Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εεμνα παντως ο τυπος που ψωνιζω μου ειπε τελος εβδομαδας να το παρω δεν εχει παραλαβει ακομα:wacko::(:worry:
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μηπως μπορει κανεις να μου πει αν υπαρχει αυτο το product code? 0670551.Το ειδα στην μπαταρια κατω δεξια και δεν μπορω να βρω απο που ειναι
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκοπεύω ν'αγοράσω το Ν82.Ήθελα να ρωτήσω το εξής:έχει αγοράσει κανείς κινητό(ή ο,τιδήποτε) από το play247.gr ?το έχει φθηνότερα και με δωρεάν παραλαβή στο σπίτι με κούριερ.Ευχαριστώ:happy:

 

nai file sto proteinw anepifilaxta...

oi anthrwpoi einai polu epaggelmaties...

kai egw kai filoi mou exoume synergastei arketes fores xwris kanena problhma..

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει κανεις να μου πει αν υπαρχει αυτο το product code? 0670551.Το ειδα στην μπαταρια κατω δεξια και δεν μπορω να βρω απο που ειναι

 

Για ασια το βλεπω ,μονο εδω το βρηκα γραμμενο

http://bbs.dospy.com/thread-1044249-4-1.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα και στον κωτσοβολο και στην ΤΙΜ με αυτο τον κωδικο.Το περιεργο ειναι οτι στην ΤΙΜ με διαβεβαιωσε οτι καλυπτεται πληρως απο alpha copy.Τι να κανω να το παρω?
Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα και στον κωτσοβολο και στην ΤΙΜ με αυτο τον κωδικο.Το περιεργο ειναι οτι στην ΤΙΜ με διαβεβαιωσε οτι καλυπτεται πληρως απο alpha copy.Τι να κανω να το παρω?

Μην το πάρεις αν είναι έτσι,με τα χρήματα αυτά που θα δώσεις ας είναι πλήρως ελληνικό με κωδ. 0551523,συνιστώ ΠΛΑΙΣΙΟ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Εχει εγκαταστησει καποιος το truphone?

 

Μολις το εγκατεστησα και μου κολλαει το κινητο...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα και στον κωτσοβολο και στην ΤΙΜ με αυτο τον κωδικο.Το περιεργο ειναι οτι στην ΤΙΜ με διαβεβαιωσε οτι καλυπτεται πληρως απο alpha copy.Τι να κανω να το παρω?

 

Εχει ΚΑΙ Ελληνικους χαρακτηρες το πληκτρολογιο ?

Αν ναι ,τοτε μηπως ειναι τιποτε τιμ branded εκτος και

εαν ειναι το ασπρο,το product codes για το ασπρο

δεν νομιζω οτι τα εχουμε ακομα.

Αν οχι ,τοτε πολυ φοβαμαι οτι ειναι παραεισαγωγη.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

 

Εγώ από εκεί το πήρα, πριν μία εδομάδα (σαν να μην πέρασε μια μέρα :p).

Και "ελληνικότατο"... :D

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε ποτε περιπου θα βγει το καινουργιο firmware;

 

Συμφωνα με αυτο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2194580#post2194580

:rolleyes:

αναμενεται

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εχει εγκαταστησει καποιος το truphone?

 

Μολις το εγκατεστησα και μου κολλαει το κινητο...

 

Tha pas sto site toy truphone na valeis to teleftaio version,doulevei mia hara me to N82!!!

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Να ρωτήσω κάτι για το wi-fi γιατί τώρα το μαθαίνω?

Μπορεί και να είναι χαζή ερώτηση.

Στο σπίτι έχω wlan με wep key. Υπάρχει κάποιος τρόπος να αποθηκεύσω το wep key στο κινητό μου για να μη μου το ζητάει συνέχεια όταν πάω να συνδεθώ?

Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Να ρωτήσω κάτι για το wi-fi γιατί τώρα το μαθαίνω?

Μπορεί και να είναι χαζή ερώτηση.

Στο σπίτι έχω wlan με wep key. Υπάρχει κάποιος τρόπος να αποθηκεύσω το wep key στο κινητό μου για να μη μου το ζητάει συνέχεια όταν πάω να συνδεθώ?

 

Καλησπερα:)

Ναι βεβαια .

Καταρχην,Σβησε τo υπαρχων σημειο προσβασης wlan.

Στην συνεχεια θα πας στον οδηγο Wlan,θα δημιουργησεις νεο σημειο προσβασης,

θα καταχωρισεις το wep key, κλπ,και τελος!

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω υπάρχει πρόγραμμα για τα Ν κινητά της ΝΟΚΙΑ για να μιλάς με τις επαφές σου στο MSN με wifi?

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Μετέφερα τις επαφές μου από το Ε65 στο Ν82 με την εφαρμογή "μεταφορά" από το μενού του κινητού πολύ εύκολα και έχω κανονικά και φωνητική κλήση.. :)
3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με αυτο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2194580#post2194580

:rolleyes:

αναμενεται

 

Μα αυτο το ξερω, καμια ημερομηνια ή κατι δεν υπαρχει; Πχ τελος του Γεναρη ή αρχες Φλεβαρη ή κατι τελος παντων!

Link to comment
Share on other sites

Εχει ΚΑΙ Ελληνικους χαρακτηρες το πληκτρολογιο ?

Αν ναι ,τοτε μηπως ειναι τιποτε τιμ branded εκτος και

εαν ειναι το ασπρο,το product codes για το ασπρο

δεν νομιζω οτι τα εχουμε ακομα.

Αν οχι ,τοτε πολυ φοβαμαι οτι ειναι παραεισαγωγη.

Τελικα ειδα οτι εχει και ελληνικους χαρακτηρες στο πληκτρολογιο.Σε επικοινωνια με τo nokia shop τους εδωσα και το IMEI και μου ειπαν οτι ειναι ελληνικο και ολα οκ απο πλευρας εγγυησης.Ειναι το κλασσικο ασημι.Αφου ολα οκ μαλλον θα το παρω...;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω υπάρχει πρόγραμμα για τα Ν κινητά της ΝΟΚΙΑ για να μιλάς με τις επαφές σου στο MSN με wifi?

ναι windows live messenger στα γνωστα "μαγαζια"

Link to comment
Share on other sites

κάπου στις 7 το απόγευμα πείρα το μοναδικό κομμάτι που είχε στο play247 ηρακλειου...

μπορείτε αν γίνετε να μου πείτε πως θα λειτουργήσω το gps?

να βάλω κάποιο άλλο πρόγραμμα γιατί το nokia maps δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα...

ευχαριστώ.....

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα-πλάκα, σκεφτόμουν αν γίνεται στο Ν82 αυτό που έλεγαν για το Ν95: αν το έχεις σε ένα τραπέζι και το σηκώσεις να το πιάσεις στα χέρια σου, ανάβει λέει η οθόνη. Αυτό γίνεται στο Ν82 ή όχι??? (βασικά το δοκίμασα και δε γίνεται) Δε θα έπρεπε να λειτουργεί είτε με το δικό του plugin είτε με το N95-accelerometer-plugin, εφόσον έχει αισθητήρα κίνησης??? :confused:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

κάπου στις 7 το απόγευμα πείρα το μοναδικό κομμάτι που είχε στο play247 ηρακλειου...

μπορείτε αν γίνετε να μου πείτε πως θα λειτουργήσω το gps?

να βάλω κάποιο άλλο πρόγραμμα γιατί το nokia maps δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα...

ευχαριστώ.....

Καλορίζικο!:D

 

Για αρχή άνοιξε το πρόγραμμα Χάρτες, βγες σε ανοιχτό χώρο και περίμενε να κλειδώσει δορυφόρους.

Αν θέλεις ρίξε μια ματιά στο θέμα του Garmin Maps Mobile™ XT , αξίζει!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!:D

 

Για αρχή άνοιξε το πρόγραμμα Χάρτες, βγες σε ανοιχτό χώρο και περίμενε να κλειδώσει δορυφόρους.

Αν θέλεις ρίξε μια ματιά στο θέμα του Garmin Maps Mobile™ XT , αξίζει!

 

wraia alla giati otan mpainw stous xartes mou zhta sundesh eite mesw gprs eite mesw wlan gia na fortwsei tous xartes?

to gps den leitourgei mono tou?

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

παιδια μερικες ερωτησουλες στα γρηγορα....

απο τα ηχεία βγαινει ο ηχος οκ...??? ειναι στα επίπεδα των 2 95....???

με το ραδιο το ιδιο...?

 

το "γνωστο" προβλημα με τα sms που ειχε το ν95 δεν νομιζω να υπαρχει στο 82 ετσι...??

(αυτο που οταν ειχες κλειστο το κινητο δεν μπορουσες να προσδιορίσεις τι ωρα σου έστελνε ο αλλος μην....)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...