Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82 (Pre-Release)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ε τοτε γιατι δεν το παιρνεις?Περιμενεις επιδοτηση?

 

περιμενω να το φερει ο Γερμανος γιατι θα το παρω με magna καρτα που υποστηριζει μονο ο Γερμανος...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τη φωνητική πλοήγηση εννοείς ότι την έχει έτοιμη ενεργοποιημένη???

Είχα μείνει με την εντύπωση ότι πρέπει να πληρώσεις συνδρομή για να την ενεργοποιήσεις. :confused:

 

Νομίζω πως η φωνητική πλοήγηση είναι δωρεάν για ένα μήνα προς δοκιμή!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δυσκολα τα βλεπω σχετικα με την κυκλοφορια του καμια αλυσιδα ,κοσμοτε κλπ ,δεν ξερει τιποτα ουτε η νοκια :( μπορει τον αλλον μηνα μου ειπαν απο νοκια

:mad:

 

Στην τιμ πάντως λένε ότι παραλαμβάνει η κεντρική τους αποθήκη στις 21/12 και σύμφωνα με τον υπάλληλο την επόμενη θα έχει διατεθεί στα περισσότερα καταστήματα.Και έδειχνε πολύ σίγουρος μιας και η αλήθεια είναι ότι έψαξε αρκετά στον υπολογιστή του για να το δει.Αν και δε το πιστεύω μάλλον θα πάρει καμία παράταση

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως η φωνητική πλοήγηση είναι δωρεάν για ένα μήνα προς δοκιμή!

 

3 μήνες,το γράφει και η συσκευσία(παραθέτω φωτό),η εφαρμογή ούτως ή άλλως αποτελεί μέρος του λογισμικού του και μετά το τρίμηνο βλέπουμε.

Πάντως αφού έβαλα και την ελληνική φωνή μέσω Maploader και ζήτησα την πλοήγηση,μέσω Wifi μου ζήτησε να αναζητήσει δωρεάν άδεια για την ενεργοποίηση,την οποία βρήκε προφανώς με την αποστολή του αναγνωριστικού της συσκευής.

http://imageshack.gr/files/w7l7b1r31b5dzsif5jj8_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ειχα το απλο Ν95 και ειναι καλυτερο το Ν82.Μην φανταστεις τρελλες διαφορες.Δεν κανει καθολου "πιξελιασμα".Επισης δεν εχω 40αρα lsd :)

Στην δικια μου tv παιζει μια χαρα!ΜΗπως να αλλαζες τηλεοραση??:)

Υγ,η μπαταρια ειναι ακομα στο φουλ.Ουτε μια γραμμη κατω!

 

Χα, χα! Άρα είμαι καλυμμένος με αυτά που έχω. Θεωρητικά το Ν93i έχει ανώτερο video (του κ...υ είναι, αλλά μας έφαγε το marketing της Nokia που γύρισε μέχρι και ταινία ολόκληρη με ένα N93)...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Χα, χα! Άρα είμαι καλυμμένος με αυτά που έχω. Θεωρητικά το Ν93i έχει ανώτερο video (του κ...υ είναι, αλλά μας έφαγε το marketing της Nokia που γύρισε μέχρι και ταινία ολόκληρη με ένα N93)...

 

Φαντάζομαι αυτό το λες από την άποψη του ότι το Ν93i (και το "απλό" Ν93) τραβάει βίντεο με στερεοφωνικό ήχο, γιατί κατά τα άλλα δε νομίζω να έχουν διαφορές, ούτε με το Ν82 αλλά και ούτε με τα Ν95/Ν95-8GB.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Kαι άλλη μια ερώτηση: Μετά τους 3 μήνες πρέπει να αγοράσεις το πρόγραμμα πλοήγησης; Αν ναι, πόσο ? Κάπου διάβασα ότι πληρώνεις μόνο την φωνητική πλοήγηση, κάπου αλλού ότι έχει συνδρομή!:wacko::O (Σε ένα ξένο forum είχαν τα εξής: 1 χρόνος =89€ 3 χρόνια =99€ :cry::blink: ισχύει αυτό?)

Το route 66 (που με έχει βολέψει πολύ), το έχει χρησιμοποιήσει κανείς?Αν είναι να δώσω 100 ευρώ, προτιμώ να αγοράσω αυτό!

 

 

Είμαι όλο και ποιο κοντά στην αγορά του, μετά και τα όσα διάβασα.

Βέβαια ίσως να μην το πάρω άμεσα , αλλά σε ένα μήνα με 40 μέρες για να χρησιμοποιήσω και μια επιδότηση που έχω.

 

Η συνολική μου εντύπωση μέχρι στιγμής είναι: Ν82 =ο αθόρυβος εργάτης του γηπέδου, δεν είναι ο super star αλλά ο τίμιος παίχτης που θα παίξει σταθερά με απόδοση 7-8. Μπορείς να βασιστείς επάνω του! Κι αυτό είναι που για μένα μετράει :lol::lol::lol::lol::lol:

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Kαι άλλη μια ερώτηση: Μετά τους 3 μήνες πρέπει να αγοράσεις το πρόγραμμα πλοήγησης; Αν ναι, πόσο ? Κάπου διάβασα ότι πληρώνεις μόνο την φωνητική πλοήγηση, κάπου αλλού ότι έχει συνδρομή!:wacko::O (Σε ένα ξένο forum είχαν τα εξής: 1 χρόνος =89€ 3 χρόνια =99€ :cry::blink: ισχύει αυτό?)

Το route 66 (που με έχει βολέψει πολύ), το έχει χρησιμοποιήσει κανείς?Αν είναι να δώσω 100 ευρώ, προτιμώ να αγοράσω αυτό!

 

 

Είμαι όλο και ποιο κοντά στην αγορά του, μετά και τα όσα διάβασα.

Βέβαια ίσως να μην το πάρω άμεσα , αλλά σε ένα μήνα με 40 μέρες για να χρησιμοποιήσω και μια επιδότηση που έχω.

 

Η συνολική μου εντύπωση μέχρι στιγμής είναι: Ν82 =ο αθόρυβος εργάτης του γηπέδου, δεν είναι ο super star αλλά ο τίμιος παίχτης που θα παίξει σταθερά με απόδοση 7-8. Μπορείς να βασιστείς επάνω του! Κι αυτό είναι που για μένα μετράει....

 

Εχει κάτι τέτοιες τιμές απ'ότι είδα αλλά ασε να περάσει και το τρίμηνο , μέχρι τότε βάζεις και route66 και δεν ξέρω και γω τι.....;).

Πάντως για αρχή μια χαρά το βρίσκω με το Nokia Maps.

Η γενική εντύπωση που έχω μετά από δυο μέρες είναι το ίδιο θετική και τώρα,το Ν82 είναι πολύ καλό κινητό,σταθερό(ούτε ένα restart,ούτε για πλάκα) με καλή ανεκτική σε πολλά μπαταρία και με πολλές δυνατότητες χωρίς πολλές φανφάρες όμως και εξηγούμαι:

πχ. το Κ850 όταν ανοίγεις την κάμερα(όταν ανοίγει και δεν κολλάει το κλείστρο:lol:) σου βγάζει CyberShot και λές και συ,αμάν τι'ν τούτο,θα βγάζει τρομερές φωτογραφίες,αλλά μετά την τρως τη φόλα.Ενώ στο Ν82(ομοίως και στα Ν95 κλπ.) δεν υπάρχει ιδιαίτερη έμφαση στο branding και στην προβολή,βλέπεις βέβαια απ'έξω το Carl Zeiss και έχεις μια σαφή ιδέα για την ποιότητα,η οποία επιβεβαιώνεται με τον καλύτερο τρόπο μόλις βγάλεις την πρώτη φωτογραφία.:)

Στα της κάμερας να πω ότι έχει κόκκινο led φωτομέτρησης αλά Κ800 όταν είναι σκοτεινό το περιβάλλον,το οποίο δουλεύει άψογα(αν δεν έχει αναφερθεί πριν και αλλού) σε συνεργασία με το φλας το οποίο επιτέλους σε κινητό φωτίζει σε μεγαλη απόσταση τα αντικείμενα δίνοντας μια πολύ καλή νυχτερινή φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

route66? Χλωμό το βλέπω! Το εχει βαλει κανεις να μας πει εντυπώσεις? Μονο στο Ν95 επαιζε κα πριν την τελευταια αναβάθμιση. Στα Ν95 8gb και Ν82, νομίζω οτι δεν γίνεται εγκατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

route66? Χλωμό το βλέπω! Το εχει βαλει κανεις να μας πει εντυπώσεις? Μονο στο Ν95 επαιζε κα πριν την τελευταια αναβάθμιση. Στα Ν95 8gb και Ν82, νομίζω οτι δεν γίνεται εγκατάσταση.

 

Γιατί λόγο το λες αυτό?

Το Route66 δεν είναι εφαρμογή για τηλέφωνα S60 3rd Edition???

Για ποιο λόγο να μην εγκαθίσταται, δε μπορώ να το καταλάβω. :confused:

 

Εν πάσει περιπτώσει όσοι έχουν τη συσκευή ας το δοκιμάσουν.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εχω πάρει το Ν82 από το κινιτομάνια αλλά αντιμετωπίζω κάποια προβλήματα. Βάζω το nokia maps αλλά όση ώρα και να το αφήσω το GPS δεν βρίσκει δορυφόρο. Μόνο την πρώτη που το δοκίμασα φορά δούλεψε τώρα όσο και να το βάζω να ψάχνει δεν βρίσκει τίποτα. Επίσης άλλαξα τον κωδικό του προϊόντος με το nemesis και δοκίμασα να κάνω αναβάθμιση με τον NSU και μου βγαίνει μήνυμα ότι η συσκευή δεν υποστηρίζεται... Και τέλος έστειλα κενό μήνυμα στο 234 για να μου έρθουν οι ρυθμίσεις για το Wind plus non stop και μου έρχεται ένα μήνυμα που μου λέει να καλέσω το 1260 για τις ρυθμίσεις και δεν μου έρχονται αυτόματα... Έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!!!

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την εγγραφή ήχου …

Τα παιδιά που το έχουν αν μπορούν ας απαντήσουν. Η απορία μου είναι αν έχει ευαίσθητο μικρόφωνο και αν μπορείς να ηχογραφείς έως να γεμίσεις την κάρτα μνήμης !!!! ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας !!!!!!!!

:):)

Link to comment
Share on other sites

Εχω πάρει το Ν82 από το κινιτομάνια αλλά αντιμετωπίζω κάποια προβλήματα. Βάζω το nokia maps αλλά όση ώρα και να το αφήσω το GPS δεν βρίσκει δορυφόρο. Μόνο την πρώτη που το δοκίμασα φορά δούλεψε τώρα όσο και να το βάζω να ψάχνει δεν βρίσκει τίποτα. Επίσης άλλαξα τον κωδικό του προϊόντος με το nemesis και δοκίμασα να κάνω αναβάθμιση με τον NSU και μου βγαίνει μήνυμα ότι η συσκευή δεν υποστηρίζεται... Και τέλος έστειλα κενό μήνυμα στο 234 για να μου έρθουν οι ρυθμίσεις για το Wind plus non stop και μου έρχεται ένα μήνυμα που μου λέει να καλέσω το 1260 για τις ρυθμίσεις και δεν μου έρχονται αυτόματα... Έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να φταίει;

 

Είσαι άτυχως ως φαίνεται,φίλε μου,σε ότι αφορά το GPS και σε σχέση με ρυθμίσεις WAP/Internet κλπ. εμένα με WIND αυτομάτως αναγνωρίζει την SIM και βρίσκονται μέσα(δηλαδή σετάρεται αυτόματα με την εκκίνηση το κινητό),μήπως δεν έψαξες καλά στις Ρυθμίσεις>Συνδεση>??.Στο GPS προφανώς πρέπει να γνωρίζεις ότι δεν λαμβάνει σε κλειστούς χώρους αν δεν είσαι κοντά στα όρια του κλειστού χώρου(πχ. παράθυρο,μπαλκονόπορτα κλπ.),αν ωστόσο ακόμα και σε ανοιχτούς χώρους το GPS δεν λαμβάνει θα σου πρότεινα να επικοινωνίσεις με το κατάστημα για επίλυση του ζητήματος και πιθανή αντικατάσταση της συσκευης μια που δεν θα μπορούσαν να σε παραπέμψουν σε Nokia Shop το οποίο δεν το υποστηρίζει τεχνικά επίσημα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι αυτό το λες από την άποψη του ότι το Ν93i (και το "απλό" Ν93) τραβάει βίντεο με στερεοφωνικό ήχο, γιατί κατά τα άλλα δε νομίζω να έχουν διαφορές, ούτε με το Ν82 αλλά και ούτε με τα Ν95/Ν95-8GB.

 

Εννοώ ότι δεν έχω ανάγκη το Ν82! Χώριαπου εμφανισιακά δε μου αρέσει καθόλου...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι δεν έχω ανάγκη το Ν82! Χώριαπου εμφανισιακά δε μου αρέσει καθόλου...

 

Περί ορέξεως, που λένε... ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι αυτό το λες από την άποψη του ότι το Ν93i (και το "απλό" Ν93) τραβάει βίντεο με στερεοφωνικό ήχο, γιατί κατά τα άλλα δε νομίζω να έχουν διαφορές, ούτε με το Ν82 αλλά και ούτε με τα Ν95/Ν95-8GB.

 

Εννοώ ότι δεν έχω ανάγκη το Ν82! Χώρια που εμφανισιακά δε μου αρέσει καθόλου...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα φίλε ...αρκεί κάποια στιγμή να έρθει η συσκευή στις μεγάλες αλυσίδες κινητής τηλεφωνίας (Γερμανός, Wind, Vodafone, Πλαίσιο κλπ) και στα Nokia shops.

 

Σήμερα που ρώτησα πάντως στο Nokia shop του Βόλου μου είπαν ότι μάλλον από το νέο έτος υποθέτουν ότι θα έρθει.

Τρέχα γύρευε δηλαδή... :wacko:

Μάλλον όπου έρθει πρώτο, αππο εκεί θα το αγοράσω, αρκεί το κατάστημα να μη φέρνει παραεισαγωγές. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!!!

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την εγγραφή ήχου …

Τα παιδιά που το έχουν αν μπορούν ας απαντήσουν. Η απορία μου είναι αν έχει ευαίσθητο μικρόφωνο και αν μπορείς να ηχογραφείς έως να γεμίσεις την κάρτα μνήμης !!!! ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας !!!!!!!!

:):)

Ηχογραφεί για όσο θέλεις, αλλά και στη ποιότητα που θέλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Στο GPS προφανώς πρέπει να γνωρίζεις ότι δεν λαμβάνει σε κλειστούς χώρους αν δεν είσαι κοντά στα όρια του κλειστού χώρου(πχ. παράθυρο,μπαλκονόπορτα κλπ.),αν ωστόσο ακόμα και σε ανοιχτούς χώρους το GPS δεν λαμβάνει θα σου πρότεινα να επικοινωνίσεις με το κατάστημα για επίλυση του ζητήματος και πιθανή αντικατάσταση της συσκευης μια που δεν θα μπορούσαν να σε παραπέμψουν σε Nokia Shop το οποίο δεν το υποστηρίζει τεχνικά επίσημα ακόμα.

 

Τελικά του έκανα ένα format και διορθώθηκαν τα προβλήματα... Τώρα κλειδώνει δορυφόρο από 9 - 15 δευτερόλεπτα περίπου.

 

Το έχω το κινητό 2 μέρες τώρα, από ποιότητα κατασκευής φαίνεται πολύ καλό, ούτε τριξίματα... επίσης το κάλυμμα της μπαταρίας δεν κουνιέται καθόλου και έτσι όπως το βλέπω μου δίνει την εντύπωση πως δεν γρατζουνίζεται με το παραμικρό. Τα αριθμητικά πλήκτρα συνηθίζονται γρήγορα αν και είναι μικρά. Αυτό που με ξένισε λίγο στην αρχή ήταν το pad γιατί είναι πολύ πιο απαλό στο πάτημα σε σχέση με το 6120 που είχα πριν. Η αυτόματη περιστροφή της οθόνης λειτουργεί όταν περιστρέφεις το τηλέφωνο μόνο προς τα αριστερά και δουλεύει ακόμα και στις εφαρμογές τρίτων, τα παιχνίδια sis βέβαια δεν περιστρέφονται ενώ οι java εφαρμογές περιστρέφονται αλλά κρατάνε το μέγεθος που είχαν όταν φορτώθηκαν. Η περιστροφή δουλεύει και με το tvout και όταν γυρίσουμε το κινητού οριζόντια η εικόνα πιάνει ολόκληρη την οθόνη. Ο μηχανισμός της κάμερας μου φαίνεται πολύ καλός, η ποιότητα του video είναι ικανοποιητική σε κλειστούς χώρους και κορυφαία σε εξωτερικούς... Αυτό που δεν μ' άρεσε είναι τα ηχεία, αν και η ένταση είναι ικανοποιητική ο ήχος είναι πολύ flat σε σύγκριση με το 6120 που είχα πριν και είχε πιο πολλά μπάσα. Από την άλλη η ποιότητα αναπαραγωγής μουσικής από τα ακουστικά μου φάνηκε πάρα πολύ καλή. Κάνοντας μια βόλτα στη γειτονιά μου για 10 λεπτά με το WiFi να ψάχνει συνήθως έβρισκε από 2 - 7 δίκτυα κάθε φορά(παρεμπιπτόντως βρήκα και 4 ξεκλείδωτα μέσα σε 10 λεπτά). Η οθόνη στην προεπιλεγμένη ρύθμιση είναι λιγάκι σκοτεινή και πρέπει να αυξήσεις την φωτεινότητα από τις ρυθμίσεις για να είναι ικανοποιητική. Αυτό δεν σημαίνει πως δεν έχει καλή οθόνη αντιθέτως όταν ανοίγεις το τηλέφωνο και φαίνεται το λογότυπο της Nokia στο άσπρο φόντο η οθόνη είναι πάρα πολύ φωτεινή αλλά μετά από 2 - 3 δευτερόλεπτα την ρίχνει αυτόματα το τηλέφωνο. Για κάποιο λόγο η Nokia δεν σου επιτρέπει να βάλεις τη μέγιστη φωτεινότητα που μπορεί πραγματικά να αποδώσει η οθόνη... πιστεύω στις επόμενες αναβαθμίσεις να μας επιτρέψει να ρυθμίσουμε την φωτεινότητα σε υψηλότερα επίπεδα...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά του έκανα ένα format και διορθώθηκαν τα προβλήματα... Τώρα κλειδώνει δορυφόρο από 9 - 15 δευτερόλεπτα περίπου.

Τελικά δεν είναι να πολυπιστεύεις τα διάφορα reviews, αν δεν δεις κάποια πράγματα με τα μάτια σου.

 

Το έχω το κινητό 2 μέρες τώρα, από ποιότητα κατασκευής φαίνεται πολύ καλό, ούτε τριξίματα... επίσης το κάλυμμα της μπαταρίας δεν κουνιέται καθόλου και έτσι όπως το βλέπω μου δίνει την εντύπωση πως δεν γρατζουνίζεται με το παραμικρό. Τα αριθμητικά πλήκτρα συνηθίζονται γρήγορα αν και είναι μικρά. Αυτό που με ξένισε λίγο στην αρχή ήταν το pad γιατί είναι πολύ πιο απαλό στο πάτημα σε σχέση με το 6120 που είχα πριν. Η αυτόματη περιστροφή της οθόνης λειτουργεί όταν περιστρέφεις το τηλέφωνο μόνο προς τα αριστερά και δουλεύει ακόμα και στις εφαρμογές τρίτων, τα παιχνίδια sis βέβαια δεν περιστρέφονται ενώ οι java εφαρμογές περιστρέφονται αλλά κρατάνε το μέγεθος που είχαν όταν φορτώθηκαν. Η περιστροφή δουλεύει και με το tvout και όταν γυρίσουμε το κινητού οριζόντια η εικόνα πιάνει ολόκληρη την οθόνη. Ο μηχανισμός της κάμερας μου φαίνεται πολύ καλός, η ποιότητα του video είναι ικανοποιητική σε κλειστούς χώρους και κορυφαία σε εξωτερικούς... Αυτό που δεν μ' άρεσε είναι τα ηχεία, αν και η ένταση είναι ικανοποιητική ο ήχος είναι πολύ flat σε σύγκριση με το 6120 που είχα πριν και είχε πιο πολλά μπάσα. Από την άλλη η ποιότητα αναπαραγωγής μουσικής από τα ακουστικά μου φάνηκε πάρα πολύ καλή. Κάνοντας μια βόλτα στη γειτονιά μου για 10 λεπτά με το WiFi να ψάχνει συνήθως έβρισκε από 2 - 7 δίκτυα κάθε φορά(παρεμπιπτόντως βρήκα και 4 ξεκλείδωτα μέσα σε 10 λεπτά). Η οθόνη στην προεπιλεγμένη ρύθμιση είναι λιγάκι σκοτεινή και πρέπει να αυξήσεις την φωτεινότητα από τις ρυθμίσεις για να είναι ικανοποιητική. Αυτό δεν σημαίνει πως δεν έχει καλή οθόνη αντιθέτως όταν ανοίγεις το τηλέφωνο και φαίνεται το λογότυπο της Nokia στο άσπρο φόντο η οθόνη είναι πάρα πολύ φωτεινή αλλά μετά από 2 - 3 δευτερόλεπτα την ρίχνει αυτόματα το τηλέφωνο. Για κάποιο λόγο η Nokia δεν σου επιτρέπει να βάλεις τη μέγιστη φωτεινότητα που μπορεί πραγματικά να αποδώσει η οθόνη... πιστεύω στις επόμενες αναβαθμίσεις να μας επιτρέψει να ρυθμίσουμε την φωτεινότητα σε υψηλότερα επίπεδα...

 

Πολύ καλά νέα, προστίθενται στις ήδη καλές εντυπώσεις που μας έχουν μεταφέρει και οι υπόλοιποι φίλοι που το έχουν αποκτήσει. :D

 

Τελικά έχουμε κανένα νέο για την κυκλοφορία του στις μεγάλες αλυσίδες κινητής και στα Nokia shops??? :worry:

Κανένα νέο nervous????

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...