Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει δοκιμασει κανεις to styletap το οποιο και καλα τρεχει εφαρμογες palmos?Αναρωτιεμαι αν θα τρεχει κανα calculator emu για να τρεξει εξομοιωτες για κατι κομπιουτερακια της HP.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι το accelerometer

 

 

to exo perasmeno to accelerometer kai den anigoune.siskebi h stin karta prepi na ta exo perasmena? EGO TA EXO STIN KARTA:

xilia signomi pou grafo me aglika alla den exo ellinika sto pc mou.
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σε ολους

Φανταζομαι οτι ολο και καποιος θα χρησιμοποιει το Handy Expense (v 3.11) γι αυτο και θελω να ρωτησω αν εχει κι αλλος το προβλημα να κλεινει η εφαρμογη οταν πας να ζητησεις report των εξοδων :O. Η συσκευη μου ειναι η Ν78 και μαλλον ειναι προβλημα των FP2, γιατι στο 6120c δεν παρουσιαστηκε ποτε αυτο το προβλημα.

Ευχαριστω προκαταβολικα. ;)

pappao
Link to comment
Share on other sites

Περα απο το wireless presenter ποιο αλλο symbian app υπαρχει για να χρησιμοποιεις το κινητο για να αλεις διαφανειες στην παρουσιαση?ελω ενα που να εμφανιζει και Notes στην οθονη του κινητου μου.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σε ολους

Φανταζομαι οτι ολο και καποιος θα χρησιμοποιει το Handy Expense (v 3.11) γι αυτο και θελω να ρωτησω αν εχει κι αλλος το προβλημα να κλεινει η εφαρμογη οταν πας να ζητησεις report των εξοδων :O. Η συσκευη μου ειναι η Ν78 και μαλλον ειναι προβλημα των FP2, γιατι στο 6120c δεν παρουσιαστηκε ποτε αυτο το προβλημα.

Ευχαριστω προκαταβολικα. ;)

 

όχι κάνει κανονικά report χωρίς να κλείσει.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ν82 v3.1.1

 

Το Ν82 ειναι FP1 οπως και 6120, στα οποια δεν το παρουσιαζει το προβλημα. Βεβαια ειναι και ο HIEND ο οποιος εχει FP2 αλλα την εκδοση 2,05. :worry:

Για να δουμε τι θα δουμε :O

 

EDIT : Δυστυχως και με την εκδοση 2,05 στο report με πεταει εξω. Καμμια ιδεα???

pappao
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια γιατι χανω τα λογικα μου

Σπαω το κεφαλι μου εδω και 2 ωρες για να κανω sign το nokmote αλλα δεν γινεται με τιποτα

Στο symbiansigned.com οταν παταω το link απο το προγραμμα για να ανεβασω το αρχειο που δημιουργησα μου λεει οτι δεν εχω Publisher ID ή κατι τετοιο αλλα δεν μου λεει και ολας πως να το λυσω αυτο το προβλημα με αποτελεσμα να μην μπορω να κανω sign την εφαρμογη!!!:mad::mad::mad:

Βοηθηστε με πριν παθω εγκεφαλικοhttp://img388.imageshack.us/img388/4753/dthgdftghqq3.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια γιατι χανω τα λογικα μου

Σπαω το κεφαλι μου εδω και 2 ωρες για να κανω sign το nokmote αλλα δεν γινεται με τιποτα

Στο symbiansigned.com οταν παταω το link απο το προγραμμα για να ανεβασω το αρχειο που δημιουργησα μου λεει οτι δεν εχω Publisher ID ή κατι τετοιο αλλα δεν μου λεει και ολας πως να το λυσω αυτο το προβλημα με αποτελεσμα να μην μπορω να κανω sign την εφαρμογη!!!:mad::mad::mad:

Βοηθηστε με πριν παθω εγκεφαλικοhttp://img388.imageshack.us/img388/4753/dthgdftghqq3.th.jpg

Μα δεν υπογράφεις πια εφαρμογές μέσω symbiansigned, έχει αλλάξει ο τρόπος. Διάβασε το πρώτο ποστ από το παρακάτω θέμα και δες ποιοί τρόποι υπάρχουν πλέον, Πιστοποιητικά - Διαδικασία Symbian Signed

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ekana to accelerometer sto kinito egatastasi kai to lightsabre kai doulebi.alla to magic level kai to alertme ta ekana sto kinito kai afta egatastasi alla den douleboune.ti fteei?
xilia signomi pou grafo me aglika alla den exo ellinika sto pc mou.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!! Μήπως υπάρχει κάποιος χάρτης σε κάποιο πρόγραμμα που να βλέπεις το στίγμα σου όταν είσαι σε αεροπλάνο ή να σου δείχνει σε τι ύψος έισαι, σε ποιά πορεία είσαι ή κάποιο στοιχείο??

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!! Μήπως υπάρχει κάποιος χάρτης σε κάποιο πρόγραμμα που να βλέπεις το στίγμα σου όταν είσαι σε αεροπλάνο ή να σου δείχνει σε τι ύψος έισαι, σε ποιά πορεία είσαι ή κάποιο στοιχείο??

 

Ευχαριστώ

 

Γιατι θα μπορεσεις να <<δεις>> δορυφορους μεσα σε αεροπλανο;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Πίστευα ό,τι δεν γίνεται αλλά μάλλον είναι δυνατόν να εντοπίσεις σήμα μέσα στο αεροπλάνο.

 

Screenshots: Nokia N95 GPS on a plain

http://dailymobile.se/2008/10/04/scr...ps-on-a-plain/

 

http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2008/10/screenshot0004.jpg http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2008/10/screenshot0003.jpg

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Πίστευα ό,τι δεν γίνεται αλλά μάλλον είναι δυνατόν να εντοπίσεις σήμα μέσα στο αεροπλάνο.

Για να βλεπει δορυφορο εκει μεσα το κοβω πολυ δυσκολο.Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι να μπλεκονται τα ηλεκτρονικα του αεροπλανου και να βρισκει σημα.Μου εχει τυχει στον θαλαμο φορτωσεων των ελπε στην Θεσσαλονικη να το ανοιξω και ενω εβλεπε τοιχο να κλειδωνει γρηγορα και να αλλαζει συνεχεια δορυφορους χωρις να το κουναω καθολου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Symbian Applicaiton: Gravitation v1.0 - Hourglass using the accelerometer

 

Ωραία εφαρμογή, όμορφο περιβάλλον

χρειάστηκε να τη κάνω εγκατάσταση στη μνήμη τηλεφώνου για να δουλέψει

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που την δοκίμασα δεν δούλεψε αλλά βαρέθηκα να το ψάξω παραπάνω.:confused:

Και εγώ στην μνήμη του τηλεφώνου την έκανα εγκατάσταση.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που την δοκίμασα δεν δούλεψε αλλά βαρέθηκα να το ψάξω παραπάνω.:confused:

Και εγώ στην μνήμη του τηλεφώνου την έκανα εγκατάσταση.

 

Και σε εμενα το ιδιο, και εγω δεν ασχοληθηκα αν και επειδη απ΄ο,τι ειδα σε αλλους δουλευει και σε αλλους οχι, πιθανων να μπλεκεται με καποια αλλη εφαρμογη.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

 

Δούλεψε μια χαρά

Όμορφη κι απλή εφαρμογή

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

εχω το office suite (και το quickoffice) και 2 αρχεια xls στο κινητο.

το ενα ειναι 133kb και το αλλο 463kb.

το μεγαλο αρχειακι, δεν μου το ανοιγει και κολαει.

το μικρο αρχειο ειναι φτιαγμενο σε excel 2003 ενω το μεγαλο σε 2000. παιζει ρολο αυτο?

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν παίζει ρόλο αν είναι 2000 ή 2003.

Να ήταν 2003 με 2007 τότε θα είχε.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...