Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείς στα δεξιά δίπλα ακριβώς από την κάμερα. Νομίζω ότι έχει. Κοίταξε τις ρυθμίσεις για λειτουργία νάρκης. Για να το κατεβάσεις νομίζω πως υπάρχουν sites που μπορείς να μπεις από το κινητό σου να δώσεις το link από το video αν θες να το αλλάξει και μορφή και από εκεί να το κατεβάσεις. Εγώ χρησιμοποιώ αυτό το site.
eeeepppffffff... :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paidia geia sas eimai kai go katoxos toy n82 apo tous protous pou to piran exo duo apories prota eixa n73 kai anabosbine ena lampaki sta aristera tou kinitou to n82 den to exei avto? kai to allo mpaino sto internet kai blepo diafora video apo youtube pos mporo na ta katebazo kai na menoun sto kinito sas evxaristo para poly

 

Όχι δεν έχει λαμπάκι.αισθητήρασ φωτός ειναι εκείνο το τετραγωνακι δίπλα στην μπροστινή κάμερα.εγώ για να κατεβάσω από το γιου τιουμπ απλά αποθηκευω το λινκ με το βίντεο ,μετά μπαίνω στο http://www.keepvid.com και κάνω κόπη πειστ το λινκ και μετά download..σε μορφή mp4 επιλέγω να κατεβεί..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

kai to allo mpaino sto internet kai blepo diafora video apo youtube pos mporo na ta katebazo kai na menoun sto kinito sas evxaristo para poly

Αν θέλεις υπάρχει και η εφαρμογή emTube.

Google it, θα τη βρεις εύκολα.

 

Θα σε παρακαλούσα να μη χρησιμοποιείς Greeklish αν δεν υπάρχει κάποιος ειδικό λόγος που δεν σου επιτρέπει την χρήση Ελληνικών.

Και αυτό διότι το κείμενο γίνεται δυσανάγνωστο, κουραστικό και τέλος καθίσταται η αναζήτηση άχρηστη.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω άμα έχει ξαναειπωθεί, έχω το κινητό εδώ και 2 μήνες περίπου, έχω μια απορία ΠΟΙΟΣ ΛΑΛΑΚΑΣ ΦΙΛΑΝΔΟ-ΙΑΠΩΝΕΖΟΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΗΧΕΙΑΚΙΑ ΔΕΞΙΑ??? ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω άμα έχει ξαναειπωθεί, έχω το κινητό εδώ και 2 μήνες περίπου, έχω μια απορία ΠΟΙΟΣ ΛΑΛΑΚΑΣ ΦΙΛΑΝΔΟ-ΙΑΠΩΝΕΖΟΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΗΧΕΙΑΚΙΑ ΔΕΞΙΑ??? ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ

Στην αρχή κι εμένα μου φάνηκε παράξενη η τοποθέτησή τους, αλλά πλέον το συνήθισα. Αυτό που δε βολεύει είναι το κάτω δεξιά, το οποίο το καλύπτεις με το χέρι σου όταν το κρατάς. Κατ' εμέ, η καλύτερη θέση των ηχείων είναι αυτή του N78, πάνω δεξιά και κάτω αριστερά. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω άμα έχει ξαναειπωθεί, έχω το κινητό εδώ και 2 μήνες περίπου, έχω μια απορία ΠΟΙΟΣ ΛΑΛΑΚΑΣ ΦΙΛΑΝΔΟ-ΙΑΠΩΝΕΖΟΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΗΧΕΙΑΚΙΑ ΔΕΞΙΑ??? ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ

Οταν γυρναει η οθονη ,κανωντας αριστερα το κινητο, τα ηχεια ειναι απο την πανω μερια.Σε αυτη τη περιπτωση το βλεπω λογικο να ειναι στην δεξια πλευρα.

Link to comment
Share on other sites

Οταν γυρναει η οθονη ,κανωντας αριστερα το κινητο, τα ηχεια ειναι απο την πανω μερια.Σε αυτη τη περιπτωση το βλεπω λογικο να ειναι στην δεξια πλευρα.

 

ναι ε; :rolleyes::shifty:

 

τι κάνουμε μπιλάκο; :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Πόσο σημαντικό θεωρείτε την χώρα παραγωγής του κινητού για την επιλογή του??

Στο e-click που ρώτησα για το ΙΜΕΙ βρήκα ότι προέρχετε από τα Αραβικά Εμιράτα και

ότι η ποιότητα κατασκευής του είναι κακή. Έτσι το σκέφτομαι να το αγοράσω από αυτό

το μαγαζί. Εσείς τι πιστεύετε???

eeeepppffffff... :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πόσο σημαντικό θεωρείτε την χώρα παραγωγής του κινητού για την επιλογή του??

Στο e-click που ρώτησα για το ΙΜΕΙ βρήκα ότι προέρχετε από τα Αραβικά Εμιράτα και

ότι η ποιότητα κατασκευής του είναι κακή. Έτσι το σκέφτομαι να το αγοράσω από αυτό

το μαγαζί. Εσείς τι πιστεύετε???

 

Εμπιστέψου άφοβα το ένστικτο σου και ΜΗΝ το αγοράσεις από εκεί;)

Link to comment
Share on other sites

Το λες επειδή ξέρεις κάτι για το συγκεκριμένο μαγαζί ή λόγο του κινητού που προέρχετε από

αυτό το μέρος γιατί με ενημέρωσε πως υπάρχουν διαφορετικές παρτίδες και μάλλον μπορώ να επιλέξω εγώ τον τόπο παραγωγής του κινητού που θέλω να μου στείλουν διαλέγοντας το

7ο και 8ο αριθμό του ΙΜΕΙ του.

eeeepppffffff... :ninja:
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω απο που σκοπευεις να το αγορασεις αλλα ενα ειναι το σιγουρο .........

ΚΑΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ!!!!!!!!

καλες οι πολλες λειτουργιες αλλα ενα ειναι το σιγουρο οτι οσα κινητα προοριζονται για απαιτητικους χρηστες (που σημαινει χρηστες που αλλαζουν το κινητο με αφορμη μια καινουργια λειτουργια που παρεχει μια αλλη συσκευη τους tech freaks) εξοπλιζονται με πολυ φθηνα υλικα αλλα και με κατασκευαστικη ποιοτητα αμφιβολη......

σε αντιθεση με ολα τα απλα κινητα που αντεχουν στο χρονο(σκεφτειτε το ενδοξο και θρυλικο 3210:happy:)

τα λεω ολα αυτα με αφορμη την ερωτηση του παιδιου αλλα και το οτι μεσα στις διακοπες μου καηκε ενα Pixel ....... νταξει θα πειτε σε συγκριση με το μεγεθος της οθονης δεν ειναι πολυ τραγικο......αλλα σορρυ κιολας πληρωνω ενα ματσο χρηματα για να εχω ολα τα αλλα και να μην εχω τα βασικα(την ακεραιοτητα της συσκευης)? η οργη μου ειναι πιο μεγαλη απο το κανονικο διοτι και στο προηγουμενο νοκια μου πριν καν συμπληρωσω εξαμηνο μου καηκε ενα.

το τραγικοτερο ολων ειναι οτι αμα πας σε μαγαζι της αλφα κοπυ και ζητησεις δωρεαν επιδιορθωση μπορει να σε δουλεψουν κιολας.......

"εεεεε και συ τωρα ενα πιξελ και που φαινεται.....και δεν γινεται ειναι μικρο το προβλημα......"τα νευρα μου......:mad:

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ελπίζω να είναι τυχαίο το γεγονός ότι κάηκε ένα pixel και να μην συμβαίνει σε

κάθε συσκευή αργά ή γρήγορα. Το δικό σου σε ποια χώρα κατασκευάστηκε??

 

Πάτα *#06# για το ΙΜΕΙ

IF the Seventh & Eighth digits are:

 

* 08 or 80 this means your cell phone was manufactured in Germany which is fair quality

* 01 or 10 this means your cell phone was manufactured in Finland which is very Good

* 00 this means your cell phone was manufactured in original factory which is the best Mobile Quality

* 02 or 20 this means your cell phone was assembled in Emirates which is very Bad quality

* 13 this means your cell phone was assembled in Azerbaijan which is very Bad quality and also dangerous for your health

eeeepppffffff... :ninja:
Link to comment
Share on other sites

01 απο τι λες εσυ απο Finland(με απολυτη ειλικρινεια). πιστεψε με μαλλον δεν παιζει και πολυ ρολο αυτο.

οτι κατασκευαστικες οδηγιες θα δωσουν στην φιλανδια θα δωσουν και στην τελευταια τρυπα του ζουρνα. παντα η νοκια στα κορυφαια κινητα της υστερουσε κατασκευαστικα και σαυτο μαλλον δεν κανει η χωρα κατασκευης την διαφορα.....

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

Κάπου όμως σε αυτό το θέμα είχα διαβάσει ότι μερικοί παρατήρησαν σκόνη μέσα στην οθόνη και ότι παιζόταν κάτι με τα κινητά που φτιάχτηκαν στην Ασία σχετικά με τον αέρα κάποιο πρόβλημα οπότε παίζει ρόλο η χώρα κατασκευής του κινητού.
eeeepppffffff... :ninja:
Link to comment
Share on other sites

και στο δικο μου υπαρχει .....και το σκουπιδακι στην δευτερη καμερα και η σκονη και ολα.......αμα θελει η νοκια αυτα τα προβληματα μπορουν να αποφευχθουν...

για αυτο επιμενω ειναι θεμα καθαρα κατασκευαστικο και οχι θεμα χωρας.......

ειναι παραλογο να λεμε οτι καποια κινητα απο κινα ειναι υποδιαιστερα των αλλων.

μην χρεωνεις με προκαταληψη το φταιξιμο στην χωρα προελευσης χρεωσε το καθαρα στη κατασκευαστικη τακτικη της νοκια........

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε έχεις δίκιο είναι ότι σου κάτσει η συσκευή ένα πράμα σαν το λαχείο.
eeeepppffffff... :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η αποψη σας για την βαση φορτισης αυτοκινητου;

Μπορει να χρησιμοποιηθει και σαν στηριξη του κινητου κατα την διαρκεια πλοηγησης;

Και ξερει κανενας πως μπορω να το ψαξω στο amazon;

Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

αξιζει πια η αγορα του συγκεκριμενου κινητου η θεωρητε ξεπερασμενο λογο του 6μηνου που κυκλοφορει?
Link to comment
Share on other sites

αξιζει πια η αγορα του συγκεκριμενου κινητου η θεωρητε ξεπερασμενο λογο του 6μηνου που κυκλοφορει?

 

Αξίζει...καταρχάς δεν έχει βγει κάποιο καλύτερο σε κάμερα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

κατα τη γνωμη μου απο symbian το πιο πληρες κινητο.......

ακομη και μεταξυ των ν95 και ν96 για ελλαδα(που απουσιαζει το τηλεοπτικο σημα)ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει στις all in one συσκευες........

ουσιαστικο προτερημα σε σχεση με αυτα τα κινητα το πανισχυρο χενον φλας ,

αξιολογο μειονεκτημα μικροτερρη οθονη.........

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

παιδια στους χαρτες οταν παω να κανω αγορα προσθετου οδηγου 30 ημερων για μια χωρα μου βγαζει οτι εχει ληξει η καρτα,και δοκιμασα με 2 διαφορετικες,μηπως κανω κατι λαθος?
[sIGPIC][sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι..? Μην αρχισετε το δουλεμα ομως...Αγορασα σημερα το n82 το οποιο ειναι απαιχτο αλλα εχω ενα θεμα. η καρτα μνημης πως μπαινει? δεν μπορω να το κανω με την καμια...η καρτα σε σχεση με την υποδοχη δεν κολλαει...τι γινεται? μηπως υπαρχει ηδη μεσα καρτα μνημης? μηπως εγω κανω κατι λαθος? η καρτα υπηρχε μεσα στο κουτι οποτε δυσκολα να ειναι μη συμβατη. τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι..? Μην αρχισετε το δουλεμα ομως...Αγορασα σημερα το n82 το οποιο ειναι απαιχτο αλλα εχω ενα θεμα. η καρτα μνημης πως μπαινει? δεν μπορω να το κανω με την καμια...η καρτα σε σχεση με την υποδοχη δεν κολλαει...τι γινεται? μηπως υπαρχει ηδη μεσα καρτα μνημης? μηπως εγω κανω κατι λαθος? η καρτα υπηρχε μεσα στο κουτι οποτε δυσκολα να ειναι μη συμβατη. τι λετε?
Πως βάζεις την κάρτα; Τα σιδεράκια πρέπει να κοιτούν προς τα πάνω...
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ Και η microsd adapter τι ειναι ρε παιδια?

 

Για να διαβαζεται η microsd απο card reader φιλε μου ...:rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...