Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θελω να ενεργοποιησω το χαρτη της sygic με το ρωσικο σαιτ

Μπες εδώ, βάλε τον κωδικό σου και είσαι έτοιμος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια μην γελασετε με αυτο που θελω να ρωτησω, θελω να ανοιξω το nokia maps και μετα μου γραφει στο τηλέφωνο : "απενεργοποίηση χρήσης δικτύου. Μπορείτε να το ενεργοποιήσετε από τις ρυθμίσεις εφαρμογής." Πού ακριβώς πρέπει να πάω? Μήπως πρέπει να ενεργοποιήσω κάποια πράγματα`και για το WIFI ?
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε ρυθμίσεις και όρισε ποιά σύνδεση θα ενεργοποιείται όταν ανοίγεις το πρόγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

μπορεισ σε παρακαλω να μου πεις πιο συγκεκριμενα απο το μενου και μετα... sorry αλλα πρωτη φορα ασχολουμαι με αυτα.
Link to comment
Share on other sites

Όχι απο το μενού. Ανογεις το Nokia Maps, πας ρυθμίσεις, δίκτυο και επιλέγεις αν θες να συνδέεται και ποια σύνδεση να χρησιμοποιεί.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι όταν έχω ένα θέμα στην κάρτα μνήμης και πάω να ανοίξω το τηλ μου γράφει πως πάει να κάνει εγκατάσταση αλλά μετά από λίγο λέει πως η κάρτα μνήμης περιέχει μη αξιόπιστο λογισμικό, για εγκατάσταση πηγαίνετε στη διαχείριση εφαρμογών.:worry:
Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνει μόνο με τα θέματα αλλά και με προγράμματα. Αυτό συμβαίνει συνήθως όταν έχεις χρησιμοποιήσει την κάρτα και σε άλλο τηλέφωνο ή έχει αυτή εγκατεστημένες εφαρμογές οι οποίες δεν φαίνονται στο μενού του Ν82.

 

Στο κάνει πάντα όταν ανοίγεις το τηλέφωνο ή αφαιρέσεις την κάρτα μνήμης;

 

Ευτυχώς στο FP2 διορθώθηκε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να χαλάει ενέργεια. Όταν δείχνει τις πληροφορίες αυτές, είναι σε stand by mode.
Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ! Κάτι άλλο, όταν το σβήνω μου βγάζει το σήμα της cosmote. Πώς μπορώ να το βγάλω?

Πήγαινε στα θέματα, εξοικονομιση ενέργειας και επέλεξε ημερομηνία και ώρα.... Ready ;)

Edit. Ουπς λάθος νόμιζα όταν μπαίνει σε κατάσταση stand by !!!

Note 4 Baby.........
Link to comment
Share on other sites

παιδιά από σήμερα είμαι κι εγώ κάτοχος του n82!!! Μέχρι στιγμής το κινητό τα σπάει (αν και αδικαιολόγητα μου κόλλησε 2 φορές....) αλλά κατά τα άλλα όλα οκ! Τώρα προσπαθώ να βγάλω άκρη με εφαρμογές για να παίζει αρχεία .avi αλλά από τα "μαγαζάκια" δε βγάζω και πολύ άκρη... Μπορεί κανείς να μου προτείνει καμιά καλή εφαρμογη γι'αυτό το σκοπό; επίσης τι sign και unsigned και πράσινα άλογα... Μεσανατολικό για να εγκαταστήσεις μια εφαρμογή...
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η μ@λ@κι@ της Cosmote που βγαίνει κάθε φορά που ανοίγεις και κλείνεις το κινητό σου, πώς βγαίνει? Ξέρει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνει μόνο με τα θέματα αλλά και με προγράμματα. Αυτό συμβαίνει συνήθως όταν έχεις χρησιμοποιήσει την κάρτα και σε άλλο τηλέφωνο ή έχει αυτή εγκατεστημένες εφαρμογές οι οποίες δεν φαίνονται στο μενού του Ν82.

 

Στο κάνει πάντα όταν ανοίγεις το τηλέφωνο ή αφαιρέσεις την κάρτα μνήμης;

 

Ευτυχώς στο FP2 διορθώθηκε αυτό.

 

Το κάνει κάθε φορά όταν το ανοίγω.

Την κάρτα την έκανα φορματ πριν τι βάλω στο κινητό.

Λύνεται με κάποιο τρόπο η μπααα.....

Το FP2 πάλι τι είναι ?

Link to comment
Share on other sites

To FP2 απευθύνεται στις νέες συσκευές Nokia οι οποίες ενσωματώνουν την νέα έκδοση Symbian 3.2 το οποίο αντιστοιχεί στο Series 60 3rd edition Feature Pack 2 (N78, N96, 6210 navigator, 6220 classic κα).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...