Jump to content

Εορταστικές προσφορές wind


chemeng
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

(Wireless post)

 

Me tis eortastikes prosfores tis Wind exw xasei ti mpala. Polles diafimiseis, to Wind cc den kserei kai polla, apo Wind shop se Wind shop akous diafora, as ta valoume se mia seira...

 

================================================

 

- Mio C220 GPS (199eur): Parexetai me 2 sumvolaia WindFlexy 20-100 kai entaksi tous se oikogeneiako, me tautoxroni agora (me epidotisi) 2 Sony Ericsson suskeuwn (apo tis SE K810i, K800i, K770i, T650i, W880i)

 

Den exw prosdiorisei an afora mono se nea sumvolaia i' ananewsi. To Wind cc den gnwrizei kati enw paizei h diafimisi.

 

================================================

 

- Stereo Bluetooth Motorola S9 (99eur) kai MicroSD card me sullogi tou Compact Disc Club): Me sundesi WindFlexy kai Motorola suskeui.

 

Den exw prosdiorisei an oi Motorola suskeues einai orismenes (sto fulladio exei mia eikona me ta Motorola A1200, Z3, Z6 kai Z8 gia ta opoia profanws isxuei i prosfora), kai an afora mono se nea sumvolaia i' ananewsi. Episis den gnwrizw to mege8os tis MicroSD card

 

================================================

 

- 512 MB MicroSD me to neo album tis Despoinas Vandi "10 xronia mazi": Me sundesi WindFlexy kai Samsung.

 

Den exw prosdiorisei an oi Samsung suskeues einai orismenes (sto fulladio exei mia eikona me ta Samsung F210, E250, E840, D900i, U600 kai U700 gia ta opoia profanws isxuei i prosfora), kai an afora mono se nea sumvolaia i' ananewsi.

 

================================================

 

Mexri 31/12/2007 sunexizei na isxuei i prosfora gia metavasi sto epomeno WindFlexy, enw plirwneis to proigoumeno stin klimaka.

 

plhrwneis~~~~exeis~~~~upoloipo (me F.P.A.)

WindFlexy 20~~WindFlexy 25~~32,49eur

WindFlexy 25~~WindFlexy 30~~42,48eur

WindFlexy 30~~WindFlexy 35~~54,98eur

WindFlexy 35~~WindFlexy 40~~63,62eur

WindFlexy 40~~WindFlexy 55~~89,54eur

WindFlexy 55~~WindFlexy 75~~127,23eur

WindFlexy 75~~WindFlexy 100~~169,65eur

 

================================================

 

Kati akousa gia tis parakatw prosfores alla den exw kati sigouro:

 

- ekptwsi 100eur me epilegmenes suskeues SE kai Motorola (SE W910i, K530i, K810i, W610i kai kapoies alles kai to Motorola L6) mazi me MicroSD me album twn GoinThru. Auti tin prosfora tin eida se katastima Wind tis eparxias, tupwmeni se ena aplo xarti. Isws einai prosfora kse-stokarismatos (se auto sunigorei to palio Moto L6, alla oxi to neo W910i) kai afora mono to sugkekrimeno katastima.

 

- iPod mazi me Motorola suskeui. Tpt parapanw den gnwrizw.

 

 

Paides plz oti parei to auti sas i' to mati sas, i' kuriws eseis stin praksi to petuxate grapste to edw... Paizoun polles prosfores kai exei xa8ei to topi...

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

το mio c220 δεν ειναι προσφορά. πχ.κοιτα εδώ: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.926009

 

To Mio C220 είναι κανονικότατα σε προσφορά και παρέχεται χωρίς καμία επιπλέον επιβάρυνση,εαν γίνει οικογενειακό πακέτο με 2 νέες συνδέσεις και ως συσκευή επιλέξει ο συνδρομητής κάποιο απο τα K810i, K800i, K770i, T650i, W880i.Το e-shop πουλάει επίσης τη συσκευή,δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς με το link.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Με το iPod ξέρετε τι παίζει;;;

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Με το iPod ξέρετε τι παίζει;;;

Το παίρνεις δώρο με μια σύνδεση σε πρόγραμμα Flexy και ένα από τρία συγκεκριμένα motorola (αν θυμάμαι καλά είναι τα Κ3, Ζ6, L9).

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Το παίρνεις δώρο με μια σύνδεση σε πρόγραμμα Flexy και ένα από τρία συγκεκριμένα motorola (αν θυμάμαι καλά είναι τα Κ3, Ζ6, L9).

Οντως με αυτές τις συσκευές ισχύει η προσφορά,και αφορά το i-pod shuffle 1G.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Ένας φίλος μου αγόρασε ένα κινητό από κατάστημα wind και του έδωσαν μια κάρτα αξίας 100 ευρω για υπηρεσίες 3g. Αυτός όμως έχει cosmote και μου την έδωσε εμένα την κάρτα. Εγώ έχω wind 1 μπορώ να την χρησιμοποιήσω?
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια μπορείς....ακολούθησε τις οδηγίες που έχει πισω η κάρτα και θα απολαμβάνεις υπηρεσίες για 3 μήνες....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια μπορείς....ακολούθησε τις οδηγίες που έχει πισω η κάρτα και θα απολαμβάνεις υπηρεσίες για 3 μήνες....
ευχαριστώ πολλή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Ένας φίλος μου αγόρασε ένα κινητό από κατάστημα wind και του έδωσαν μια κάρτα αξίας 100 ευρω για υπηρεσίες 3g. Αυτός όμως έχει cosmote και μου την έδωσε εμένα την κάρτα. Εγώ έχω wind 1 μπορώ να την χρησιμοποιήσω?

Εκτός βέβαια κι αν έχεις ενεργοποιήσει ξανά τέτοια κάρτα στη γραμμή σου, οπότε δεύτερη φορά δεν θα μπορέσεις.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

:!:Mπορεις να χρησιμοποιησεις καρτα των 100 ευρω, στην ιδια γραμμη, ΟΣΕΣ φορες θελεις. Το κανω καθε 3 μηνες στην ιδια γραμμη μου! :!:

Δεν το έχω δοκιμάσει, απλά ανέφερα τους όρους χρήσης, αν έχει τρύπα το σύστημα και δεν λειτουργεί ο περιορισμός δεν το ξέρω.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει και προσφορά για δωροεπιταγή 50ευρώ με καινούργια σύνδεση που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για την συσκευή?έτσι μου είπαν σε κατάστημα της Θεσ/νίκης αλλά δε το είδα πουθενά αλλού.
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει και προσφορά για δωροεπιταγή 50ευρώ με καινούργια σύνδεση που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για την συσκευή?έτσι μου είπαν σε κατάστημα της Θεσ/νίκης αλλά δε το είδα πουθενά αλλού.

Ισχύει, αλλά για συγκεκριμένα καταστήματα. Αναφέρει επάνω το διαφημιστικό τα καταστήματα.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει, αλλά για συγκεκριμένα καταστήματα. Αναφέρει επάνω το διαφημιστικό τα καταστήματα.

 

Που βρίσκεταΙ το διαφημιστικό; Δεν το βρίσκω.. Ενδιαφέρομαι για Γιάννενα αν υπάρχει η συγκεκριμένη προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Το διαφημηστικό του Δεκεμβρίου ή υπάρχει εξτρά φυλλάδιο?από που αλλού μπορώ να μάθω για τα καταστήματα Θεσ/νικης που υπάρχει η προσφορά?
Link to comment
Share on other sites

Που βρίσκεταΙ το διαφημιστικό; Δεν το βρίσκω.. Ενδιαφέρομαι για Γιάννενα αν υπάρχει η συγκεκριμένη προσφορά.

 

Το διαφημηστικό του Δεκεμβρίου ή υπάρχει εξτρά φυλλάδιο?από που αλλού μπορώ να μάθω για τα καταστήματα Θεσ/νικης που υπάρχει η προσφορά?

 

Είναι ένα μονοσέλιδο φυλλάδιο και το είδα έξω από κατάστημα που συμμετείχε στην προσφορά. Και αφορούσε μόνο σε ιδιόκτητα καταστήματα, οπότε σίγουρα δεν ισχύει για τα καταστήματα των Ιωαννίνων όπου όλα είναι franchise.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

1000 thanks για την άμεση ενημέρωση.Ενδιαφέρομαι για καταστήματα Θεσ/νικης.Οχι Ιωαννίνων

Μητροπόλεως 14

Τσιμισκή 99-101

Εγνατία με Ι. Δραγούμη

Αγ. Σοφίας με Μητροπόλεως

Μέγαρο Εγνατία, Βαρδάρης

Εμπορικό κέντρο City Gate

Εμπορικό κέντρο Μακεδονία - Carrefour

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Άπαιχτος φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ.Καλές γιορτές.

Δεν κάνει τίποτα. Καλές γιορτές :)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα μονοσέλιδο φυλλάδιο και το είδα έξω από κατάστημα που συμμετείχε στην προσφορά. Και αφορούσε μόνο σε ιδιόκτητα καταστήματα, οπότε σίγουρα δεν ισχύει για τα καταστήματα των Ιωαννίνων όπου όλα είναι franchise.

 

Κρίμα.. και ήθελα να κάνω σύνδεση Wind flexy αλλά με τα 50 ευρώ επιδότηση συν που δίνει η Vodafone στο Nokia E65, που θέλω να πάρω, συμφέρει περισσοτέρο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει τρυπα το συστημα. Οι ενεργοποιησεις γινονται χειροκινητα και εν γνωσει του 1231 που εχει καταγεγραμμενες τις πολλαπλες ενεργοποιησεις στην ιδια γραμμη.

Για να επιμένεις έτσι θα είναι. Τότε όμως για ποιό λόγο γράφουν στους όρους ότι γίνεται δεκτή μόνο 1 ενεργοποίηση ανά αριθμό? Δεν μπορώ να τους καταλάβω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα εώς 05/01/2008 για κάθε 1ευρώ ανανέωσης κερδίζετε 3 πόντους!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...