Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε freddaras συγνώμη που μπαίνω σφήνα.

Πρίν λίγο πήγα Πλαίσιο.

Ελεύθερη πτώση το Ν82.

Τιμή στα 299 ευρώ.

Είδα και άλλα κινητά αρκετά κάτω(όπως Ε66 στα 369 ευρώ,αν θυμάμαι καλά).

 

Γιώργο το είδα στο Πλαίσιο του Συντάγματος.

Δεν είχε μόνο το Ν82 χαμηλή τιμή αλλά και άλλα κινητά.

Αν θυμάμαι καλά: Ν82 299,Ε51 215,Ε66 369,το Ν95 8 γίγα ή 492 ή 488.

 

billy.. εισαι σιγουρος?? Μονο 300 ευρω??

Σκετη συσκευη, ή με καμια συνδεση σε καποιο προγραμμα ή τιποτε αλλο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν το γράφει. Τουλάχιστον στο Ν78 δεν είναι στην λίστα εγκατεστημένων εφαρμογών. Και δεν νομίζω να γίνεται να το απεγκαταστήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει, το διαπίστωσα και εγώ μόλις τώρα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια. ειμαι μεταξυ του Ν82 μαυρου και ενος αλλου τηλεφωνου.

για το συγκεκριμενο τηλεφωνο διαβαζω πιο πανω οτι πωλειται ακομη και 300ευρω σε καποιο καταστημα. ειναι αληθεια αυτο? επισης αν εξαιρεσουμε αυτη τη τιμη, γενικα αξιζει αυτη τη στιγμη η αγορα του καινουργιο η ειναι στην καθοδο της η τιμη του οποτε να περιμενα λιγο ακομα μηπως πεσει κι αλλο μεστις γιορτες?

:luck: (αν κάνω λάθος διορθώστε με.!)
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια. ειμαι μεταξυ του Ν82 μαυρου και ενος αλλου τηλεφωνου.

για το συγκεκριμενο τηλεφωνο διαβαζω πιο πανω οτι πωλειται ακομη και 300ευρω σε καποιο καταστημα. ειναι αληθεια αυτο? επισης αν εξαιρεσουμε αυτη τη τιμη, γενικα αξιζει αυτη τη στιγμη η αγορα του καινουργιο η ειναι στην καθοδο της η τιμη του οποτε να περιμενα λιγο ακομα μηπως πεσει κι αλλο μεστις γιορτες?

 

Σαν κινητο αξιζει και η τιμη ειναι καλη αν ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

Και 500 να είχε, πάλι θα άξιζε. Οπότε, τώρα, θεώρησε οτι στο κάνουν δώρο σε αυτή την τιμή. :)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω εδώ και 10 μέρες και κωλολέει :p

 

Nομιζα οτι πηγαινες να πεις κολλαει.... :lol: :lol:

 

Αληθεια τι λεει απο προβληματα σε γενικες γραμμες το τηλεφωνακι? Τι εχει ακουστει εδω μεσα ολον αυτον τον καιρο στο συνολο?

 

Εχει προβληματα λογισμικου οπως κολληματα δυσλειτουργιες κλπ?

Ειναι ενταξει απο ποιοτητα κατασκευης? (αυτο θελω να το ρωτησω ειδικα στο slide 95 8γιγα!)

:luck: (αν κάνω λάθος διορθώστε με.!)
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο σημαντικό πρόβλημα δεν έχει, πέρα από τη μαμίσια κάρτα μνήμης των 2GB η οποία έχει παρουσιάσει σε μεγάλο ποσοστό δυλειτουργείες

Κατα τα άλλα ούτε κολλήματα ούτε άλλα περίεργα, σε γενικές γραμμές

 

Α, και με το τελευταίο firmware δε χακάρεται

 

Από ποιότητας κατασκευής αν και με τη πρώτη ματιά δε σε πείθει, είναι παραπάνω από καλό (το έχω ένα χρόνο τώρα)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα καποιες εφαρμογες/παιχνιδια 3D Java τα κανω κανονικα εγκατασταση ολα οκ. Οταν παω να τα ανοιξω μου πεταει μήνυμα "Σφαλμα εξαιρεσης.κλεισιμο εφαρμογης?".Πρωτη φορα μου συμβαινει γνωρίζει κανεις το γιατί?
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να σας ρωτήσω. Η τιμή των 300ευρο για το Ν82 που ανέφερε ένας φίλος ποιο πάνω ισχύει? Γιατί πήγα στο Πλαίσιο της Μεταμόρφωσης με σκοπό να το αγοράσω και το είχε στην τιμή που λέει στο net. Γίνετε να έχουν διαφορετικές τιμές από το ένα κατάστημα Πλαίσιο στο άλλο?

 

Επειδή διάβασα πως η συσκευή με το τελευταίο firmware δεν παίρνει hack γίνετε να της περάσει κάποιος το προηγούμενο firmware ώστε να πάρει το hack?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή διάβασα πως η συσκευή με το τελευταίο firmware δεν παίρνει hack γίνετε να της περάσει κάποιος το προηγούμενο firmware ώστε να πάρει το hack?

Όχι, δεν γίνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1102133

γεια σας παιδια ισχυει αυτο;

Ναι ισχύει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ.

Πήγα στο Πλαίσιο του Συντάγματος πάλι σήμερα.

Τα πράγματα έχουν εξής.

Η τιμή των 299 ευρώ για το Ν82,είναι προσφορά για λίγες μέρες και ισχύει μόνο για το ασημί.

Οι άλλες τιμές που είχα ανφέρει(Ε51 215 ευρώ,Ν95 8 γίγα 488,Ε66 369 ευρώ)

ισχύουν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Το ν82 μετα απο 9 μηνες καψηματος και βγαλσιματος ματιων τολμω να πω οτι το βαρεθηκα. Κοιταω τα νεα της Νοκια αλλα κανενα δεν εχει ξενον φλας. Παραμενει για μενα ακομα το πιο πληρες που εχει βγαλει η νοκια. Μετα απο αυτο τι ρε παιδια? Να το κρατησω η να παρω κανενα 5800 να πουλαω μουρη? Αν και θα το βαρεθω σε δεκα μερες αυτο...
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα

παιδες εχω βαλει στο μάτι το ασπρο απο Cosmote(λογω αναβάθμησης συμβολαίου) αλλα αυτο που λέτε ... με τα 300 με εχει βαλει σε σκεψεις...τι λέτε?

εχω δει το μαυρο και το ασημι..... αλλα μου χει καρφωθει το ασπρο...

το χει δει κανεις?

τι αξιζει απο αποψη χαρακιων... σημαδιών..?? (αν δεν αγοραστει το invishible sield)

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει άσπρο. Η φωτογαρφία είναι fake.

 

A ναι? Μονο σε Ασημι (Light Titanium δηλαδη) και Μαυρο ε?

Ειχα την εντυπωση κι εγω οτι εβγαινε και στο λεγομενο Ασπρο, αλλα δεν το ειχα κοιταξει..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο σε ασημί και μαύρο κυκλοφορεί.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει άσπρο. Η φωτογαρφία είναι fake.

 

A ναι? Μονο σε Ασημι (Light Titanium δηλαδη) και Μαυρο ε?

Ειχα την εντυπωση κι εγω οτι εβγαινε και στο λεγομενο Ασπρο, αλλα δεν το ειχα κοιταξει..

 

Ναι, μόνο σε ασημί και μαύρο κυκλοφορεί.

 

Επανέρχομαι... υπαρχει ασπρο...(μονο το πισω μερος ..) πηγα στο Πλαισιο που ειναι στο κεντρο της Θεσ/νικης και το ειδα...

ειναι(ηταν βασικα στις 11 30) σε προσφορα των 299Ε ενα κομματι αυτο που είχαν στη "βιτρίνα" ισως τετοια να ναι και τα υπολοιπα που λενε οι προηγουμενοι φιλοι.... προσεξτε το... γτ οπως ξερουμε τα πειραζουν πολλα χερια.... ;)

 

οποτε ασημι (Light Titanium δηλαδη) οπως λεει κι ο φιλος k_giannis η σε μαυρο... ?

εχει κανεις βαλει τις ζελατινες που το προστατευουν? invishible shield αν δεν κανω λαθος...

Link to comment
Share on other sites

Nομιζα οτι πηγαινες να πεις κολλαει.... :lol: :lol:

 

Αληθεια τι λεει απο προβληματα σε γενικες γραμμες το τηλεφωνακι? Τι εχει ακουστει εδω μεσα ολον αυτον τον καιρο στο συνολο?

 

Εχει προβληματα λογισμικου οπως κολληματα δυσλειτουργιες κλπ?

Ειναι ενταξει απο ποιοτητα κατασκευης? (αυτο θελω να το ρωτησω ειδικα στο slide 95 8γιγα!)

 

Μετά από 2 εβδομάδες περίπου που το έχω δεν έχει βγάλει κανένα πρόβλημα εκτός από το παρακάτω που θα αναφέρω και μάλλον έχει γίνει από μαλκία δικιά μου.

 

Το Wi-Fi είναι το πρόβλημα μου. Δε μπαίνει σε κανένα εκτός από το δικό μου(σπίτι). Άρα πρόβλημα σύνδεσης δεν υπάρχει. Το θέμα είναι ότι έχω κοιτάξει όλες τις ρυθμίσεις, ακόμα και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων έκανα και πάλι τίποτα. Βρίσκει τα άλλα Wi-Fi αλλά δε συνδέεται... Ξέρει κανείς τι μπορεί να παίζει; :\

 

Btw, οι φωτογραφίες που βγάζει ακόμα και στο σκοτάδι είναι φοβερές...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...