Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως μπορώ να κάνω το τηλέφωνο μου να μην έχει τηλεφωνητή; Εχω vodafone και συνέχεια μου αφήνουν μηνύματα και μετά το τηλέφωνο μου καλεί αυτόματα τον τηλεφωνητή.

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως μπορώ να κάνω το τηλέφωνο μου να μην έχει τηλεφωνητή; Εχω vodafone και συνέχεια μου αφήνουν μηνύματα και μετά το τηλέφωνο μου καλεί αυτόματα τον τηλεφωνητή.

 

Ακυρωσε τις προωθησεις (για το πως ,διαβασε το manual) .

Η παιρνεις τηλ στο customer care

της εταιριας της οποιας εισαι συνδρομητης ,και ζητας απενεργοποιηση..

 

ps :Αναποδα γινεται Δεν καλει το τηλεφωνο σου τον τηλεφωνητη,

ο τηλεφωνητης σου σε καλει ..:p

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω ένα μήνα που έκανα αναβάθμιση το Ν73 και δεν είδα καμία διαφορά.Άσε που νομίζω οτι έγινε πιο αργό.

Για να ανοίξει η κάμερα και η έκθεση θέλει μια ώρα(όπως και πριν δηλαδή).

Link to comment
Share on other sites

Από ποιο μενού μπορώ να σβύσω κάποια θέματα του κινητού? Μέσα στο μενού Θέματα δεν μπορώ να κάνω διαγραφή!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από ποιο μενού μπορώ να σβύσω κάποια θέματα του κινητού? Μέσα στο μενού Θέματα δεν μπορώ να κάνω διαγραφή!

Δοκίμασε από την Διαχείριση Εφαρμογών...

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποσο εχει μια οθονη;;;;να ξερω αμα ειναι να παρω αλλο κινιτο.:!:
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποσο εχει μια οθονη;;;;να ξερω αμα ειναι να παρω αλλο κινιτο.:!:

Υπολόγισε περίπου 50 με 60€ .

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Kalimera paidia!Mipws kserei kaneis an to Music edition exei A2DP?kserw oti to aplo dn to upostirizei..opoios kserei as kanei ena kalo :)
There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη, αλλα επειδη μολις πηρα το κινητο δε μπορεσα να βαλω ηχους mp3 σε επαφες. μηπως πρεπει να τα αντιγραψω ολα στη μνημη του κινητου?
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη, αλλα επειδη μολις πηρα το κινητο δε μπορεσα να βαλω ηχους mp3 σε επαφες. μηπως πρεπει να τα αντιγραψω ολα στη μνημη του κινητου?

πρεπει να τα βαλεις στο φακελο sounds/digital ή /simple

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη, αλλα επειδη μολις πηρα το κινητο δε μπορεσα να βαλω ηχους mp3 σε επαφες. μηπως πρεπει να τα αντιγραψω ολα στη μνημη του κινητου?

Πηγαίνοντας στην επαφή που θέλεις πατάς Επιλογές > Ήχος κλήσης και επιλέγεις τον ήχο που επιθυμείς. Το παραθυράκι αυτό σου εμφανίζει όλους τους ήχους και από τη μνήμη της συσκευής και από τη κάρτα μνήμης. Ο ήχος θα πρέπει να είναι μέσα στο φάκελο "Κλιπ ήχου" υποχρεωτικά.

 

Δεν το κάνει αυτό;

 

 

Edit: Με πρόλαβε ο φίλος nikoskat.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

οχι. μηπως φταιει η εκδοση? μου εχει μονο τους ηχους του κινητου και ενα mp3 που δοκιμαστηκα εβαλα στη μνημη του κινητου.
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη, αλλα επειδη μολις πηρα το κινητο δε μπορεσα να βαλω ηχους mp3 σε επαφες. μηπως πρεπει να τα αντιγραψω ολα στη μνημη του κινητου?

 

Η διαδικασία είναι:

 

1. Επιλέγεις μία επαφή (δεν την μαρκάρεις, την ανοίγεις)

2. Πατάς Επιλογές > Ήχος κλήσης και θα σου βγάλει τους διαθέσιμους ήχους σε μνήμη κινητού και κάρτα.

 

Δεν χρειάζεται να τους περάσεις όλους στη μνήμη του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη, αλλα επειδη μολις πηρα το κινητο δε μπορεσα να βαλω ηχους mp3 σε επαφες. μηπως πρεπει να τα αντιγραψω ολα στη μνημη του κινητου?

Ανοιξε της επαφες και:

Επιλογες/ Ανοιγμα/ Επιλογες/ Ηχος κλησης/ ...και βαζεις των ηχο που θελεις :)

 

Το ειχα αρκετη ωρα ανοικτο και δεν ειδα οτι με προλαβε ο @OculatusAbis :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν υπαρχουν τα mp3 παρα μονο οι ηχοι του κινητου, ληψεις ηχων (που σε στελνει στο ιντερνετ) και προεπιλεγμενος ηχος. τωρα θα κανω update μπας και διορθωθει. η εκδοση μου ειναι η 4.0727.2.2.1
Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το ελληνικό product code για το Ν73 ΜΕ?

Αυτό 0539293.

 

οχι. μηπως φταιει η εκδοση? μου εχει μονο τους ηχους του κινητου και ενα mp3 που δοκιμαστηκα εβαλα στη μνημη του κινητου.
δυστυχως δεν υπαρχουν τα mp3 παρα μονο οι ηχοι του κινητου, ληψεις ηχων (που σε στελνει στο ιντερνετ) και προεπιλεγμενος ηχος. τωρα θα κανω update μπας και διορθωθει. η εκδοση μου ειναι η 4.0727.2.2.1

 

Ο ήχος θα πρέπει να είναι στη κάρτα μνήμης μέσα στο φάκελο "Κλιπ ήχου" (Sounds) υποχρεωτικά! Δηλαδή στη διαδρομή E:\Sounds.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα συνδέθηκα με το vodafone live! unlmited. Προσπαθώ με το Ν73 να δω tv. Ανοίγει ο real player και μου λέει πως απαιτείται σύνδεση με διακομιστή, το δέχομαι και μετά μου λέει "μέγιστος αριθμός συνδέσεων σε χρήση.Κλείστε πρώτα μια ενεργή σύνδεση", πατάω ο.κ μου δίνει VF live prepay, με αποσυνδέει, μετά πάει να συνδεθεί οπότε μου λέει "η σύνδεση είναι αδύνατη"...

 

Προφανώς δεν έχουν περαστεί οι ρυθμίσεις διακομιστή στο real player....Aν κάποιος τις έχει θα μπορούσε να μου τις δώσει;

 

Υ.Γ. Υπ΄όψιν έχω a la carte...

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Από ποιο μενού μπορώ να σβύσω κάποια θέματα του κινητού? Μέσα στο μενού Θέματα δεν μπορώ να κάνω διαγραφή!

 

Κανείς καμία ιδέα; Να προσθέσω ότι τα θέματα που θέλω να σβύσω δεν εμφανίζονται στην Διαχείριση Εφαρμογών.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κανείς καμία ιδέα; Να προσθέσω ότι τα θέματα που θέλω να σβύσω δεν εμφανίζονται στην Διαχείριση Εφαρμογών.

 

Πως μπορώ να διαγράψω θέματα που έχουν εγκατασταθεί, αλλά δεν εμφανίζονται στη «διαχείριση εφαρμογών»;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1310384#post1310384

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αυτό 0539293.

 

 

 

Ο ήχος θα πρέπει να είναι στη κάρτα μνήμης μέσα στο φάκελο "Κλιπ ήχου" (Sounds) υποχρεωτικά! Δηλαδή στη διαδρομή E:\Sounds.

 

σας ευχαριστω πολυ, ειχα φτοιαξει δικο μου φακελο. μια ακομα ερωτηση, καθε φορα που κανεις αναβαθμιση θα πρεπει να ξαναφτοιαχνεις τις ομαδες σου? υπαρχει καποιος αλλος τροπος? ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ, ειχα φτοιαξει δικο μου φακελο. μια ακομα ερωτηση, καθε φορα που κανεις αναβαθμιση θα πρεπει να ξαναφτοιαχνεις τις ομαδες σου? υπαρχει καποιος αλλος τροπος? ευχαριστω εκ των προτερων.

Λογικά εφόσον πάρεις back up τα δεδομένα σου μέσω του PC Suite δεν θα χρειάζεται να τις ξαναφτιάξεις, αλλά αυτό το λέω τώρα με φειδώ διότι δεν είχα ποτέ ομάδες για να ξέρω με σιγουριά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ξ£ΞΞΌΞ΅ΟΞ± ΟΟΞ½Ξ΄Ξ*ΞΈΞ·ΞΊΞ± ΞΌΞ΅ ΟΞΏ vodafone live! unlmited. Ξ*ΟΞΏΟΟΞ±ΞΈΟ ΞΌΞ΅ ΟΞΏ Ξ73 Ξ½Ξ± Ξ΄Ο tv. ΞνοίγΡι ΞΏ real player ΞΊΞ±ΞΉ ΞΌΞΏΟ Ξ»Ξ*Ρι ΟΟΟ Ξ±ΟΞ±ΞΉΟΡίΟΞ±ΞΉ ΟΟνδΡΟΞ· ΞΌΞ΅ διακομιΟΟΞ, ΟΞΏ Ξ΄Ξ*ΟΞΏΞΌΞ±ΞΉ ΞΊΞ±ΞΉ ΞΌΞ΅ΟΞ¬ ΞΌΞΏΟ Ξ»Ξ*Ρι "ΞΌΞ*Ξ³ΞΉΟΟΞΏΟ Ξ±ΟΞΉΞΈΞΌΟΟ ΟΟΞ½Ξ΄Ξ*ΟΞ΅ΟΞ½ ΟΞ΅ ΟΟΞΟΞ·.ΞλΡίΟΟΞ΅ ΟΟΟΟΞ± ΞΌΞΉΞ± ΡνΡΟΞ³Ξ ΟΟνδΡΟΞ·", ΟΞ±ΟΞ¬Ο ΞΏ.ΞΊ ΞΌΞΏΟ Ξ΄Ξ―Ξ½Ξ΅ΞΉ VF live prepay, ΞΌΞ΅ Ξ±ΟΞΏΟΟΞ½Ξ΄Ξ*Ρι, ΞΌΞ΅ΟΞ¬ ΟάΡι Ξ½Ξ± ΟΟνδΡθΡί ΞΏΟΟΟΞ΅ ΞΌΞΏΟ Ξ»Ξ*Ρι "Ξ· ΟΟνδΡΟΞ· Ρίναι Ξ±Ξ΄ΟΞ½Ξ±ΟΞ·"...

 

Ξ*ΟΞΏΟΞ±Ξ½ΟΟ Ξ΄Ξ΅Ξ½ Ξ*ΟΞΏΟΞ½ ΟΞ΅ΟΞ±ΟΟΡί ΞΏΞΉ ΟΟΞΈΞΌΞ―ΟΞ΅ΞΉΟ Ξ΄ΞΉΞ±ΞΊΞΏΞΌΞΉΟΟΞ ΟΟΞΏ real player....AΞ½ ΞΊΞ¬ΟΞΏΞΉΞΏΟ ΟΞΉΟ Ξ*ΟΡι ΞΈΞ± ΞΌΟΞΏΟΞΏΟΟΞ΅ Ξ½Ξ± ΞΌΞΏΟ ΟΞΉΟ Ξ΄ΟΟΡι;

 

Ξ₯.Ξ. Ξ₯ΟΞΟΟΞΉΞ½ Ξ*ΟΟ a la carte...

 

prepei kai stis rithmisis tou real player na valeis VL! prepay. To exo ki ego k doulevei mia xara. Sorry gia ta greeklish grafo apo to kinito.

Link to comment
Share on other sites

prepei kai stis rithmisis tou real player na valeis VL! prepay. To exo ki ego k doulevei mia xara. Sorry gia ta greeklish grafo apo to kinito.

Γιά άγνωστο λόγο το μενού δεν μου βγάζει πλέον live TV...Έχω δε την απλή έκδοση (μήπως έχει σχέση αυτό; )....:confused:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

ΞΞΉΞ¬ άγνΟΟΟΞΏ Ξ»ΟΞ³ΞΏ ΟΞΏ ΞΌΞ΅Ξ½ΞΏΟ Ξ΄Ξ΅Ξ½ ΞΌΞΏΟ Ξ²Ξ³Ξ¬ΞΆΞ΅ΞΉ ΟΞ»Ξ*ΞΏΞ½ live TV...ΞΟΟ Ξ΄Ξ΅ ΟΞ·Ξ½ Ξ±ΟλΠΞ*κδοΟΞ· (ΞΌΞΟΟΟ Ξ*ΟΡι ΟΟΞ*ΟΞ· Ξ±ΟΟΟ; )....:confused:

 

Ki ego to aplo n73 exo me tin teleftea anavathmisi... Den xero ti mborei na fteei. Prin ligo mbika k ola kala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...