Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.

Εχω ενα Ν95 και κατι δεν παει καλα.

Ολα καλα με την εγκατασταση,τους χαρτες κτλ.

 

Αλλα οταν ανοιγω το προγραμμα καθε τρεις και λιγο κλεινει απο μονο του.

Το ανοιγω φορτωνει τους χαρτες και με πεταει εξω συνεχεια...:confused::confused::confused:

 

Το απεγκατεστησα και το ξαναπερασα αλλα παλι τα ιδια.

Το ανοιγω φορτωνει τους χαρτες και μολις παω να δω τον χαρτη στα καλα καθουμενα τερματιζει η εφαρμογη.

Αν μπορει καποιος ας βοηθησει...

 

xmmm,periergo,mipos exeis apolia mnimis? kai kati allo,o fakellos maps den prepi na einai mesa ston fakello sygic alla xoria kai mesa se auto o fakelos grc pou einai o xarths mazi me to arxio mlm.,i opiodipote allo arxio synodebete

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

xmmm,periergo,mipos exeis apolia mnimis? kai kati allo,o fakellos maps den prepi na einai mesa ston fakello sygic alla xoria kai mesa se auto o fakelos grc pou einai o xarths mazi me to arxio mlm.,i opiodipote allo arxio synodebete

 

Δεν νομιζω να εχω απωλεια μνημης.

Εχω κανει 2 φακελουσ στην καρτα μημης.

Ο ενας ειναι o maps και ο αλλος ο Sygic.

Μεσα στο φακελο maps ειναι οι εξης φακελοι GRC και χυμα μεσα στο φακελο maps τα ακολουθα αρχεια All maps.mlm,Greece_15-09-07.mlm kai licence.txt

 

Εκανα και Format την καρτα μνημης αλλα το προβλημα παραμενει :worry::worry:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να εχω απωλεια μνημης.

Εχω κανει 2 φακελουσ στην καρτα μημης.

Ο ενας ειναι o maps και ο αλλος ο Sygic.

Μεσα στο φακελο maps ειναι οι εξης φακελοι GRC και χυμα μεσα στο φακελο maps τα ακολουθα αρχεια All maps.mlm,Greece_15-09-07.mlm kai licence.txt

 

Εκανα και Format την καρτα μνημης αλλα το προβλημα παραμενει :worry::worry:

 

sosta ta exeis,periego dioti exo kai gw to n95, toxo balei episis kai sto n95 8g tou aderfou mou,alla tetio pragma den exo synantisi

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

sosta ta exeis,periego dioti exo kai gw to n95, toxo balei episis kai sto n95 8g tou aderfou mou,alla tetio pragma den exo synantisi

 

Δεν ξερω ισως το κανω κανα Hard Format.

Τι να πω και εμενα περιεργο μου φαινεται

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

gia to ensomatomeno GPS tou N95-8 pio port kai posa baud prepi na epilekso?

 

thanx kai xronia polla se olous:)

 

Gia na dei to programa to inetrnal gps,anaferome stous katoxous tou n95,tha prepi na exoun energopimeno kai thn epilogi bluetooth gps mesa apo ths rrythmisis gps ths syskebis kai to programa afou tha psaksi kai den tha brei bloetooth gps tha kataliksi automata sto internal ths nokia.

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

a okay,

kathe fora tha theli omos na einai energopiimeno kai to bluetooth?

 

oxi to bloetooth den exei sxesi,anferome sthn epilogi 'bluetooth gps'

pou briskete sths rrythmisis gps kai to opioo prepei na einai elipegmeno mazi me ths alles 3 epiloges pou exeis.

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχω αλλάξει το Ορισμος Πληκτ. σε Greek, έχω βάλει γλώσσα Greek, αλλά δεν γράφει ελληνικά όταν πάω να γράψω διευθυνση ,κλπ

 

Τι μ@!$#κια έχω κάνει??

Link to comment
Share on other sites

oxi to bloetooth den exei sxesi,anferome sthn epilogi 'bluetooth gps'

 

pou briskete sths rrythmisis gps kai to opioo prepei na einai elipegmeno mazi me ths alles 3 epiloges pou exeis.

 

 

 

έτσι μάλιστα:D

έψαξα δυο φορες για δορυφόρους. την και πρώτη φορα το BT δεν ήταν ενεργό και δεν βρήκε τίποτα, την δεύτερη με ενεργό BT βρήκε άμεσος δορυφόρο. μάλλον σύμπτωση θα ήταν. αν μου στήλη ο SiD κωδικό θα κάνω κάποιες δοκιμες αυτές τις μέρες.

 

thanx anyway και χρονια πολλά και πάλι:)

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να δωσεις ακριβεις οδηγιες εγκαταστασης σε παρακαλω?ποιους βαζουμε και που τους φακελους?Και για το προγραμμα και για τον χαρτη..μη κανουμε πειραματα.αυτα τα λενε απο την αρχη... Εγω βρηκα πως να το εγκαταστησω αλλοι ισως να μη το βρουν..

 

το id που λες παραπανω στο βγαζει μονο αμα εχεις χαρτη μεσα?παει αναλογα το χαρτη?η αναφερεται στη συσκευη οποτε δουλευει με ολους τους χαρτες?

 

παντως οι πρωτες εντυπωσεις πριν ξεκλειδωθει ο χαρτης ειναι οτι το προγραμμα φαινεται αρκετα πληρες και απιστευτα γρηγορο μενου.να δουμε καλυψη οταν ξεκλειδωθει.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως συνεχιζει να με πεταει εξω.

Δεν ξερω τι γινεται.

Εκανα Format την καρτα μνημης και εκανα και Hard Format και το τηλεφωνο αλλα τιποτα.

Οι χαρτες ξεκλειδωσαν ολα οκ.

Μολις μπαινω να δω τους χαρτες η να περιηγηθω στο προγραμμα με πεταει εξω και κλεινει....

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως συνεχιζει να με πεταει εξω.

Δεν ξερω τι γινεται.

Εκανα Format την καρτα μνημης και εκανα και Hard Format και το τηλεφωνο αλλα τιποτα.

Οι χαρτες ξεκλειδωσαν ολα οκ.

Μολις μπαινω να δω τους χαρτες η να περιηγηθω στο προγραμμα με πεταει εξω και κλεινει....

 

που έχεις κάνει εγκατάσταση το πρόγραμμα? στην μνήμη τηλεφωνου ή στην flash?

Link to comment
Share on other sites

Στην πλοήγηση εμένα καμιά φορά εμένα χάνει το σήμα(μετά από 1-2 λεπτά), σε όλους έτσι είναι;
Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

Απλα εκει που ζηταει τους χαρακτηρες για το NoSpam βαζεις τον αριθμο 25 :cool:
ευχαριστω!:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Εχω αλλάξει το Ορισμος Πληκτ. σε Greek, έχω βάλει γλώσσα Greek, αλλά δεν γράφει ελληνικά όταν πάω να γράψω διευθυνση ,κλπ

 

Τι μ@!$#κια έχω κάνει??

 

μια από τα ίδια.. :(

Link to comment
Share on other sites

file mou afou aposymizeis to arxio antigrafis sthn karta mnimis tous 2fakelous,dld to map kai to sygic,kai meta kaneis thn egatastasi.

 

μπορεις να δωσεις ακριβεις οδηγιες εγκαταστασης σε παρακαλω?ποιους βαζουμε και που τους φακελους?Και για το προγραμμα και για τον χαρτη..μη κανουμε πειραματα.αυτα τα λενε απο την αρχη... Εγω βρηκα πως να το εγκαταστησω αλλοι ισως να μη το βρουν..

 

το id που λες παραπανω στο βγαζει μονο αμα εχεις χαρτη μεσα?παει αναλογα το χαρτη?η αναφερεται στη συσκευη οποτε δουλευει με ολους τους χαρτες?

 

παντως οι πρωτες εντυπωσεις πριν ξεκλειδωθει ο χαρτης ειναι οτι το προγραμμα φαινεται αρκετα πληρες και απιστευτα γρηγορο μενου.να δουμε καλυψη οταν ξεκλειδωθει.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2169835#post2169835

oso gia a alla pou les,ta grofo sto proto post

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.

Εχω ενα Ν95 και κατι δεν παει καλα.

Ολα καλα με την εγκατασταση,τους χαρτες κτλ.

 

Αλλα οταν ανοιγω το προγραμμα καθε τρεις και λιγο κλεινει απο μονο του.

Το ανοιγω φορτωνει τους χαρτες και με πεταει εξω συνεχεια...:confused::confused::confused:

 

Το απεγκατεστησα και το ξαναπερασα αλλα παλι τα ιδια.

Το ανοιγω φορτωνει τους χαρτες και μολις παω να δω τον χαρτη στα καλα καθουμενα τερματιζει η εφαρμογη.

Αν μπορει καποιος ας βοηθησει...

 

Τελικα βρηκες καμια ακρη με το προβλημα σου . Το ιδιο ακριβως μου εκανε εμενα με το GARMIN ενω το εγκαθιστουσε κανονικα ετρεχε μια φορα για κανενα μισαωρα και μετα τελος . Σκεφτηκα οτι μπορει να φταιει η καρτα μνημης και αγωρασα μια αλλη 2 giga .Τωρα θελω να δοκιμασω αυτο και ελπιζω να μην μου το ξανακανει

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω μια απο τα ιδια

 

@ibiza

 

υπάρχει τελικά τρόπος να γράψουμε ελληνικά και να βρούμε κανένα δρόμο, ή τσάμπα δώσαμε το ΙΜΕΙ μας στους ρώσους?

 

(ωραία γραφικά πάντως και πολύ παραμετροποιήσιμο το προγραμμα)

Link to comment
Share on other sites

Αντι να δωσουμε στοιχεια σε αλλο site μηπως εχει βγει κανενα ****** ?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

OK ξεκλειδωσα τον χαρτη αλλα οταν λεει map φορτωθηκε δε βλεπω τιποτα.πως κανεις ζουμ out και in?πρεπει να βρει gps πρωτα για να δειξει κατι?που το ρυθμιζω να χρησιμοποιει το εσωτερικο του ν95?

 

και κτι αλλο γιατι δε μου βγεζει ελληνικους χαρακτηρες σε ολα τα κουμπια?

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

OK ξεκλειδωσα τον χαρτη αλλα οταν λεει map φορτωθηκε δε βλεπω τιποτα.πως κανεις ζουμ out και in?πρεπει να βρει gps πρωτα για να δειξει κατι?που το ρυθμιζω να χρησιμοποιει το εσωτερικο του ν95?

 

Gia na dei to programa to inetrnal gps,anaferome stous katoxous tou n95,tha prepi na exoun energopimeno kai thn epilogi bluetooth gps mesa apo ths rrythmisis gps ths syskebis kai to programa afou tha psaksi kai den tha brei bloetooth gps tha kataliksi automata sto internal ths nokia.''apo to proto post''.prepi na piasis sima prwta gia na sou diksi to simio pou briskese,alios gia geniko zoum me ta pliktra 1&3,i aristera-deksia.

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μονο του βρισκει το εσωτερικο gps αφου ανοιξει το χαρτη?δε πρεπει να το κανω απο τις ρυθμισεις του προγραμματος καπου?το αλλο με τις ρυθμισεις ευρεσης gps της συσκευης το εκανα.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...