Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι εννοεις?Εκτος συνδεσης δε σημαινει μονο οχι δικτυο,σημαινει ουτε bluetooth ουτε wlan,καμμια εκπομπη.

 

Οταν εχεις το προφιλ Εκτος συνδεσης μπορεις να συνδεθεις με το wlan η το bluetooth. Απλα εαν εχεις το προφιλ Εκτος συνδεσης και προσπαθησεις να στειλεις μηνυμα αυτο κανει κατευθειαν αποθηκευση στα Εξερχομενα. Επειδη η εφαρμογη Hotspot Finder φαινετε να λειτουργει κανονικα σε ολα τα αλλα προφιλ σκεφτομαι οτι μπορει να μην λειτουργει στο προφιλ Εκτος συνδεσης γιατι συμβαινει αυτο που ειπα παραπανω οτι το μηνυμα κανει κατευθειαν αποθηκευση στα προχειρα :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει καμια εφαρμογή που να κάνεις download τα βιντεο απο το youtube καθως το emtube δεν δουλευει βγάζει συνεχως ενα συγκεκριμενο σφάλμα.....?
ck
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το MobiTubia !
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε κανεις αλλος την εφαρμογη για να το επιβεβαιωσει? Οταν εχω το κινητο μου σε προφιλ Εκτος συνδεσης Δεν μπορω να στειλω sms μεσω της εφαρμογης. Ισως αυτο να συμβαινει επιδη το κινητο ειναι σε προφιλ εκτος συνδεσεις και να μπερδευεται.. Δοκιμαστε το και εσεις περιμενω την γνωμη σας για να ξερουμε στα σιγουρα εαν ισχυει η οχι :)

 

 

Ο @illusion ολο τσατιζεται και πριν ενα χρονο ειχε θυμωσει και ανεβαζε εφαρμογες μονο στο mIRC. Δεν λεω εχει προσφερει παρα πολλα στα κινητα αλλα την εχει δει παρα πολυ. Αργα η γρηγορα θα βρεθει μια ακρη.. Εαν θελεις δοκιμασε το WeatherBug :)

το weatherbug κανει για symbian??
Link to comment
Share on other sites

Weatherbug, Local Weather Widget S60v3

Είναι widget οπότε η συσκευή σου θα πρέπει να έχει widget support.

 

Ξέρεις που θα ψάξεις;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Weatherbug, Local Weather Widget S60v3

Είναι widget οπότε η συσκευή σου θα πρέπει να έχει widget support.

 

Ξέρεις που θα ψάξεις;)

εχω το ε61ι.εχει widget support η πρεπει να ψαξω?τι να βαλω στο ψαχτηρι?το widget το βρηκα το support που το βρισκω?στα μαγαζακια?σαν τι το ψαχνω?
Link to comment
Share on other sites

εχω το ε61ι.εχει widget support η πρεπει να ψαξω?τι να βαλω στο ψαχτηρι?το widget το βρηκα το support που το βρισκω?στα μαγαζακια?σαν τι το ψαχνω?

Δες εδώ για την υποστήριξη widget.

 

Κάνε αναζήτηση στο impart ακριβώς αυτό που σου έγραψα παραπάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια εφαρμογη που να κλειδωνει το κινητο (οχι μονο το πληκτρολογιο) σε νοκια και -αν γινεται- ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ μονο του και να μην χρειαζεται κωδικο στο ξεκλειδωμα?

 

Mεγάλε έγραψες με την ερωτηση σου?:p Τι εφαρμογη να ειναι αυτη τωρα που ζητας που να κλειδωνει και να μην χρειαζεται ξεκλειδωμα μετα οπως γραφεις, μαλλον το ενα δεν συναδει με το αλλο νομίζω. Ενα απλο κλειδωμα που εχουν ολα τα νοκια νομιζω ειναι αυτο που γραφεις.

Link to comment
Share on other sites

Mεγάλε έγραψες με την ερωτηση σου?:p Τι εφαρμογη να ειναι αυτη τωρα που ζητας που να κλειδωνει και να μην χρειαζεται ξεκλειδωμα μετα οπως γραφεις, μαλλον το ενα δεν συναδει με το αλλο νομίζω. Ενα απλο κλειδωμα που εχουν ολα τα νοκια νομιζω ειναι αυτο που γραφεις.

ναι εχεις δικιο !ενταξει τοτε το μονο που ζηταω ειναι μια εφαρμογη που να κλειδωνει το τηλεφωνο αλλα να μπορει να ενεργοποιηθει και να απενεργοποιηθει οποτε θελω σαν το κλειδωμα των πληκτρων των νοκια.οχι μετα απο καποια λεπτα!

Link to comment
Share on other sites

Με αυτα που λες να ρωτήσω το αναποδο για να σε καταλαβαουμε και να σε βοηθήσουμε: Πού δεν σε καλύπτει το κλειδωμα πληκτρολογιου των nokia? Γιατι δεν κλειδωνουν μετα απο καποια λεπτα μονο, μπορεις και χειροκινητα να το κανεις.
Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ για την υποστήριξη widget.

 

Κάνε αναζήτηση στο impart ακριβώς αυτό που σου έγραψα παραπάνω.

το λινκ που εδωσες ειναι οκ αλλα μετα τιποτα δεν ανοιγει...:(

Link to comment
Share on other sites

''foreca weather'' επειδή σταμάτησε το update, απ'οτι διάβασα και ο illusion τσαντίστηκε και δεν δίνει καινούργιο ***** αν κάποιος βρει κάτι ευχαριστώ

 

Μολης δοκιμασα να κανω update στο κινητο ενως φιλου μου και εκανε κανονικα.

Στο δικο μου κινητο δεν κανει με τιποτα :confused:

 

Στα κινητα σας κανει? :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ξερετε πως λειτπυργει το MagicKey και σε ποια κινητα ... MagicKey 1.0 Beta KeyMap promotion edition support many kinds of plans, may establish willfully the special key (volume and so on
[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

2ερωτησεις:

1ο πως μπορω να αρχειο wmv σε Ν95-2.δοκιμασα smartmovie helix coreplayer κανενα.

2ο μπορω να κανω chat irc μεσω κινητου?οσα δοκιμασα μου εβγαζε σφαλμα symbian 5120

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Μια εφαρμογη της Psiloc που σας προτεινω ειναι η Hotspot Finder. Εχει την επιλογη να κανετε κλησεις δωρεαν σε αλλα κινητα με WiFi κατι που ακομη δεν εχω ασχοληθει (Περισσοτερες λεπτομεριες εδω).

 

Επισης αυτο που μου αρεσε περισσοτερο ειναι οτι μπορουμε να στειλουμε δωρεαν SMS απο το κινητο μας μεσο WiFi ,παρα πολυ χρησιμο για μερικους που στελνουν πανω απο 20 SMS την ημερα.. :)

 

Είσαι σίγουρος ότι στέλνει SMS μέσω WiFi;

Το λέω γιατί έβαλα το πρόγραμμα και έστειλα SMS μέσα από αυτό αλλά το χρέωσε κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι σιγουρος το εγραψα και ποιο πισω :)

Τοτε η επιλογη μηνυματα τι ειναι? :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το Ε51 και θέλω να του περάσω ενα antivirus.Πήγα να κατεβάσω το f-secure αλλά είναι trial η έκδοση απο την σελίδα τους.Υπαρχει άλλος τρόπος να το βάλω;;;

 

Κατεβασε το kaspersky :)

 

 

 

Κατέβασα την κανονική έκδοση γιατί η trial θα τελείωνε και πάλι μου ζητάει κωδικό ενεργοποιήσης τον οποιο λέει ότι μπορώ να πάρω μέσα απο το site αλλά πουθενά δεν βρήκα στο site τους κάτι τέτοιο...

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την κανονική έκδοση γιατί η trial θα τελείωνε και πάλι μου ζητάει κωδικό ενεργοποιήσης τον οποιο λέει ότι μπορώ να πάρω μέσα απο το site αλλά πουθενά δεν βρήκα στο site τους κάτι τέτοιο...

 

Ψαξε και στα μαγαζακια..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253361#post2253361

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εχει να προτεινει μηπως κανεις,καποιο τροπο για να βλεπω βιντεο στο κινητο μου,(Ε90) περασμενα απο τον υπολογιστη?Εκτος το smart movie.Το αποτελεσμα με αυτη την εφαρμογη κ τον converter της,μου φαινεται κακο,οτι ρυθμισεις κ αν εκανα (αργο frame rate και θολη σχετικα με την αναλυση της οθονης μου εικονα)
Link to comment
Share on other sites

Εχει να προτεινει μηπως κανεις,καποιο τροπο για να βλεπω βιντεο στο κινητο μου,(Ε90) περασμενα απο τον υπολογιστη?Εκτος το smart movie.Το αποτελεσμα με αυτη την εφαρμογη κ τον converter της,μου φαινεται κακο,οτι ρυθμισεις κ αν εκανα (αργο frame rate και θολη σχετικα με την αναλυση της οθονης μου εικονα)

Any DVD Converter Pro. Απλα κορυφαιο....

Link to comment
Share on other sites

ναι εχεις δικιο !ενταξει τοτε το μονο που ζηταω ειναι μια εφαρμογη που να κλειδωνει το τηλεφωνο αλλα να μπορει να ενεργοποιηθει και να απενεργοποιηθει οποτε θελω σαν το κλειδωμα των πληκτρων των νοκια.οχι μετα απο καποια λεπτα!

 

Αυτό που ζητάς είναι κενό νοήματος, γιατί αν σταματήσει το κινητό να δέχεται εντολές από το bt ακουστικό, αν έχεις εισερχόμενη κλήση δεν θα μπορείς να απαντήσεις πατώντας το κουμπί του ακουστικού, θα πρέπει να ξεκλειδώσεις πρώτα το τηλέφωνο. Κατά συνέπεια θα είναι εξίσου αποτελεσματικό είτε να κλείνεις τελείως το bt ακουστικό όταν το βάζεις στην τσέπη είτε να βάλεις ως shortcut το μενού bluetooth στην αρχική οθόνη και να το απενεργοποιείς κατά βούληση.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

@tzibiboss εαν θελεις δοκιμασε και το PocketDivXEncoder με αυτες της ρυθμισεις..

 

Δεν γνωριζω εαν ειναι καλυτερο απο αυτο που σου γραφει ο @asikis απλα καλο ειναι να υπαρχουν περισσοτερες προτασεις :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...