Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον GANA

 

παιδια μια ερωτηση. Αν σε 610 live βλαω καρτα telestet τι επιπτωσεις θα εχω?

 

 

3 Μηνες φυλακιση!!! :eek:

 

Αστειευομαι,μπορεις να την βαλεις,το ειχα κανει και εγω στην αρχη οταν το ειχα παρει,αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι δεν θα αντιμετωπισεις προβλημα με το WAP/GPRS!

Αν δεν σε ενδιαφερει βεβαια,δεν υπαρχει αλλου προβλημα

Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον GANA

 

παιδια μια ερωτηση. Αν σε 610 live βαω καρτα telestet τι επιπτωσεις θα εχω?

 

 

Τίποτα απολύτως,εγώ έχω COSMOTE σε κινητό live!

Link to comment
Share on other sites

Θέλει όμως προσοχή στις ρυθμίσεις WAP με άλλα Δίκτυα....υπάρχουν ιδιοτροπίες...Δες από εδώ και μετά μερικές σελίδες.....

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?threadid=322&perpage=20&pagenumber=28

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον engineer

 

re pedia mia erwthsh na kanw

den mporei na ginh h anavathmish sto T610 apw to xristh opw ginetai sta Panasonic?

 

 

Τοσο ευκολα και αμεσα,

οχι δεν γινεται δυστυχως! :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nervous

 

Τοσο ευκολα και αμεσα,

οχι δεν γινεται δυστυχως! :(

 

 

File nervous exw psaksi ligo to thema. ena filaraki mou exei pei oti kati vrike :)

exei ftiaxei monos to kalodio omws exei provlima me th thira tou ypologisth syndeetai mono se lpt1.(megalh paralilh thira). kai o ypologisths tou den exei. epishs to programa pou vrike trexei mono se win 98 :(

tha anaferw newtera otan tha to prospathisei sto diko tou kinhto. einai omws apo thn kypro kai tha prepei na perimenoume mexri ta xristougena otan tha paei sto nhsi kai tha epistrepsei. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια γρήγορη ερώτηση. Αν αγοράσω το T610 τι έκδοση firmware θα διαθέτει?? Την αρχική ή υπάρχει περίπτωση να έχει την τελευταία R3C?

 

Αν δεν έχει την τελευταία τότε μπορώ με κάποιο τρόπο να την αναβαθμίσω από κάποιο SE CS χωρίς κόστος?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον stelios_va

 

kalhspera molis pira to t610 kai thelo na matho pos blepoyme poia ekdosh exei ???? kamia bohthia?????

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=3005

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον harryal

 

Καλησπέρα. Μια γρήγορη ερώτηση. Αν αγοράσω το T610 τι έκδοση firmware θα διαθέτει?? Την αρχική ή υπάρχει περίπτωση να έχει την τελευταία R3C?

 

Αν δεν έχει την τελευταία τότε μπορώ με κάποιο τρόπο να την αναβαθμίσω από κάποιο SE CS χωρίς κόστος?

 

 

Eάν το πάρεις τώρα πιθανότατα να έχει R3C που είναι η καινούργια! Σε περίπτωση που είναι απο την παλιά μπορείς να την αναβαθμίσεις σε SE center με κάποια επιβάρυνση 15Ευρώ αποτι είχαν αναφέρει πρίν...! :rolleyes:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον SNikolaidis Υπάρχουν αναφορές παράδοσης για τα SMS; Τις κρατάει στην μνήμη του; Στα εισερχόμενα ή σε ξεχωριστό φάκελο;

 

Υπάρχουν αναφορές παράδοσης, μόνο που δεν αποθηκεύονται πουθενά. Εμφανίζονται στην οθόνη και στην συνέχεια διαγράφονται αυτόματα.

 

Δεν ειναι αληθεια αυτο!

Πηγαινοντας στο μενου των μυνηματων,παταμε εργαλεια,και κατοπιν προβολη καταστασης!

Εαν εχουμε ζητησει αναφορα,θα ενεργοποιηθει και το αντιστοιχο μενου(Αλλιως θα ειναι ''γκριζο'',μη' επιτρεπτη η επιλογη του)

Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον harryal

 

Καλησπέρα. Μια γρήγορη ερώτηση. Αν αγοράσω το T610 τι έκδοση firmware θα διαθέτει?? Την αρχική ή υπάρχει περίπτωση να έχει την τελευταία R3C?

 

Αν δεν έχει την τελευταία τότε μπορώ με κάποιο τρόπο να την αναβαθμίσω από κάποιο SE CS χωρίς κόστος?

 

 

Μου φαινεται απιθανο να κουβαλαει την τελευταια εκδοση μιας και δεν νομιζω να φερνουν νεες παρτιδες πια....οτι εχει μεινει ειναι στοκ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Η παραγωγή του Τ610 δεν έχει σταματήσει καθόλου...

(Εκτός αν εσύ διάβασες πουθενά τίποτε τέτοιο... για στοκ.....και το αναφέρεις ...που δεν νομίζω !)

 

Απλά η R3C είναι με τις συσκευές παραγωγής Οκτωβρίου ,που δεν έχουν έρθει ακόμα στην Ελλάδα ....(ακόμα κυκλοφορούν εδώ μεγάλες ποσότητες μέχρι παραγωγής αρχές Σεπτεμβρίου, με R1L...)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το διαβασα πουθενα...το συμπερανα ομως.......γιατι λογικα θα πρεπει να πουλησουν τις R1L και μετα τα νεα κομματια....οπως και να'χει δεν μπορεις να εισαι σιγουρος.......μπορει να εχει ακομα και παλαιοτερη version αν την εχουν καιρο την συσκευη στο καταστημα.......
Link to comment
Share on other sites

Συσκευές Live Τ610 με τις εκδόσεις R1L παραγωγής Σεπτεμβρίου ,έχουν βελτιωμένα υπομενού Voda με λογότυπο Voda πρίν ,καθώς και προεγκατεστημένο μόνο ένα νέο java παιχνίδι....αλλά και 2-3 νέα ringtones πλέον των παλιών (που όλα σχεδόν σβήνουν) !

 

Επίσης γίνεται πλέον διαγραφή των περισότερων άχρηστων εικόνων .....και μένει μνήμη ~ 2000KB ,χωρίς "ειδικά" κόλπα !

 

Παρατήρησε κανείς αυτό ? (επειδή την συσκευή την είδα βιαστικά....)

Link to comment
Share on other sites

>*<<*<*

 

το >&< αντιστοιχουν σε κινησεις του joystick και το * στην πιεση με το πληκτρο του αστερισκου!

Κανε αυτες τις κινησεις απο standby και θα βγεις στο κρυφο μενου

Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

Γειααααα σας!

 

Πρωτα απο ολα σας χαιρετιζω oλους στο forum.Και τωρα στο προκειμενο.Εχω ενα Τ610 με vodalive και του εκανα αναβαθμηση σε R3C για να βγαλω και το LIV,κατι που εγινε με επιτυχια. Ομως πριν,αλλα και μετα την αναβαθμηση δεν μπορω να χρησιμοποιησω ενα προγραμμα που ειναι συμβατο με Τ610 (κατα την εταιρεια www.simeda.com ) και λεγεται smsxtender και η λειτουργεια του ειναι να στελνει ανωνυμα sms μεσω wap gprs.Εχω κανει τα παντα με τα πρωτοκολλα να επικοινωνησω με την simeda και εχω μιλησει πολλες φορες με την voda ,η οποια σηκωνει τα χερια ψηλα.Το προγραμμα με την ιδια καρτα λειτουργουσε αψογα στο 7650.Ειναι λιγο σπαστικο να εχεις πληρωσει για κατι και να μην μπορεις να το χρησιμοποιησεις. Οποιος μπορει να βοηθησει ή εχει καποια γνωση απο το προγραμμα αυτο ας βοηθησει γιατι τα εχω παρει :mad:

Σας ευχαριστω προκαταβολικα και συγγνωμη για το πρηξιμο

 

 

Κωνσταντινος

Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xraysr0x

 

Eάν το πάρεις τώρα πιθανότατα να έχει R3C που είναι η καινούργια! Σε περίπτωση που είναι απο την παλιά μπορείς να την αναβαθμίσεις σε SE center με κάποια επιβάρυνση 15Ευρώ αποτι είχαν αναφέρει πρίν...! :rolleyes:

 

 

χωρίς χρέωση γίνεται η αναβάθμιση

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

αν είναι σίγουρο αυτό, τότε έχουν ξεφύγει εντελώς

χρέωση για να φτιάξουν προβλήματα που έχει το software από κατασκευής είναι απαράδεκτο

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον After

 

Δεν ειναι αληθεια αυτο!

Πηγαινοντας στο μενου των μυνηματων,παταμε εργαλεια,και κατοπιν προβολη καταστασης!

Εαν εχουμε ζητησει αναφορα,θα ενεργοποιηθει και το αντιστοιχο μενου(Αλλιως θα ειναι ''γκριζο'',μη' επιτρεπτη η επιλογη του)

 

iparxei menou gia anafores kai den to exw paratirisei???

egw kserw oti ka8e miima pou stelneis apo8ikeuetai sta apestalmena.an exeis zitiei anafora, emfanizetai tin o8oni meta apo ligo ena popup an parado8ike i oxi to minima kai den apo8ikeuetai pou8ena.an tixei na min to deis pas sta apestalmena,vriskeis to min pou esteiles kai an exei er8ei anfora,tote kapou ekei aristera ena tick an parado8ike to min, i ena X an apetixe...

Link to comment
Share on other sites

η αναβαθμιση γινεται ΔΩΡΕΑΝ!!μην σας πει κανενας το αντιθετο !!εγω εκανα 2 φορες ενα live και ενα απλο και τις δυο δωρεαν!!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια μικρη βοηθεια...

δωσανε σημερα στην σε ενα φιλο, ενα t610 vodafone live, ο οποιος βεβαια εχει συνδεση cosmote!! εχω και γω το t610 original και στα περισσοτερα θεματα μπορω να βοηθησω. οι ερωτησεις μου τωρα:

1)τo firmware του κινητου μπορει να αναβαθμιστει μεχρι την R3C χωρις να υπαρχει το live ή σταματαει μεχρι την R1L αυτη η δυνατοτητα ξεκλειδωματος?

2) εχουν αλλαξει κατι στην εξωτερικη εμφανιση του κινητου? ειδα οτι το μπροστινο λογοτυπο της voda ειναι ελαφρως αναγλυφο(δεν το θυμομουν ετσι) και μου φαινεται δυδκολο να φυγει. ισχυει ο παραδοσιακος τροπος με την τηλεκαρτα? :whistle:

αυτα. ευχαριστω προκαταβολικα

 

ps: μην μου πει κανεις για ανταλλαγη :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...