Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απλά αυτός έλεγε να περάσουμε τους φακέλους στην μνήμη κάτι που δεν γίνετε βεβαια γιατί δεν μπορείς να περάσεις φακέλους με name private, resource ,και

τέτοια στην nokia τουλάχιστον για αλλου δεν ξέρω.

Aφού έχεις όλους τους φακέλους τους περνάς πρώτα στο garmin φάκελο και μετά περνάς το garmin στο αρχικό root τις κάρτας μνήμης και όχι ένα ένα στo αρχικό root τις μνήμη γιατί πολύ απλά δεν σε αφήνει αυτό ήτανε

 

Και ομως γινεται,απλα οταν σου λεει οτι υπαρχουν ηδη οι τρεις φακελοι αυτοι πατας επιβεβαίωση και περναει τα επιπλεον αρχεια.Τον φακελο Garmin τον μεταφερεις οπως ειναι στην μνημη.Αλλωστε αυτο λεει και στην πρωτη σελιδα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και ομως γινεται,απλα οταν σου λεει οτι υπαρχουν ηδη οι τρεις φακελοι αυτοι πατας επιβεβαίωση και περναει τα επιπλεον αρχεια.Τον φακελο Garmin τον μεταφερεις οπως ειναι στην μνημη.Αλλωστε αυτο λεει και στην πρωτη σελιδα.

 

όχι δεν σου λέει overwrite και τέτοια μνήμης πλήρης λέει και δεν επιτρέπεται και τέτοια αυτό λέει καμια σχέση με overwrite

 

ενώ έχω φόρτωση το garmin πρέπει υποχρεωτικά να βάλω και το mapsource η μπορώ να κατεβάσω map και να το πάω etc κανονικά?

 

επειδή δεν έχω το αρχικό map για αυτό το λέω αυτό

 

και καμια σελίδα για ελληνικό map αν υπάρχει και ξέρει κανεις?

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν σου λέει overwrite και τέτοια μνήμης πλήρης λέει και δεν επιτρέπεται και τέτοια αυτό λέει καμια σχέση με overwrite

Κι όμως στους περισσότερους απο μας αυτό το μύνημα για overwrite βγάζει αν και σε ένα 5800 αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα με σένα.:)

ενώ έχω φόρτωση το garmin πρέπει υποχρεωτικά να βάλω και το mapsource η μπορώ να κατεβάσω map και να το πάω etc κανονικά?

 

επειδή δεν έχω το αρχικό map για αυτό το λέω αυτό

Πρέπει να περάσεις και τον basemap.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω την 5.50 έκδοση garmin ένα site η κάπου να βρω τα autodrive το 3 σε 1 λένε είναι καλο η αλλιώς αν έχετε κάποιο άλλο να προτείνεται αλλα θέλω να μου πείτε από που τα κατεβάζω αυτα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.:)

Να υπενθυμίσω ότι απαγορεύονται οι αναρτήσεις συνδέσμων που οδηγούν σε παράνομο υλικό.Κάνε μια αναζήτηση παρέα με τον φίλο μας :google:

 

Υπάρχει σοβαρό νομικό πρόβλημα με την ανάρτηση και διατήρηση συνδέσμων που οδηγούν στη λήψη εφαρμογών και χαρτών πλοήγησης. Ως εκ τούτου απαγορεύεται αυστηρά η ανάρτηση περιεχομένου αυτής της μορφής σε όλα τα forums του myphone.gr. Οι ήδη δημοσιευμένοι σύνδεσμοι θα αφαιρεθούν, ενώ στο μέλλον θα διαγράφονται χωρίς άλλη προειδοποίηση. Θα σας παρακαλέσουμε να μην προχωρήσετε δημόσια σε αιτήματα για την ανάρτηση περιεχομένου αυτής της μορφής, ούτε όμως και να διακινείτε τέτοιους συνδέσμους μέσα από τα forums του myphone.gr. Ελπίζουμε σε κατανόηση και ζητούμε συγνώμη για την όποια αναστάτωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ο Ευρωπαϊκός και μάλιστα είναι και ο τελευταίος, περιέχει Ελλάδα αλλά η αναζήτηση γίνεται με λατινικούς χαρακτήρες
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γίνετε με τον τροπο που λες, δοκίμασε τον τροπο που σου είπε ο panosth και θα γίνει πολύ ποιο εύκολα.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και χρόνια πολλά.

 

έχω 2 ερωτήσεις σχετικά με το garmin!

1) το garmin μπάινει στο nokia 6700??? υπάρχει κάποια έκδοση του. και

2) στο E55 βάζω το Garmin αλλά δεν μπορώ να πατήσω νούμερα...πχ στο e71 πατάω το πλήκτρο κάτω αριστερά και μετά το νούμερο.....για να γράψω αριθμούς...αλλά στο E55 δεν έχω βρει κάτι αντίστοιχο!

 

 

 

μία βοήθεια παρακαλώ!

 

 

 

υ.γ. sorry για το 2 post αλλά δεν ξέρω πιο είναι το σωστό section!

 

 

Χρόνια Πολλά σε ΟΛΟΥΣ!

Link to comment
Share on other sites

στο E55 βάζω το Garmin αλλά δεν μπορώ να πατήσω νούμερα...πχ στο e71 πατάω το πλήκτρο κάτω αριστερά και μετά το νούμερο.....για να γράψω αριθμούς...αλλά στο E55 δεν έχω βρει κάτι αντίστοιχο!

 

 

κάποια βοήθεια σας παρακαλώ!???

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολους!υπαρχει καποιο zip pack με προσφατα ενημερωμενα pois?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Τι διαολο τυφλωθηκα ..και δεν το βρισκω ??μηπως εχει κανεις ενα λινκ να μου στειλει πμ ? ευχαριστω προκαταβολικα :)

 

στο γνωστο μαγαζακι ειναι τελευταια σελιδα.

TCe
Link to comment
Share on other sites

Οκ κατεβασα τον 4 σε 1 (Ευχαριστω sdaoula για το λινκ ) Αλλα μια ερωτηση... πως ειναι ο europe NT με τους δικους μας χαρτες τοσο μικρος?γιατι εχω τον EUROPE CITY NAVIGATOR NT 2010 και ειναι κοντα 1.7 GB μεγαλος ... και εχω φυσικα τον τελευταιο 3 σε 1.. πως γινεται να ειναι ολα ενα 169ΜΒ rar ? :P:)

 

Και δευτερον ειναι ολοι unlocked? δηλαδη τερμα τα map id + key gen ???? η μονο ο ΝΤ ειναι ξεκλειδωτος?

 

sdaoulas Ευχαριστω και παλι

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα.

Εχω μια απορια. Εχω κατεβασει απο garmin τον 50050 και τον εγκαταστησει τουλαχιστον 3-4 φορες αλλα καθε φορα οταν ερχεται η στιγμη να ρωτησει για γλωσσα ομιλιας μου βγαζει οτι δε βρεθηκε καμια. Εχει κανεις ιδεα τι μπορει να φταιει? Τ ιδιο συνεβει και με 50020.

Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν υπάρχουν τα κατάληλα αρχεία γλώσσας στους φακέλους γιαυτό.

Δοκίμασε να βρεις την έκδοση Garmin 5.00.60 standalone en-gr.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλήσπέρα.....έιμαι παλιός χρήστης του garmin και ήθελα να βάλω τον καινουργιο χάρτη. Έσβησα το garmin και το σεταρα από την αρχή αλλά ενω τα έχω πετάξει χύμα τα αρχεία στην κάρτα κάνει αύτό το σπαστικό που ανοίγει και κλείνει..... Πρέπει να κάνω χαρντ φορματ στο κινητό μου λέτε? μήπως έχει υπολλείματα από την έκδοση που είχα? έιχα την 5.00.60 standalone..

εβαλα ξανα τον 5.20 και κάνει την διαδικάσία οκ...τι συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλήσπέρα.....έιμαι παλιός χρήστης του garmin και ήθελα να βάλω τον καινουργιο χάρτη. Έσβησα το garmin και το σεταρα από την αρχή αλλά ενω τα έχω πετάξει χύμα τα αρχεία στην κάρτα κάνει αύτό το σπαστικό που ανοίγει και κλείνει..... Πρέπει να κάνω χαρντ φορματ στο κινητό μου λέτε? μήπως έχει υπολλείματα από την έκδοση που είχα? έιχα την 5.00.60 standalone..

εβαλα ξανα τον 5.20 και κάνει την διαδικάσία οκ...τι συμβαίνει?

 

βαλε την 5.00.50 απο την αρχη,και διεγραψε το αρχείο settings.ini που υπάρχει μέσα στο φάκελο apps.

Link to comment
Share on other sites

Το αρχείο ini φταίει. Βάλε την 60 και μετά σβήσε αυτό το αρχείο και είσαι οκ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά,

 

έχω εγκαταστήσει μερικά poi σχετικά με κάμερες και μπλόκα. Πως γίνεται να αλλάξω τον ήχο ειδοποίησης?

Link to comment
Share on other sites

εχω την 5.00.60 αλλα ενω συνδεεται κανονικα κατα την πλοηγηση ακουγεται μονο η φωνη η οποια σε πλοηγει κανονικα ενω ο χαρτης δειχνει οτι να ναι.εχω το Ε52.ξερετε τι φταιει;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κολλάει το πρόγραμμα...

Αυτό ακριβώς έκανε και στο 6720 πάντα, οπότε και το έβγαλα, και στο Ν79, σπάνια μεν αλλά παίζει...

Link to comment
Share on other sites

επειδη το ζητησαν καποιοι συμφορουμητες...

37383 pois

 

απο το index pois

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

επειδη το ζητησαν καποιοι συμφορουμητες...

37383 pois

 

απο το index pois

 

Μήπως μπορείς να δώσεις και καποιες οδηγίες για την εγκατάσταση?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...