Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν 5 min. Το Ν82 έκανε πάλι το θαύμα του.

 

Σύνδεση με BT με το PC. Ανοίγω τα περιεχόμενα της κάρτας. Ανοίγω ένα φάκελο και κολλάνε τα πάντα. Μισή ώρα περιμένω, τίποτε. Προσπαθώ να βγω από το μενού και να κλείσω το ΒΤ. Αποτέλεσμα ένα μεγαλοπρεπέστατο κόλλημα του κινητού. Βγάζω την μπαταρία αφού δε γινόταν τίποτε άλλο. Ξεκινάω πάλι το κινητό και ό,τι είχε μέσα η κάρτα ενώ υπάρχει, το κινητό απλά δεν το βλέπει. Όλα τα προγράμματα εξαφανισμένα, ενώ παρουσιάζονται εγκατεστημένα...!!!

 

Τι να πει κανείς; Το επιστρέφεις τώρα στη Nokia που έχει πρόβλημα και με τα πλήκτρα και να ζητήσεις τα λεφτά πίσω ή δεν το επιστρέφεις; Έχω περάσει από 5110, 3210, 6210, 7210, 6600, ξανά 6600, Ν70 και τώρα το Ν82. Μόνο σε αυτό τέτοιο πρόβλημα... Έλεος πλέον.

 

Ευχαριστώ.

 

δοκιμασε με αλλη καρτα. η μαμα δεν κανει για τπτ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λοιπον το προβλημα με τη καρτα το ξεχναω.... για 2η φορα μεσα σε 10μερες το οποιο το εχω το κινητο τρωει τρελο κολλημα.... τη 1η φορα το εκανα αναβαθμιση κ λεω λυθηκε.εχτες μου το ξαναεκανε με αποτελεσμα να με περνουν τηλ κ να μην μου τα εμφανιζει, να μην ερχονται μηνυματα, να μην χτυπανε ξυπνητηρια και βασικα να μην ανοιγει το κινητο.... παλι αναβαθμιση πρεπει να το κάνω? η' ολα αυτα τα κανει λογω καρτας sd?
Link to comment
Share on other sites

Gmt efage kai gero pesimo! An to valw se kana fourno mikrokumatwn lete na xalasei? An to paw se alpha copy gia na mou allaksoun tin prosopsi ( mono to plaino giro-giro ) poso tha kostisei? Mporei na tin allaksei epitopou?
Link to comment
Share on other sites

Gmt efage kai gero pesimo! An to valw se kana fourno mikrokumatwn lete na xalasei? An to paw se alpha copy gia na mou allaksoun tin prosopsi ( mono to plaino giro-giro ) poso tha kostisei? Mporei na tin allaksei epitopou?

Μη κάνεις καμιά βλ@κεία και το βάλεις σε φούρνο μικροκυμάτων, θα εκραγεί η μπαταρία!!

 

λοιπον το προβλημα με τη καρτα το ξεχναω.... για 2η φορα μεσα σε 10μερες το οποιο το εχω το κινητο τρωει τρελο κολλημα.... τη 1η φορα το εκανα αναβαθμιση κ λεω λυθηκε.εχτες μου το ξαναεκανε με αποτελεσμα να με περνουν τηλ κ να μην μου τα εμφανιζει, να μην ερχονται μηνυματα, να μην χτυπανε ξυπνητηρια και βασικα να μην ανοιγει το κινητο.... παλι αναβαθμιση πρεπει να το κάνω? η' ολα αυτα τα κανει λογω καρτας sd?

 

Λειτούργησε το κάποιες ώρες χωρίς τη κάρτα για να δεις αν όντως θα συνεχίσει να σου κάνει τερτίπια.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Pantws emena kai xwris na mou pesei katw exei faei 5 me 6 gera kollimata idiws meta apo installing windows live messenger pou teleiwnoun mono me bgalsimo mpatarias! Alla pragmatika einai apithano to tilefwno kai entupwsiako.Mporei omws kapoios na mou epibebaiwsei please oti me update tou tilefwnou de xanontai oi rythmiseis k ta programmata h elpizw tipota?
Link to comment
Share on other sites

Mporei omws kapoios na mou epibebaiwsei please oti me update tou tilefwnou de xanontai oi rythmiseis k ta programmata h elpizw tipota?

 

Μετά το update όλα είναι όπως πριν.. Δε χάνεις τίποτα;)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Μετά το update όλα είναι όπως πριν.. Δε χάνεις τίποτα;)

 

δεν χρειάζεται ούτε backup ουτε installation τις εφαρμογές από την αρχή :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν κανω update τα ξαναπερναω ολα απο την αρχη αλλα νομιζω πως της εφαρμογες που εχετε εγκατεστημενες στο κινητο σας και της εχετε κανει sign ξανα θελουν εγκατασταση. Οπως ειπα ποιο επανω εγω τα σβηνω ολα και δεν ειμαι σiγουρος για αυτο. ας το ξεκαθαρισει καποιος.. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν κανω update τα ξαναπερναω ολα απο την αρχη αλλα νομιζω πως της εφαρμογες που εχετε εγκατεστημενες στο κινητο σας και της εχετε κανει sign ξανα θελουν εγκατασταση. Οπως ειπα ποιο επανω εγω τα σβηνω ολα και δεν ειμαι σiγουρος για αυτο. ας το ξεκαθαρισει καποιος.. :)

Δεν χρειάζεται πλέον, τα κρατά όλα.

Το είδα σε ένα 6120c...:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε εδώ: http://www.whatmobile.net/forumvb/showthread.php?t=26615

Λίγο ή πολύ κάποιος τύπος από τη Βόντα Αγγλίας λέει ότι προς το παρόν δεν έχουν σχέδια να φέρουν το Ν82. Λέτε να μας κάνουν τα ίδια και εδώ;

 

Άτιμη Βόντα...

Η Γνώση Ανοίκει Στον Κόσμο
Link to comment
Share on other sites

Μιας και με την αναβαθμιση του Nokia Maps στην εκδοση 2.0

 

Υπαρχει καποιος τροπος να χρησημοποιησουμε την 3μηνη δωρεαν συνδρομη με αυτην την εκδοση ? Εχω κανει φορμαριζμα στην καρτα μνημης που ειχε στο κινητο btw. Υπαρχει τροπος να μαθουμε τον κωδικο και να τον περασουμε μεσα στο Nokia Maps?

Link to comment
Share on other sites

είναι διαθέσιμο απο σημερα 11/2/08

 

Είσαι σίγουρος; Σε ποιο κατάστημα Βόντα ρώτησες;

Γιατί σήμερα (χθες) ρώτησα εγώ και μου είπαν ότι δεν έχουν ιδέα.

Η Γνώση Ανοίκει Στον Κόσμο
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να μαθουμε τον κωδικο και να τον περασουμε μεσα στο Nokia Maps?

 

εχει αναφερθει παλιοτερα . :)

Παιρνεις τηλ και σου δινουν παλι κωδικο .

Βρες το αναλογο ποστ

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όλο διαβάζω για προβλήματα με την χωριτικότητα της μπαταρίας...

 

Μπορείτε να με διαφωτήσετε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όλο διαβάζω για προβλήματα με την χωριτικότητα της μπαταρίας...

 

Μπορείτε να με διαφωτήσετε;

 

Εγώ δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα με την μπαταρία. Με κανονική χρήση κρατάει γύρω στις 2 μέρες. Αν κάνεις ακόμα μεγαλύτερη οικονομία στη χρήση του (δηλαδή τα απολύτως απαραίτητα, κλήσεις, μηνύματα, λίγο σκάλισμα το Μενού κλπ), θα κρατήσει ακόμα παραπάνω.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

είναι διαθέσιμο απο σημερα 11/2/08

 

Και εγω αυτο εμαθα :ninja:

 

Ρε παιδιά, όλο διαβάζω για προβλήματα με την χωριτικότητα της μπαταρίας...

 

Μπορείτε να με διαφωτήσετε;

 

Που τα διαβαζεις ? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

είναι διαθέσιμο απο σημερα 11/2/08
Και εγω αυτο εμαθα :ninja:

κατι θα ξερετε.. :p

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο εμαθα :ninja:

 

Απο πότε είναι διαθέσιμο απο vodafone? Στην σελίδα της πάντος δεν το έχει...:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι είναι διαθέσιμο στη Βόντα αν και χθες έλεγαν ότι δεν είναι!

Θα το έχω μέχρι την Παρασκευή

Η Γνώση Ανοίκει Στον Κόσμο
Link to comment
Share on other sites

γεια παιδες...

μπορει καποιος να μου πει αν ξερω το product code που βλεπω τι και πως παιζει?

λεει πως ειναι made in finland... τι μαθαινουμε για την ποιοτητα κατασκευης γνωριζοντας το product code???

:confused:

Cellphone: Human's second best friend...
Link to comment
Share on other sites

γεια παιδες...

μπορει καποιος να μου πει αν ξερω το product code που βλεπω τι και πως παιζει?

λεει πως ειναι made in finland... τι μαθαινουμε για την ποιοτητα κατασκευης γνωριζοντας το product code???

:confused:

Από το product code μπορείς να μάθεις την αγορά για την οποία προορίζεται το κινητό, καθώς και αν είναι ειδική έκδοση του συγκεκριμένου μοντέλου δλδ, αν είναι VL, Τim branded κλπ.

 

Δεν διακρίνεις το κράτος στο οποίο κατασκευάστηκε.

Αυτό το βλέπεις από το "Made in ΧΧΧΧΧ".

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το ελληνικο product code υπαρχει στο 1 ποστ του παροντος για να μαθεις ποιο ειναι το product code της συσκευης σου θα πρεπει να πρεπει να συνδεσεις το κινητο σου με το NSS. Απο το product code φενεται για ποια χωρα προοριζοταν το κινητο η το imei :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2150217#post2150217

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι είναι διαθέσιμο στη Βόντα αν και χθες έλεγαν ότι δεν είναι!

Θα το έχω μέχρι την Παρασκευή

se ti timi file mou?

nokia n73-nokia 6120c(sold)-nokia n82 black
Link to comment
Share on other sites

βρηκα αυτο εδω:

Nokia N82

V11.0.117,

10-12-2007,

RM-313

Product Code:0558752

Made In Finland.

 

και το δινει με 12μηνη διεθνη εγγυηση και 4μηνη δυνατοτητα επιστροφης

 

αν μη τι αλλο δελεαστικο...

Τι λετε? το product code vgike UK CV apoti vrika... ti paei na pei ayto?

otan leme paraeisagwgi ti ennooume akrivws? elliniko menou tha mporw na tou valw nomizw apoti diavasa pio prin etsi?

Cellphone: Human's second best friend...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...