Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω βρει ακομη την εφαρμογη Innova VMS αλλα οταν την κανω εγκατασταση μου ανοιγει μια φορα και μετα δεν μπορω να βρω το εικονιδιο της εφαρμογης. Ουτε και με την εφαρμογη Phonebak εβγαλα ακρη θα το ψαξω και σημερα.. :)

 

Επειδή είχα βάλει και γω το VMS, δεν εμφανίζει εικονίδιο στο μενού αλλά εμφανίζεται μόνο όταν πατήσεις στην κατάσταση αναμονής 123456. Είναι πολύ καλό πάντως σαν προγραμματάκι και έχει πολλές δυνατότητες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολης γυρισα την ημερομηνια του κινητου μου 1 χρονο πισω και εκανε εγκατασταση κανονικα η εκδοση 3.41

 

gianpithio πέρασα το Smartmovie v3.40 (η 3.41 δεν έμπαινε) χωρίς να αλλάξω την ημερομηνία και παίζει κανονικά τα αρχεία .avi που είχα παλιά αποθηκευμένα. Μόνο τα νέα αρχεία που κατέβασα από το δίκτυο (και για τα οποία έγινε η όλη φασαρία της εγκατάστασης) δεν παίζουν παρά μόνο εμφανίζεται το ακόλουθο μήνυμα Δεν υπάρχει codec:"wmv3". Είναι κατεστραμένα ή χρειάζεται και κάτι άλλο στις ρυθμίσεις;

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

SUNADELFOI SAS XAIRETW.EXW NA ANTIMETWPISW ENA SHMANTIKO PROVLIMA.YPOSXETHIKA OTI THA VALW TOYS XARTES STON DIEYTHINTI MOY KAI TOY PIRA THN KARTA MICROSD 1GB ,TRANSCEND.PONTARA NA THN VALW STO N95 MOY KAI APO EKEI ME THN GNWSTH DIADIKASIA NA APOTHIKEYSW TOYS XARTES STHN KARTA TOY.ELA MOY OMWS POY MOY ZHTAEI KWDIKO H KARTA KAI EIMAI SYGOYROS OTI AYTOS DEN EXEI VALEI KWDIKO(GIATI EINAI ASXETOS).KSEREI KANEIS AN YPARXEI KANENAS DE FACTO KWDIKOS...GIA AYTHN THN KARTA...PEREIMENW APANTHSH PWS KAI PWS...EYXARISTW EK TON PROTERWN....:ninja::ninja::ninja:
Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε 12345.

 

Ό,τι άλλο θέλεις για το N95, στο αντίστοιχο θέμα όμως.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Nokia PC Suite v6.86.9 is ready for download!

Ελληνική έκδοση (31MB)

Άλλες γλώσσες...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

gianpithio πέρασα το Smartmovie v3.40 (η 3.41 δεν έμπαινε) χωρίς να αλλάξω την ημερομηνία και παίζει κανονικά τα αρχεία .avi που είχα παλιά αποθηκευμένα. Μόνο τα νέα αρχεία που κατέβασα από το δίκτυο (και για τα οποία έγινε η όλη φασαρία της εγκατάστασης) δεν παίζουν παρά μόνο εμφανίζεται το ακόλουθο μήνυμα Δεν υπάρχει codec:"wmv3". Είναι κατεστραμένα ή χρειάζεται και κάτι άλλο στις ρυθμίσεις;

Δοκιμασε να ανοιξεις τα αρχεια αυτα με τον DivXPlayer η με τον CorePlayer :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

@gianpithio & @aptaliko: κι εμένα η έκδοση 3.41 του SmartMovie δεν έπαιζε στο κινητό μου εδώ και 1-2 βδομάδες. Διάβασα στο xxxxxxxxx ότι αυτό συνέβαινε ίσως λόγο παλαιότητας του firmware της συσκευής μου. Μην έχοντας βρει λύση, εγκατέστησα τον DivX Player, ο οποίος και είναι παραπλήσιος και σε ορισμένα σημεία καλύτερος .avi player από το SmartMovie. Προσωπικά θα συνεχίσω με αυτόν μέχρι να βγει καινούργια έκδοση που θα παίζει στο Ν82 μου. ;)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα ο SmartMovie 3.41 λειτουργει κανονικα δεν μπορω αυτη την στιγμη να ανεβασω ScreenShot αλλα εαν θελετε να κανουμε μια δοκιμη μπορω να σας στειλω τον δικο μου SmartMovie 3.41 σε pm για να δοκιμασουμε :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Τα .avi αρχεία ο CorePlayer δεν μου τα παίζει. Θα βάλω και τον DivXPlayer και βλέπουμε. Ευχαριστώ.
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια έκδοση χωρις να απαιτεί προηγουμένως να γίνεται signed?
Link to comment
Share on other sites

O CorePlayer o DivXPlayer και ο SmartMovie δεν θελουν sign εκτος εαν θελεις να πεις για αλλη εφαρμογη..

 

 

Υ.Γ.

Οταν παρεις απαντηση περιμενω pm :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω ότι είμαι στο σωστό φόρουμ.

Μπορεί να με βοηθήσει κανείς να βρώ MSN Messenger για ΝΟΚΙΑ Ν81?

 

Βάλε αυτό που ζητάς στο google και θα το βρείς εύκολα;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ :O

 

Δεν κάνει τπτ. Να ξέρεις όμως ότι η εφαρμογή αυτή δεν δουλεύει με τις ρυθμίσεις του wind plus (gwap,αν βέβαια έχεις wind και σε ενδιαφέρει αυτό).υπάρχουν όμως πολλές άλλες που δουλεύουν

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να παίζει Tηλεόραση μέσω Internet ή WiFi όπως υπάρχει η αντίστοιχη εφαρμογή (InternetRadio) της ΝΟΚΙΑ για το ραδιόφωνο;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν το DivX παιζει ανετα mp4 αρχεια αξιζει τον κοπο και εχει συμβατοτητα με κανα 2 ακομα τυπους αρχειων, σε οτι αφορα το θεμα για τηλεόραση που αναφέρει παραπανω το παλληκάρι με ενδιαφέρει και μένα, το Ιντερνετ ράδιο δουλεύει μια χαρά..
Link to comment
Share on other sites

Να θυμίσω στον φίλο που θέλει να κατεβάσει το msn ότι δε παίζει με email που έχουν κατάληξη @msn.com .
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω ότι είμαι στο σωστό φόρουμ.

Μπορεί να με βοηθήσει κανείς να βρώ MSN Messenger για ΝΟΚΙΑ Ν81?

φίλε μου αν θές το msn για κινητό κατέβασε αυτό εδώ

http://rapidshare.com/files/77461031/Windows_live_messenger.rar

Είναι 3 αρχεία. Κάντα εγκατάσταση με την σειρά. Και κάνε sign όποια χρειάζονται και άν

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Εχω το Mobitubia για να βλεπω βιντεακια απο το youtube.Tα βλεπω αλλα πως μπορω να τα αποθηκευσω ρε παιδια;
Link to comment
Share on other sites

παιδια ερχω μια απορια

αν εχω ανοιχτο το coreplayer και παιζω μοθσικη κα ιατυτοχρονα σερφαρω ατο ιντερνετ, το πλειερ κολαει (η μουσικη κολαει). ειναι λογικο να συμβαινει αυτο? το ν82 εχω

 

αν ακουω ραδιο και σερφαρω ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

παιδια ερχω μια απορια

αν εχω ανοιχτο το coreplayer και παιζω μοθσικη κα ιατυτοχρονα σερφαρω ατο ιντερνετ, το πλειερ κολαει (η μουσικη κολαει). ειναι λογικο να συμβαινει αυτο? το ν82 εχω

 

αν ακουω ραδιο και σερφαρω ολα καλα

 

Να σου πώ:Δεν είσαι ο μόνος, σε όλους συμβαίνει αυτό.

Αλλά με τον επεξεργαστή και τη διαθέσιμη ram δεν δικαιολογείται κατά την άποψή μου

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Mobitubia για να βλεπω βιντεακια απο το youtube.Tα βλεπω αλλα πως μπορω να τα αποθηκευσω ρε παιδια;

 

Όταν τελειώσει με το φόρτωμα του βίντεο (σου βγάζει πάνω δεξιά αν θυμάμαι το ποσοστό που έχει κατεβάσει κάθε στιγμή) μετά σου δίνει την επιλογή Save

 

Στραβώθηκα μέχρι να διαβάσω το μηνυμά σου:wacko:

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Όταν τελειώσει με το φόρτωμα του βίντεο (σου βγάζει πάνω δεξιά αν θυμάμαι το ποσοστό που έχει κατεβάσει κάθε στιγμή) μετά σου δίνει την επιλογή Save

 

Στραβώθηκα μέχρι να διαβάσω το μηνυμά σου:wacko:

 

Ευχαριστω και sorry δεν θα το ξαναγραψω ετσι το μυνημα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...