Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο 5800 παίζει παιδιά;

 

παίζει αλλά θέλει κάποιο επιπλεον πρόγραμμα για να εξομοιώσει τα πλήκτρα που δεν υπάρχουν στο 5800.

μπες στο αντίστοιχο θέμα για nokia 5th edition θα σου λυθούν όλες οι απορίες.

το δικό μου 5800 το λειτουργει ήδη πολύ καλά με μόνο περιορισμό (προς το παρόν μέχρι να βγει η κανονική έδοση) ότι δεν μπορείς να βάλεις αριθμό οδού.

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παίζει αλλά θέλει κάποιο επιπλεον πρόγραμμα για να εξομοιώσει τα πλήκτρα που δεν υπάρχουν στο 5800.

μπες στο αντίστοιχο θέμα για nokia 5th edition θα σου λυθούν όλες οι απορίες.

το δικό μου 5800 το λειτουργει ήδη πολύ καλά με μόνο περιορισμό (προς το παρόν μέχρι να βγει η κανονική έδοση) ότι δεν μπορείς να βάλεις αριθμό οδού.

 

Thanks, πάω στο άλλο θέμα...

Link to comment
Share on other sites

οταν ανοιγω το προγραμμα ανοιγει και το gps?αν δεν ανοιξω το gps και πατησω μεσα στο προγραμμα χαρτες,εχοντας κανει σωστα την εγκατασταση,θα βγαλει τον χαρτη?θελω να δω αν εκανα σωστα την εγκατασταση του χαρτη
Link to comment
Share on other sites

οταν ανοιγω το προγραμμα ανοιγει και το gps?αν δεν ανοιξω το gps και πατησω μεσα στο προγραμμα χαρτες,εχοντας κανει σωστα την εγκατασταση,θα βγαλει τον χαρτη?θελω να δω αν εκανα σωστα την εγκατασταση του χαρτη

 

Με το που ανοίξεις το πρόγραμμα το GPS ψάχνει για δορυφόρους. Δεν είναι απαραίτητο να βρει στίγμα για να σου δείξει τον χάρτη

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

οταν μπαινω στο προγραμμα και παταω χαρτες δεν βγαζει χαρτηκαι πανω γραφει gps ανενεργο,δεν εκανα σωστα την εγκατασταση του χαρτη και δεν αναγνωριζει το εσωτερικο gps?
Link to comment
Share on other sites

Eχεις φτιαξει το αρχειο sw.unl? Εαν ναι δοκιμασε να βαλεις μεσα νεο κωδικο..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

οταν μπαινω στο προγραμμα και παταω χαρτες δεν βγαζει χαρτηκαι πανω γραφει gps ανενεργο,δεν εκανα σωστα την εγκατασταση του χαρτη και δεν αναγνωριζει το εσωτερικο gps?

 

Μάλλον δε ξεκλείδωσες σωστά το gps του κινητού σου, για ψάξε το

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια ξερει κανεις πως θα κανω εγκατσταση σε ενα samsung innov8?.......κανω κλικ πανω στο γαρμιν χτ το ανοιγει και το κλεινει.......αν πρεπει να ξεκλειδωσω το gps Πως το κανω στην συγκεκριμενη συσκευη?
Link to comment
Share on other sites

κανω κλικ πανω στο γαρμιν χτ το ανοιγει και το κλεινει...

 

Τι όνομα έχει ο φάκελος που αντέγραψες στην κάρτα μνήμης και τι περιέχει; Έβαλες χάρτες μέσα;

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΙ?

ΕΧΩ ΕΝΑ ΝΟΚΙΑ ΤΟ 6220 CLASIC ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ GPS,DEN TO BRHSKEI.ΕΧΩ ΕΝΓΚΑΤΑΣΤΙΣΗ ΤΗΝ 5020,ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ!!!!ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ GPS.

ΕΧΩ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΝΟΚΙΑ ΤΟ 6110 ΜΕ ΤΗΝ 401060 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!

Link to comment
Share on other sites

Σβήσε και ξαναφτιαξε το αρχείο sw.unl.

 

Μην γράφεις με κεφάλαια, είναι σαν να φωνάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έφταιγε μια εφαρμογή, στο JbakTaskMan που κοίταξα μου έβγαζε και κάτι σαν ασπίδα μπροστά, αυτή έτρεχε και μου δημιουργούσε το πρόβλημα, έφτιαξα αυτό όμως και υπήρξε άλλο...

 

Όταν πάω να βάλω Κοντά --> Κοντά σε άλλη θέση --> Συλλαβισμός πόλης ότι και αν του βάλω μου βγάζει "Δεν βρέθηκε αποτέλεσμα", τι στο καλό... :(:confused:

Εν τέλει έβγαλα τον 3 in 1 (Autodrive 1.60 - Anavasis 3.9.2 - Bluechart) και έβαλα 3 in 1 (Aurodrive 1.60 - Anavasis 3.9.0 - Bluechart) και δουλεύει μια χαρά τώρα. Γίνεται να φτιαχτεί και ο τελευταίος 3 σε 1 να δουλεύει σωστά αυτού του τύπου η αναζήτηση?

 

Και κάτι ακόμα, ξέρει κανείς τι διαφορά έχουν τα αρχεία *.gpx & *.csv στα ΡΟΙ?

Link to comment
Share on other sites

Εν τέλει έβγαλα τον 3 in 1 (Autodrive 1.60 - Anavasis 3.9.2 - Bluechart) και έβαλα 3 in 1 (Aurodrive 1.60 - Anavasis 3.9.0 - Bluechart) και δουλεύει μια χαρά τώρα. Γίνεται να φτιαχτεί και ο τελευταίος 3 σε 1 να δουλεύει σωστά αυτού του τύπου η αναζήτηση?

 

Και κάτι ακόμα, ξέρει κανείς τι διαφορά έχουν τα αρχεία *.gpx & *.csv στα ΡΟΙ?

τι σου ειπα?;) ο αναβασις ο τελευταιος εφταιγε!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά...επειδη η εκδοση 5 στο Ν96 σερνεται,αν βάλω την 4 θα τρέξει καλά λογω FP2 ;

Πάντως στο ΝΟΚΙΑ Ν82 η έκδοση 4 πετάει με όποιο χάρτη και να βάλω επάνω...

Να βάλω λοιπόν την εκδοση 4 στο Ν96?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Βαλε την 4.20 που υποστηριζει πληρως τα FP2 κινητά
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Kalispera!!! molis x8es perasa sto n95 mou to garmin!! to kseklidosa, pianei sima apo doriforus!! to mono problima einai oti ston xarti pou exei dixnei mono tis e8nikes odou kai oxi tis polis me tous analitikous xartes poleos! pos mporo na to epidiorthoso?

 

Eyxaristw!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Kalispera!!! molis x8es perasa sto n95 mou to garmin!! to kseklidosa, pianei sima apo doriforus!! to mono problima einai oti ston xarti pou exei dixnei mono tis e8nikes odou kai oxi tis polis me tous analitikous xartes poleos! pos mporo na to epidiorthoso?

 

Eyxaristw!!!

 

Περασες χαρτες μεσα η εχεις μονο τον βασικο;Καλυτερα ειναι να γραφεις Ελληνικα,δεν νομιζεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα samsung innov8......δεν ξερω τι κανω λαθος και δεν μπορω να το τρεξω....μπορειτε να με βοηθησετε?............και πως ξεκλειδωνεται το gps σε αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα samsung innov8......δεν ξερω τι κανω λαθος και δεν μπορω να το τρεξω....μπορειτε να με βοηθησετε?............και πως ξεκλειδωνεται το gps σε αυτο?

 

Βάλε τα αρχεία του garmin σε καρτα μνήμης και όχι στην 8αρα μνήμη της συσκευης.

Εγώ αυτό έκανα και μου δούλεψε

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Τα Τρίκαλα Κορινθίας τα βρίσκει o 3 in 1 ?

 

Αναλόγως ποια συνοικία ψάχνεις... Αλλά ναι, αν του βάλεις Τρίκαλα ή άνω συνοικία θα τα βρει, μιλώ πάντα για ενεργοποιημένο τον Autodrive, σε διαφορετική περίπτωση πρέπει να πειραματιστείς σε greeklish.

 

Μπορεί κάποιος γνώστης να φτιάξει την αναζήτηση στον τελευταίο 3 σε 1 (Autodrive 1.60 - Anavasis 3.9.1 ή 3.9.2)για να μην υπάρχει το πρόβλημα που έχουμε δει?:worry:

Link to comment
Share on other sites

το εκανα και αυτο και παλι δεν δουλευει.........εχω την εκδοση 5.00.00 μηπως ειναι λειψη?

Μπορει καποιος να μου στειλει την δικ του σε pm να την φορτωσω?

Link to comment
Share on other sites

Περασες χαρτες μεσα η εχεις μονο τον βασικο;Καλυτερα ειναι να γραφεις Ελληνικα,δεν νομιζεις;

 

Εχμμμ...μαλλον τους βασικους εχει!!! που μπορω να βρω τους αναλιτικους?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως ποια συνοικία ψάχνεις... Αλλά ναι, αν του βάλεις Τρίκαλα ή άνω συνοικία θα τα βρει, μιλώ πάντα για ενεργοποιημένο τον Autodrive, σε διαφορετική περίπτωση πρέπει να πειραματιστείς σε greeklish.

Μπορεί κάποιος γνώστης να φτιάξει την αναζήτηση στον τελευταίο 3 σε 1 (Autodrive 1.60 - Anavasis 3.9.1 ή 3.9.2)για να μην υπάρχει το πρόβλημα που έχουμε δει?:worry:

 

Ναι τώρα παρατήρησα ότι χρειάζεται μερικές φορές αναζήτηση στα αγγλικά!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...