Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ego giati den tous brisko tous fakelous pou8ena??

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2171436#post2171436

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

To license τα τσακαλια πως το δινουν ρε παιδια γραφτηκα στο site εδωσα το device code και εδω και καμια ωρα περιμενω.Πρεπει να παω καπου αλλου για να το παρω θα μου το στειλουν αυτοι με πμ? αν ξερει κατι καποιος ας απαντησει>

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..

Link to comment
Share on other sites

To license τα τσακαλια πως το δινουν ρε παιδια γραφτηκα στο site εδωσα το device code και εδω και καμια ωρα περιμενω.Πρεπει να παω καπου αλλου για να το παρω θα μου το στειλουν αυτοι με πμ? αν ξερει κατι καποιος ας απαντησει>

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..

Στο ίδιο thread θα το παρεις. Θα γράψεις ένα ποστ κάπως έτσι στην σελίδα: http://3ppc.net/forum/showthread.php?p=27875#post27875

 

Sygic Mobile Symbian

Το όνομα σου

Το device code σου

Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ακομα περιμένω....

 

 

Για οποιους έχουν προβλημα και δεν μπορούν να κανουν register στο πεδιο ΝοSpam θα πρέπει να βαλουν τον αριθμο 25 ( αν δεν αλλάζει κάθε φορά)

 

ρωτάει πόσο κάνει 45 - 20 = 25

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ακομα περιμένω....

 

 

Για οποιους έχουν προβλημα και δεν μπορούν να κανουν register στο πεδιο ΝοSpam θα πρέπει να βαλουν τον αριθμο 25 ( αν δεν αλλάζει κάθε φορά)

 

ρωτάει πόσο κάνει 45 - 20 = 25

 

paidia logiko einai na perimenete ligaki afou apo extes pou anebasa to programa exoun dexti kategismo etiseon apo ellada, to blepo sto site kai yparxi poly zitisi:)

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκε λύση για τα Ελληνικά.

 

Αντιγράψτε το Settings.ini που επισυνάπτω σε αρχείο zip στο φάκελο Sygin αντικαθιστώντας το υπάρχον και είστε έτοιμοι.

 

Απλά πρόσθεσα και τους ελληνικούς χαρακτήρες πριν από τους λατινικούς.

 

άψογος!:up:

Link to comment
Share on other sites

κάνε autodetect στο gps hardware, και μετα στις επιλογές του browse map πάτα στο show my current location κάνει κανενα 2-λεπτο αλλά βρίσκει στίγμα. Πήγαινε και στο gps status για να βλέπεις τους δορυφόρους που ψάχνει. Όταν πρασινίσει σημαίνει ότι βρήκε το στίγμα.

Τουλάχιστον έτσι δουλεύει σε μένα..

 

@ibiza το σήμα σε σένα χάνεται μετά απο 1-2 λεπτά πλοήγησης;

 

μπορεις σε παρακαλω να μου πεις που ακριβως πας και πατας shοw my cυrrent position?τι πατας ακριβως?

ο χαρτης παιδια ειναι μαλλον ο ιδιος (ΤΕLΕΑΤLΑS)που εχει στο προγραμμα του ΝΟΚΙΑ ΜΑΡS ισως και πιο αναλυτικος..εχει και νουμερα στις οδους!απο στιγμα θα δω οταν τα καταφερω.γενικα βρισκει γρηγορα? Και κατι ακομα οταν φορτωνετε το προγραμμα οταν λεει φορτωθηκε ο ελληνικος χαρτης σας εμφανιζει κατι?εμενα οχι.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε πρωτα στο browse map και μετα πατα δεξι ή το αριστερο πληκτρο
Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

Kαποιος που εκανε εγγραφη μπορει να πει την σειρα απο τα στοιχεια που πρεπει να συμπληρωσουμε? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

http://3ppc.net/forum/showthread.php?p=27875#post27875

 

Στην σελίδα πάνω αριστερα πάνω επιλεγετε το зарегистрироваться....

 

Τσεκάρετε το κουτάκι και προχωράμε...

 

Στο Имя: είναι το nickname

 

Пароль: είναι το pass και το ξαναβαζετε δίπλα

 

Адрес электронной почты το mail σας

 

στο Проверка вопроса системы антиспама "NoSpam!"

 

βάζετε το νούμερο 25

 

Και αυτο ήταν....

Link to comment
Share on other sites

Να σε καλα μολης εκανα εγγραφη :happy: περιμενα να μου στειλουν και στο email μου καποιο μηνυμα αλλα μπηκε κατευθειαν :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια τυχαινει να εχω ενα bluetooth gps και ειπα να δοκιμασω με αυτο την εφαρμογη αφου ακομα δε καταφερα να βρω στιγμα με το εσωτερικο gps αλλα παλι εχω προβλημα.οταν παω στις ρυθμισεις gps επιλεγω bluetooth gps το οποιο ψαχνει και βρισκει τη συσκευη gps.παταω να συνδεθω και μου λεει να βαλω κωδικο για προσβαση στην συσκευη.αλλα αφου δε μπορω να γραψω κανενα κωδικο στη συσκευη για να συνδεθουν....ενα απλο gps receiver ειναι.

 

τι να κανω ?δε μπορω να συνδεθω...

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

παιδια τυχαινει να εχω ενα bluetooth gps και ειπα να δοκιμασω με αυτο την εφαρμογη αφου ακομα δε καταφερα να βρω στιγμα με το εσωτερικο gps αλλα παλι εχω προβλημα.οταν παω στις ρυθμισεις gps επιλεγω bluetooth gps το οποιο ψαχνει και βρισκει τη συσκευη gps.παταω να συνδεθω και μου λεει να βαλω κωδικο για προσβαση στην συσκευη.αλλα αφου δε μπορω να γραψω κανενα κωδικο στη συσκευη για να συνδεθουν....ενα απλο gps receiver ειναι.

 

τι να κανω ?δε μπορω να συνδεθω...

 

giati bre arhstotelh,lipon tha po ton pio eukolo tropo,lipon peri bluetooth ta eipame kai ta ksereis, apo ki kai pera pigenis mesa apo to programa sto menu

'katastasi gps'.kato aristera patas suskebh, meta pali kato aristera pigeneis sthn automati ebresi, thn ora pou tha sou pei gia bluetooth PRIN PATISIS TO OXI PERIMENE 4 DEUTEROLEPTA kai meta pata to oxi,i syndesi me to esoteriko gps exei gini,, kai tha to diapistosis patonas to 'piso'- kato ,tha deis oti exei emfanisti i ora dipla sto gmt(kato deksia),apo ki kai pera tha perimenis gia na piasis osous perisoterous dorifous ginete i apo ki i patontas 'epilogi' pou tha se pai sto kyrio menu,kai to posous doriforous tha piasis eksartate kai einai poly symantiko to pou briskese,to kalytero einai na eisai se anoixto xoro.

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο θα το βρω .με το bluetooth και τη συνδεσιμοτητα τι παιζει?δε μπορω να μη ζηταει κωδικο συνδεσης?
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο θα το βρω .με το bluetooth και τη συνδεσιμοτητα τι παιζει?δε μπορω να μη ζηταει κωδικο συνδεσης?

 

auto den ofilete sto programa alla sto bluetooth pou exeis,einai thema syskebhs.

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να ειναι θεμα συσκευης..πως να γραψω δηλαδη το κωδικο στη συσκευη?με το Nokia maps συνδεεται οκ.σ αυτο τωρα βασικα συνδεεται αρχικα αλλα μετα απο λιγο οταν παω κατευθειαν στον χαρτη μου λεει η συνδεση χαθηκε πριν 5 δευτερολεπτα.και νομιζω παραμενει συνδεμενο γιατι παιρνω σημα στο εικονιδιο του bluetooth οταν υπαρχει ενεργη συνδεση και στη συκευη αναβοσβηνει το φωτακι του bluetooth που σημαινει οτι υπαρχει ενεργη συνδεση...τι παιζει?παραμενει συνδεμενο αλλα δεν εχει σημα?κανεις το δοκιμασε με bluetooth gps?
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να ειναι θεμα συσκευης..πως να γραψω δηλαδη το κωδικο στη συσκευη?με το Nokia maps συνδεεται οκ.βασικα συνδεεται αρχικα αλλα μετα απο λιγο οταν παω κατευθειαν στον χαρτη μου λεει η συνδεση χαθηκε πριν 5 δευτερολεπτα.

 

otan leo syskebhs anferome sto bluetooth oxi sto thlefono,otan agorazoume kapio bluetooth exei kapoies odigies gia na syndethi me alli syskebh,kai mesa se autes exei kai kapio kodiko,na ksereis kati otan sou lei oti xathike to sima den simeni apolytos tipota,exeis sindesi me to gps alla oxi kalo kai dynato sima,allo na exoume syndesi me to gps kai na exoume kaki lipsi kai allo na mhn exoume katholou syndesi me to gps,sto eipa kai pio pano auto einai kathara thema to pou briskese,alo na eisai sto domatio sou kai allo na eisai sth taratsa.

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

otan leo syskebhs anferome sto bluetooth oxi sto thlefono,otan agorazoume kapio bluetooth exei kapoies odigies gia na syndethi me alli syskebh,kai mesa se autes exei kai kapio kodiko,na ksereis kati otan sou lei oti xathike to sima den simeni apolytos tipota,exeis sindesi me to gps alla oxi kalo kai dynato sima,allo na exoume syndesi me to gps kai na exoume kaki lipsi kai allo na mhn exoume katholou syndesi me to gps,sto eipa kai pio pano auto einai kathara thema to pou briskese,alo na eisai sto domatio sou kai allo na eisai sth taratsa.

 

 

μα και εγω για το bluetooth ελεγα οχι για το ν95.οσο για το σημα χανεται εντελως μετα απο λιγο.η συνδεση χαθηκε μου λεει οχι οτι μειωθηκε το σημα.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

μα και εγω για το bluetooth ελεγα οχι για το ν95.οσο για το σημα χανεται εντελως μετα απο λιγο.η συνδεση χαθηκε μου λεει οχι οτι μειωθηκε το σημα.

 

Aν θυμαμαι καλα και εμενα ετσι ελεγε αλλα παρεμενε συνδεδεμενο.

 

Για τον κωδικο νομιζω οτι το ανεφερε στο manual του bluetooth.

 

Δουλεύει πάντως τζάμι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...