Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ψαξεις(εδω)λιγο καλυτερα,θα καταλαβεις οτι ειναι unsigned,οποτε χρειαζεται να γινει signed;)Βεβαια,τον τροπο δεν τον ξερω ακριβως!Τον ξερουν τα παιδια εδω ομως!!Υ.Γ.Μην γραφεις etsi!!Δεν μπορουμε να καταλαβουμε ακριβως τι γραφεις!!

Υ.Γ.2:Μπορει καποιος να μου κατεβασει το rotate me,signed?IMEI:356996019705945 και το email μου pkarl66@gmail.com Ευχαριστω.

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βγάζεις το φάκελο "Sign sis" από το zip αρχείο.
  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε abc.sis ή abc.sisX, ανάλογα.
  • Για να ολοκληρωθεί η διαδικασία, θα πρέπει:
    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sis, να τρέξεις το "auto_signsis.bat".

    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sisX, να τρέξεις το "auto_signsisX.bat".

Το υπογεγραμμένο αρχείο δημιουργείται αυτόματα με όνομα "abc_signed.sis" ή "abc_signed.sisX", ανάλογα.

 

Σημείωση: Το πιστοποιητικό αυτό προορίζεται μόνο για το κινητό με το συγκεκριμένο imei και ισχύει μέχρι 31.01 2011.

 

 

Όλες τις εφαρμογές που χρησιμοποιούν το Accelerometer τις κατεβάζεις από εδώ, αφού πρώτα τις υπογράψεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω 1 video που τράβηξα με το Ν95 και είναι σε mp4.

Θέλω να σβήσω κάποιες φράσεις που ακούγονται.΄Δε με πειράζει να έχει κενό από ήχο στα σημεία αυτά.

Ξέρετε κανένα πρόγραμμα για επεξεργασία ήχου σε τέτοια αρχεία?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα

 

έχει πέσει στην αντίληψη σας κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης με χάρτες ελλάδας για symbian v3 να συνεργάζεται με εξωτερικό gps δέκτη?

έχω το ε51.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

παιδια ςος!! θελω ενα προγραμα καταγραφης τηλεφωνιματων δοκιμασμενο στο ε90 εχω δοκιμασει ultimate voise recorder kai live pvr ομως κανουν μπιμ !! κατι αλλο παιζει?μπορει ναμ βοηθησει καπιος??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Μήπως ξέρουμε κανένα πρόγραμμα για msn αλλα να μπαίνει με ρυθμίσεις wap και όχι με web. Το slick είναι ότι πιο ωραίο έχω δει αλλα μόνο με web k wifi.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα

 

έχει πέσει στην αντίληψη σας κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης με χάρτες ελλάδας για symbian v3 να συνεργάζεται με εξωτερικό gps δέκτη?

έχω το ε51.

 

Ευχαριστώ

Ψάξε τα θέματα των Sygic και Garmin;)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Μήπως ξέρουμε κανένα πρόγραμμα για msn αλλα να μπαίνει με ρυθμίσεις wap και όχι με web. Το slick είναι ότι πιο ωραίο έχω δει αλλα μόνο με web k wifi.

 

to migg33 fobero!!!

Link to comment
Share on other sites

The Mobile Browser War - Firefox Mobile Sneak Preview

http://www.symbian-freak.com/images/news/07/05/fox00.jpg

εχει βγει????ή αναμενετε:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν γινετε καποιοσ να βοηθησει και εμενα.... IMEI:356983015111054

Ευχαριστω

Είσαι έτοιμος φίλε μου:

Κατέβασε αυτό το αρχείο, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου

 

Εσύ από εδώ και πέρα:

απλά αντιγράφεις μέσα στο φάκελο την εφαρμογή που θες να υπογράψεις,

τη μετονομάζεις σε abc χωρίς να πειράξεις τη κατάληξη (sis ή sisx)

και τρέχεις το αντίστοιχο auto_signsis.bat ή auto_signsisX.bat ανάλογα τη κατάληξη

Τοτε δημιουργείται ένα αρχείο abc_signed (η εφαρμογή σου υπογεγραμμένη) το οποίο κάνεις εγκατάσταση στο κινητό

 

Το πιστοποιητικό σου ισχύει μέχρι 31.01.2011

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Θα με κανει καποιος sing και μενα για το nokmote και ολα τα αλλα please:IMEI 352255017016498 THANKS
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Θα με κανει καποιος sing και μενα για το nokmote και ολα τα αλλα please:IMEI 352255017016498 THANKS

Είσαι έτοιμος φίλε μου:

Κατέβασε αυτό το αρχείο, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου

Δες τι πρέπει να κάνεις στο ποστ πιο πάνω

 

Το πιστοποιητικό σου ισχύει μέχρι 31.01.2011

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Είσαι έτοιμος φίλε μου:

Κατέβασε αυτό το αρχείο, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου

Δες τι πρέπει να κάνεις στο ποστ πιο πάνω

 

Το πιστοποιητικό σου ισχύει μέχρι 31.01.2011

Σ¨ ευχαριστω παρα πολυ για την γρηγορη απαντηση θα κανω οτι λες και αν εχω προβλημα θα ητησω την βοηθεια σου
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε επίσημα η εφαρμογή MobiTubia (v1.75 build 1)

 

http://www.mobitubia.com/ss/MainMenu_YouTube.jpg

 

Η ιστοσελίδα της εφαρμογής: http://www.mobitubia.com/dp/?q=node/2

 

Σε σχέση με το emTube:

έχει πιο όμορφο και κατανοητό περιβάλλον (εικονίδια - καρτέλες κτλ),

λιγότερες επιλογές-ρυθμίσεις (αφήστε που γυρίζει αυτόματα σε landscape mode:confused:)

έχει κι αυτό επιλογή να κατεβάσεις τα video που βλέπεις

και τέλος η ποιότητα αναπαραγωγής των video φαίνεται κατώτερη (αλλά σίγουρα ανώτερη του official YouTube client):O

 

πολυ καλο και πολυ πιο ωραιο και ευκολο.

και πολυ πιο γρηγορο στο κατεβασμα video σε σχεση με το emtube.

αλλα στο Ε90 στην εσωτερικη οθονη το δειχνει πανω στην γωνια:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο και πολυ πιο ωραιο και ευκολο.

και πολυ πιο γρηγορο στο κατεβασμα video σε σχεση με το emtube.

αλλα στο Ε90 στην εσωτερικη οθονη το δειχνει πανω στην γωνια:(

Χάνει πολύ σε ποιότητα όμως σε σχέση με το emTube, τουλάχιστον στην οθόνη του Ν82

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Χάνει πολύ σε ποιότητα όμως σε σχέση με το emTube, τουλάχιστον στην οθόνη του Ν82

 

επειδη μαλλον εγω το βλεπω στην εξωτερικη οθονιτσα

του Ε90 δεν μπορω να το καταλαβω.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το nokmote ειναι μονο για παιχνιδια ή και για να αλλαζουν και τα εικονιδια του μενου? Και πως γινεται αυτο?
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

to migg33 fobero!!!

 

Έκανα εγγραφή που λέει κ μετά μου κάνει login μόνο στο yahoo. Στο msn δεν θέλει....

 

Αλλη λύση, πρόγραμμα για msn με ρυθμίσεις wap?????:confused:

Link to comment
Share on other sites

ebuddy : ok ,πολυ καλο (για msn)

 

το EQ0 Mobile μου βγαζει αυτο.. :what:

http://img214.imageshack.us/img214/861/screenshot0008lo2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

το nokmote ειναι μονο για παιχνιδια ή και για να αλλαζουν και τα εικονιδια του μενου? Και πως γινεται αυτο?

Kαι για τα 2! αυτο γεινετε γιατι η εφαρμογη χρησιμοποιει accelerometer :)

 

Eαν θελεις κανε μια αναζητηση στο youtube και θα δεις πως λειτουργει

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

το nokmote ειναι μονο για παιχνιδια ή και για να αλλαζουν και τα εικονιδια του μενου? Και πως γινεται αυτο?

Μέσω του Nokmote μπορείς να εκτελείς τις λειτουργίες του πολυπλήκτρου (d-pad) κινώντας απλώς το κινητό προς διάφορες κατευθύνσεις. Δες βίντεο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ dmarccos....τa imei moy einai : 356438017014665 (gia to N73) & 357663012704346 (gia to E51)

 

Se eyxaristw dipla, να έχεις την ευλογία του αρχιεπισκόπου.....:):happy:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ dmarccos....τa imei moy einai : 356438017014665 (gia to N73) & 357663012704346 (gia to E51)

 

Se eyxaristw dipla, να έχεις την ευλογία του αρχιεπισκόπου.....:):happy:

 

Κατέβασε από εδώ το rar και μέσα θα βρεις ότι χρειάζεσαι για να κάνεις sign τις εφαρμογές που θέλεις για τα δύο τηλέφωνα που αναφέρεις...

Τα πιστοποιητικά λήγουν στις 31/01/2011... ;):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε από εδώ το rar και μέσα θα βρεις ότι χρειάζεσαι για να κάνεις sign τις εφαρμογές που θέλεις για τα δύο τηλέφωνα που αναφέρεις...

Τα πιστοποιητικά λήγουν στις 31/01/2011... ;):)

Σε ευχαριστώ και χρόνια σου πολλά!

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο πρόγραμμα για καιρό εκτός από το mobile weather που να έχει κάλυψη για την ελλάδα τουλάχιστον τις μεγάλες πόλεις?

 

ευχαριστώ..

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...