Jump to content

Νέα κινητά της Sony Ericsson και φήμες...


RAVER
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To Idou θα κυκλοφορησει αρχές Σεπτεμβρίου. 1 με 2 Σεπτέμβρη δηλαδή.

 

Πηγή;

.....

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πηγη ειναι η Sony Ericsson....

Ό,τι θα γραφω σε αυτο το forum ειναι 100% ακριβές. Παιρνω καποιες ενημερωσεις απο ανθρωπους του εξωτερικου που εχουν αμεση σχεση με ολα αυτα.

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites

Πηγη ειναι η Sony Ericsson....

Ό,τι θα γραφω σε αυτο το forum ειναι 100% ακριβές. Παιρνω καποιες ενημερωσεις απο ανθρωπους του εξωτερικου που εχουν αμεση σχεση με ολα αυτα.

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

Διατηρώ τις επιφυλάξεις μου. Καλημέρα.

 

Υ.Γ.

Μην χρησιμοποιείς κεφαλαία...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson needs a boatload of money to stay Alive

Following the wretched quarter where sales dropped by almost half, Sony's CFO said yesterday that Sony Ericsson desperately needed to raise cash—about 100 million euros ($135 million)—this year to stay alive.

http://gizmodo.com/5262461/sony-ericsson-needs-a-boatload-of-money-to-stay-alive

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Θα μας αποχαιρετήσουν. :D :p

 

Αυτό για μερικούς που υποστήριζαν με περίσση σιγουριά οτι υπάρχει άφθονο χρήμα στα ταμεία τους.

Link to comment
Share on other sites

Φανταστείτε, να μην υπάρχουν άλλα SE........ Χάος, ειδικά οι έφηβοι :p :p Αλλά όπως λέει κ ένα τραγούδι "Κι εμένα τι με νοιάζει"...... Ας πρόσεχαν..
Link to comment
Share on other sites

Θα μας αποχαιρετήσουν. :D :p

 

Αυτό για μερικούς που υποστήριζαν με περίσση σιγουριά οτι υπάρχει άφθονο χρήμα στα ταμεία τους.

 

Φανταστείτε, να μην υπάρχουν άλλα SE........ Χάος, ειδικά οι έφηβοι :p :p Αλλά όπως λέει κ ένα τραγούδι "Κι εμένα τι με νοιάζει"...... Ας πρόσεχαν..

βλεπω μια χαρα στα μηνυματα σας....κερδιζετε λεφτα αν κλεισει?τοσο μισος πια??

ενταξει εχετε το υπερτατο μηχανημα το iphone...αλλα ....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τη χαρά που την είδες?

Το ότι έχω το iPhone δε σημαίνει ότι δεν έχω SE. Αυτή τη στιγμή βρίσκονται στο δωμάτιό μου εν λειτουργία 2 SE, και μέχρι χθες ήταν 3.

Προσωπικά, δε κερδίζω λεφτά. Αλλά όταν μια εταιρεία βγάζει τα W910,W890 και ουτωκαθεξής, στην ουσία δηλαδή το ίδιο κινητό με άλλο κάλυμμα, ε, ναι, αυτό είναι χαζό... No wonder που χρειάζεται 1,5 δις. κ αυτό επειδή δεν κοιμάται όλος ο κόσμος.

Και στην τελική, εσένα τί σε ενδιαφέρει? Αν μας την πεις θα βγει κάτι? Πόσο μάλλον όταν δεν έχουν βάση αυτά που λες...

Link to comment
Share on other sites

τη χαρά που την είδες? για το καφριλίκι, δε θα σχολιάσω.... Απλά, ανόητο...

Το ότι έχω το iPhone δε σημαίνει ότι δεν έχω SE. Αυτή τη στιγμή βρίσκονται στο δωμάτιό μου εν λειτουργία 2 SE, και μέχρι χθες ήταν 3.

Προσωπικά, δε κερδίζω λεφτά. Αλλά όταν μια εταιρεία βγάζει τα W910,W890 και ουτωκαθεξής, στην ουσία δηλαδή το ίδιο κινητό με άλλο κάλυμμα, ε, ναι, αυτό είναι χαζό... No wonder που χρειάζεται 1,5 δις. κ αυτό επειδή δεν κοιμάται όλος ο κόσμος.

Και στην τελική, εσένα τί σε ενδιαφέρει? Αν μας την πεις θα βγει κάτι? Πόσο μάλλον όταν δεν έχουν βάση αυτά που λες...

απο τα λεγομενα σου κρινω κ τη χαρα σου που δειχνεις.με ενδιαφερει γιατι απλα τη γουσταρω σαν εταιρια γιατι εχει βγαλει αξιολογα κινητα .τωρα οσο αφορα το ίδιο κινητό με άλλο κάλυμμα, δε μου λεει κατι απο τη στιγμη που ολες κανουν τα ιδια....κρινει ο καταναλωτης(κ ο εφηβος).απλα η μοδα επιτασει touch screen οθονες γι αυτο κ εχει μεινει πισω....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βλεπω μια χαρα στα μηνυματα σας....κερδιζετε λεφτα αν κλεισει?τοσο μισος πια??

ενταξει εχετε το υπερτατο μηχανημα το iphone...αλλα τοσο καφριλικη....

 

τη χαρά που την είδες? για το καφριλίκι, δε θα σχολιάσω.... Απλά, ανόητο...

Το ότι έχω το iPhone δε σημαίνει ότι δεν έχω SE. Αυτή τη στιγμή βρίσκονται στο δωμάτιό μου εν λειτουργία 2 SE, και μέχρι χθες ήταν 3.

Προσωπικά, δε κερδίζω λεφτά. Αλλά όταν μια εταιρεία βγάζει τα W910,W890 και ουτωκαθεξής, στην ουσία δηλαδή το ίδιο κινητό με άλλο κάλυμμα, ε, ναι, αυτό είναι χαζό... No wonder που χρειάζεται 1,5 δις. κ αυτό επειδή δεν κοιμάται όλος ο κόσμος.

Και στην τελική, εσένα τί σε ενδιαφέρει? Αν μας την πεις θα βγει κάτι? Πόσο μάλλον όταν δεν έχουν βάση αυτά που λες...

 

απο τα λεγομενα σου κρινω κ τη χαρα σου που δειχνεις.με ενδιαφερει γιατι απλα τη γουσταρω σαν εταιρια γιατι εχει βγαλει αξιολογα κινητα .τωρα οσο αφορα το ίδιο κινητό με άλλο κάλυμμα, δε μου λεει κατι απο τη στιγμη που ολες κανουν τα ιδια....κρινει ο καταναλωτης(κ ο εφηβος).απλα η μοδα επιτασει touch screen οθονες γι αυτο κ εχει μεινει πισω....

Μην συγκρινουμε τα σ.... με τις κολωνιες. Πηρα το Χ1 και ειναι η υπερτατη μ.......... μπροστα στο iphone. Οπως και τα υπολοιπα WM6.

Link to comment
Share on other sites

απο τα λεγομενα σου κρινω κ τη χαρα σου που δειχνεις.με ενδιαφερει γιατι απλα τη γουσταρω σαν εταιρια γιατι εχει βγαλει αξιολογα κινητα.

 

Ποιό είναι το τελευταίο της αξιόλογο κινητό (εξαιρουμένου του Xperia, το οποίο είναι μεν αξιόλογο, είναι δε αποτυχημένο) και πότε βγήκε αυτό;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

απο τα λεγομενα σου κρινω κ τη χαρα σου που δειχνεις.με ενδιαφερει γιατι απλα τη γουσταρω σαν εταιρια γιατι εχει βγαλει αξιολογα κινητα .τωρα οσο αφορα το ίδιο κινητό με άλλο κάλυμμα, δε μου λεει κατι απο τη στιγμη που ολες κανουν τα ιδια....κρινει ο καταναλωτης(κ ο εφηβος).απλα η μοδα επιτασει touch screen οθονες γι αυτο κ εχει μεινει πισω....

 

Η SE δεν έχει έρθει σε αυτή την κατάσταση επειδή δεν πουλάει smartphones αλλά επειδή δεν πουλάει συσκευές στα 150-350 ευρώ. Εκεί πρέπει να επικεντρωθεί, για μένα.

 

Την απάντηση αυτή την είχα δώσει μερικές σελίδες πίσω, με αφορμή το Idou. Στα smartphones, άνετα μπορούμε να προσθέσουμε και τα μοντέλα με οθόνες αφής είτε έχουν ανοιχτό λειτουργικό είτε όχι. Αν η SE μπορέσει να παρουσιάσει κάτι στα 300-350 ευρώ που να είναι αφής και να δουλεύει καλά ώστε να πουλήσει λίγο, κάτι μπορεί να γίνει αλλά και πάλι πρέπει να ανταγωνιστεί όλους τους άλλους που ήδη είναι μπροστά από αυτήν.

 

Και πάλι όμως, η συντριπτική πλειοψηφία των αγοραστών παγκοσμίως επιλέγει κινητά με «παραδοσιακό» πληκτρολόγιο άρα ακόμα και αν η SE σημείωνε επιτυχία με ένα μοντέλο αφής, θα ήταν απλά πυροτέχνημα.

Link to comment
Share on other sites

Μην συγκρινουμε τα σ.... με τις κολωνιες. Πηρα το Χ1 και ειναι η υπερτατη μ.......... μπροστα στο iphone. Οπως και τα υπολοιπα WM6.

μιλησα πουθενα για xperia? το λειτουργικο του iphone ειναι πιο φιλικο απο οποιαδηποτε wm συσκευη αλλα αλλο αυτο κ αλλο ο μηδενισμος σου.τα wm δεν ειναι για καθημερινη χρηση για ανθρωπους που δε ψαχνονται κ αυτο επρεπε να το δεις πριν το παρεις...

φιλε veco ενα κινητο το να ειναι αξιολογο δε το κρινουν οι πωλησεις κ ειδικα σε μια κατηγορια των 600 ευρω...κ συμφωνω με το φιλο Τ97...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μιλησα πουθενα για xperia? το λειτουργικο του iphone ειναι πιο φιλικο απο οποιαδηποτε wm συσκευη αλλα αλλο αυτο κ αλλο ο μηδενισμος σου.τα wm δεν ειναι για καθημερινη χρηση για ανθρωπους που δε ψαχνονται κ αυτο επρεπε να το δεις πριν το παρεις...

φιλε veco ενα κινητο το να ειναι αξιολογο δε το κρινουν οι πωλησεις κ ειδικα σε μια κατηγορια των 600 ευρω...κ συμφωνω με το φιλο Τ97...

Για καποιον που εχει WM apo to Motorola MPX και ακομα 20 μοντελα δε νομιζω οτι δεν ψαχνομαι;) Αλλα... Με το S710 (3-4 ετων μοντελο) ειμαι περισσοτερο ευχαριστημενος απο το Χ1. Οσο αφορα το iphone, αν εκανε sync οπως κανουν τα WM me to Outlook, Πιστεψε με δεν θα ξαναγυριζα πισω

Link to comment
Share on other sites

φιλε veco ενα κινητο το να ειναι αξιολογο δε το κρινουν οι πωλησεις κ ειδικα σε μια κατηγορια των 600 ευρω...κ συμφωνω με το φιλο Τ97...

 

Το Xperia, όπως προανέφερα, είναι ένα καθ' όλα αξιόλογο κινητό, το οποίο όμως τα πήγε χάλια από πλευράς πωλήσεων.

 

Κατά τα άλλα συμφωνώ. Αλλά, τι είναι προτιμότερο για μια εταιρεία; Να βγάζει αξιόλογα κινητά, ή κινητά που να πουλάνε; Γιατί η SE μπορεί να βγάζει αξιόλογες συσκευές, αλλά η πορεία της στις πωλήσεις είναι καθαρότατα πτωτική.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

βλεπω μια χαρα στα μηνυματα σας

 

Χαρα,ηδονη,ολοκληρωση.Μπορει η Παναθα να χει χρονια να παρει πρωταθλημα αλλα ετσι και κλεισει η SE εμεις οι βαζελοι θα το γιορτασουμε πολυ περισσοτερο.

 

....κερδιζετε λεφτα αν κλεισει?

 

Λεφτα,δοξα,γυναικες,καταξιωση και δωρεαν θεσεις parking.Ορισμενοι θα κερδισουν και τη χαμενη τους νιοτη.

 

τοσο μισος πια??

 

Τοσο,κι αλλο τοσο.Δεν κρατιομαστε σου λεω.Αν μπορουσαμε θα της διναμε τα 100 εκατομυρια για να κλεισει μια ωρα νωριτερα.

 

Υ.Γ.

 

Οπως καταλαβαινεις και μονος σου,τα ερωτηματα που εθεσες,μπορουν να διατυπωθουν και αντιστροφα σε οσους "δεν επιθυμουν να κλεισει η SE" :rolleyes:

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

βλεπω μια χαρα στα μηνυματα σας....κερδιζετε λεφτα αν κλεισει?τοσο μισος πια??

 

Κοίταξε επειδή δεν χρησιμοποιούν (μιλώ γενικά και όχι για συγκεκριμένα άτομα) SE κινητά πια, νιώθουν ευτυχισμένοι διότι θεωρούν ότι δικαιώνονται που δεν τα προτιμούν ή που τα άλλαξαν με κάποιο άλλο, φυσικά το ίδιο συμβαίνει και με τους fan της SE αλλά με αντίστροφη διάθεση προφανώς.

 

Οπότε μην ψάχνεις λογική – είναι η χαιρεκακία του νικητή ειδικά όταν έχει λόγους για να νιώθει μειονεκτικά στην ζωή του οπότε ακόμα και το γεγονός ότι το κινητό του τηλέφωνο πάει καλά του αρκεί για να τον καλύψει και να τον κάνει να νιώσει υπέροχα.

 

Βέβαια σε αυτή την περίπτωση, και μόνο η τάση του να διατυμπανίσει χαιρέκακα την ορθή του επιλογή προς του υπόλοιπους, αν και δεν έχει τίποτε να κερδίσει, υποδεικνύει την άθλια κατάσταση την οποία στο βάθος των πραγμάτων (υποσυνείδητα) βιώνει, οπότε το μόνο που αξίζει είναι της συμπάθειας των υπολοίπων καθώς πρόκειται για δυστυχισμένο άνθρωπο.

 

Φυσικά όπως προείπα το ίδιο ισχύει και για τους fans της SE όπου νιώθουν ότι και οι ίδιοι ακυρώνονται σαν η εταιρία που κυκλοφορεί το κινητό τους δεν πάει καλά.

 

Τα ίδια συμβαίνουν κάθε φορά που οποιοσδήποτε βλέπει τα πράγματα εντός ομάδων, είτε πρόκειται για κινητό είτε για υπολογιστές είτε για αυτοκίνητα είτε για αθλητικές εκδηλώσεις κτλ. και τούτο διότι όλοι θέλουμε να πιστεύουμε ότι κάνουμε σωστές επιλογές και τούτο για να χαίρουμε της εκτίμησης των άλλων ανθρώπων αλλά πάνω από όλα του εαυτού μας (αυτό που λέμε "δικαιώθηκα").

 

:)

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι υπάρχουν άτομα που είναι "κολλημένα" με μία μάρκα κινητών. Κυρίως Nokiaδες και sonyericssonαδες (αυτοαποκαλουμενοι).

 

Το θέμα είναι ότι οι περισσότεροι δεν επιλέγουν ένα τηλέφωνο αφού το ψάξουν κάπως το θέμα, αλλά επιλέγουν το τηλέφωνο που θα τους κάνει περήφανους όταν το ακουμπήσουν πάνω στο τραπέζι της καφετέριας.

Το πόσες γυναίκες έχω δει με iPhone είναι απίστευτο. Λες και ξέρουν τις λειτουργίες του. Νομίζω ότι εδώ όλοι συμφωνούμε...

 

Τέλοσπάντων, το θέμα είναι άλλο. Και όπως είπα, πάντα μιλάω με στοιχεία.

H Sony Ericsson αγαπητοί φίλοι, ούτε θα κλείσει ούτε θα φαλιρίσει.

28 Μαίου είναι οι νέες αναγγελίες καθώς και η αλλαγή του site (νομίζω την ίδια μέρα). Θα βγάλει τηλέφωνο touch που θα κάνει περίπου 120-150€..

 

Τα τηλέφωνα που θα βγάζει πλέον δεν θα είναι τα ίδια , με άλλα καπάκια (κάτι που η nokia κάνει κατ'εξακολούθηση. Θα είναι πολύ λιγότερα και ποιοτικά άριστα.

 

Ειλικρινά αισθάνομαι πολύ καλά που ξέρω τί θα γίνει στο μέλλον, και σε 6 μήνες νομίζω ότι θα είμαστε όλοι πολύ ευχαριστημένοι με τις επιλογές που θα μας δίνει η Sony Ericsson. Tηλέφωνα με σεβασμό προς το περιβάλλον βάσει greenheart TM (και όχι, δεν θα λέγεται έτσι το τηλέφωνο σαν μία βλακεία που δημοσιεύτηκε πέρσυ). Και φυσικά όπως είπα με λειτουργικό android άψογα "κομμένο και ραμμένο" σε όλα τα τηλέφωνα. Wait and see.

 

cheers

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι...:ninja:

Άσχετο , να σε ρωτήσω κάτι? Μήπως ξέρεις εάν ανακοινώσει και τίποτα για το idou ή για κάποιας παρόμοιας κατηγορίας κινητό (symbian ίσως???):whistle:

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Εγω ποτε δεν καταλαβα τον οπαδισμο στα κινητα.Το πως δλδ μπορει να ταυτιστει καποιος με ενα αψυχο αντικειμενο,η ακομα και με την λειτουργικη φιλοσοφια μιας εταιρειας ειδικα οταν δεν ειναι εξοικιωμενος με αυτην.Βεβαια σε αυτο συμβαλλουν λιγο και τα fora που αθελα τους επιτρεπουν την αναπτυξη αυτου του ιδιαιτερου φανατισμου.Οταν δινουν την δυνατοτητα σε καποιον να χρησιμοποιει μια συσκευη ως avatar,οι οποιες φαντυαζουν σαν προεκταση της...προσωπικοτητας ορισμενων,και οταν επιτρεπουν την περιχαρακωση των μελων μεσα σε threads και topics,ξεφευγει το πραμα.

 

Για παραδειγμα,ας αποτολμησει καποιος να κανει ενα αρνητικο σχολια για την πλατφορμα των WinMo στο αντιστοιχο thread.Οσο τεκμηριωμενο και ορθο κι αν ειναι το σχολιο του θα πεσουν πανω του να τον φανε δεκαδες.(το thread του παραδειγματος ειναι τυχαιο)

 

Εγω αυτη τη στιγμη κανοντας ενα διαλειμμα απο τα "smartphones" δουλευω με ενα SE W610 που μου χει ξεμεινει και δεν μπορεσα να το πουλησω.Και το βρισκω λειτουργικο,πρακτικο με μεγαλο ατου τις δυνατοτητες παραμετροποιησης.Μπορεις να επεμβεις στο menu,στους camera drivers,στους acoustic drivers,να προσθεσει παιχνιδια & θεματα flash.Πραγματικα τοση after market ενασχοληση και πειραματισμο ειχα να βιωσω απο την εποχη του SX1.Κι εδω να τονισω την πολυ καλη δουλεια που κανουν οι on line κοινοτητες.

 

Ακομα κι ετσι ομως η SE εκανε πολλα και σημαντικα λαθη.Και γι αυτο προσωπικα δε θα στεναχωρηθω κιολας αν κλεισει.Πολλοι θα πουνε πως κατι τετοιο θα ηταν κακο για τον ανταγωνισμο και κατ'επεκταση για τους καταναλωτες.Διαφωνω.Μαλιστα πιστευω πως οι καταναλωτες θα ωφεληθουν αν οι υπολοιποι κατασκευαστες παραδειγματιστουν απο τα λαθη της SE(ειδικα σε θεματα τιμολογησης και οργανωσης portfolio) και δεν τα επαναλαβουν.Κι ακομα καλυτερα αν η ιδια η SE διδαχτει εγκαιρως απο τα λαθη της και δε χρειαστει να κλεισει.

 

Οπως και να χει,αναμενω πλεον με ενδιαφερον και υψηλες προσδοκιες την 28η Μαιου.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ πέσανε να με φάνε όταν ανέφερα την έλλειψη ρευστού της SE. Φυσικά μετά τις τελευταίες δηλώσεις των στελεχών της, εξαφανίστηκαν.

 

Εν πάση περιπτώσει, προσωπικά θεωρώ ότι η SE δεν εκμεταλλεύθηκε τη δυναμική που είχαν δημιουργήσει συσκευές όπως το W800 και το K750, ή ακόμη και το C905. Καλό θα ήταν να μάθει από τα λάθη της και να παραμείνει στην αγορά. Όσο περισσότερες επιλογές έχουμε, τόσο το καλύτερο, αλλά προς το παρόν, Nokia και Samsung φαίνεται πως διαφεντεύουν την αγορά.

 

Κατά τα άλλα, διατηρώ και αμφιβολίες αλλά και επιφυλάξεις, τόσο για τα νέα μοντέλα της SE και την ημερομηνία κυκλοφορίας του Idou (η οποία αν μη τι άλλο είναι κάπως αισιόδοξη), όσο και για την επιτυχία τους.

 

Εδώ θα είμαστε να τα λέμε.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Απο Ιανουάριο 2010 σίγουρα. Αλλά δεν γνωρίζω κάτι μετά το Idou.

 

Τι θα γίνει από τον Ιανουάριο του 2010;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις NTROPIC.... Άπειρες οι περιπτώσεις των φανατισμένων που προσπαθούν να κρυφτούν , λέγοντας απλά ότι έχουν αγάπη για τα κινητά και ότι αυτό είναι δικαίωμά τους....Και αν τολμήσεις να του την πεις , την έκατσες....Ωστόσο η έλξη μερικές φορές που μας δημιουργεί ένα άψυχο αντικείμενο είναι απλά στη φύση του ανθρώπου , όπως και να το κάνουμε....Να , ας πούμε κι εσένα σου αρέσει το W610 ή το παλιό σου SX1...Πώς να το κάνουμε , οι άνθρωποι είναι άπληστοι!!(offtopic λιγάκι.....)

Τώρα απλά τι θέλω να σου πω με όλα αυτά....Και εγώ μισώ την '' φανατίλα'' , αλλά είναι φυσιολογικό οι άνθρωποι να δένονται με κάτι άψυχο....

Αναμένω και εγώ λοιπόν την 28η Μαίου...............

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέα κινητά της Sony Ericsson και φήμες...
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...