Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Filoi,

 

Egw paizw kanonika me to kinitaki mou (SE P990i+2gbRam)TomTom kai prosfata (prox8es)fortwsa xartes ths Gernanias pou katebasa apo ton xxxxxxxxx oi opoioi me afhsan afwno, einai aytoi oi high detailed DE-AT-CH, se sxesh panta me tous antistoixous ellinikous.

Metakinoume sthn perioxh tou Dusseldorf kai ta gyrw xwria me tromerh anesh. Na fantasteite oti to sygkrinw me ena GPS-Navi ths Garmin pou exei enas synadelfos sto amaji kai einai akribws ta idia, mas ekane entypwsh kai h poiothta tou TomTom gia UIQ.

 

Antistoixous xartes gia thn Ellada exoume ????? (Exw dokimasei kai tous EasternEurope 6.8 alla kai to xamo me PL-CZ-...-TR)

 

Epeidh diabazw polles fores filous edw mesa na lene diafora gia to software kai thn akribeia tous, 8elw na enhmerwsw oti ypaitio gia ayta ta problhmata enai to GPS module pou xrhsimopoioun kai oxi aparaithta to software. Ean to GPS reciever dinei la8os mia moira h kapoia lepta ths moiras sto software tote fysiko einai na tous dinoun apoklish kai 10 kai 20 kai 100 metra.

 

Sthn prospa8eia mou na egkatasthsw to GarminMobileXT kai tous xartes tou, katafera ta parakatw:

1. Egkatastash ths ekdoshs 4.10.20 apo to download ths Garmin

2. Extract ta arxeia thw 4.10.60 apo to download ths prwths selidas tou thread mas edw.

3. Xrhsh tou ****** 1.1 gia to kinhto kai to jekleidwma toy GPS

 

Ola einai mia xara, douleyei OK to Garmin kai me ellhnika kai to GPS BT, alla den exw kataferei na egkatasthsw tous xartes giati otan kanw me to ****** gia na parw to arxeio kai to xwsw sto dir toy Garmin sthn karta mnhmhs tou kinhtou kai trejw meta thn efarmogh mou leei oti den exei jekleidwsei aytos o xarths gia thn sykeysh me ayto to ID.

 

Sas parakalw anebaste edw tous Greek xartes opws prepei na einai wste na tous xwsoume katey8eian ... KAI to map_id

 

PARAPONO :

Re paides giati kanete uploade sto rapidshare kai mas spaei ta neyra, den mporw na kanw reset to router sthn etairia synexeia gia na katebazw arxeia. X8es to brady h8ele meta to prwto file pou katebsa 88minutes gia na me afhsw na katebasw kai ena deytero apo to Garmin 2008 !@#$%^&*(

 

Eyxaristw poly gia thn ypomonh kai katanohsh sas

Ποτε μην λες ποτέ !!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sas parakalw anebaste edw tous Greek xartes opws prepei na einai wste na tous xwsoume katey8eian ... KAI to map_id

 

PARAPONO :

Re paides giati kanete uploade sto rapidshare kai mas spaei ta neyra, den mporw na kanw reset to router sthn etairia synexeia gia na katebazw arxeia. X8es to brady h8ele meta to prwto file pou katebsa 88minutes gia na me afhsw na katebasw kai ena deytero apo to Garmin 2008 !@#$%^&*(

 

Eyxaristw poly gia thn ypomonh kai katanohsh sas

Ότι χάρτες υπάρχουν για Ελλάδα βρίσκονται στην πρώτη σελίδα. Απλώς κάνε τον κόπο να την διαβάσεις ολόκληρη.

 

Σε σχέση με το παράπονο, ευτυχώς ή δυστυχώς ο RapidShare αποτελεί ένας από τους πιο αξιόπιστους file hosts που σου επιτρέπει να κατεβάζεις σε σχετικά υψηλές ταχύτητες, ακόμα κι αν είσαι free member.

Κι από την στιγμή που εγώ που ανέβασα τα αρχεία (αυτά που βρίσκονται στον οδηγό μου) είμαι Premium member, εξασφαλίζεται η παραμονή τον αρχείων στον σέρβερ, ακόμα κι αν μεσολαβήσει διάστημα χωρίς να τα κατεβάσει κανένας.

Έχω δοκιμάσει και σέρβερς που υποστηρίζουν μεγαλύτερο μέγεθος αρχείου κι έχω απογοητευτεί πλήρως.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να ενσωματοσω εναν χαρτη ο οποιος ειναι σε κομματια χωρισμενος?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

αλανια λοιπον το δοκιμασα με τοπ ντριβε χαρτες αλλα δεν ενθουσιαστικα οι χαρτες αν και ειναι μακραν οι καλυτεροι απο τομ τομ ρουτ και νοκια δεν εχει καλο στιγμα με δειχνει αρκετα μακρια απο τον δρομο που βρισκομαι επισης μου φαινεται αργο δειχνει στιγμα στο χαρτη ανα διαστηματα και οχι συνεχομενα δεν ξερω αν φταιει το κινητο το ν80 εχω και αν παιζει ρολο η μνημη!!!!επισης δεν καταφερα τα του δωσο πλοηγηση σε καποια πολη μονο, καθως μου ζητουσε και διευθυνση.τες το προβλημα με το στιγμα το ειδα και πριν που το ανεφεραν και αλλοι θπαρχει καποια λυση??

 

 

η μονη λυση ειναι να βαλεις για γλωσσα τηλεφωνου τα αγγλικα

 

Κάνε update στην πιο καινουρια εκδοση που εχει βγει.

Το ίδιο πρόβλημα ειχαι και εγω με το P990 και μόλις πέρασα την .60 όλα ηρθαν στα ισα τους

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιός θα μπορέσει να εξηγήσει πως θα εγκαταστήσω έναν χάρτη. Τό πρόγραμμα το έτρεξα έβαλα κ τον φάκελο στην κάρτα μνήμης, τώρα τι κάνουμε????? :(:(
Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ζητήσω τη βοήθεια σας, περασα το garmin στο N76, αλλά δεν βλέπει κανένα απο τα εξωτερικά gps που έχω (σημειωτεον στο tomtom @ route66 λειτουργουν κανονικά). Καμιά ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει?
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εδω ολα τα αρχεια μαζι με αναλυτικες οδηγιες στα ελληνικα

 

Φιλος,

 

Το κατέβασα, ωραία δουλειά.

 

Ειπα λοιπόν να ακολουθήσω τα βήματα με μια καινούργια εγκατάσαση.

 

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζω ? Οταν κάνω εγκατάσταση το sis μου λέει οτι δεν βρίσκει την κάρτα μνήμης. Κάτι λείπει απο τις οδηγίες σου

 

Φιλικά

Ποτε μην λες ποτέ !!!!!
Link to comment
Share on other sites

Οδηγός για POI

 

Τι είναι τα POI;

Points Of Interest. Επί το ελληνικότερο σημεία ενδιαφέροντος, ή ενδιαφέροντα σημεία.

Το Garmin έχει ήδη μερικά ενσωματωμένα. Θα τα βρείτε στο «Για που;»->Φαγητό, ξενοδοχεία κ.α.

 

Ποια είναι η πρακτική τους χρήση;

Ας υποθέσουμε ότι έχουμε εγκαταστήσει τα POI της Vodafone.

Αν έχουμε σήμα GPS και μας έχει εντοπίσει ο δορυφόρος, πάμε «Για που;»->Πρόσθετα->Προσαρμοσμένα POI και επιλέγουμε Vodafone. Το πρόγραμμα θα κάνει μια αναζήτηση και θα εμφανίσει όλα τα σημεία της Vodafone, αρχίζοντας απ' αυτό που βρίσκεται πιο κοντά σε μας.

Επίσης, θα εμφανίζεται στον χάρτη και στα σημεία που βρίσκονται καταστήματα Vodafone και το λογότυπό της.

http://www.imageshack.gr/files/0ni8hl3nk18fw2whpol1.jpg

Μια άλλη περίπτωση είναι τα POI που περιέχουν σημεία με κάμερες και ραντάρ της τροχαίας.

Είναι δυνατόν, από την στιγμή που έχουμε εγκαταστήσει ένα τέτοιο POI να ειδοποιούμαστε με ηχητικό μήνυμα, ή οπτική ειδοποίηση στην οθόνη του κινητού όταν πλησιάζουμε σε τέτοια σημεία.

 

Τι κατηγορίες POI υπάρχουν;

Αρκετές. Σούπερ μάρκετς, βενζινάδικα, ξενοδοχεία, WiFi spots, καταστήματα κάθε είδους και πολλά άλλα.

 

Που μπορώ να βρώ POI για το κινητό μου;

Δύο γνωστές μέχρι τώρα ιστοσελίδες που έχουν POI για ελληνικά σημεία είναι οι παρακάτω. Αν βρεθούν κι άλλες, θα γίνει ενημέρωση.

http://poi.gpspocketpc.gr
http://www.poiplaza.com/en/poi-databases?pc_id=19&lang=en

Από την πρώτη σελίδα κατεβάζουμε το αρχείο με την ένδειξη http://poi.gpspocketpc.gr/images/Garmin.png και το εικονίδιο που βρίσκεται στην περιγραφή.

Από την δεύτερη, κατεβάζουμε το αρχείο zip.

 

Ωραία, τα κατεβάζω. Και τώρα τι; Πως θα τα εγκαταστήσω στο κινητό μου;

Για μια σωστή εγκατάσταση των POI στο κινητό μας χρειαζόμαστε τον POI Loader

http://www8.garmin.com/products/poiloader/

Από δω και πέρα θα πρέπει να γνωρίζουμε το εξής:

Για να εγκατασταθεί σωστά ένα POI χρειαζόμαστε το βασικό του αρχείο που έχει κατάληξη .gpx και το αρχείο εικόνας BMP (όχι απαραίτητα, αλλά συνίσταται αν θέλετε να απεικoνίζονται στον χάρτη τα POI).

Αν το POI που κατεβάσαμε δεν συνοδεύεται από εικονίδιο BMP, ή συνοδεύεται από άλλον τύπο εικονιδίου (συνήθως GIF), τότε είτε δημιουργούμε ένα μόνοι μας, είτε μετατρέπουμε το υπάρχον εικονίδιο GIF σε BMP. Σημειώστε ότι οι ιδανικές διαστάσεις που θα πρέπει να έχει το εικονιδίο θα πρέπει να είναι μέχρι 16X16.

Το αρχείο .gpx και το αρχείο .bmp θα πρέπει να έχουν υποχρεωτικά το ίδιο όνομα. Π.χ αν το POI έχει σαν όνομα αρχείου το Vodafone.gpx τότε το εικονίδιο θα πρέπει να ονομάζεται Vodafone.bmp

Αν έχουμε πολλά POI, καλό θα είναι να τα βάζουμε σε φακέλους. Για παράδειγμα τα αρχεία Vodafone.gpx και Vodafone.bmp βάλτε τα σε έναν φάκελο με όνομα Vodafone.

Όλους μαζί μετά τους φακέλους με τα POI που διαθέτουμε, τα βάζουμε σε έναν φάκελο με όνομα π.χ. POI

Αυτό θα βοηθήσει τον POI Loader να εντοπίσει όλα τα POI και να κάνει απρόσκοπτα την εγκατάστασή τους στην συσκευή μας.

 

Σε μερικά από τα POI που κατέβασα, στον κάθε φάκελο υπάρχει κι ένα αρχείο με κατάληξη .csv

Τι το κάνω αυτό;

Διαγράψτε όλα τα αρχεία με την κατάληξη αυτή. Δεν μας χρειάζονται. Περιέχουν τις ίδιες πληροφορίες που περιέχει το αρχείο .gpx και αν το αφήσουμε στον φάκελο, τότε το POI θα εμφανίζεται δυο φορές στον κατάλογο με τα Προσαρμοσμένα POI.

Η ύπαρξή του οφείλεται στην χρήση του και για άλλες συσκευές GPS. Μπορεί πάντως εναλλακτικά να χρησιμοποιηθεί αντί του αρχείου .gpx

 

Έχω ετοιμάσει τους φακέλους με τα POI. Πως κάνω την εγκατάσταση στο κινητό;

Συνδέστε το κινητό σας με το καλώδιο USB επιλέξτε «Μεταφορά δεδομένων» (Data transfer). Βεβαιωθείτε ότι έχει ενεργοποιηθεί.

Ανοίξτε τώρα τον POI Loader. Θα δείτε την οθόνη καλωσορίσματος. Πατήστε «Next».

Το πρόγραμμα αρχίζει και ψάχνει για την συσκευή σας και την εφαρμογή του Garmin (μπορεί να διαρκέσει κάποια δευτερόλεπτα). Μόλις την εντοπίσει, θα δείτε την ένδειξη «Garmin Mobile XT». Πατήστε «Next».

Τσεκάρετε (αν δεν είναι ήδη τσεκαρισμένη) την πρώτη επιλογή για εγκατάσταση νέων POI και πατήστε πάλι «Next».

Επιλέξτε τον φάκελο POI όπου έχετε τους φακέλους με τα επιμέρους POI. Τις υπόλοιπες ρυθμίσεις αφήστε τις ως έχουν.

Πατήστε «Next».

Σε λίγα δευτερόλεπτα (εξαρτάται από τον όγκο των POI) θα εμφανιστεί η επόμενη και τελευταία οθόνη που θα σας ενημερώνει για την επιτυχή εγκατάσταση.

Μπορείτε τώρα να αποσυνδέσετε το τηλέφωνο από το καλώδιο USB.

 

Που θα τα βρω τα POI στη συσκευή μου;

«Για που;»->Πρόσθετα->Προσαρμοσμένα POI

 

 

Σημείωση: Τα POI συνήθως, εκτός κάποιων περιπτώσεων, δεν καλύπτουν όλη την Ελλάδα, αλλά κυρίως Αθήνα-Θεσσαλονίκη, ή αν την καλύπτουν δεν είναι πάντα πλήρη.

Αν θέλετε να επεξεργαστείτε κάποιο POI (ονομασίες σημείων, αλλά και συντεταγμένες), μπορείτε να το κάνετε με το PoiEdit.

http://www.poiedit.com/

Πολύ σημαντικό επίσης! Ο POI Loader σε κάθε εγκατάσταση, διαγράφει όλα τα προηγούμενα POI που έχουμε εγκαταστήσει πριν. Δεν διαγράφει τα ενσωματωμένα POI που έχει η εφαρμογή Garmin.

 

 

Ελπίζω να τον βρείτε χρήσιμο τον οδηγό και να μην μου στείλετε άλλα ΠΜ για το θέμα αυτό, γιατί έχουν φρακάρει τα εισερχόμενα. :p

ΤΟ GERMIN ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΥΛΗΣΑ ΤΟ Ν95

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑΒΑΛΩ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΓΙΑ POI EXΩ KANEI TA ΠΑΝΤΑ (ΛΟΥΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ULTREX)

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει αυτήν την σελίδα??? Δωρεάν χάρτες GPS για την Ελλάδα

:ninja:

(Topo/Road χάρτες για συσκευές GPS Garmin , χωρίς δρομολόγηση.)

Έκδοση 8.01 (14.01.2008)

 

http://mapdekode.iol.gr/pics/117_rr_griechenland.gif

 

:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ GERMIN ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΥΛΗΣΑ ΤΟ Ν95

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑΒΑΛΩ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΓΙΑ POI EXΩ KANEI TA ΠΑΝΤΑ (ΛΟΥΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ULTREX)

Φίλε μου κάνεις που κάνεις ένα ολόκληρο κατεβατό παράθεση, ρίξτου και μια ματιά με την ευκαιρία.

Αν το POI που κατεβάσαμε δεν συνοδεύεται από εικονίδιο BMP, ή συνοδεύεται από άλλον τύπο εικονιδίου (συνήθως GIF), τότε είτε δημιουργούμε ένα μόνοι μας, είτε μετατρέπουμε το υπάρχον εικονίδιο GIF σε BMP. Σημειώστε ότι οι ιδανικές διαστάσεις που θα πρέπει να έχει το εικονιδίο θα πρέπει να είναι μέχρι 16X16.

Το αρχείο .gpx και το αρχείο .bmp θα πρέπει να έχουν υποχρεωτικά το ίδιο όνομα. Π.χ αν το POI έχει σαν όνομα αρχείου το Vodafone.gpx τότε το εικονίδιο θα πρέπει να ονομάζεται Vodafone.bmp

Αν έχουμε πολλά POI, καλό θα είναι να τα βάζουμε σε φακέλους. Για παράδειγμα τα αρχεία Vodafone.gpx και Vodafone.bmp βάλτε τα σε έναν φάκελο με όνομα Vodafone.

Όλους μαζί μετά τους φακέλους με τα POI που διαθέτουμε, τα βάζουμε σε έναν φάκελο με όνομα π.χ. POI

Αυτό θα βοηθήσει τον POI Loader να εντοπίσει όλα τα POI και να κάνει απρόσκοπτα την εγκατάστασή τους στην συσκευή μας.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

ma exoume to European 2008 map ... poli kalos;)

 

είνα πολύ μεγάλος ρε συ για την καρτούλα μου (2 gb)

 

επιπλέον δεν χρειάζομαι όλας τας ευρώπας... μόνο την Κεντρική και βασικά γερμανία και Ιταλία...

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει αυτήν την σελίδα??? Δωρεάν χάρτες GPS για την Ελλάδα

:ninja:

(Topo/Road χάρτες για συσκευές GPS Garmin , χωρίς δρομολόγηση.)

Έκδοση 8.01 (14.01.2008)

 

:ninja:

 

τί είναι αυτό παιδια?? καινούργιο??

 

Α!!!! δεν είναι δύσκολο. Εκεί που περιπλέκεται λίγο η κατάσταση είναι όταν ταυτόχρονα καπνίζω, πίνω καφέ, τρώω σάντουιτς και μιλάω με το άλλο μου κινητό... Έλα πλάκα κάνω....

Είδα τη βάση της ΝΟΚΙΑ, και είναι πολύ ωραία και φορτίζει και το κινητό. Δεν την έχω δει απο κοντά όμως και δεν ξέρω πως στερεώνεται και απο που παίρνει ρεύμα.

Αν γνωρίζεις λεπτομέρειες....

 

Βασικά το καλύτερο είναι να επισκεφτείς το nokia Shop της πόλης σου και απο κει λογικά... θα ενημερωθείς πιο σωστά

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια!!τα έχω κάνει όλα αλλά στο χάρτη μου δείχνει μόνο αττικη οδος και εθνική και τπτ άλλο!!ξέρετε γιατί??είχα ρωτησει κια παλιότερα αλλά δεν είδα αν μου απάντησε κάποιος και δεν βρήσκο τώρα το post μου!!:)

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει αυτήν την σελίδα??? Δωρεάν χάρτες GPS για την Ελλάδα

:ninja:

(Topo/Road χάρτες για συσκευές GPS Garmin , χωρίς δρομολόγηση.)

Έκδοση 8.01 (14.01.2008)

 

Χωρίς δρομολόγηση τι να το κάνουμε βρε παιδιά?

 

Παιδιά κάτι άλλο που με ενδιαφέρει.

Υπάρχει τρόπος να μας δείχνει το GARMIN το όριο της ταχύτητας του δρόμου όπου κινούμαστε?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

....Παιδιά κάτι άλλο που με ενδιαφέρει.

Υπάρχει τρόπος να μας δείχνει το GARMIN το όριο της ταχύτητας του δρόμου όπου κινούμαστε?

 

Μέχρι τώρα μόνο το Sygic δείχνει ευδιάκριτα σε σήμα Κ.Ο.Κ(στο άνω δεξιό τμήμα της οθόνης) το όριο ταχύτητας.Στο Garmin δεν υπάρχει σχετική ρύθμιση για την δυνατότητα αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα μόνο το Sygic δείχνει ευδιάκριτα σε σήμα Κ.Ο.Κ(στο άνω δεξιό τμήμα της οθόνης) το όριο ταχύτητας.Στο Garmin δεν υπάρχει σχετική ρύθμιση για την δυνατότητα αυτή.

 

to Sygic ine gia UIQ 3 sosta?

P1i - starsnav BT-74s && BT GPS Royaltek
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει ξαναερωτηθει αλλα τα εικονιδια των poi μου τα εμφανιζει στην εκθεση!

Τι πρεπει να κανω,να τα σβησω?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει ξαναερωτηθει αλλα τα εικονιδια των poi μου τα εμφανιζει στην εκθεση!

Τι πρεπει να κανω,να τα σβησω?

 

Όχι έτσι είναι.

Μη τα σβήσεις.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει ξαναερωτηθει αλλα τα εικονιδια των poi μου τα εμφανιζει στην εκθεση!

Τι πρεπει να κανω,να τα σβησω?

Μάλλον δεν έχεις ακολουθήσει την διαδικασία εγκατάστασης με τον POI Loader.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει αυτήν την σελίδα??? Δωρεάν χάρτες GPS για την Ελλάδα

:ninja:

(Topo/Road χάρτες για συσκευές GPS Garmin , χωρίς δρομολόγηση.)

Έκδοση 8.01 (14.01.2008)

 

http://mapdekode.iol.gr/pics/117_rr_griechenland.gif

 

:ninja:

 

Κατεβασα ενα τμημα που με ενδιαφερει αλλα μου τα βγαζει σε πολλα αρχεια .img πως τα κανω ενα ωστε να τα βαλω στο προγραμμα?Υπαρχει τροπος?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

exete dokimasei na deite estw apo periergia an oles oi xwres pou periexei to europe 2008 map eiparxoun ontws?

apo periergia prospathousa na kanw eggrafi tis xwres : agglia , boulgaria , albania kai de tis evriske

 

kaneis allos ?

P1i - starsnav BT-74s && BT GPS Royaltek
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ

30 POI ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΕΙΚΟΝΔΙΟ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...