Jump to content

Περί...digital gadgets γενικά


ipparxos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

EXW TIN NIKON COOPIX KAI THELW na parw megalyteres mbataries..exw ena review me mbataries kai stoxeuw se auta ta miliaamber...xerei kaneis pou?..
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Ti megethos??

An einai AAA (minion diladi) ligo diskolo na iparhoun pano apo 800 ante 850 to poli.

Sto germano ehei 800ares pantos AAA kai 2100mAh tis AA.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

oxi tis poly mikres..tis AA ennow..Epanafortizomenes fysika.tha rwtisw...xerei kaneis apo markes?diladi ti yparxei dia8esimo.psaxnw gia POWEREX,SANYO UNIROSS,NEXCELL,,ENERGIZER,,.2300 akougete poly kalo
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Play247 ( 6 Μάρ. 2004 , 01:08)

 

Thank you very much!!!

Δεν βλέπω προτάσεις όμως απο κανέναν σας....Μάλλον δεν σας ενθουσιάζει η ιδέα μου :(

Αμεσα χρειαζομαι κάποιον για κατασκευή Banner.Anyone?

 

 

Μια και έχεις nickname το play247, δες πως είναι στημένο το play247.com ή πιο απλά play.com . Είναι αγγλικό site που έχει πάρα πολλούς από εμάς πελάτες του. :)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

tis exo parei ki ego tis mpataries autes tis sanyo 2100 (4 pira), pira kai ena fortisti pou ekfortizei kiolas. sinolo mou pige ligotero apo 40 euro (kapou 36 an thimamai kala). sto germano panta. mexri stigmis apolita euxaristimeno kai kseniasa apo to na teleionoun oi energizer i duracell i whatever mesa se mia mera otan ti xreisimopoiousa poli. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Ειμαι στην Αγγλια και βρηκα την Nikon Coolpix 4300 με 300 ευρω προσφορα σε μεγαλο καταστημα φωτογραφικων ειδων.Μπορει καποιος που γνωριζει ή εχει χρησιμοποιησει την συγκεκριμενη φωτογραφικη μηχανη αν ειναι καλη και αν αξιζει η αγορα της?Η κανονικη της τιμη εδω στην Αγγλια ειναι 500 ευρω, οποτε ειναι πραγματικα πολυ καλη προσφορα.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asikis ( 5 Απρ. 2004 , 13:32)

 

Καλημερα.Ειμαι στην Αγγλια και βρηκα την Nikon Coolpix 4300 με 300 ευρω προσφορα σε μεγαλο καταστημα φωτογραφικων ειδων.Μπορει καποιος που γνωριζει ή εχει χρησιμοποιησει την συγκεκριμενη φωτογραφικη μηχανη αν ειναι καλη και αν αξιζει η αγορα της?Η κανονικη της τιμη εδω στην Αγγλια ειναι 500 ευρω, οποτε ειναι πραγματικα πολυ καλη προσφορα.Ευχαριστω

 

 

εχω μια υποψία οτι την είδα στο κατάστημα JESSOPS στο Λονδίνο 300-320 λίρες δλδ περίπου 450 - 460 ευρώ ...

 

όπως και να έχει τα 300 ευρώ που λές είναι πολύ δελεαστική τιμή για την ποιότητα που προσφέρει η Nikon ...

 

πρόσφατα εγώ αγόρασα την Canon Powershot A80 αλλά μέχρι τελευταία στιγμή ζαχάρωνα την Nikon ... οπότε απο τις έρευνες που είχα κάνει σε αντίστοιχα forums ψάρεψα τα εξής ....

 

-Η οθόνη LCD τρώει συνήθως πολύ μπαταρία καθώς και το φλάς.

 

-Τα συνοδευτικά στο πακέτο είναι αρκετά (τουλάχιστον στα πακέτα που πωλούνται στην Ελλάδα) 2 cd me progs, 16mb CompactFlash Type I, καλώδιο usb, καλώδιο για την τηλεόραση, μπαταρία λιθίου, φορτιστής

 

- Για την αυτονομία της διάβασα αρκετές διαφορετικές απόψεις. Άλλοι λένε οτι μπορεί άνετα να τραβήξει μέχρι και 200 φωτό (περίπου 90 με φλας και οι υπολοιπες χωρίς) με ανοιχτό το LCD αλλά άλλοι ψάχνονται ήδη για αγορά δεύτερης μπαταρίας ...

 

αυτά ... ελπίζω να βοήθησα ...

 

:o

Link to comment
Share on other sites

Στα Jessops του Bristol την εχει στην τιμη που λεω δηλαδη 200 λιρες!Ειδα σημερα κατι φωτογραφιες απο ενα φιλο που πηγε κατευθειαν και την αγορασε και ειναι απλα καταπληκτικες!!!!Λεω να την παρω και εγω γιατι ειναι πολυ καλη τιμη.Σε ευχαριστω για την βοηθεια ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asikis ( 5 Απρ. 2004 , 15:19)

 

Στα Jessops του Bristol την εχει στην τιμη που λεω δηλαδη 200 λιρες!Ειδα σημερα κατι φωτογραφιες απο ενα φιλο που πηγε κατευθειαν και την αγορασε και ειναι απλα καταπληκτικες!!!!Λεω να την παρω και εγω γιατι ειναι πολυ καλη τιμη.Σε ευχαριστω για την βοηθεια ;)

 

 

οπότε μάλλον λάθος υποψία έχω ....

:o sorry.

 

καλές λήψεις και καλορίζικη πάντως....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος indigo ( 5 Απρ. 2004 , 15:25)

 

οπότε μάλλον λάθος υποψία έχω ....

:o sorry.

 

καλές λήψεις και καλορίζικη πάντως....

 

H τιμη που ειδες ειναι η κανονικη τιμη της μηχανης.Τοσο εχει και στην σελιδα της nikon.co.uk.Οποτε οι 200 λιρες ειναι πιστευω τρελλη τιμη.Δεν ξερω.Θα παω αυριο να την δω και να την αγορασω αν τελικα αξιζει

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asikis ( 5 Απρ. 2004 , 17:21)

 

H τιμη που ειδες ειναι η κανονικη τιμη της μηχανης.Τοσο εχει και στην σελιδα της nikon.co.uk.Οποτε οι 200 λιρες ειναι πιστευω τρελλη τιμη.Δεν ξερω.Θα παω αυριο να την δω και να την αγορασω αν τελικα αξιζει

 

 

ρίξε και ένα βλέφαρο στην A80 Canon πάντως... έτσι πληροφοριακά ...

 

εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος .... :D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
opoios gnorizei as me fotisei. exo ena net md sony, to opio gia kapoio logo den grafei, to koulo einai oti paizei kanonika, kai otan kanei egrafh akous sto monitor thn mousiki pou eprepe na grafei alla otan pas na paijeis to diskaki soy leei blank disk. help me please
Link to comment
Share on other sites

Δισκέττες παλιές έχεις βάλει μέσα να δείς αν πέζουν ?

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα. Έκανα ηχογράφηση με καλώδιο απο αναλογικό σε ψηφιακό. Το πήρα να μου το κοιτάξουν και μου είπε δεν φτιάχνεται παρόλο που μπορεί ακόμη να πέζει τις παλιές δισκέττες που είχα κάνει.

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Geia sas, skeftomain na agorasw mia pshfiaki mixanh gyrw sta 300kati evrw... Mou arese arketa i 3200 alla tha ithela na akousw kai alles gnwmes...

Episis, gia aftous pou gnwrixoun, posi wra video mporeis na travikseis me vga analysi? kapou diavasa oti mporeis na travikseis oso xwra i karta, kai allou oti mporei na traviksei mono mexri 40 defterolepta... :confused:

 

Efxaristw ek twn proterwn :)

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να αξιοποιήσω το bluetooth της εν λόγω κάμερας?? :D :D

να στείλω τις εικόνες και τα βιντεάκια από το Memory stick στο P900 με bluetooth γίνεται? Πάντως μου βρίσκει το κινητό και τον υπολογιστή!!! :D

 

Κανένα καλό πρόγραμμα για αντιγραφή βίντεο από την κάμερα στον υπολογιστή μέσω firewire ξέρει κανείς??

Drivers που θα βρω?? Το πρόγραμμα που είχε η κάμερα κολλάει...

Το καλοκαίρι πάντως που το είχα δοκιμάσει με USB δούλευε...ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΟΟΧΙ!!! :wacko: :wacko: :wacko: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί...digital gadgets γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...