Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Thanx kamilaris για την επισύμανση.. το faq είναι γένημα θρέμα του myphone. Ό,τι έχει γραφεί, έχει μπει στο faq (εκτός κι αν μου ξέφυγαν και γι'αυτό και ζητάω την δική σας βοήθεια).

 

Για το θέμα του φυσήματος, μόνο αυτό έχει αναφερθεί. Ούτε έκδοση, ούτε τίποτε. Αν γνωρίζει κανείς, μπορεί να μου το αναφέρει (σε pm φυσικά) για να το προσθέσω στο faq.

 

Στράτος Νικολαΐδης (aka SNikolaidis)

Διαχειριστής της περιοχής SonyEricsson.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

"Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, οι drivers (οδηγοί) του Sony Ericsson T610 κινητού τηλεφώνου είναι συμβατοί με τα ακόλουθα λειτουργικά συστήματα: Windows 2000 και XP. Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι drivers (οδηγοί) για Windows ME, από την Sony Ericsson.

 

 

 

 

 

Με εκτίμηση,

 

Α. Κελαϊδίτης

 

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Sony Ericsson"

καλα δεν πανε καλα οι ανθρωποι!!δηλαδη ρε παιδια ολοι εμεις [και ειμαστε πολλοι!] που εχουμε αλλα λειτουργικα συστηματα τι θα κανουμε?εγω δεν μπορω να αγορασω το κινητο αν δεν μπορω να εχω GPRS!ΤΙ @@@@@@@ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ!καλα λενε νοκια και παλι νοκια!και ειχα πορωθει να το αγορασω ρε γαμωτο!!!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενας απο εσας που εχει αλλο λειτουργικο εκτος απο2000 και XP και να εχει κατεβασει και δοκιμασει τον driver που δινει η ericsson?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Kαι τι χάνεις αν τους δοκιμάσεις στο PC σου; Το πολύ πολύ να μην παίζουν...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

και τι?να αγορασω το τηλεφωνο και να μη εχω GPRS?σιγα μην χαραμισω τοσα ευρω και να μην δουλευει!ωραια προταση!

 

Ε, άλλαξε windows! :p :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ston thlefwniko katalogo 8a prepei na grafoume to prwto gramma apo ka8e epafh me aggliko xarakthra gia na leitourgei h eyresh?Emena mono etsi pianei ektos kai kanw kati la8os :(
http://briefcase.pathfinder.gr/download/Privateer2004/7783/221488/0/karaiskakh2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

και τι?να αγορασω το τηλεφωνο και να μη εχω GPRS?σιγα μην χαραμισω τοσα ευρω και να μην δουλευει!ωραια προταση!

 

AAAAAA νόμιζα ότι το είχες αγοράσει ήδη το τηλέφωνο. Πάω πάσο τότε, έχεις δίκιο.

Όπως είπε και ο προηγούμενος φίλος, άλλαξε windows..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

καλα δεν πανε καλα οι ανθρωποι!!δηλαδη ρε παιδια ολοι εμεις [και ειμαστε πολλοι!] που εχουμε αλλα λειτουργικα συστηματα τι θα κανουμε?εγω δεν μπορω να αγορασω το κινητο αν δεν μπορω να εχω GPRS!ΤΙ @@@@@@@ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ!καλα λενε νοκια και παλι νοκια!και ειχα πορωθει να το αγορασω ρε γαμωτο!!!

 

 

Δοκίμασε να το αφήσεις ως standard IR modem και να φτιάξεις τη σύνδεση με το manual τροπο.

 

Φτιάξε δηλαδή μια νέα dialup σύνδεση, όπου για modem θα διαλέξεις το standard IR modem, και για αριθμό κλήσης το *99***1# για το πρώτο προφίλ GPRS, *99***2# για το δεύτερο κτλ (ανάλογα με το ποιο θέλεις να χρησιμοποιείς). Αν επιθυμείς συμπίεση δεδομένων (και δεν βλέπω γιατί να μην την επιθυμείς), τότε σέταρε ανάλογα το προφίλ GPRS στο τηλέφωνο (δεν είναι default ρύθμιση).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Bassilios

 

Η ευρεση δουλεύει και με ελληνικά! Εγω πάντος δεν έχω πρόβλημα! Δεν κάνω τίποτα το ιδιαιτερο, απλά γράφω τα ονόματα στα ελληνικά! :alien:

 

 

 

Εξαρτάται. Αν πας στην εύρεση μέσω menu, τότε δουλεύει. Αυτό που δεν δουλεύει είναι η εύρεση με κάτω joystick από την οθόνη αναμονής. Τώρα, αν εσένα σου δουλεύει και ο δεύτερος τρόπος, τότε ρωτάω: Γράφεις μικρά στα ονόματα ή μόνο κεφαλαία;

 

Γιατί το ρωτάω; Ιδού:

 

Πρόσεξε το εξής: Βλέπεις καμία διαφορά μεταξύ

 

M

 

και

 

Μ

 

;;;

 

Η διαφορά είναι στους κωδικούς Unicode των δυο γραμμάτων. Το πρώτο Μ είναι το αγγλικό, ενώ το δεύτερο ελληνικό. Οπτικά δεν έχουν καμία διαφορά.

 

Το T610 έχει, στην αγγλική ρύθμιση πληκτρολογίου, επιπλέον όλους τους (κεφαλαίους) ελληνικούς χαρακτήρες που οπτικά δεν μπορούν να αντικατασταθούν από αγγλικούς (όπως Σ, Φ, Λ κτλ). Έτσι, μπορείς να γράψεις κεφαλαία "ελληνικά" ακόμα και με ρύθμιση πληκτρολογίου abc, αλλά στην πραγματικότητα τα όμοια μεταξύ των δύο γλωσσών γράμματα (όπως Μ, Κ, Τ κτλ) θα έχουν κωδικούς αγγλικών.

 

Σε μπέρδεψα; :wacko:

 

Τώρα, ποιο το πρόβλημα; Κανένα, μέχρι να αποφασίσεις να γράψεις μικρά ελληνικά και αλλάξεις τη γλώσσα σε ελληνικά. Τότε η ταξινόμηση του Τ610 θα κάνει το... θαύμα της!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον powerulez

 

re pedia mia apantisoula kai se emena!! :(

 

mporw na kanw proothisi ta minimata pou mou steloun stin mia karta stin alli? opos kanw stis kliseis?

 

 

Yparxei mia entoli pu 'therwrhtika' kanei tin leiturgia pu zhtas, alla ap'oti xerw den dulevei sta ellinika diktya... Vasika den exw akusei kanena GSM diktyo opou leiturgei h entoli auth...!

Link to comment
Share on other sites

παιρνω πισω αυτα που ειπα για τη sonyericsson!αν και απο το email τους μου ειπαν ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ οτι υποστηριζει μονο windows 2000 και XP τελικα τους πηρα τηλ σημερα και ενας κυριος μου ειπε που να παω στο site και πρεπει να κατεβασω το suite οχι να παω στα modem scripts που μου ειπε καποιος σε αυτο το φορουμ!anyway την παρασκευη που θα κανω αναβαθμιση θα το παρω μονο 80 ευρω απο telestet center!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

παιρνω πισω αυτα που ειπα για τη sonyericsson!αν και απο το email τους μου ειπαν ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ οτι υποστηριζει μονο windows 2000 και XP τελικα τους πηρα τηλ σημερα και ενας κυριος μου ειπε που να παω στο site και πρεπει να κατεβασω το suite οχι να παω στα modem scripts που μου ειπε καποιος σε αυτο το φορουμ!anyway την παρασκευη που θα κανω αναβαθμιση θα το παρω μονο 80 ευρω απο telestet center!

 

 

Ρώτησες που είναι οι modem drivers, και αυτό σου απάντησα. Τώρα, για το τι δουλεύει, πως δουλεύει και με ποια Windows δουλεύει...... :confused:

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά sorry,αλλά ανησυχώ για τον δέκτη της συσκευης μου..Ο δείκτης του σήματος ''παίζει" συνέχεια,την στιγμή που το S-45 μου,έχει σταθερό σήμα..Και παρατηρώ και καποιες μικροδιακοπές που και που..R1L έχω..
:wacko: :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jorfan

 

Ρε παιδιά sorry,αλλά ανησυχώ για τον δέκτη της συσκευης μου..Ο δείκτης του σήματος ''παίζει" συνέχεια,την στιγμή που το S-45 μου,έχει σταθερό σήμα..Και παρατηρώ και καποιες μικροδιακοπές που και που..R1L έχω..

 

Τo T610 δεν εχει και το τελειο σημα και καποια κινητα λογικα εχουν καλυτερο, αλλα αν κανει μικροδιακοπες οπως λες μαλλον υπαρχει προβλημα.Πηγαινε το σε κανενα se center να το δουν...

 

ΥΠ:Το ξερω εχω φαει κολλημα αλλα θα σε ρωτησω!Ποια βδομαδα παραγωγης ειναι;;; :D

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είσαι σε περιοχή με πολύ κίνηση; Επίσης στο siemens έχει μια επιλογή για να ψάχνει ποιο αργά δικτυο για εξοικονόμιση μπαταρίας. Μάλλον για αυτό το λόγο βλέπεις διαφορά. Το ίδιο συμβαίνει και σε μένα μεταξύ sl45i και t610
Petrotech
Link to comment
Share on other sites

To agorasa to T610 prin kanena 20imero. TELEIO!!!! alla meta eida kai afto: kai troma3a!!

 

Apo tin alli eida kai to kainourio bluetooth katefthinomeno aftokinitaki (sta press releases tis SE) kai KATAXARIKA!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που δε καταλαβαινω οχι μονο με τη se αλλα και με ολες τις υπολοιπες εταιριες του χορου εκτος τη siemens γιατι δεν επιτρεπουν την αναβαθμιση του λογισμικου των κινητων τους απο τους ιδιους τους χρηστες!Τοσο δυσκολο ειναι; :blink:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...