Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Xθες πηγα την συσκευη μου για επισκευη! Eιταν χαλασμενο το εξωτερικο ηχειο και δεν ακουγοταν καλα οταν με επαιρναν τηλ. Μου ειπαν πως θα πρεπει να παει στα κεντρικα και μαλλον θα μου το κανουν αναβαθμιση :( ειπα στον υπαλληλο του μαγαζιου να γραψει με μεγαλα κεφαλαια να μην γινει αναβαθμιση. Ελπιζω να μην το κανουν :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισες τελικά να το δώσεις; :p Μεγάλη απόφαση. Ρισκάρεις. :)

 

Οι τύποι, ό,τι πρόβλημα και αν έχει η συσκευή, το στέλνουν στα κεντρικά, στο γυρνάνε μετά απο ένα μήνα και ανακαλύπτεις οτι απλά του έχουν ξαναπεράσει απο πάνω την ίδια αναβάθμιση χωρίς να έχει διορθωθεί τίποτα. Μακάρι Γιάννη να μη σου κάνουν και σένα τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Μετα το νεο ετος μαλλον θα το παρει ενας φιλος και δεν ειθελα να εχει χαλασμενο ηχειο. Αυτο καταλαβα και εγω οτι δεν γλυτωνω με τιποτα την αναβαθμιση. Ελπιζω να καταλαβουν εγκαιρα οτι το προβλημα ειναι καθαρα στο ηχειο και να αφησουν την αναβαθμιση.. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να μεταφερεις τα .mp3 που σε ενδιαφερουν στο φακελο sounds μετα κανε επανεκκινηση και ξαναδοκιμασε..

 

 

Τίποτα δεν αλάζει!!!!!!!!!!

Να κλείσει μια για πάντα το τυφλάδικο και να μείνουν άνεργοι όλοι οι χαφιέδες που'χει για προσωπικό!
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν αλάζει!!!!!!!!!!

 

Μια και δεν ειδα να το αναφερεις πουθενα,μηπως εχεις την καρτα μνημης της <<μαμας>>;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ενωείς αυτήν που είχε μέσα το κουτί; Οχι έχω μία 8 giga.
Να κλείσει μια για πάντα το τυφλάδικο και να μείνουν άνεργοι όλοι οι χαφιέδες που'χει για προσωπικό!
Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν με BT ένα video της μορφής AVI. Τo video πήγε στα εισερχόμενα μηνύματα και όλα καλά μέχρι εδώ. Όταν πάω να το ανοίξω επειδή δεν το αναγνωρίζει το format όπως είναι λογικό βγάζει κατάλληλο μήνυμα ότι δεν μπορεί να το επεξεργαστεί. Το θέμα όμως είναι ότι δεν μπορώ ούτε να το σώσω στη κάρτα μνήμης έτσι ώστε να το ανοίξω μετά με μια άλλη εφαρμογή π.χ. το Coreplayer. Προσπάθησα μέσα από την εφαρμογή xplore να εντοπίσω το αρχείο με την επιλογή search αλλά δεν το βρίσκει. Έψαξα τόσο στη μνήμη του τηλεφώνου γιατί από εκεί είδα ότι αφαιρέθηκαν τα ΜΒ αλλά έψαξα και στη κάρτα μνήμης μην τυχόν και έχει αποθυκευτεί εκεί. Θέλω τα φώτα σας γιατί έχω δοκιμάσει όλους τους τρόπους και οδηγούμε πάντα σε αδιέξοδο. Μέχρι ένα προς ένα τους φακέλους άνοιγα μην τυχόν και το πετύχω αλλά χωρίς αποτέλεσμα.
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Με ανοιχτο τον xplore πατα 4 και θα σε βγαλει στον φακελο των μηνυματων.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Με ανοιχτο τον xplore πατα 4 και θα σε βγαλει στον φακελο των μηνυματων.

 

Τι είπες τώρα :dizzy:. Μου το έβγαλε με τη μία :clap:.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα το κινητο και πανο στο φακο ειχε μια σταμπα στρογκυλη μικρη ομως,καννα προβλημα στη καμερα.το καθαρισα με ενα πανι και εφυγε.υπαρχει πιθανοτητα να εχει υφρασια?
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον ήταν εξωτερική η "στάμπα", δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα.

Πάντως καλό είναι να έχεις το νου σου τις πρώτες μέρες ώστε αν παρατηρήσεις κάτι να πας εκεί που το αγόρασες για τα περεταίρω.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνουν καθαρισμό, ναι θα πληρώσεις.

15€ νομίζω.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θελεις να περασεις vodafone live σε μια συσκευη που δεν εχει? Εαν ναι τοτε θα πρεπει να πας σε ενα μαγαζι της vodafone και να τους ζητησεις να σου κανουν αναβαθμιση και να το περασουν. Δεν λειτουργει η διαδικασια αλλαγης του product code γιατι το vodafone live εχει παλιοτερη εκδοση και δεν μπορουμε να κανουμε μονοι μας αναβαθμιση απο νεοτερη σε παλιοτερη εκδοση.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με χαρουμενα νεα...τελικα η Nokia μετα απο 3 φορες που πηγα το N82 μου στo service στα κεντρικα στην λεωφ. βουλιαγμενης και ενω δεν μπορουσαν να το επισκευασουν μου εκαναν αντικατασταση συσκευης (μονο του κορμου οπως μου ειπαν δλδ της πλακετας) και ολα μια χαρα ...φυσικα με καμοια χρεωση !!! καθως δεν ειχε σημαδια οτι εγω εκανα κακια χρηση ..(και φυσικα δεν εκανα δλδ μπλοκαρε μονο του ξαφνικα)και εχω ξανα το κινητο μου στα χερια μου μετα απο 20 μερες...εχει και αλλον αριθμο Imei ..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δηλ εάν είχε γρατζουνιές δεν θα έκαναν αντικατάσταση;

Δεν είναι λογική αυτή. Προφανώς έχουν τον τρόπο να καταλάβουν εάν έχει hardware πρόβλημα.

Εάν κάνουν μαντεψιές από την εξωτερική κατάσταση...βράστα!!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

δηλ εάν είχε γρατζουνιές δεν θα έκαναν αντικατάσταση;

Δεν είναι λογική αυτή. Λογικά έχουν τον τρόπο να καταλάβουν εάν έχει hardware πρόβλημα.

Εάν κάνουν μαντεψιές από την εξωτερική κατάσταση...βράστα!!

 

 

ενταξει δεν ειπα για γρατζουνιες αλλα δεν ειχε σημαδια πχ να εχει πεσει νερο ..ι να εχει καποιος ανοιξει το κινητο...βεβαια σου τονιζω πως το πηγα 3 διαφορετικες φορες στο service μεχρι να το αντικαταστησουν δλδ το εψαξαν καλα..(την μια φορα εκαναν αναβαθμηση απο οτι μου ειπαν) τελος ευτυχως ολα τελιωσαν και εχω το κινητο μου ξανα στα χερια μου!!! και ταλαιπωρια εφαγα πηγενε-ελα στην βουλιαγμενης..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?το πληκρο που κλεινει την γραμμη και ειναι απο πανω απο της καμερας δεν ειναι λιγο ποιο φουσκωτο απο το αλλο?μηπως επειδη ειναι κ της καμερας μαζι?(το κοκκινο ενοω)
Link to comment
Share on other sites

ναι είναι...προφανώς επειδή όταν το πατάς για να φωτογραφίσεις εάν έχεις παρατηρήσει έχει μία ακόμα σκάλα για να κάνει το autofocus και μετά τέρμα βγάζει την φωτό.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με χαρουμενα νεα...τελικα η Nokia μετα απο 3 φορες που πηγα το N82 μου στo service στα κεντρικα στην λεωφ. βουλιαγμενης και ενω δεν μπορουσαν να το επισκευασουν μου εκαναν αντικατασταση συσκευης (μονο του κορμου οπως μου ειπαν δλδ της πλακετας) και ολα μια χαρα ...φυσικα με καμοια χρεωση !!! καθως δεν ειχε σημαδια οτι εγω εκανα κακια χρηση ..(και φυσικα δεν εκανα δλδ μπλοκαρε μονο του ξαφνικα)και εχω ξανα το κινητο μου στα χερια μου μετα απο 20 μερες...εχει και αλλον αριθμο Imei ..

 

Eτσι γινετε και σε εμενα σε παλιοτερη αντικατασταση μου αλλαξαν μονο την πλακετα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

pws ginete na exw vodafone live sto n82??

 

Απο οσο ξερω το Ν82 δεν υποστηριζεται ,ουτε εχει βγει Ν82 -live.

Οποτε και τις ρυθμισεις να περασεις , θα βλεπεις την απλη σελιδα,

χωρις εικονιδια κλπ.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...