Jump to content

Πακέτο καρτοκινητής Ολυμπιακός


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω και εγω vodafone ολυμπιακος, αλλά δε βαζω καρτα, φοβουμενος καμμια 'kinder-εκπληξη' ανακοινωση της εταιριας (οπως μας συνηθισε περσι).

 

οσοι ενδιαφερονται να μεταφερουν το καρτοκινητο τους προς 'ολυμπιακος', πρεπει να ξερουν:

 

α) οποιοδηποτε ποσό ΔΕΝ μπορει να μεταφερθει σε αλλο καρτοκινητο, εκτός εαν ειναι προς άλλο 'ολυμπιακος'

β) εαν εισαι στο 'ολυμπιακος' και αλλαξεις σε αλλο καρτοκινητο της voda, ολο το υπολοιπο σου χανεται

 

σε αυτο που συμφερει αυτο το καρτοκινητο ειναι να χρησιμοποιεις τα μπονους γκολ στην αγορα πακετων προς vodafone (αντε, και τα φτηνα μηνυματα). Οσοι μιλανε πολυ προς vodafone, τους συμφερει (εννοειται εαν συνεχιστει η προσφορα και φετος)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εγω ξερω οτι το πρωταθλημα σε 10 μερες ξεκιναει και για 10 μηνες παλι θα χε^^ουμε στο ταληρο....

 

βγηκε ανακοινωση οτι εχουμε superleague την κυριακη 26/8 και ωρα 21:30 http://www.olympiacos.org/ . αρα τωρα θα συμμετεχουνε οι αγωνες και θα παιρνουμε κανονικα τα γκολ σε ευρω ; να το ξερω να αλλαξω πακετο εαν ειναι . οποιος ξερει ας μας πει σιγουρα τα φιλικα δεν ποιανονται αλλα νομιζω οτι κανονικα ατα σουπερleague πιανονται ως κανονικοι αγωνες αρα αμα ειναι να μην βαλω τζαμπα 5ευρω εαν δεν ειναι . ευχαριστω πολυ οποιον γνωριζει να μου πει.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε η ώρα!!

Μου ήρθε και προσφορά 1000 Λεπτά και 1000 SMS για 7 ημέρες αν ανανεώσω μέχρι 26 , με βλέπω να ανανεώνω ( για τα ευρώ , όχι για τα 1000 Λεπτά )

Κανονικά μετράνε οι αγώνες SUPER LEAGUE

Link to comment
Share on other sites

Πέρισυ έδινε ευρώ και στους ευρωπαϊκούς αγώνες, λογικα και φέτος θα ισχύει

 

απο το 2007-2008 το κανει που αρχισε η προσφορα...οι επισημοι ξεκινανε απο 25 αρα απο 25 θα μπαινουν λεφτα...13 σεπτεμβρη αρχιζει champions league

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

απο το 2007-2008 το κανει που αρχισε η προσφορα...οι επισημοι ξεκινανε απο 25 αρα απο 25 θα μπαινουν λεφτα...13 σεπτεμβρη αρχιζει champions league

 

άρα απο 25 αυγούστου θέλεις να πεις ;. Τέλος πάντων άρα το ρισκάρω και αλλάζω πακέτο στον ολυμπιακό και βάζω μια κάρτα των 5ευρώ ; ή όχι; δεν θα πάρω 1ευρώ /γκολ; . Απο ότι είδα προστέθηκε και αγώνας στισ 2σεπτεμβρίου . Άρα μια χαρά δυο σαββατοκύριακα θα πάρουμε μπονους!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι είδα προστέθηκε και αγώνας στισ 2σεπτεμβρίου .

Συγγνώμη αλλά τι "προστέθηκε αγώνας" γράφεις;:wacko: Αρχίζει το πρωτάθλημα και σχεδόν όλα τα Σαββατοκύριακα θα υπάρχει αγώνας.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά τι "προστέθηκε αγώνας" γράφεις;:wacko: Αρχίζει το πρωτάθλημα και σχεδόν όλα τα Σαββατοκύριακα θα υπάρχει αγώνας.

 

ok δεν το έγραψα όπως έπρεπε σορρυ . Αλλά πριν απο μερικές μέρες δεν υπήρχε για αυτο!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

άρα απο 25 αυγούστου θέλεις να πεις ;. Τέλος πάντων άρα το ρισκάρω και αλλάζω πακέτο στον ολυμπιακό και βάζω μια κάρτα των 5ευρώ ; ή όχι; δεν θα πάρω 1ευρώ /γκολ; . Απο ότι είδα προστέθηκε και αγώνας στισ 2σεπτεμβρίου . Άρα μια χαρά δυο σαββατοκύριακα θα πάρουμε μπονους!.

 

νομιζω με ανανεωση ανω το 10 γινεται το μπονους

δεν ειμαι σιγουρος ομως

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι ανανέωση πέντε ευρώ χρειαζόταν. Δε νομίζω πως έχει αλλάξει κάτι.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

νομιζω με ανανεωση ανω το 10 γινεται το μπονους

δεν ειμαι σιγουρος ομως

παρα πολυ παλια ισχυε αυτο. τωρα με ανανεωση 5ευρω επιπλεον απο μπονους 1ευρω/γκολ δινει και 120 λεπτα προς καρτοκινητο ολυμπιακος.

 

Μια χαρά ήρθαν και τa 2ευρώ για τa δυο γκολ του ολυμπιακου αυτa ειναι!. Τέλεια πριν λίγο είδα το μυνημa που μου είχανε στείλει.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει κανονικά , με την προϋπόθεση της ανανέωσης με 25 ευρώ το τελευταίο τρίμηνο
Link to comment
Share on other sites

Όπως φαίνονται οι ομάδες φέτος, θα βρέξει ευρώ!:D

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια. Επιτέλους να μας βάζει και κάρτα διότι είμαστε ταπη. Υπάρχει τροπος να βλέπουμε συγκεντρωτικα τουσ αγώνες κάθε μηνα και να βλέπουμε στο περίπου πόσα χρήματά κερδίζουμε ; πχ νομίζω ότι κερδίζουμε γύρω στa δέκα ευρώ κάθε μηνα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια. Επιτέλους να μας βάζει και κάρτα διότι είμαστε ταπη. Υπάρχει τροπος να βλέπουμε συγκεντρωτικα τουσ αγώνες κάθε μηνα και να βλέπουμε στο περίπου πόσα χρήματά κερδίζουμε ; πχ νομίζω ότι κερδίζουμε γύρω στa δέκα ευρώ κάθε μηνα.

 

2 Σεπτ και ηδη 4 γκολ! Αυτος ο μηνας θα ειναι πανω απο 10! Μπορεις να βλεπεις καθε αγωνιστική εδω και να προσθετεις (ετσι εκανα εγω περισυ)

Link to comment
Share on other sites

2 Σεπτ και ηδη 4 γκολ! Αυτος ο μηνας θα ειναι πανω απο 10! Μπορεις να βλεπεις καθε αγωνιστική εδω και να προσθετεις (ετσι εκανα εγω περισυ)

 

τέλεια αυτο ήθελα σε ευχαριστω.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Η εταιρία VODAFONE - ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) ανακοινώνει ότι από την 26 Νοεμβρίου 2012 είναι διαθέσιμο το παρακάτω πακέτο ομιλίας αποκλειστικά για συνδρομητές του καρτοκινητού ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ:

 

Νέο πακέτο ομιλίας ‘ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 300’

 

Το νέο πακέτο ομιλίας 'ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 300' προσφέρει 300 λεπτά ομιλίας προς το ίδιο πακέτο καρτοκινητής μόνο με €1. Ισχύει αποκλειστικά για συνδρομητές του καρτοκινητού ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και διαμορφώνεται ως εξής:

 

Πακέτο καρτοκινητής

Ονομασία πακέτου ομιλίας

Χρέωση

Λεπτά ομιλίας που αποδίδονται

Καρτοκινητό ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 300

€1

300 λεπτά ομιλίας/βιντεοκλήσεων προς συνδρομητές καρτοκινητού ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Το πακέτο ομιλίας ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 300 έχει διάρκεια 30 ημερών από την ημερομηνία ενεργοποίησής του. Μετά τη λήξη της διάρκειας ισχύος του πακέτου (δηλαδή 30 ημέρες από την ενεργοποίηση) ή μετά την κατανάλωση του διαθέσιμου χρόνου ομιλίας, οι συνδρομητές θα χρεώνονται σύμφωνα με τις βασικές χρεώσεις του πακέτου τους. Κατά τη διάρκεια χρήσης των διαθέσιμων λεπτών ομιλίας ισχύει χρέωση ανά δευτερόλεπτο με ελάχιστη διάρκεια κλήσης τα τρία λεπτά, ενώ μετά την κατανάλωση του διαθέσιμου χρόνου ομιλίας, η χρέωση θα πραγματοποιείται σύμφωνα με το βασικό πρόγραμμα χρεώσεων του συνδρομητή. Τα διαθέσιμα λεπτά που δεν καταναλώνονται εντός 30 ημερών δεν μεταφέρονται σε επόμενους μήνες.

Οι συνδρομητές θα μπορούν να ενεργοποιήσουν τα νέα πακέτα καλώντας δωρεάν στο 1286 και από την εφαρμογή ?My Vodafone? για κινητά smartphones.

 

Οι συνδρομητές μπορούν να ενημερωθούν για το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας καλώντας δωρεάν στο 1252, από το http://www.vodafone.gr, ή από την εφαρμογή ?My Vodafone? για κινητά smartphones.

 

Σημειώνεται ότι η χρήση του ανωτέρω πακέτου ομιλίας δεν ισχύει για κλήσεις σε διεθνείς προορισμούς, αλλά και κατά τη διάρκεια περιαγωγής.

 

Οι παραπάνω χρεώσεις περιλαμβάνουν ΦΠΑ 23%.

πηγη: http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40016&dateFrom=&dateUntil= σημερα 28/11/2012 και ωρα 12:00μμ

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

αρχιζει να 'ακουμπαει' την Q λιγο... Βεβαια, της Q ειναι προς ΟΛΗ τη Wind και ειναι ανα 1 λεπτο. Καλή προσπαθεια παντως ;)
Link to comment
Share on other sites

αρχιζει να 'ακουμπαει' την Q λιγο... Βεβαια, της Q ειναι προς ΟΛΗ τη Wind και ειναι ανα 1 λεπτο. Καλή προσπαθεια παντως ;)

 

σωστά το ίδιο πακέτο υπάρχει και στο καρτοκινητο international

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα παιδια μια πληροφορια πως μπορω ν αποκτησω το καρτοκινητο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ δωρεαν ευχαριστω Γιαννης ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...