Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον nervous

 

Γειτονα Νεοσμυρνιωτη θα την προτιμουσα

παντως χωρις το φερμουαρ. :)

 

 

To Πλαίσιο φέρνει "θηκωτές" διαφανείς χωρίς φερμουάρ 7-9ε (έχω πάρει πρόσφατα για το "παλιό" μου T68i ,αλλά για το Τ610 θα φέρουν τέλη Αυγούστου ,λόγω αδειών....Eτσι "τσίμπησα" την συγκεκριμένη,και περιμένω το τηλ. για τον αδελφό μου που έιναι σε έλλειψη ....Βασικά τελευταία τα Voda shop δεν έχουν και τα ίδια αξεσουάρ μεταξύ τους ,τόσο σε ποσότητα ,όσο και σε ποιότητα (και ας λένε πάνω Voda accessoires)

 

Πάντως που το επεξεργάστηκα 1 ώρα σε Τ610 φίλου....δυστυχώς έχει λίγο πρόβλημα πρακτικότητας μενού (σε σχέση με την συνήθεια μου σε Τ68ι).-Οπότε κατευθείαν για αναβάθμιση "σε γνωστό" στα Δ.Προάστια με τo original software αν γίνεται ....και να δώ αν με βολέψει πάλι ,ειδικά με τα μηνύματα.....

 

Προσοχή όμως :

Μια σύνδεση (αριθμός) Voda live είναι ενεργοποιημένος και μέσα από το chip με τις ρυθμίσεις "How are you" κλπ ,και έτσι αν την κάρτα κύκλωμα ,την βάλεις πχ σε T68i΅,θα σου παρέχεται Live (με το menu του συγκεκριμένου Τ68ι τηλ που θα λέει πλέον Vodafone menu (παίρνοντας εντολή από το chip)... χωρίς να μπορείς το παρακάμψεις ,και να μπείς ανεξάρτητα για surf με το Wap με τις ρυθμίσεις που ειχε ήδη στο τηλ. από πριν .--Aν ζητήσεις ξανά δε τις ρυθμίσεις WAP από Voda ,σου λένε ότι ο συνδρομητής (από το νούμερο) έχει επιλέξει Live συνδρομή ,και δεν παρακάμπτεται .

 

Αντίστροφα οι ρυθμίσεις WAP μιας κανονικής σύνδεσης (πχ εδώ με T68i)

δεν αναγνωρίζεται από Live menu του Τ610 και δεν μπορείς να σερφάρεις αφού σου λέει ότι δεν βρίσκει από την κάρτα σου (κύκλωμα) τις ρυθμίσεις Voda Live WAP...αλλά εδώ και να ζητήσεις τις ρυθμίσεις δεν τις κάνει insert το τηλ .(διότι είναι μπλοκαρισμένο μόνο σε Live wap)

 

Με κάθε τρόπο λοιπόν μακριά από "νταβ...λίκι" της κάθε Voda !! ... όπως

θέλει να επιβάλλει τις υπηρεσίες της ,που ενώ φαίνονται πρωτοπόρες -και ίσως "το μέλλον" ,χάνει από τον τρόπο που στο παρουσιάζει....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gary Kokkin

 

To Πλαίσιο φέρνει "θηκωτές" διαφανείς χωρίς φερμουάρ 7-9ε (έχω πάρει πρόσφατα για το "παλιό" μου T68i ,αλλά για το Τ610 θα φέρουν τέλη Αυγούστου ,λόγω αδειών....Eτσι "τσίμπησα" την συγκεκριμένη,και περιμένω το τηλ. για τον αδελφό μου που έιναι σε έλλειψη ....

 

Με κάθε τρόπο λοιπόν μακριά από "νταβ...λίκι" της Voda !!

 

 

Thanks for the info. :)

Κανεις δεν αναγκαζεται να παρει το Τ610

σε Vodafone Live.Aν θες το παιρνεις! :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον WizeMan

 

Αποκλειστικά από τον WizeMan (:P) Τα νέα colors του t610 :P

 

Δεν θα ελεγα οχι για το μπλε & το πρασινο

παντως. Thanks for the photo! :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nervous

 

Thanks for the info. :)

Κανεις δεν αναγκαζεται να παρει το Τ610

σε Vodafone Live.Aν θες το παιρνεις! :)

 

 

160ε +60' δωρεάν ομιλίας (με 16ε τελικό πάγιο) είναι δέλεαρ σε σχέση με τον ανταγωνισμό......(και να μπορέσεις και βρείς ακρη να το κάνεις original)

-Διαφορά σε αντίστοιχα προγράμματα Stet,cosmote 100-130e επιπλέον +διαφορές παγίων....

Link to comment
Share on other sites

.....Πάντως να πωλήσει 10.000 συσκευές Live σε 3 βδομάδες λέει πολλά...και σε άλλους εννοέιται θ'αρέσει το Live,για να πάιζουν όπως τις διαφημίσεις....

Μην ξεχνάμε ακόμα ότι όλο και περιορίζονται οι επιδοτήσεις συσκευών , τα οικονομικά χειροτερεύουν για τους περισσότερους από μας ,και ποιός μας εγγυυάτε ότι στο μέλλον ότι η Ελλήνική αγορά θα "κινείται" (και αναγκαστικά μονοπωλιακά) με στυλ VodaLive ,Mykosmos κλπ

Οπότε ίσως είμαστε τυχεροί που μπορούμε ακόμα να τα "φτιάξουμε" σε original και να δουλέυουν με τα δίκτυα.....(ήδη ετοιμάζονται Voda Live καρτοκινητά)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nervous

 

Δεν θα ελεγα οχι για το μπλε & το πρασινο

παντως. Thanks for the photo! :)

 

 

To μπλέ είναι electric όχι "γαλακτώδες" μπλε ,και υπάρχουν όλα τα χρώματα σε ορισμένα Τelestet center για demo μόνο ,όχι για πώληση

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jimmynet

 

:!: Παιδια γεια χαρα.

Αν ξερει καποιος και μπορει ας με βοηθησει.

Αγορασα λοιπον χθες απο το http://www.myt610.com τα LOG's (κωδικους) για να βγαλω το Vodafone menu απο το Τ610 και να βαλω το original software της Sony - Ericsson.

Ακολουθησα τις οδηγιες, η νεα εκδοση μπηκε κανονικα αλλα οταν παω να ανοιξω το τηλεφωνο μου βγαζει το μυνημα 'INSERT CORRECT SIM CARD' και δεν κανει τιποτε αλλο.

Εχει καποιος αλλος χρησιμοποιησει τη διαδικασια αυτη?

Αν πατησεις το συνδιασμο <**< και μπεις στο menu της SIM CARD ολα τα κλειδωματα (NCK, NSCK, SPCK, CCK ειναι 0) ενω πριν την αναβαθμηση ηταν ολα 5

Οταν χρησιμοποιησα το προγραμμα που κανει unlocking μου διαβαζει κανονικα ολους τους παραπανω κωδικους αλλα μου τους εμφανιζει με ''κινεζικους η ακαταλαβιστικους'' χαρακτηρες και δεν μπορω να τους περασω.

Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω απο 'δω και περα?

 

 

 

 

Παιδια και αλλο προβλημα.

Δοκιμασαμε να φτιαξουμε και αλλο ενα Τ610 χωρις το Vodafone Menu και προσεξτε να δειτε τι εγινε τωρα σ' αυτο.

Ακολουθησαμε κατα γραμμα τις οδηγιες που υπαρχουν στο http://www.myt610.com η αναβαθμηση αυτη τη φορα φανηκε να εγινε κανονικα, ανοιγουμε το τηλεφωνο και δεν ειχε κλειδωσει οπως το δικο μου αλλα οταν αρχιζεις και 'παιζεις' με το joystick πατωντας πανω στα menu το τηλεφωνο κολλαει και χρειάζεται να βγαλεις τη μπαταρια για να κλεισει και να ανοιξει παλι. Αυτο το πραγμα συμβαινει παλι και παλι εδω και 2 ωρες περιπου.

Παντως νομιζω οτι πηγαν χαμενα τα 80€ που πληρωσα στο http://www.myt610.com και ομολογω οτι περιμενα μια καπως μεγαλυτερη βοηθεια απο τον κατοχο του συγκεκριμενου site.

ΜΟΝΟ ΘΡΥΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jimmynet

 

Παιδια και αλλο προβλημα.

Δοκιμασαμε να φτιαξουμε και αλλο ενα Τ610 χωρις το Vodafone Menu και προσεξτε να δειτε τι εγινε τωρα σ' αυτο.

Ακολουθησαμε κατα γραμμα τις οδηγιες που υπαρχουν στο http://www.myt610.com η αναβαθμηση αυτη τη φορα φανηκε να εγινε κανονικα, ανοιγουμε το τηλεφωνο και δεν ειχε κλειδωσει οπως το δικο μου αλλα οταν αρχιζεις και 'παιζεις' με το joystick πατωντας πανω στα menu το τηλεφωνο κολλαει και χρειάζεται να βγαλεις τη μπαταρια για να κλεισει και να ανοιξει παλι. Αυτο το πραγμα συμβαινει παλι και παλι εδω και 2 ωρες περιπου.

Παντως νομιζω οτι πηγαν χαμενα τα 80€ που πληρωσα στο http://www.myt610.com και ομολογω οτι περιμενα μια καπως μεγαλυτερη βοηθεια απο τον κατοχο του συγκεκριμενου site.

Aς μου εξηγήσει κάποιος....,αφού αυτή η "αναβάθμιση" έχει αναφερθεί πως γίνεται δωρεάν από τα se centers, γιατί μπαίνετε σε τέτοιες διαδικασίες και μάλιστα επί πληρωμή, εν γνώση σας πως τέτοιες πρακτικές εμπεριέχουν τον κίνδυνο της δημιουργίας προβλημάτων στις συσκευές....Εκτός κι αν η εξέλιξη εμπεριέχει τον κίνδυνο, αλλά μας αρέσει και τον αποδεχόμαστε.....! :blink:

Link to comment
Share on other sites

OK, Πυλάδη, θα το δοκιμάσω και θα σου πω αν πέτυχε. Αυτή τη στιγμή το φορτίζω... Πάντως αν γίνεται, θα είναι μία καλή προσωρινή λύση να περάσω κανένα τηλέφωνο μέχρι να βρω κανένα καλό πρόγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον christ-k

 

Aς μου εξηγήσει κάποιος....,αφού αυτή η "αναβάθμιση" έχει αναφερθεί πως γίνεται δωρεάν από τα se centers, γιατί μπαίνετε σε τέτοιες διαδικασίες και μάλιστα επί πληρωμή, εν γνώση σας πως τέτοιες πρακτικές εμπεριέχουν τον κίνδυνο της δημιουργίας προβλημάτων στις συσκευές....Εκτός κι αν η εξέλιξη εμπεριέχει τον κίνδυνο, αλλά μας αρέσει και τον αποδεχόμαστε.....! :blink:

 

 

Μίλάμε για αναβάθμιση σε original λειτουργικό Τ610 όχι τροποποιημένη σε Voda live . Στα τροποιημένα τηλ. για λόγους copyright δεν γίνεται αναβάθμιση με original από SE centers (τουλαχιστον επίσημα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Pyladhs

 

Ένα "κολπάκι" για το τελικό σίγμα ίσως είναι, όταν έρχεται η στιγμή να το εισάγεις, πιέζοντας δίεση #, να αλλάξεις γλώσσα-αγγλικά- και να το εισάγεις κανονικά από το πλήκτρο 7.

 

 

 

Kαλό !-Δουλεύει και σε Τ68i !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jimmynet

 

Παιδια και αλλο προβλημα.

Δοκιμασαμε να φτιαξουμε και αλλο ενα Τ610 χωρις το Vodafone Menu και προσεξτε να δειτε τι εγινε τωρα σ' αυτο.

Ακολουθησαμε κατα γραμμα τις οδηγιες που υπαρχουν στο http://www.myt610.com η αναβαθμηση αυτη τη φορα φανηκε να εγινε κανονικα, ανοιγουμε το τηλεφωνο και δεν ειχε κλειδωσει οπως το δικο μου αλλα οταν αρχιζεις και 'παιζεις' με το joystick πατωντας πανω στα menu το τηλεφωνο κολλαει και χρειάζεται να βγαλεις τη μπαταρια για να κλεισει και να ανοιξει παλι. Αυτο το πραγμα συμβαινει παλι και παλι εδω και 2 ωρες περιπου.

Παντως νομιζω οτι πηγαν χαμενα τα 80€ που πληρωσα στο http://www.myt610.com και ομολογω οτι περιμενα μια καπως μεγαλυτερη βοηθεια απο τον κατοχο του συγκεκριμενου site.

 

Γεια χαρα.Λοιπον και εγω πηρα απο το myt610 log για να κανω την μετατροπη σε original menu της SE αλλα σε εμενα δεν κανει απολυτως τιποτα.Ακολουθησα τις οδηγιες,βαζω τον sbn φακελλο,παταω flash αλλα μετα το προγραμμα μου γραφει press on button in the phone now αλλα ενω το παταω δεν κανει τιποτα.Εστειλα mail στο site αλλα δεν εχουν απαντησει ακομα

Το εχω κανει 3-4 φορες αλλα το ιδιο γινεται παντα.Επισης οταν παταω credit info μου βγαζει credit 1 used 0.

Μαλλον δεν θα το ξαναπροσπαθησω μην κανω και καμμια ζημια.

Οσο για το INSERT CORRECT SIM οταν ειχα παει στο service στην βουλιαγμενης και ζητησα με επιμμονη να μου αλλαξουν το μενου βγηκε εξω ενας τεχνικος και μου ειπε οτι και αυτος πηρε Τ610 VODAFONE και οταν προσπαθησε να αλλαξει το μενου ενω του εδειξε οτι ηταν ενταξει μολις το ανοιξε εβγαλε και σ'αυτον το ιδιο μηνυμα.

ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gary Kokkin

 

Μίλάμε για αναβάθμιση σε original λειτουργικό Τ610 όχι τροποποιημένη σε Voda live . Στα τροποιημένα τηλ. για λόγους copyright δεν γίνεται αναβάθμιση με original από SE centers (τουλαχιστον επίσημα)

 

 

Δεν ξερω αν ειναι αληθεια παντως πριν 3 μερες μιλησα με καποιον τεχνικο της SE και του ειπα για την αλλαγη του μενου και με ρωτησε ποια εκδοση εχω.Οταν του ειπα R1A μου ειπε οτι γινεται μονο σε οσα εχουν εκδοση R1A kai R1B αν θυμαμαι καλα.Αυριο το παω εκει για αλλαγη με το αντιστοιχο κοστος(μολις το μαθω θα ενημερωσω).Αν ολα πανε καλα θα σας ενημερωσω και θα στειλω αν μπορεσω και foto με το κανονικο μενου.

ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον leon

 

Δεν ξερω αν ειναι αληθεια παντως πριν 3 μερες μιλησα με καποιον τεχνικο της SE και του ειπα για την αλλαγη του μενου και με ρωτησε ποια εκδοση εχω.Οταν του ειπα R1A μου ειπε οτι γινεται μονο σε οσα εχουν εκδοση R1A kai R1B αν θυμαμαι καλα.Αυριο το παω εκει για αλλαγη με το αντιστοιχο κοστος(μολις το μαθω θα ενημερωσω).Αν ολα πανε καλα θα σας ενημερωσω και θα στειλω αν μπορεσω και foto με το κανονικο μενου.

 

 

Θα σου βάλει "Vodafon-live" ή "no-live" ενημέρωση software ,δεν διευκρινίζεις......Επίσημα γίνεται αναβάθμιση στο λειτουργικό που έχεις

(κανονικό-ή Vodafonε live) με αντιστοιχη νεώτερη χωρίς χρέωση ! (στην εγγύηση)

 

Αλλαγή σε "Νο- Vodafone Live" συσκευή (δηλ. με την original έκδοση software), σε "Vodafone-Live" αγορασμένη (δηλ. τροποιημένο) συσκευή ,δεν κάνουν επίσημα τα SE service, λόγω συνεργασίας με Vodafone για το copyright ....αλλά μόνο ανεπίσημα,αλλά με το κατάλληλο "μέσον" όλα θα γίνονται....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gary Kokkin

 

Θα σου βάλει "Vodafon-live" ή "no-live" ενημέρωση software ,δεν διευκρινίζεις......Επίσημα γίνεται αναβάθμιση στο λειτουργικό που έχεις

(κανονικό-ή Vodafonε live) με αντιστοιχη νεώτερη χωρίς χρέωση ! (στην εγγύηση)

 

Αλλαγή σε "Νο- Vodafone Live" συσκευή (δηλ. με την original έκδοση software), σε "Vodafone-Live" αγορασμένη (δηλ. τροποιημένο) συσκευή ,δεν κάνουν επίσημα τα SE service, λόγω συνεργασίας με Vodafone για το copyright ....αλλά μόνο ανεπίσημα με το κατάλληλο "μέσον" όλα γίνονται....

 

ΤΟ ΤΗΛ ΕΙΝΑΙ VODAFONE LIVE ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΤΗΣ ERICSSON.ΘΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ R1L.ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΑΖΗΜΙΩΤΟ!!!!!

ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.
Link to comment
Share on other sites

Re paidia, akoma den exw to T610 (eimai me to T68i), alla problepetai na to parw (me thn sxetikh epidothsh logw megalwn logariasmwn) se 10 meres, molis katebw Ellada. Ayto poy den kserw einai an tha moy dwsoyn to Live! apo th Voda, h an mporw na parw to aplo SE model ? :confused:

 

Kai kati akoma: h thiki poy blepw se ayto to thread einai h "klassikh" mikrh thiki ths SE. Aythn exw kai egw edw kai 2-3 mhnes gia to T68. Ap'oti fainetai tairiazei se ola ta mikra kinhta ths SE ;)

 

Kai kati akoma: mono ta SE SC kanoun thn "aplh" anabathmish, h mporw na paw p.x se kana Germano ?

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

GEIA SOY FILE.GIA TO THEMA TIS THIKIS DEN KSERO GIATI DEN EXO PSAKSEI.

FANTAZOMAI OTI KAI SE "GERMANO" NA TO PAS H THA SE STEILOYN STHN ERICSSON H THA TO STEILOYN AYTOI.

AN PAREIS THL APO THN VODAFONE THA SOY DOSOYN AYTO POY FERNOYN AYTOI DILADI TO LIVE.FANTAZOMAI OTI DEN EXOYN KAI DEN FERNOYN APLO MODELO.

ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον leon

 

GEIA SOY FILE.GIA TO THEMA TIS THIKIS DEN KSERO GIATI DEN EXO PSAKSEI.

FANTAZOMAI OTI KAI SE "GERMANO" NA TO PAS H THA SE STEILOYN STHN ERICSSON H THA TO STEILOYN AYTOI.

AN PAREIS THL APO THN VODAFONE THA SOY DOSOYN AYTO POY FERNOYN AYTOI DILADI TO LIVE.FANTAZOMAI OTI DEN EXOYN KAI DEN FERNOYN APLO MODELO.

 

 

OK thanks man :cool:

 

Opote tha prepei na epikoinvnhsw me to conne moy sto Germano gia na to steilw "systhmeno" gia anabathmish se SE RE1L ;)

 

Oso gia th thiki, etsi einai. Akribws thn idia exw, me to wraio belt clip, kai einai kai arketa fthini (15E). Logiko einai, afoy yparxoyn 3-4 montela poy exoyn peripoy to idio megethos, na yparxei mia thiki gia ola.....

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Gia emas tus prwhn xristes nokia 7110, 6210, 6510, ktl ktl me ton yper-gamato tilefwniko tus katalogo ti exun skeftei ta palikaria tis SE???

Pws tha metaferw ton katalogo mou apo to 6510 sto t610???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον GiorgosH

 

Gia emas tus prwhn xristes nokia 7110, 6210, 6510, ktl ktl me ton yper-gamato tilefwniko tus katalogo ti exun skeftei ta palikaria tis SE???

Pws tha metaferw ton katalogo mou apo to 6510 sto t610???

 

 

KAI ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΝΟΚΙΑ 6610.Ο ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΤΑΙΣΤΗΝ SIΜ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΜΕΣΩ ΤΟΥ OUTLOOK.

ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.
Link to comment
Share on other sites

ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 120 ΤΗΛ.ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΣΑ ΧΩΡΑΕΙ Η ΚΑΡΤΑ.
ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.
Link to comment
Share on other sites

Το τ610 παντως υποστηριζει μεταφορα τηλ.καταλογου απο την sim στο κινητο,και αντιστροφα!(Με εσωσε απο πολυ δουλεια)
Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...