Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκιμασε να βαλεις ενα νεο κωδικο στο SW.UNL. Εαν εισαι μεσα στο σπιτι βγες εξω και ξανα δοκιμασε. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιαννη πες μου λιγο το link με το thread για το rapidshare γιατι δε το βρισκω και εχω προβλημα.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια χαρη παλι... καπου μεσα στο forum ειχα διαβασει οτι τα εικονακια του garmin μπορουμε να τα μεταφερουμε σε καποιο φακελο για να μην τα εχουμε στην εκθεση... Μπορειτε να αναφερετε παλι το φακελο γιατι δεν το βρισκω;

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

εγω απλα τα εχω βαλει Hidden μεσα απο τα properties των αρχειων χρησιμοποιωντας το x_plorer.ετσι τα βλεπει το προγραμμα αλλα οχι το κινητο.χρειαστηκε να το κανω για πολλα προγραμματα για πολλα αρχεια αυτο.

 

καποιος με λογαριασμο στο rapid ας μου πει με pm .θελω να τον ρωτησω κατι.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Mπορεις να κανεις εγκατασταση στο κινητο σου το MediaSafe και να βαλεις της εικονες απο το Garmin εκει..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

έχεις σε ελληνικά και τηλέφωνο και πρόγραμμα garmin?

 

Ναι στα ελληνικά ειναι όλα,κάποιες στιγμες-πρακτικα τυχαια,το δεχεται το Τ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

off topic

Aristoteli to 97 einai gia to 6kai to 7 ,to 98 gia to pn,pio xriazese?

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

για το magickey λες?γενικα πρεπει να κανουν ενα οδηγο.καλη εφαρμογη αλαλ δε βγαζω ακρη με ολα αυτα τα συμβολα.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

εγω απλα τα εχω βαλει Hidden μεσα απο τα properties των αρχειων χρησιμοποιωντας το x_plorer.ετσι τα βλεπει το προγραμμα αλλα οχι το κινητο.χρειαστηκε να το κανω για πολλα προγραμματα για πολλα αρχεια αυτο.

 

καποιος με λογαριασμο στο rapid ας μου πει με pm .θελω να τον ρωτησω κατι.

 

Ευχαριστω πολυ... τελικα εκανα την λυση σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ... τελικα εκανα την λυση σου ;)
κλικαρουμε το "hidden" η το "system"?γιατι βασει οδηγιων προηγουμενου ποστ τα εβαλα "system" και δεν ξανα εμφανιστηκαν!
Link to comment
Share on other sites

για το magickey λες?γενικα πρεπει να κανουν ενα οδηγο.καλη εφαρμογη αλαλ δε βγαζω ακρη με ολα αυτα τα συμβολα.

 

oxi to gia to dest elega..

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγω απλα τα εχω βαλει Hidden μεσα απο τα properties των αρχειων χρησιμοποιωντας το x_plorer.ετσι τα βλεπει το προγραμμα αλλα οχι το κινητο.χρειαστηκε να το κανω για πολλα προγραμματα για πολλα αρχεια αυτο.

 

καποιος με λογαριασμο στο rapid ας μου πει με pm .θελω να τον ρωτησω κατι.

αυτο φανταζομαι θα μπορει να γινει για ολοκληρο το φακελο gαrmin;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει λογος να το κανεις για ολα τα αρχεια αλλα μονο για αυτα που σου δημιουεργουν προβλημα.πχ τις photo που εμφανιζονται στην εκθεση ή τους ηχους που εμφανιζονται στο mp3player του κινητου.εγω ετσι απαλαχτηκα αλλιως θα εμφανιζοταν πολλα αρχεια απο διαφορα προγραμματα που δε χρειαζονται να εμφανιζονται.ειναι η καλυτερη λυση.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

To πρόγραμμα όποτε ήθελε ξεκινούσε, όποτε ήθελε όχι. Δηλαδή αυτό που έχει περιγραφεί πολλές φορές, ότι μετά την μαύρη οθόνη σε πετάει στην αρχική του τηλεφώνου.

Αυτό που βρήκα, τουλάχιστον στο δικό μου, είναι ότι το κάνει μονο όταν το BT είναι κλειστό!!!!:confused:

Οταν το ενεργοποιήσω τότε ξεκινά κανονικά.

Ελπίζω να μην είναι τυχαίο αλλά έχει επαναληφθεί 3-4 φορές, πάντα με την ίδια συμπεριφορά. Θα το παρακολουθώ και αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω.

 

Υ.Γ. Σε Ν82 τα παραπάνω

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Αν δοκιμασεις να εχεις λιγοτερα ΜΒ σε χαρτες 'η λιγοτερους χαρτες θα δεις οτι αυτο το προβλημα δεν ειναι τοσο εντονο.Φαινεται οτι η 80 εχει αυτο το καινουριο bug που δεν το ειχαν οι προηγουμενεσ versions.
Link to comment
Share on other sites

Αν δοκιμασεις να εχεις λιγοτερα ΜΒ σε χαρτες 'η λιγοτερους χαρτες θα δεις οτι αυτο το προβλημα δεν ειναι τοσο εντονο.Φαινεται οτι η 80 εχει αυτο το καινουριο bug που δεν το ειχαν οι προηγουμενεσ versions.

 

Δεν ειναι θεμα bug.Στο δικο μου δεν εχω μεχρι τωρα το παραμικρο προβλημα με οτι χαρτες και να εχω δοκιμασει να βαλω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα bug.Στο δικο μου δεν εχω μεχρι τωρα το παραμικρο προβλημα με οτι χαρτες και να εχω δοκιμασει να βαλω.

 

 

oxi se ola ta montela.an dokimaseis se N95,N80,N73 tha deis oti yparxei

Link to comment
Share on other sites

oxi se ola ta montela.an dokimaseis se N95,N80,N73 tha deis oti yparxei

 

Το ανεφερα γιατι απαντησες πριν στον φιλο Tsaglis ο οποιος εχει το n82.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

kai sto N82 ginetai se mena. exeis dokimasei toys xartes 3 se 3 ??

 

Κατα καιρους εχω δοκιμασει ολους τους χαρτες.Αυτη την στιγμη εχω τον 5 σε 1.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Den prolava re paidia tous xartes!!!!!!!!:(

 

Εαν ψαξεις στα αποκαλουμενα «γνωστα μαγαζακια» θα τους βρεις..

 

*Καλο θα ηταν να εγραφες με ελληνικους χαρακτηρες.

Ειναι δυσκολα στην αναγνωση τα greeklish και καθιστουν την αναζητηση αχρηστη. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,

 

προσφατα αγορασα το N95 8GB και προσπαθησα να εγκαταστήσω την εκδοση 4.10.60. Η εγκατάσταση έγινε κανονικά. Τρέχω την εφαρμογή, εμφανίζεται η εισαγωγική οθονη της Garmin και μετά με πετάει στην οθόνη των εφαρμογών που έχω εγκαταστήσει στο τηλέφωνο.Σαν να "κρασαρει" ή να κλείνει η εφαρμογή δηλαδή. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Σε κάποιο site διαβασα ότι η εν λόγω εφαρμογή της Garmin δεν τρέχει στο N95 8GB. Αληθεύει κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

Εαν ψαξεις στα αποκαλουμενα «γνωστα μαγαζακια» θα τους βρεις..

 

*Καλο θα ηταν να εγραφες με ελληνικους χαρακτηρες.

Ειναι δυσκολα στην αναγνωση τα greeklish και καθιστουν την αναζητηση αχρηστη. :)

Ενα μεγαλο ευχαριστώ φιλε μου για το ενδιαφέρον σου!!!

 

Οσο για το englishlang βλέπεις η δύναμη τησ συνήθειας!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβα ενας χαρτης 3 σε 1 ή 5 σε 1 αποτελειται απο τους επιμερους χαρτες οι οποιοι με καποιον τροπο εχουν συνθεθει.1ον σε μερικες μερες που θα βγει η αναβαθμιση του auto drive αυτοι οι χαρτες θα μπορουν να την παρουν;και 2ον αν οντος τους συνθετει καποιος πως γινεται;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...