Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8800 Arte, Sapphire Arte, Carbon Arte, Gold Arte


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από το Πλαίσιο αυτό μου είχαν πει, επίσης και σε ένα άλλο κατάστημα που το φέρνει, πάλι κατόπιν παραγγελίας είναι. Μάλλον λογικό αν σκεφτεί κανείς ότι με την τιμή που έχει δύσκολα κάποιο κατάστημα θα κάνει στοκ από τέτοιες συσκευές. Τώρα αν θα αλλάξει αυτό αργότερα δεν ξέρω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 695
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Από το Πλαίσιο αυτό μου είχαν πει, επίσης και σε ένα άλλο κατάστημα που το φέρνει, πάλι κατόπιν παραγγελίας είναι. Μάλλον λογικό αν σκεφτεί κανείς ότι με την τιμή που έχει δύσκολα κάποιο κατάστημα θα κάνει στοκ από τέτοιες συσκευές. Τώρα αν θα αλλάξει αυτό αργότερα δεν ξέρω.

 

Φαντάζομαι ότι τα Nokia Shops θα το έχουν, έτσι;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι τα Nokia Shops θα το έχουν, έτσι;

 

Ναι βεβαια :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ναι βεβαια :)

 

Οπότε ok. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο φαίνεται ρε παιδιά και "ψήνομαι"... εδώ και 8 μήνες έχω το LUNA, αξίζει κατα την γνώμη σας να κάνω την αλλαγή??

Έκτός από την καλύτερη κάμερα, έχει άλλα σημαντικά στοιχεία που να αξίζουν τόσο πολύ ώστε να παρατήσω το LUNA (απο το οποίο έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος) και να τα σκάσω στο ARTE??????:confused::confused:

 

 

Καλησπέρα,

 

Η βασικότερη διαφορά δεν νομίζω πως ειναι η ανάλυση της κάμερας αλλά αυτή της μνήμης από τα 128mb του luna πας πλέον στα 1GB του Arte...

Ξέχνα το Χθες...Ζήσε το Σήμερα...Ονειρεύσου το Αύριο!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Η βασικότερη διαφορά δεν νομίζω πως ειναι η ανάλυση της κάμερας αλλά αυτή της μνήμης από τα 128mb του luna πας πλέον στα 1GB του Arte...

 

δες εδω...

 

http://www.nokia.com.gr/comparephonesconsumergreece;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To megamarket.gr το πουλάει σε συμαντικά χαμηλότερη τιμή (901,55).

Τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο ηλεκτρονικό κατάστημα? Θα έχει εγγύηση alpha copy ή έιναι παραεισαγωγή?

Επειδή με τέτοια τιμή για παραεισαγωγή το κόβω, σε περίπτωση προβλήματος σε καλύπτει η alpha copy ή πρέπει να απευθυνθέις αλλού?:confused:

Link to comment
Share on other sites

To megamarket.gr το πουλάει σε συμαντικά χαμηλότερη τιμή (901,55).

Τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο ηλεκτρονικό κατάστημα? Θα έχει εγγύηση alpha copy ή έιναι παραεισαγωγή?

Επειδή με τέτοια τιμή για παραεισαγωγή το κόβω, σε περίπτωση προβλήματος σε καλύπτει η alpha copy ή πρέπει να απευθυνθέις αλλού?:confused:

 

Παραεισαγωγη το βλεπω .Αν ειναι απο Ευρωπη

η συσκευη,θα εχεις καλυψη στο hardware.

Αν οχι ,τοτε ουτε στο h/w.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

To thlefwno einai fantastiko. Ligo pio asxhmo apo to sirocco...proswpikh apopsh...alla se akoune, tous akous....aporw pws milousa me to sirocco 1,5 xrono....opoioi pairnete seira 8 apla tha enthousiastite pisteyw, kamia sxesh me ta problhmata tou parelthontos!
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βρει τέτοια ρύθμιση και το πιθανότερο είναι ότι δεν υπάρχει κιόλας.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες είναι ο αισθητήρας για να εμφανίζεται το ρολόι όταν χτυπάς το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

PAIDIA GEIA SAS

 

EXO ENA NOKIA 8800 ARTE.TO PROBLHMA POU EXO PARATIRISEI EINAI TO EXIS.OTAN ANOIGOUME TO PORTAKI ANOIGEI KANONIKA O FOTISMOS.OTAN OMOS KLEINOUME TO PORTAKI PEFTEI LIGO O FOTISMOS KAI I OTHONI PARAMENI PANTA FOTISMENI.STIN NOKIA POU ROTISA MOU EIPANE OTI ETSI EINAI APO KATASKEYI TOU TILEFONOY.APENERGOPOIHSAME KAI TON AISTHITIRA ALLA PALI TIPOTA.THA XREIASTEI KAPOIA ANAVATHMISI.TO TIL EINAI KATHARA ELLINIKO KAI OXI APO PARAEIGAGOGI

 

EYXARISTO

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μην γράφεις με κεφαλαία! Είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης. Επίσης προσπάθησε να αποφύγεις τα greeklish στο μέλλον.

 

Όταν κλείνει το πληκτρολόγιο ο φωτισμός της οθόνης χαμηλώνει μετά από λίγο και μετά σβήνει εντελώς. Αν μένει συνεχώς αναμμένη η οθόνη τότε το κινητό έχει κάποιο πρόβλημα, θα πρέπει να το πας σε service.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,θα ήθελα να σας ρωτήσω αν το κινητό έχει ραδιόφωνο ή οχι.Αλλού διαβάζω πως έχει αλλού όχι.Βοηθήστε με λίγο.Thanks.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,θα ήθελα να σας ρωτήσω αν το κινητό έχει ραδιόφωνο ή οχι.Αλλού διαβάζω πως έχει αλλού όχι.Βοηθήστε με λίγο.Thanks.

Σύμφωνα με αυτές τις δύο σελίδες δεν έχει ράδιο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA GEIA SAS

 

EXO ENA NOKIA 8800 ARTE.TO PROBLHMA POU EXO PARATIRISEI EINAI TO EXIS.OTAN ANOIGOUME TO PORTAKI ANOIGEI KANONIKA O FOTISMOS.OTAN OMOS KLEINOUME TO PORTAKI PEFTEI LIGO O FOTISMOS KAI I OTHONI PARAMENI PANTA FOTISMENI.STIN NOKIA POU ROTISA MOU EIPANE OTI ETSI EINAI APO KATASKEYI TOU TILEFONOY.APENERGOPOIHSAME KAI TON AISTHITIRA ALLA PALI TIPOTA.THA XREIASTEI KAPOIA ANAVATHMISI.TO TIL EINAI KATHARA ELLINIKO KAI OXI APO PARAEIGAGOGI

 

EYXARISTO

 

Και μένα μου το κάνει μερικές φορές. Οταν κάνω restert το ξεχναει(!) αλλά όποτε του θυμηθεί το ξαναπιάνει. Πιστεύω χρειάζεται κάποια αναβάθμιση

Πάντως μου αρέσουν στη ΝΙΚΙΑ που ελαφρά τη καρδία πετάνε με βαρύγδουπο ύφος ότι κοτσάνα τους κατέβει όπως: " Οχι κυριέ μου δεν είναι πρόβλημα, έτσι λειτουργεί κλπ"

Λίγη σοβαρότητα σε ένα τηλκέφωνο των 1000 € είναι απαραίτητη

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μου αρέσουν στη ΝΙΚΙΑ που ελαφρά τη καρδία πετάνε με βαρύγδουπο ύφος ότι κοτσάνα τους κατέβει όπως: " Οχι κυριέ μου δεν είναι πρόβλημα, έτσι λειτουργεί κλπ"

Λίγη σοβαρότητα σε ένα τηλκέφωνο των 1000 € είναι απαραίτητη

 

+1

 

off topic mode:

Οταν αγόρασα το Ν95 για τον πατέρα μου (700+ ευρώ τότε)το slider είχε έντονο τζόγο και το πήγα σε ένα Nokia shop. Η κυρία εκεί το περιεργάστηκε λίγο και μετά με σιγουριά μου είπε οτι ήταν απόλυτα φυσιολογικό και οτι δεν χρειάζεται service...:mad:Ευτυχώς που μου έκοψε και το πήγα πίσω στη vodafone όπου μου το αντικαταστήσανε με καινούργιο άμμεσα! :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Hi!Μια ερώτηση για όσους έχουν το κινητό.Επειδή δεν έχει ραδιόφωνο και είναι το μόνο που με εμποδίζει για να μην το πάρω,μήπως ξέρει κανένας αν είναι συμβατό με το Bluetooth Handsfree HS-12W της Nokia που έχει ενσωματωμένο ραδιόφωνο;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...