Jump to content

Πακέτο καρτοκινητής Ολυμπιακός


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ανανεώσει το Ολυμπιακός μου στις 3/3 στις 6 το απόγευμα. Δεν σκοπεύω να ανανεώσω ξανά σύντομα. Στις 2/4, στις 19:00 γίνεται ένας αγώνας και αναρωτιέμαι αν θα πάρω ευρώ αν μπουν γκολ στον αγώνα αυτό, καθώς θα έχουν περάσει 30 24ωρα, ή αν ισχύει ώς τις 23:59 της 30ης ημέρας από την ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ανανεώσει το Ολυμπιακός μου στις 3/3 στις 6 το απόγευμα. Δεν σκοπεύω να ανανεώσω ξανά σύντομα. Στις 2/4, στις 19:00 γίνεται ένας αγώνας και αναρωτιέμαι αν θα πάρω ευρώ αν μπουν γκολ στον αγώνα αυτό, καθώς θα έχουν περάσει 30 24ωρα, ή αν ισχύει ώς τις 23:59 της 30ης ημέρας από την ανανέωση.

 

Αν μπουν Γκόλ θα τα πάρεις .

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες 3 εβδομάδες μου έχει έρθει περίπου 10 φορές ένα μήνυμα για 500'+100sms προς όλους με 8 ευρώ! Κανένας άλλος;
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου εχει ερθει μηνυμα για 500' και 200 μηνυματα προς ολα τα δικτυα με 6 ευρω για 2 μηνες.Το εβαλα και τελειωνει 14 του Απριλη.Πριν απο ενα μηνα μου εβγαλε και αλλη προσφορα 700' για ενα μηνα με 12 ευρω αλλα εχω τα 500+200 για 2 μηνες οποτε δεν εβαλα τα 700.Αυτες τις μερες μου βγαζει 700' για 1 μηνα με 9 ευρω.Στις 9 του Μαρτη εβαλα 500 mb ιντερνετ με 5 ευρω.Η στην ιδια μερα η στην επομενη δεν θυμαμαι μου βγαλε προσφορα 1 γιγα με 5ευρω.Αυτα.Πολυ συμφερουσα προταση το ολυμπιακος. Edited by MPOMP
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου εχει ερθει μηνυμα για 500' και 200 μηνυματα προς ολα τα δικτυα με 6 ευρω για 2 μηνες.Το εβαλα και τελειωνει 14 του Απριλη.

Πολύ καλό αυτό. Εμένα μου στέλνουν συνέχεια μήνυμα για 1500 λεπτά προς όλους για ένα μήνα με 15€.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες 3 εβδομάδες μου έχει έρθει περίπου 10 φορές ένα μήνυμα για 500'+100sms προς όλους με 8 ευρώ! Κανένας άλλος;

 

Και σε εμένα μου το στέλνουν συνέχεια. Τι γίνεται, οι προσφορές δεν ισχύουν για όλους?

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς στέλνουν διαφορετικές στον καθένα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά, στο 1252 μπορείτε να αγοράσετε τα πακετα ομιλίας προς ολη τη βονταφον; εμενα μου δινει την επιλογη μόνο προς ολυμπιακος. Παλι υπουλες αλλαγες η βονταφον;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, στο 1252 μπορείτε να αγοράσετε τα πακετα ομιλίας προς ολη τη βονταφον; εμενα μου δινει την επιλογη μόνο προς ολυμπιακος. Παλι υπουλες αλλαγες η βονταφον;

 

τι καταργήθηκαν ; δεν δίνει προς ολη την vodafone ; καλά άμα το κάνει αυτο δεν θα ξανά πάω στο καρτοκινητό ολυμπιακός. Για δες στο 1286! η καταργήθηκε ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

τι καταργήθηκαν ; δεν δίνει προς ολη την vodafone ; καλά άμα το κάνει αυτο δεν θα ξανά πάω στο καρτοκινητό ολυμπιακός. Για δες στο 1286! η καταργήθηκε ;

 

Πηρα 1286 και λεει οτι σε λιγο καιρο θα σταματησει (το 1286), παρ'ολα αυτα μου εβγαλε τις σωστες επιλογες. Το περιεργο ειναι οτι φιλος μου το ενεργοποίησε πριν 1 εβδομάδα απο το 1252... Το ειδε και αυτος πριν λιγο και πραγματι δεν ειχε πια την επιλογη. Καλα, εαν το κοψουν, θα χασουν πολυ κοσμο...

Link to comment
Share on other sites

Πηρα 1286 και λεει οτι σε λιγο καιρο θα σταματησει (το 1286), παρ'ολα αυτα μου εβγαλε τις σωστες επιλογες. Το περιεργο ειναι οτι φιλος μου το ενεργοποίησε πριν 1 εβδομάδα απο το 1252... Το ειδε και αυτος πριν λιγο και πραγματι δεν ειχε πια την επιλογη. Καλα, εαν το κοψουν, θα χασουν πολυ κοσμο...

 

ok για οτι νεοτερο ενημερωσε μας να ξερουμε! αν και δεν εχω σκοπο να παω στον ολυμπιακο τωρα με το φοιητικο cu αλλα μελλοντικα μπορει οποτε εαν μαθεις κατι νεοτερο γραψε εδω και ενημερωσε μας .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω εχω να βαλω καρτα δυο μηνες!! :p

 

Να δουμε τωρα τι μεταγραφες θα κανει ο προεδρας, να δουμε και την ομαδα στα φιλικα το καλοκαιρι πως θα παει, αλλιως να το γυρισουμε, από Σεπτεμβρη!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω εχω να βαλω καρτα δυο μηνες!! :p

 

Να δουμε τωρα τι μεταγραφες θα κανει ο προεδρας, να δουμε και την ομαδα στα φιλικα το καλοκαιρι πως θα παει, αλλιως να το γυρισουμε, από Σεπτεμβρη!!

 

Προσεξε, διοτι στο 6μηνο εαν δεν κανεις ανανέωση θα χάσεις όλο το υπόλοιπο σου

Link to comment
Share on other sites

Προσεξε, διοτι στο 6μηνο εαν δεν κανεις ανανέωση θα χάσεις όλο το υπόλοιπο σου

 

Το ξερω θα κανω ετσι και αλλιως για να εχω τιποτα δωρεαν τηλεφωνα σε vodafone.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στο Θρυλο μπορω να ενεργοποιησω το πακετο της vodafone για 200 λεπτα προς ολα τα Εθνικα δικτυα με 5€;

 

Και αν ναι, αυτο γινεται αυτοματα καθε φορα; Αν το θελω μονο για ενα μηνα μπορω να το κοψω.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Δες εδώ τα διαθέσιμα πακέτα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Νέο Μήνυμα : NEA ΣEZON ME ΠOΛΛA ΓKOΛ ΓIA TON OΛYMΠIAKO MAΣ! BAΛE KAPTA 10E & ΘA KEPΔIZEIΣ 1E ΓIA KAΘE ΓKOΛ TOY ΘPYΛOY TIΣ EΠOMENEΣ 30MEPEΣ! 3 MATΣ MEΣA ΣE 7MEPEΣ AKOΛOYΘOYN!

6 Αγώνες συνολικά σε 30 ημέρες.

Καλή ευκαιρεία για όσους Μαζεύουν Ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπάρχει κάποια εφαρμογή που σου δείχνει (εκτός από το my account) τα υπόλοιπα μαζί με την ημερομηνία λήξης τους; Το my account δείχνει μεν αλλά όχι ημερομηνία λήξης...
Link to comment
Share on other sites

Στο my vodafone app βλέπεις πότε λήγει το πακέτο μπαίνοντας μέσα στο πακέτο

Βλέπεις ημερομηνία αλλά όχι ώρα

Link to comment
Share on other sites

Την γράφει μπένοντας μέσα στο πακέτο σαν να προσπαθείς να το αγοράσεις
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μπαινω στο σαιτ της βονταφον και πανω-δεξιά κάνω login και βλεπω ημερομηνία τελευταίας ανανέωσης ΚΑΙ ημερομηνία λήξης (πιο παλιά δεν το έδειχνε).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι πακέτα με λεπτά ομιλίας προς όλους παίζουν αυτό το καιρό; αν δεν κάνω λάθος στο application βλέπω μόνο για ίντερνετ ή προς Vodafone μόνο
Link to comment
Share on other sites

Τι πακέτα με λεπτά ομιλίας προς όλους παίζουν αυτό το καιρό; αν δεν κάνω λάθος στο application βλέπω μόνο για ίντερνετ ή προς Vodafone μόνο

 

τα ιδια πακετα που εδινε και παλια δηλαδη ομιλια προς ολη την vodafone μονο και ιντερνετ και ενα πακετο μυνηματων προς ολη την vodafone και ποτε δεν ειχε πακετο προς ολους ! καλα αμα ειχε πακετο προς ολους ισως πηγαινα αλλα τωρα που εχω φοιτητικο cu οχι.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Στο vodafone sharing πρέπει και ο αριθμός που θα λάβει τα ευρώ να έχει κάνει ανανεώσεις 25€ τους 3 τελευταίους μήνες ή όχι;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...