρεα του Ν82.Μια ερωτηση σχετικη με φορτιστη-φορτιση.Οταν βαζω το βυσμα για να το φορτισω δεν κουμπωνει τελειως μεσα .Αν το κουνησω παιζει και να σταματησει να φορτιζει.Ειναι προβληματικο η ετσι ειναι αυτο γενικα.Με προβληματιζει το γεγονος οτι δεν μπαινει ολοκληρο το βυσμα μεσα.Η συσκευασια μεσα ειχε για φορτιστη τον AC-5E
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

μπορω να ρυθμισω οταν ανοιγω την εκθεση να μου ανοιγει απο καποιο συγκεκριμενο αλμπουμ γιατι τωρα ανοιγει ολες τις φωτογ που εχω μεσα στο κιν ακομα και καποιων προγραμματων που εχω μεσα στο κιν...

 

Βάλε το Resco Photo Viewer. Βολεύει αφάνταστα στην διαχείριση των φωτογραφιών.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω και εγώ την άποψή σας. Το φορτιστή μου που είχε στην συσκευασία τον δάνεισα σε ένα φίλο. Έχω και φορτιστή AC-4E. Να το βάλω να φορτίσει εκεί ή θα έχω πρόβλημα? Από ότι έχω δει έχει διαφορετικά ampere και τάση εξόδου....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια ...

 

Μηπως ξερει καποιο παιδι απο εδω αν υπαρχει καποιο προγραμματακι που να κρυβει εικονες και βιντεο... Π.Χ. εχω εικονες που δεν θελω να τις βλεπει κανενας αλλος και τις εχω σε ξεχωριστω αλμπουμ πως μπορω να τις κρυψω ????

 

λοιπον μπεσ εργαλεια->διαχ.αρχ. και μετα επελεξε ειτε μνημη τηλεφωνου ειτε καρτα μνημης και δημιουργησε εναν φακελο με την ονομασια Temp μετα κανε μετακινηση τις photo ta video και οτι αλλο θες να κρυψεις μεσα σε αυτον τον φακελο!οτι photo βαλεις μεσα σε αυτον τον φακελο σταματαει πλεον να εμφανιζεται στην εκθεση;);) (αλλα πες μας και τον λογο που θες να τις κρυψεις :lol::lol::lol::lol:

)

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα κι εγω απο χθες στην παρεα του Ν82.Μια ερωτηση σχετικη με φορτιστη-φορτιση.Οταν βαζω το βυσμα για να το φορτισω δεν κουμπωνει τελειως μεσα .Αν το κουνησω παιζει και να σταματησει να φορτιζει.Ειναι προβληματικο η ετσι ειναι αυτο γενικα.Με προβληματιζει το γεγονος οτι δεν μπαινει ολοκληρο το βυσμα μεσα.Η συσκευασια μεσα ειχε για φορτιστη τον AC-5E

 

καλοριζικο!δεν μπαινει τελειος μεσα εχει δλδ εναν μικρο αερα και "παιζει" !! καλο θα ηταν να πας να το δουν ομως!

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

το εχει καμια κοπελα αυτο το κινητο η μονο αντρες?

γενικα εσας πως σας φαινετε σε θεμα μεγεθους? εμενα με κουραζει καμια φορα αλλα μετα σκεφτομαι την καλη του καμερα και ηρεμω :P

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μπεσ εργαλεια->διαχ.αρχ. και μετα επελεξε ειτε μνημη τηλεφωνου ειτε καρτα μνημης και δημιουργησε εναν φακελο με την ονομασια Temp μετα κανε μετακινηση τις photo ta video και οτι αλλο θες να κρυψεις μεσα σε αυτον τον φακελο!οτι photo βαλεις μεσα σε αυτον τον φακελο σταματαει πλεον να εμφανιζεται στην εκθεση;);) (αλλα πες μας και τον λογο που θες να τις κρυψεις :lol::lol::lol::lol:

)

 

μικρη διορθωση: to temp με μικρο τ οχι κεφαλαια!!!

απλο και πρακτικο κολπο!! μου ελυσε τα χερια!! και με εσωσε απο παρεξηγησεις!!

Link to comment
Share on other sites

μικρη διορθωση: to temp με μικρο τ οχι κεφαλαια!!!

απλο και πρακτικο κολπο!! μου ελυσε τα χερια!! και με εσωσε απο παρεξηγησεις!!

 

Eμενα μου ξεφυγε και το εγραψα με κεφαλαιο...(α ρε nokia εχεις σωσει πολυ κοσμο με αυτο το κολπακι :X)

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...