Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με ολα αυτα που αναφερεις οτι θες να εχεις μεσα εσενα θα σου εκανε τη δουλεια και ενα με χωρητικοτητα 2 γιγα!

 

χωρις πλακα τωρα νομιζω οτι για λαιτ χρήση όπως αυτη που αναφερεις και κανω και εγω άλλωστε το 8αρι ειναι αρκετο... επειτα ειναι και τα λεφτα ενας ακομη λογος που στράφηκα σε αυτο...

 

η πιο απαιτητικη εφαρμογη που εχω μέσα ειναι στα 10mb

 

:)

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γενικα δεν θα εχω πολλα μεσα, και τις ταινιες θα τις βλεπω και μετα πισω στον υπολογιστη!

αυτο που με "καιει" ειναι για τις εφαρμογες περισσοτερο! και σκεφτομαι και το οικονομικο βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

κοιτα οι πιο ογκώδεις εφαρμογες ειναι αυτές που κοστίζουν... οι δωρεαν ειναι και μικρες... αλλα και με τις εφαρμογες και τα παιχνιδια μπορεις να κανεις οτι και με τις ταινιες... να τις κρατας στο τατς για καποιο καιρο και μετα να τις σβήνεις... εφόσον τις εχεις κατεβασει μια φορα θα τις εχεις συνέχεια standby...

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Το 8άρι πάρε φίλε...

 

Εγώ του έχω βάλει 4Gb μουσική, του βάζω και 1-2 ταινίες και κανα 10-20 apps και μου μένει 1Gb και κάτι ψηλά ελεύθερη μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα σου έλεγα το 8άρι φίλε...:O

 

Εγώ στν αρχή ήθελα το 32άρι,γτ σκεφτόμουνα ότι θα χωράει ολόκληρους κύκλους Grey's αλλά επειδή δε πληρώνω εγώ αλλά ο πατερούλης,έπεσα στο 16άρι...Δε θα έπαιρνα τ 8άρι γτ για 70 € η διπλάσια μνήμη δε μου κάνει να το αφήσω...Ασε που δε μου φτάνει κιόλας το 8άρι...:happy:

 

 

να ρωτήσω κι εγώ τώρα κάτι...

1)Στο itunes εκτός από τα δωρεάν apps υπάρχει κανένα δωρεάν album ή μπα?

2)Αν περάσω ολόκληρο album στο ipod η φώτο τοθ album θα εμφανίζεται αυτόματα όπως με το windows media player?Γτ

  • όταν π,χ, κατεβάζω ένα τραγούδι στο pc ,μετά από μια μέρα αυτόματα μου εμφανίζεται στο windows media player η εικόνα του album ακόμα κι αν δν ήταν μαζί με το τραγούδι όταν το κατέβασα...

  • στο κινητό μου (Sony Ericsson W850i) πολλές φορές επειδή οι εικόνες των album είναι μεγάλεσ δν τισ εμφανίζει!:(

 

Υ.Γ.Έχω στείλει του κόσμου τα e-mail στη multirama και δν απαντάει κανένας...:mad::mad:Ξέρει κανείς αν μπορώ να το αγοράσω από κει με δόσεις χωρίς πιστωτική κάρτα???:confused:

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κι εγώ τώρα κάτι...

1)Στο itunes εκτός από τα δωρεάν apps υπάρχει κανένα δωρεάν album ή μπα?

2)Αν περάσω ολόκληρο album στο ipod η φώτο τοθ album θα εμφανίζεται αυτόματα όπως με το windows media player?Γτ

  • όταν π,χ, κατεβάζω ένα τραγούδι στο pc ,μετά από μια μέρα αυτόματα μου εμφανίζεται στο windows media player η εικόνα του album ακόμα κι αν δν ήταν μαζί με το τραγούδι όταν το κατέβασα...

  • στο κινητό μου (Sony Ericsson W850i) πολλές φορές επειδή οι εικόνες των album είναι μεγάλεσ δν τισ εμφανίζει!:(

 

Υ.Γ.Έχω στείλει του κόσμου τα e-mail στη multirama και δν απαντάει κανένας...:mad::mad:Ξέρει κανείς αν μπορώ να το αγοράσω από κει με δόσεις χωρίς πιστωτική κάρτα???:confused:

 

Leliforever δωρεαν αλμπουμ και τραγουδια δεν εχω βρει μεχρι τωρα στο itunes...

 

η φωτο του αλμπουμ νομιζω οτι πρεπει να μπει στο αλμπουμ μεσω του itunes με drag n drop (χωρις πολυ σιγουρια) ή μεσω της επιλογής get album info...

 

οταν κατεβαζεις τραγούδι σκετο στον υπολογιστή πολυ πιθανόν μεσα στο ίδιο το αρχειο του mp3 να "κρύβεται" και το εξώφυλλο του δισκου...

 

τωρα για το σονυ κινητο σου δεν ξέρω τι παιζει πάντως το touch αποκλείεται να κωλώσει σε οποιουδήποτε μεγέθους φώτο.

 

Απο τα multirama νομιζω οτι μπορεις να αγοράσεις οτιδήποτε με δόσεις αλλα μεσω πιστωτικής... :(

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Leliforever δωρεαν αλμπουμ και τραγουδια δεν εχω βρει μεχρι τωρα στο itunes...

 

η φωτο του αλμπουμ νομιζω οτι πρεπει να μπει στο αλμπουμ μεσω του itunes με drag n drop (χωρις πολυ σιγουρια) ή μεσω της επιλογής get album info...

 

οταν κατεβαζεις τραγούδι σκετο στον υπολογιστή πολυ πιθανόν μεσα στο ίδιο το αρχειο του mp3 να "κρύβεται" και το εξώφυλλο του δισκου...

 

τωρα για το σονυ κινητο σου δεν ξέρω τι παιζει πάντως το touch αποκλείεται να κωλώσει σε οποιουδήποτε μεγέθους φώτο.

 

Απο τα multirama νομιζω οτι μπορεις να αγοράσεις οτιδήποτε με δόσεις αλλα μεσω πιστωτικής... :(

 

Ευχαριστώ πολύ!

Το φαντάστηκα ότι δε θα υπάρχουν free album...:(πρέπει να βγάλω πρωπληρομένη πιστωτική αλλά είναι λιγάκι δύσκολο...:cry:

Πάλι καλά που παίζουν όλες οι εικόνες!Με το κινητό κάποιες φορές δε τις εμφανίζει κ μου σπάει τα νευρά!!!:mad:

 

Όσο για τα multirama,αφού τους είχα στείλει 500 e-mails και δν απαντούσε κανένας πήρα τηλ και μου είπαν μετά από παραγγελία (όπως σε όλα τα καταστήματα!) και μόνο μέσω πιστωτικής κάρτας!:cry:Άρα πρεπει να περιμένω 2 ολόκληρους μήνες μέχρι να αποκτήσω το δικό μου!!!:cry:

Link to comment
Share on other sites

μπορεις και μεσω του πλαισιου να το παρεις αν θες με δωσεις, αλλα πρεπει να βγαλεις μια "τυπου" πιστωτικη, η οποια ισχυει μονο για το πλαισιο και μονο για μια συγκεκριμενη αγορα! αν θελεις ψαξ' το λιγο για να εισαι σιγουρη...

(εφοσον εξοφλησης την αγορα, τοτε πετας την καρτα αυτη, γιατι ειναι αχρηστη)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

Το φαντάστηκα ότι δε θα υπάρχουν free album...:(πρέπει να βγάλω πρωπληρομένη πιστωτική αλλά είναι λιγάκι δύσκολο...:cry:

mpes edo;)

http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=39022

Link to comment
Share on other sites

μπορεις και μεσω του πλαισιου να το παρεις αν θες με δωσεις, αλλα πρεπει να βγαλεις μια "τυπου" πιστωτικη, η οποια ισχυει μονο για το πλαισιο και μονο για μια συγκεκριμενη αγορα! αν θελεις ψαξ' το λιγο για να εισαι σιγουρη...

(εφοσον εξοφλησης την αγορα, τοτε πετας την καρτα αυτη, γιατι ειναι αχρηστη)

 

Θα το ψάξω-δν το ήξερα!Και πώς δοθλεύει δλδ?Αν ξέρει κάποιος...

 

Edit:το έψαξα και με δόσεις λέει μόνο πάνω από 900€ αγορές!Ελεος!Τι θα πάρω πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα το ψάξω-δν το ήξερα!Και πώς δοθλεύει δλδ?Αν ξέρει κάποιος...

 

Edit:το έψαξα και με δόσεις λέει μόνο πάνω από 900€ αγορές!Ελεος!Τι θα πάρω πια!!!

 

Παιδια καλησπερα... Μηπως μπορειτε να μου πειτε για καμια χρησιμη εφαρμογουλα για το Ipod-ακι μου? Κατι καλο να μου προτεινετε? Και κανενα καλο παιχνιδακι που μπορω να βρω? :happy::happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

ολα θα τα βρεις στο app store δεν υπαρχουν αλλου εφαρμογες! πολυ καλα παιχνιδια το fingeric,tap tap revenge,penguin lite,done drinkin.

πολυ καλες εφαρμογες days until,fring,flycast,google earth,facebook,eye tricks,step track lite,livestrong.

και ολα δωρεαν φυσικα!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ολα θα τα βρεις στο app store δεν υπαρχουν αλλου εφαρμογες! πολυ καλα παιχνιδια το fingeric,tap tap revenge,penguin lite,done drinkin.

πολυ καλες εφαρμογες days until,fring,flycast,google earth,facebook,eye tricks,step track lite,livestrong.

και ολα δωρεαν φυσικα!

 

εγω απο οτι ειδα ολα ειναι επι πληρωμη... τι κανεις για την εγγραφη? πως γινεται?:)

Link to comment
Share on other sites

εγω απο οτι ειδα ολα ειναι επι πληρωμη... τι κανεις για την εγγραφη? πως γινεται?:)

edooooooooooooooo

http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=39022

Link to comment
Share on other sites

μεσω του apple store δεν μπορουμε να παραγγειλουμε το touch? ειναι πολυ πιο φθηνο απο οτι εδω... 299$ σχεδον 215€ το 16αρι.
Link to comment
Share on other sites

μεσω του apple store δεν μπορουμε να παραγγειλουμε το touch? ειναι πολυ πιο φθηνο απο οτι εδω... 299$ σχεδον 215€ το 16αρι.

 

μπα το αππλ στορ της αμερικης δεν πουλαει σε ευρωπαικα κρατη... αλλα και να πουλουσε θα πλήρωνες τελωνείο..

 

ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΣΤΟ ITUNES

εβγαλε μαλλια το πληκτρολόγιο των παιδιων να το αναφερουν... διαβάστε και το θρεντ πριν ρωτήσετε οτιδήποτε....;)

 

νομίζω οτι στο Γερμανό μπορείς να κανεις δόσεις χωρις καρτα Leliforever...

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι με laptop και έχω περάσει φρέσκο itunes.

Δεν έχω κάνει κάποιο backup από την playlist του desktop.

Θέλω να περάσω μια ταινία στο ipod. Υπάρχει τρόπος να το κάνω χωρίς το itunes να σβήσει ότι έχω στο ipod?

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ipod touch 2g.Του πέρασα από το pc τις playlist και όλα καλά.Τώρα θέλω να περάσω από το ipod αυτές τις playlist στο macbook.Γιατί μου αναφέρει διαγραφές

και δεν τις αναγνωρίζει;Πρώτα απ'όλα γίνεται; και αν ναι τι λάθος κάνω;

Link to comment
Share on other sites

irene kai fusion για τα θεματα σας δεν εχω αποψη γιατι ακομα δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα...

 

TheSmiths τα προεγκατεστημενα εικονιδια δεν φεύγουν... αν κρατήσεις πατημένο το δαχτυλο σου σε ενα απο τα εικονιδια τοτε ολα αρχιζουν και τρεμουν... οσα εχουν ενα χ πανω αριστερα τους διαγραφονται οσα οχι δεν.... ωστοσο αυτα που δεν χρειαζεσαι μπορεις να τα μετακινησεις στην τεταρτη σελιδα εφαρμογων...

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς πόσο είναι η αναλογία € με $ ???:confused:

Λέω μήπως συμφέρει να το πάρουμε απ'έξω...;)

Link to comment
Share on other sites

irene kai fusion για τα θεματα σας δεν εχω αποψη γιατι ακομα δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα...

 

TheSmiths τα προεγκατεστημενα εικονιδια δεν φεύγουν... αν κρατήσεις πατημένο το δαχτυλο σου σε ενα απο τα εικονιδια τοτε ολα αρχιζουν και τρεμουν... οσα εχουν ενα χ πανω αριστερα τους διαγραφονται οσα οχι δεν.... ωστοσο αυτα που δεν χρειαζεσαι μπορεις να τα μετακινησεις στην τεταρτη σελιδα εφαρμογων...

 

paulito σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες... Δεν ειχα ιδεα πως σβηνονται τα προεγκατεστημενα προγραμματα που δεν τα θελω πια, ουτε το κολπο που τρεμουν τα εικονιδια!!! Το ειχα κανει μια φορα κατα λαθος κ δεν ειχα καταλαβει!!!;);)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρείγγελα από Κωτσόβολο Γαλατσίου-

δν ήταν ετοιμοπαράδοτο και μου είπαν ότι θα έρθει σε μια εβδομάδα!

Μου είπαν όμως ότι αν δε θέλω να περιμένω μπορώ να πάω να το παραλλάβω από άλλο κατάστημα (Παγκρατίου και Περιστερίου έχουν ετοιμοπαράδοτα και μου είπε και κάποιο άλλο κατάστημα αλλά δε θυμάμαι να σας πω...:O)

 

Γενικά παιδιά απ'ότι κατάλαβα,ανεξάρτητα από το τι λένε τα Site τους,έχουν κομμάτια αρκεί να πάτε και να το παραγγείλετε απλά (γτ εγώ ξαναπήγα πριν από 2 μέρες στο ίδιο κατάστημα κωτσόβολος και ήταν μια άλλη υπάλληλος που μου τα μάσαγε κι έλεγε ότι δν υπάρχει και μετά τις 15 Ιανουαρίου θα γίνουν οι παραγγελίες και τέτοια...:mad:)σήμερα μπήκα μέσα,βρήκα μια άλλη κοπέλα και της είπα με τν πρώτη ότι θέλω να το παραγγείλω και μου είπε "Βεβαίως,μισό λεπτό να φέρω να γράψω τν παραγγελία":p

 

Οπότε παιδιά καλορίζικο και το δικό μου...:DΑν συναντήσω βοήθεια σε κάτιθα στείλω οπότε...περάστε καμια βόλτα από δω!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...