Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πατάς CapsOff και παραμένει άδειος;

 

Η αλήθεια είναι πώς αυτό δέν το είχα κάνει! Τώρα τα δείχνει ευχαριστώ!:lol:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Από το γνωστό μαγαζάκι παραθέτω: (Garmin)

 

******Tips On 5.00.xx:******

 

Delete CardRunner.dll from sys\bin will save ~20% standby battery power, if you don't want to use location message.

 

Ελπίζω να σας βοηθήσει, εγω δεν χρησιμοποιώ το Garmin συχνά και δεν έχω παράπονα απο τη μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

Quick note: Minor Firmware Update For N95-1 Released: 31.0.017

 

http://www.symbian-freak.com/news/009/01/n95_minor_firmware_update_.htm

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Quick note: Minor Firmware Update For N95-1 Released: 31.0.017

 

http://www.symbian-freak.com/news/009/01/n95_minor_firmware_update_.htm

 

εγω θα την δοκιμασω ειχα 31.0.014 και παω017:lol:

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να λυθεί και το πρόβλήμα της αυτονομίας που αντιμετώπισαν πολλοί που έβαλαν πρόωρα την 31.
Link to comment
Share on other sites

εγω θα την δοκιμασω ειχα 31.0.014 και παω017:lol:

A small step for you, a big step for Nokia...:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τιμές της ALPHA COPY για αντικατάσταση του slide καθώς επίσης και του μπροστινού και πίσω καλλύματος? Είναι διαθέσιμα σε οποιοδήποτε κατάστημα η θα μου το κρατήσουν για μέρες;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάθε κατάστημα έχει διαφορετική τιμή για τα ίδια ανταλακτικά για αυτό άρχισε και πέρνε τηλέφωνο για να βρεις την καλύτερη τιμή.

 

Εγώ για μια οθονή που πήρα τηλέφωνο Γαλάτσι, Αγίους Αναργύρους και Νέα Ιωνία την πιο συμφέρουσα τιμή για την ίδια οθόνη μου την έδωσε η Νέα Ιωνία.

 

Πιστεύω ότι στα κεντρικά είναι ποιο φτηνά από τα διάφορα καταστήματα που έχουν αγοράσει τα δικαιώματα της Nokia.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να λυθεί και το πρόβλήμα της αυτονομίας που αντιμετώπισαν πολλοί που έβαλαν πρόωρα την 31.

 

την δοκιμασε κανεις?

Link to comment
Share on other sites

την δοκιμασε κανεις?

:)Από χθες το βράδυ που έκανα την αναβάθμιση από τη 14 στην 17 όλα τα προγράμματα τα πέρασα με την μέθοδο της υπογραφής :)όπως και με την 14 τώρα για το θέμα αυτονομίας ακόμα δεν ξέρω την μπαταρία την είχα φορτώσει χθες το μεσημέρι και τώρα έχει ακόμα 5 γραμμές πρέπει να το καταλάβουμε πως η καινούργιες αναβάθμισης δεν χακαρονται (προς το παρών):)

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

:)Από χθες το βράδυ που έκανα την αναβάθμιση από τη 14 στην 17 όλα τα προγράμματα τα πέρασα με την μέθοδο της υπογραφής :)όπως και με την 14 τώρα για το θέμα αυτονομίας ακόμα δεν ξέρω την μπαταρία την είχα φορτώσει χθες το μεσημέρι και τώρα έχει ακόμα 5 γραμμές πρέπει να το καταλάβουμε πως η καινούργιες αναβάθμισης δεν χακαρονται (προς το παρών):)

 

θα το επιχειρησω και`γω το βραδυ γιατι ετσι κι`αλλιως το τηλεφωνο με την 31,εχει παλαβωσει....:O

Link to comment
Share on other sites

παιδια νομιζω και εκαψα την καρτα γραφικων ενω επαιζα με του sygic της ρυθμισης στον φωτισμο ξαφνικα μαυρισε:sick: :( το σβυνω το ξανα αναβω παλι μαυρο κανω Soft format :eek:τιποτα κανω Hard format:τιποτα:shock: προσπαθω να κανω αναβαθμιση με το pc(στα τυφλα) δεν γινεται κατι χτυπα και δεν το αφινει να συνδεθει με το pcsuite :ooch: και οταν το αφισω για λιγο χωρις μπαταρια αναβει το πλικτρολογιο η οθονη κανει για λιγο χιονακια οπως της τηλεορασης που δεν εχει καναλι και μετα το απολυτο μαυρο:sorry:
TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα γιατί δέν την βγάζει την 17 ρε παιδειά?

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

παιδια νομιζω και εκαψα την καρτα γραφικων ενω επαιζα με του sygic της ρυθμισης στον φωτισμο ξαφνικα μαυρισε:sick: :( το σβυνω το ξανα αναβω παλι μαυρο κανω Soft format :eek:τιποτα κανω Hard format:τιποτα:shock: προσπαθω να κανω αναβαθμιση με το pc(στα τυφλα) δεν γινεται κατι χτυπα και δεν το αφινει να συνδεθει με το pcsuite :ooch: και οταν το αφισω για λιγο χωρις μπαταρια αναβει το πλικτρολογιο η οθονη κανει για λιγο χιονακια οπως της τηλεορασης που δεν εχει καναλι και μετα το απολυτο μαυρο:sorry:

Πήγαινέ το για service στο κοντινότερο Nokia Shop. Ίσως έπαθε κάτι η καλωδιοταινία που συνδέει την οθόνη με τη πλακέτα.

 

 

Σε μένα γιατί δέν την βγάζει την 17 ρε παιδειά?

Μήπως έχεις branded (VL, Wind Plus) συσκευή;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Με την 21.0.016 σίγουρα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Και με την έκδοση ν30.0.015 μπορείς να κάνεις το κόλπο με το hack. Το έχω κάνει στο δικό μου Ν95 και λειτουργεί κανονικά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ. και μια ακομη ερωτηση.θέλει ενας φιλος μου να το αναβαθμισω στην 30,0,015 αλλα απ'οσο διαβασα καταναλωνει πολυ μπαταρια.να το προχωρησω η να του βαλω την 21? αυτος έχει νομιζω την 20 ακομα.
Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστικά θα περάσεις την 31.x.xx που βγήκε μόλις προχθές.

Εκτός και θα την κάνεις με phoenix...:shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστικά θα περάσεις την 31.x.xx που βγήκε μόλις προχθές.

Εκτός και θα την κάνεις με phoenix...:shifty:

 

με phoenix θα την κανω.οποτε ποια προτείνετε ως καλυτερη και με δυνατοτητα hacking ?

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον είναι hackable και η 30.0.015 δεν βλέπω το λόγο να μη βάλεις αυτή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δέν έχει ούτε VL-wind plus menu κανονικό Ν95 είναι. Κάνει αναζήτηση για update και μου βγάζει τελευταία την 15 πάλι.

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

@GreddyRx7 μπορεις να μας πεις το Product Code τις συσκευης σου. Ισως να εχει σχεση με το προβλημα..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...