Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

γιωργο ξεχασα να σου πω οτι χρησιμοποιω την ACN για να μπαινω ιντερνετ αλλα για τα emails μου χρησιμοποιω account στη freemail.gr.αρα να βαλω τα settings της freemail και οχι της ACN ετσι;

 

 

Nai, nomizw to freemail.gr exei pleon valei pop3 servers, swsta...

Ennoeitai pws an einai web mail, opws px. to hotmail, den mporeis na deis ta emails su!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τωρα μου ηρθε η ειδοποιηση οτι εχω νεα email!!ωραιο!!αλλα αυτο που ηταν απο το my phone.gr ηρθε με ακαταλαβιστικους χαρακτηρες.δεν υποστηριζονται τα ελληνικα?τα ξενα emails ηρθαν τελεια!καθυστερουν αρκετα ομως να ερθουν στο κινητο .στο laptop οταν φτανουν κανουν κανενα μισαωρο και να ερθουν στο κινητο.τελικα εγω εφταιγα.επρεπε να ενεργοποιησω την επιλογη να μενουν τα mail και στον server γιατι μολις εφταναν τα διαβαζα στο pc και δεν προλαβαινα να τα δω στο κινητο!ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ υπαρχει τροπος και πως να δω πχ την σελιδα http://www.satleo.gr στο κινητο?εχω wap over gprs.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

και εμενα το ιδιο!τωρα που το ειπες το ειδα!δεν ξερω αλλα μαλλον οι μπαταριες ειναι λιγο πισω στη παραγωγη[?]εμενα το τηλ ειναι w32 εσενα?

 

 

Week 32 και το τηλεφωνό μου, απλά (όπως είπες) οι μπαταρίες είναι λίγο ...παλιομοδίτικες :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

ενα μειον που βρηκα στο δικο μου ειναι οτι οταν καποιο εικονιδιο κινειται[οταν το φορτιζω κινειται το σημα της μπαταριας,και οταν αναβοσβηνει ο κερσορας στα μηνυματα] τρεμοπαιζει λιγο η οθονη!κανενας αλλος με την ιδια παρατηρηση?

 

 

Δυστυχώς η οθόνη τρεμοπαίζει σε αρκετές "εκφάνσεις" της "ζωής" του κινητού μας :(

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ υπαρχει τροπος και πως να δω πχ την σελιδα http://www.satleo.gr στο κινητο?εχω wap over gprs.ευχαριστω

 

 

Πρέπει να υποστηρίζεται Wap από την σελίδα ,για να εμφανιστεί....

Η συγκεκριμένη δεν υποστηρίζεται ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gary Kokkin

 

.......και προσοχή στις "διαφορές" ....και στην "εγγύηση" :

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?threadid=2982&perpage=20&pagenumber=1

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?threadid=2522

 

ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ.ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙΡΑΧΘΕΙ ΚΑΤΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΜΕΝΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ SE CENTER ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΖΟΥΛΑ.ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΙΤΙΑ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ(φτου,φτου)ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ.ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ CENTER ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ(ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ!!!!!)ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΚΕΙ Η ΑΛΛΑΓΗ.

ΤΕΛΟΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ:ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ SE CENTER ΑΝ ΠΑΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΓΟΥΝ(ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΣ)ΕΝΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΠΛΩΣ ΣΥΝΔΕΣΑΝ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ???????

ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει η εγγύηση διότι βλέπουν από τους "κωδικούς" της συσκευής σου (πίσω) ότι η συσκευή ήταν Live ......και το "πείραξες".

 

Στην "ζούλα" φαίνεται ότι κάνουν "μερική" αναβάθμιση ως τώρα κάποια SE center...μένουν όμως κάποια Voda μενού....Για να 'ισχύει' με "κόλπο" η εγγύηση θα πρέπει είτε να ξαναβάλεις την Live ή με τη μερικά Live έκδοση -με την απόδειξη SE center που έχεις .....

 

Aλλιώς αν ο γνωστός που στην άλλαξε, έχει και γνωστούς σε SE center και σε εξυπηρετήσει ,αλλά με (καλύτερη) χρέωση από κανονική....

 

Σε ποιό center σου ανοίγουν το κινητό ,για αναβάθμιση software ? -Aπίθανα πράγματα ,άλλαξε service !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω βλεπω οτι ολοι βρισκουν τον τροπο και το αλλαζουν. Αν ηταν να κολλησει το τηλεφωνο θα κολλαγε αμεσως οχι μετα απο δυο μηνες.
Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια είναι ότι και εμένα όταν το είχα πάει για αναβάθμιση στη SE Πανεπιστημίου το είχαν ανοίξει και μάλιστα δεν είχαν μπει σωστά τα πλαινά κουμπιά στη θέση τους και το ξαναπήραν για να το κλείσουν σωστά, ποιός ξέρει γιατί το κάνουν αυτό ίσως ελέγχουν και τίποτα στα κυκλώματα τάση κτλ :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Polla SC anoigoun tis suskeues mhpws kai tuxon uparxoun ixnh ugrasias, opote to kinhto vgainei ektos egguhshs, ara h anavathmisi den kaluptetai apthn egguhsh...! ;) :) :o

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας πως σβηνουμε στο inbox τα email?ρωταω γιατι οταν παταω το more μου βγαζει μονο mark for deletion αλλα δεν καταλαβαινω τι κανει γιατι δεν μου τα σβηνει !λοιπον πως μπορουμε να τα σβησουμε?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

ξερει κανενας πως σβηνουμε στο inbox τα email?ρωταω γιατι οταν παταω το more μου βγαζει μονο mark for deletion αλλα δεν καταλαβαινω τι κανει γιατι δεν μου τα σβηνει !λοιπον πως μπορουμε να τα σβησουμε?

 

 

 

Την επομενη φορα που θα συνδεθεις με τον Mail server σου , θα τα σβησει και απο το κινητο , αλλα και απο τον server .

Απλα περιμενει την επομενη συνδεση . :)

 

Βεβαια καλο θα ηταν να υπαρχει επιλογη για το αν θελεις να φυγουν μονο απο το κινητο ή και απο τον server .

Αλλα δυστυχως το ξεχασαν (και οχι μονο αυτο...)

Link to comment
Share on other sites

νεο bug!!!πηγα να γραψω την λεξη "μυστικα" αλλα δεν υπηρχε,στο τελευταιο αλφα εβγαζε spell word.δημιουργω την ολοκληρη λεξη και σταλνω το μυνημα κανονικα.παω τωρα να στειλω αλλο μυνημα για δοκιμη με τη λεξη "μυστικα".παταω [με τ9] το 5 για το Μ,το 8 για το Υ,το 7 για το Σ κλπ.ελα ομως που μου εβγαζε οτι η λεξη αυτη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!αλλα εγω την ειχα προσθεσει στο λεξικο!!!η απαντηση ειναι οτι την λεξη που εισηγαγα διορθωμενη στο λεξικο πρεπει πχ για το Μ να πατησω την αγγλικη του θεση δηλ.το 6!!!!!!!!!!και για το Υ το 9 οχι το 8!!!!!!!!!!DAMN!!!!!!!!!!!και μιλαω για γραψιμο με ελληνικο τ9!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

νεο bug!!!πηγα να γραψω την λεξη "μυστικα" αλλα δεν υπηρχε,στο τελευταιο αλφα εβγαζε spell word.δημιουργω την ολοκληρη λεξη και σταλνω το μυνημα κανονικα.παω τωρα να στειλω αλλο μυνημα για δοκιμη με τη λεξη "μυστικα".παταω [με τ9] το 5 για το Μ,το 8 για το Υ,το 7 για το Σ κλπ.ελα ομως που μου εβγαζε οτι η λεξη αυτη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!αλλα εγω την ειχα προσθεσει στο λεξικο!!!η απαντηση ειναι οτι την λεξη που εισηγαγα διορθωμενη στο λεξικο πρεπει πχ για το Μ να πατησω την αγγλικη του θεση δηλ.το 6!!!!!!!!!!και για το Υ το 9 οχι το 8!!!!!!!!!!DAMN!!!!!!!!!!!και μιλαω για γραψιμο με ελληνικο τ9!!!!!

 

 

 

Φαίνεται δεν του πολυαρέσουν του τηλεφώνου τα.... μυστικά :rolleyes: :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι bug του Τ9 - και στο Τ68 εκανε τετοια... Εχετε δοκιμασει να γραψετε μπανακι? μπανγκι γραφει οσες φορες και να το φτιαξετε.Πολυ σπασιμο. Το κανει σε πολλες λεξεις και χωρις καποιο ιδιαιτερο λογο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mobiler

 

Φαίνεται δεν του πολυαρέσουν του τηλεφώνου τα.... μυστικά :rolleyes: :p :lol:

 

 

 

Και οτι του αρεσουν τα (αρκετα πλεον) bugs :rolleyes: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον aSMiLoN

 

Ειναι bug του Τ9 - και στο Τ68 εκανε τετοια... Εχετε δοκιμασει να γραψετε μπανακι? μπανγκι γραφει οσες φορες και να το φτιαξετε.Πολυ σπασιμο. Το κανει σε πολλες λεξεις και χωρις καποιο ιδιαιτερο λογο.

 

για να γραψεις "μπανακι" με τ9 πρεπει το Μ νατο γραψεις με το 6 οχι με το 5!!!!ΤΡΕΛΑ!!!!ετσι βγαινει κανονικα[αρκει να το εχεις προσθεσει στο my words αντι για το ΜΠΑΝΓΚΙ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον christ-k

 

Απ΄ότι γνωρίζω, αρχικά είχε σχεδιαστεί να αναβοσβήνει πράσινο σε σχέση με τη λήψη σήματος, όπως συνήθιζε η ericsson και υπάρχουν και σε άλλες συσκευές της...

 

Γιά άγνωστους λόγους λίγο πριν βγει στην αγορά ο αρχικός σχεδιασμός άλλαξε και πλέον αναβοσβήνει κόκκινο μόνο όταν το κινητό χρειάζεται επαναφόρτιση και σταθερό κόκκινο κατα τη διάρκεια αυτής....

 

ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΦΟΡΤΙΣΗ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ ΤΟ LED ΤΟΥ JOYSTICK!!!!!!!!!!!KΟΚΚΙΝΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ!!να το παω για σερβις??εχω την R1L
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΦΟΡΤΙΣΗ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ ΤΟ LED ΤΟΥ JOYSTICK!!!!!!!!!!!KΟΚΚΙΝΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ!!να το παω για σερβις??εχω την R1L

 

γμτ μου!τελικα εμαθα οτι αναβει μονο οταν ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ αδεια η μπαταρια και βαλεις τον φορτιστη και αναβει για λιγο στην αρχη!αρα επειδη εγω δεν το ειχα αφησει εντελως αδειο δεν το ειχα δει!λιγη προσοχη σε αυτα που γραφουμε δεν βλαπτει...christy-k
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

για να γραψεις "μπανακι" με τ9 πρεπει το Μ νατο γραψεις με το 6 οχι με το 5!!!!ΤΡΕΛΑ!!!!ετσι βγαινει κανονικα[αρκει να το εχεις προσθεσει στο my words αντι για το ΜΠΑΝΓΚΙ!!!

 

 

 

Δηλαδη για να αποθηκευσεις λεξεις πρεπει να χρησιμοποιησεις το standar ABC , και μετα θα μπορεις να τις γραψεις με ελληνικα και τ9? :wacko: :wacko:

 

Κατι δεν παει καλα με τους προγραμματιστες στην SE .

Μηπως πρεπει να το ξανακοιταξουν το θεμα?

 

Αλλα τι λεω τωρα , εδω ακομα περιμενουμε ελληνικο τελικο ς ...

 

Καλα ρε γμτ , γιατι τοσα bugs? :( :(

Link to comment
Share on other sites

Ποιός το ρισκάρει ?

 

Warez sites και hackers υπάρχουν πολλοί στο Internet ....χώρια ότι πρέπει να έχεις και ειδικές γνώσεις ,αλλά και ποιός αναλαμβάνει την υποτυπώδη έστω ευθύνη άμα κάτι πάει στραβά (ή το αρχείο δεν είναι σωστό), και κάψουμε την συσκευή ?

(δεν θα το καταλάβουν μετά στο SE service και θα μας χρεώσουνε άσε.....)

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου Τ610 όταν πληκτρολογώ το "είναι" μου βγάζει ως πρώτη επιλογή το "είμαι" αν και έχω πατήσει το 6 και όχι το 5.

Όσο για την προσθήκη λέξεων... :(

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Tραγικό το Τ9. Στο 3330 το χρησιμοποιούσα συχνά. Στο Τ610 μια-δυο φορές το δοκίμασα και το παράτησα. Αρκετα μπερδεμένο μου φάνηκε και απογοητεύτηκα..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...