Jump to content

οταν σπαει ο διαολος το ποδαρι του και ερωτευεσαι ...


ekeinh_ekei
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 56
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πολυ καλη φαση θα ελεγα.....

μη τολμησει κανεις να προτεινει την ενωση του με το αλλο thread με τους ερωτευμενους...

Link to comment
Share on other sites

απλα θελω να μπω σ'αυτη την "ανδρικη ψυχολογια"

αν υπαρχει...:!:

Ευτυχώς ποτέ δεν μου χει τύχει αλλά και να σπάσει ο διαολος το ποδαρι του, δεν θα το επιτρέψω στον εαυτό μου να γίνει:)

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς ποτέ δεν μου χει τύχει αλλά και να σπάσει ο διαολος το ποδαρι του, δεν θα το επιτρέψω στον εαυτό μου να γίνει:)

 

εγώ πάλι θα του έσπαγα και το άλλο πόδι και όλα οκ!!!:lol:εντάξει για να γίνει κάτι τέτοιο πρέπει να είσαι πολύ άτυχος αλλά πιστεύω πως αν έχεις κάποιες αρχές μέσα στο μυαλό σου δε θα επιτρέψεις να σου συμβεί!!!Πολύ σωστός ο πιλότος!!!''πετάει'' η ομάδα!!!:p:)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι θα του έσπαγα και το άλλο πόδι και όλα οκ!!!:lol:εντάξει για να γίνει κάτι τέτοιο πρέπει να είσαι πολύ άτυχος αλλά πιστεύω πως αν έχεις κάποιες αρχές μέσα στο μυαλό σου δε θα επιτρέψεις να σου συμβεί!!!Πολύ σωστός ο πιλότος!!!''πετάει'' η ομάδα!!!:p:)

Σωστός κι ο Πυθαγόρας:)

Link to comment
Share on other sites

aytos pou kanei kati me thn kopela kai to krybei apo ton filo...

ti einai?

 

συντομα δωρητης οργανων... :rolleyes: Μηπως εσυ εισαι η κοπελα της υποθεσης τελικα? :lol: Δεν μου εχει τυχει και ουτε προκειται... Ελπιζω. ;) Ακομα και την κοπελα του αδελφου μου (που αντικειμενικα ειναι πολυ ομορφη) την βλεπω σαν αδελφη μου και αυτη... :)

Link to comment
Share on other sites

Όλα μέσα στη ζωή είναι, δεν υπάρχουν καλοί και κακοί. Αν τύχει, έτυχε, τί να κάνουμε, δε διαλέγεις ποιον ερωτεύεσαι.

Αν ανταποκρίνεται και η κοπέλα, κάθεστε και συζητάτε και βλέπετε τι μπορεί να γίνει.

Όσο σκληρό και αν είναι, αυτά συμβαίνουν. Από το να είναι δυστυχισμένοι και οι 3 και να μην περνάει κανείς καλά, καλύτερα ας περνάνε οι 2 καλά αλλά τουλάχιστον να είναι ειλικρινείς και να το πούνε στον άτυχο της παρέας. Και πάντα αν μιλάμε για πραγματικό έρωτα και όχι "άντε, δε με χαλάει να το κάνουμε ένα βράδυ".

Γνώμη μου...

Link to comment
Share on other sites

kai kaneis pws den sou symbainei? :X

den einai ypokrisia kai ayto? ston eayto sou panw ap'ola...

Πιστεύω πως σε τέτοιες περιπτώσεις το τελευταίο που πρέπει να κοιτάς είναι ο εαυτός σου και τα θέλω σου.Καλύτερο είναι να παραγκωνίσεις τις επιθυμίες σου και τον παράνομο έρωτά σου παρά να προδώσεις φίλο.

Link to comment
Share on other sites

Στα ποδια σου σφαζονται παλικαρια και εσυ καθεσαι και αναζητας την ανδρικη ψυχολογια σε ενα φορουμ... Κατι θα εκανες κ εσυ δε μπορει!!! :p
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Όλα μέσα στη ζωή είναι, δεν υπάρχουν καλοί και κακοί. Αν τύχει, έτυχε, τί να κάνουμε, δε διαλέγεις ποιον ερωτεύεσαι.

Αν ανταποκρίνεται και η κοπέλα, κάθεστε και συζητάτε και βλέπετε τι μπορεί να γίνει.

Όσο σκληρό και αν είναι, αυτά συμβαίνουν. Από το να είναι δυστυχισμένοι και οι 3 και να μην περνάει κανείς καλά, καλύτερα ας περνάνε οι 2 καλά αλλά τουλάχιστον να είναι ειλικρινείς και να το πούνε στον άτυχο της παρέας. Και πάντα αν μιλάμε για πραγματικό έρωτα και όχι "άντε, δε με χαλάει να το κάνουμε ένα βράδυ".

Γνώμη μου...

synexizw legontas oti erwteyesai kopela filou....

ayta ta politismena tou typou "den yparxoun kaloi kai kakoi" kai "den etyxe alla petyxe..." na mou epitrepseis alla den...

pws mporeis na ton koitakseis ksana sta matia?

ki ekeinh? posous goustarei telika? 1?2? mhpws telika enan trito gia na einai kalymenh apo thn tersinia?

 

filia my ***...

gnwmh mou

Link to comment
Share on other sites

Όλα μέσα στη ζωή είναι, δεν υπάρχουν καλοί και κακοί. Αν τύχει, έτυχε, τί να κάνουμε, δε διαλέγεις ποιον ερωτεύεσαι.

Αν ανταποκρίνεται και η κοπέλα, κάθεστε και συζητάτε και βλέπετε τι μπορεί να γίνει.

Όσο σκληρό και αν είναι, αυτά συμβαίνουν. Από το να είναι δυστυχισμένοι και οι 3 και να μην περνάει κανείς καλά, καλύτερα ας περνάνε οι 2 καλά αλλά τουλάχιστον να είναι ειλικρινείς και να το πούνε στον άτυχο της παρέας. Και πάντα αν μιλάμε για πραγματικό έρωτα και όχι "άντε, δε με χαλάει να το κάνουμε ένα βράδυ".

Γνώμη μου...

+1

Ο έρωτας δεν καταλαβαίνει από φιλίες λογικές και τέτοια χαριτωμένα. Ο χαμένος ας αποδεχτεί την ήττα του και ας αποχωρήσει ήρεμα. Εκτός κι αν προτιμά να μείνει σε μια σχέση όπου η κοπέλα του θα σκέφτεται άλλον, μόνο και μόνο για να μη φανεί το θύμα.

Link to comment
Share on other sites

+1

Ο έρωτας δεν καταλαβαίνει από φιλίες λογικές και τέτοια χαριτωμένα. Ο χαμένος ας αποδεχτεί την ήττα του και ας αποχωρήσει ήρεμα. Εκτός κι αν προτιμά να μείνει σε μια σχέση όπου η κοπέλα του θα σκέφτεται άλλον, μόνο και μόνο για να μη φανεί το θύμα.

Αν ήσουν εσύ ο χαμένος??

Link to comment
Share on other sites

Αν ήσουν εσύ ο χαμένος??

Θα την έκανα με ελαφρά. Βέβαια δε νομίζω να είχα τη διάθεση να τους αντικρίσω πάλι, αλλά προδωμένος και θυμωμένος δε θα ένιωθα. Εξάλλου για να τη χάσω, πάει να πει πως ο άλλος ήταν καλύτερος από μένα ή οτι εγώ είχα κάνει κάπου λάθος.

Μιλάμε για σοβαρό έρωτα όμως, όχι για ξεπέτες όπως είπε κι ο φίλος πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Θα την έκανα με ελαφρά. Βέβαια δε νομίζω να είχα τη διάθεση να τους αντικρίσω πάλι, αλλά προδωμένος και θυμωμένος δε θα ένιωθα. Εξάλλου για να τη χάσω, πάει να πει πως ο άλλος ήταν καλύτερος από μένα ή οτι εγώ είχα κάνει κάπου λάθος.

Μιλάμε για σοβαρό έρωτα όμως, όχι για ξεπέτες όπως είπε κι ο φίλος πιο πάνω.

Δεν νομίζω να είναι τόσο απλά τα πράγματα όπως τα περιγράφεις.

Αν ήσουν πραγματικά εγωιστής(με την καλή έννοια) θα προσπαθούσες να την κρατήσεις και να γίνείς καλύτερος από τον άλλον που στην τελική έχει προδώσει την φιλία σας.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να γινόταν και αυτό, δε διαφωνώ.

Προδωμένος δε θα αισθανόμουν πάντως. Γνώμη μου είναι πως αυτά δύσκολα ελέγχονται και μπαίνουν σε καλούπια όπως φιλίες και τα συναφή. Ξέρω πως κι εγώ θα μπορούσα να είμαι στη θέση του "προδότη", γι' αυτό και απλά θα αποδεχόμουν ΗΡΕΜΑ την κατάσταση. Αν σωζόταν το πράγμα καλώς, αλλιώς στο καλό και να μας γράφουν...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...