Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδη σου ζητησε χωρα/ωρα/ημερομηνια

δεν σημαινει οτι δεν εχει γινει

καποιο format ενδεχεται να το ειχανε και στην βιτρινα.

παντως αμα δεν ειχε πειραχτει το τηλ.σιγουρα θα σου επαιζε

η ταινια.:worry:

δες ποσο συνολικo χρονο ομιλιας εχεις(εκτος βεβαια πανω κατω απο το δικο σου)

*#92702689#

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

η φωνητικη πλοηγηση στο garmin χρεωνει?δν πιστευω να γινεται κατι τετοιο.

 

Εννοείται πως όχι! :)

Link to comment
Share on other sites

επειδη σου ζητησε χωρα/ωρα/ημερομηνια

δεν σημαινει οτι δεν εχει γινει

καποιο format ενδεχεται να το ειχανε και στην βιτρινα.

παντως αμα δεν ειχε πειραχτει το τηλ.σιγουρα θα σου επαιζε

η ταινια.:worry:

δες ποσο συνολικo χρονο ομιλιας εχεις(εκτος βεβαια πανω κατω απο το δικο σου)

*#92702689#

 

Τα τσεκαρα ολα οσα μου ειπες φιλε μου και σημερα το πρωι το πηγα πισω και μου εδωσαν αλλο καινουριο:D.Τωρα ολα ενταξει,η ταινια παιζει κανονικα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia exo entiposiastei me tis kritikes gia to nokia n95 8 gb k exo apofasisei na to paro k go. tha ithela tin boithia sas: einai kalitera na to agorasei kapoios apo ena katastima germanos gia paradeigma i apo nokia???? tha ithela k mia dikaiologisi an ginetai. den exo kapoia epidotisi opote apoklio apo arxis ta katastimata vodafone wind k.l.p helpme...
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia exo entiposiastei me tis kritikes gia to nokia n95 8 gb k exo apofasisei na to paro k go. tha ithela tin boithia sas: einai kalitera na to agorasei kapoios apo ena katastima germanos gia paradeigma i apo nokia???? tha ithela k mia dikaiologisi an ginetai. den exo kapoia epidotisi opote apoklio apo arxis ta katastimata vodafone wind k.l.p helpme...

Εννοείται από Nokia Shop... τι καλύτερο από τη πηγή. Το κυριότερο αποκλείεις την περίπτωση παρα-εισαγωγής και θα είναι και πιο φθηνό κανα ~15€.:p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Sorry για την ενόχληση.

Το Ν95 8 GB το έχει ένας φίλος. Μου ζήτησε να βρώ κάποια θέματα να του βάλω. Με την βοήθειά σας :D :) βρήκα και κατέβασα κάποια (αρχεία *.nth). Πως τα κάνω εγκατάσταση στο κινητό του;:worry:

Μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση αλλά δεν έχω τώρα το κινητό του μαζί.

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει.

thanks

Link to comment
Share on other sites

Sorry για την ενόχληση.

Το Ν95 8 GB το έχει ένας φίλος. Μου ζήτησε να βρώ κάποια θέματα να του βάλω. Με την βοήθειά σας :D :) βρήκα και κατέβασα κάποια (αρχεία *.nth). Πως τα κάνω εγκατάσταση στο κινητό του;:worry:

Μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση αλλά δεν έχω τώρα το κινητό του μαζί.

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει.

thanks

Τα θέματα *.nth προορίζονται για συσκευές Series 40. Εσύ θα πρέπει να ψάξεις για θέματα S60 3rd Edition, τα οποία έχουν την επέκταση sis ή sisX.

Υπάρχει ανάλογο θέμα για τα θέματα εδώ: [ΕΠΙΣΗΜΟ] Θέματα Symbian 9.1

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Τα θέματα *.nth προορίζονται για συσκευές Series 40. Εσύ θα πρέπει να ψάξεις για θέματα S60 3rd Edition, τα οποία έχουν την επέκταση sis ή sisX.

Υπάρχει ανάλογο θέμα για τα θέματα εδώ: [ΕΠΙΣΗΜΟ] Θέματα Symbian 9.1

 

Itchrist86: thanks για το ενδιαφέρον

Έριξα μια ματιά στο post αλλά μάλλον μπερδεύτηκα περισσότερο.

Τελικά έχω το *.sis αρχείο, now what?

 

1)Πως θα το κάνω εγκατάσταση;

2)Αν θέλω να το βγάλω;

 

Κάντε υπομονή με τους αρχάριους ...:(

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδiα....βοηθήστε με λιγο...

ημουν σημερα se καφετέρια με ασύρματο ιντερνετ.......

 

μπηκα λοιπον να κατεβασω κατι απο το rapidshare και συνεχως επαιρνα το μην δεν υποστηρίζεται......

 

ενω δηλαδη εμπαινα στην σελιδα κανονικα ξεκινουσε η αντιστροφη μετρηση επισης κανονικα...μολις πατουσα στο λινκ για να κατεβασω το αρχειο που ηθελα ειχα συνεχως το μυν δεν υποστηρίζεται.....(το ιδιο και οταν εβαλα τους κωδικους μου στο rapid εχω και λογαριασμο εκει....)....

 

στην ιδια καφετέρια ενα μηνα πριν με το απλο n95 ειχα κατεβασει κανονικοτατα.....

επισης δεν μου δουλεψε το emtube(στην τελευταια του εκδοση....)...

ενω εβρισκα κλιπακια......μολις πατουσα να τα δω ειχα error....

 

συμβαινει κατι και δεν το πηρα χαμπαρι...?

υπαρχει καποια διαφορα με το απλο n95...?:blink:

Link to comment
Share on other sites

re pedia ksero oti iparxei idiko thema gia to smart2go alla pistevo ine provlima tou n95 afto, katevasa tous xartes mesa wifi tze katevase mono tis perioxis pou vriskomoun ekini tin ora epeksa me to search nmz mexri pou katevase ena komati kai mpike gps, to erotima ine pos mporo na sviso telios to xarti kai na to ksanakatevaso olokliro afou aftos pou exo den teriazei to stigma me tous dromous...

siggekrimena to exo stin kiprou kai imoun stin makariou kai edixne oti diastavrona tin lidras...

thnx

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας..ειμαι καινουριος συγνωμη αν δεν εκανα απαντηση στο topic χερετησμου αλλα εχω σοβαρο προβλημα..Εχω το Ν95 8G εδω και 2 βδομαδες..Ολα μια χαρα το εδωσα σε ενα φιλο κατι πειραξε με τους χαρτες και τωρα οταν μπενο στους χαρτες για το GPS δεν μου βγαζει ΚΑΝ χαρτη τπτ και προσπαθει και κανει αναζητηση με το WLAN μου δινει ακυρο και αυτο..το εκανα αναβαθμιση το εκανα επαναφορα εργοστασιακων αλλα τπτ..μηπως ξερετε τι να κανω για να επανερθει??Οταν το πρωτοπηρα δουλευε μια χαρα αλλα τωρα τπτ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδiα....βοηθήστε με λιγο...

ημουν σημερα se καφετέρια με ασύρματο ιντερνετ.......

 

μπηκα λοιπον να κατεβασω κατι απο το rapidshare και συνεχως επαιρνα το μην δεν υποστηρίζεται......

απλα το αρχειο που προσπαθουσες να κατεβασεις δεν υποστηριζοταν απο το κινητο, δε μπορεις να κανεις κατι, εκτος αν βγει αναβαθμιση που να το αλλαξει.

Γεια σας..ειμαι καινουριος συγνωμη αν δεν εκανα απαντηση στο topic χερετησμου αλλα εχω σοβαρο προβλημα..Εχω το Ν95 8G εδω και 2 βδομαδες..Ολα μια χαρα το εδωσα σε ενα φιλο κατι πειραξε με τους χαρτες και τωρα οταν μπενο στους χαρτες για το GPS δεν μου βγαζει ΚΑΝ χαρτη τπτ και προσπαθει και κανει αναζητηση με το WLAN μου δινει ακυρο και αυτο..το εκανα αναβαθμιση το εκανα επαναφορα εργοστασιακων αλλα τπτ..μηπως ξερετε τι να κανω για να επανερθει??Οταν το πρωτοπηρα δουλευε μια χαρα αλλα τωρα τπτ

κατεβασε το maploader, συνδεσε το κινητο σε mode αποθηκευση δεδομενων και ασε το maploader να βαλει οποιους χαρτες θες.

Link to comment
Share on other sites

απλα το αρχειο που προσπαθουσες να κατεβασεις δεν υποστηριζοταν απο το κινητο, δε μπορεις να κανεις κατι, εκτος αν βγει αναβαθμιση που να το αλλαξει.

 

 

ηταν αρχειο rar.....(mp3....)

δεν μπορουμε να κατεβασουμε rar...?

περιεργο μου φαινεται....

επισης...το emtube σας δουλευει κανονικα....????

Link to comment
Share on other sites

ηταν αρχειο rar.....(mp3....)

δεν μπορουμε να κατεβασουμε rar...?

περιεργο μου φαινεται....

επισης...το emtube σας δουλευει κανονικα....????

δε μπορεις, δεν το υποστηριζει δυστυχως, μονο zip.

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα δεν το ηξερα αυτο.......

 

καλα που μου το ειπες....ειχα αρχισει να ανησυχώ..

κριμα παντως...μας "δενει" τα χερια αυτο.....:)

το emtube σου δουλευει....?

η τελος παντων σε οσους το εχουν δοκιμασει ολα ειναι ενταξει....??

Link to comment
Share on other sites

re pedia ksero oti iparxei idiko thema gia to smart2go alla pistevo ine provlima tou n95 afto, katevasa tous xartes mesa wifi tze katevase mono tis perioxis pou vriskomoun ekini tin ora epeksa me to search nmz mexri pou katevase ena komati kai mpike gps, to erotima ine pos mporo na sviso telios to xarti kai na to ksanakatevaso olokliro afou aftos pou exo den teriazei to stigma me tous dromous...

siggekrimena to exo stin kiprou kai imoun stin makariou kai edixne oti diastavrona tin lidras...

thnx

 

1.Αν θες να σε διαβαζει ο κοσμος και να απανταει στις ερωτησεις σου,

γραφε με Ελληνικα !

2.Και ομως,ΔΕΝ ειναι θεμα του Ν95-8 .

Ολοκληρο τον χαρτη τον κατεβαζεις μεσω της εφαρμογης

map loader . Το εχουμε πει χιλιαδες φορες !!

Μεσω wifi/gprs κατεβαζεις τοπ συγκριμενο κομματι

του χαρτη στο οποιο βρισκεσαι.

Για διαγραφη ολων των χαρτων ,παλι χρησιμοποιεις

το maploader ..

 

Ελπιζω να εγινα κατανοητος !

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

τωρα το δοκιμασα στο Ν82 και δουλευει. εκδοση 1.0.9

 

μαλιστα εγω ειχα την 8......

 

thanks θα την δοκιμασω.....:)

 

Και η 1.0.8 φίλε μου δουλεύει άψογα

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

ηταν αρχειο rar.....(mp3....)

δεν μπορουμε να κατεβασουμε rar...?

περιεργο μου φαινεται....

επισης...το emtube σας δουλευει κανονικα....????

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον Opera για κατέβασμα rar αρχείων.

 

Πριν τα κατεβάσει, απλά σε ενημερώνει ότι δε βρίσκει εφαρμογή για να τα ανοίξει.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγώ κάτοχος του N95 8gb, αλλά δεν θέλω να αναφέρω κάποιο πρόβλημα, όλα μου τα προβλήματα λύθηκαν μέσω αυτού του Forum. Απλά θέλω να δώσω συγχαρητήρια στον Moderator για την επιμονή του να γράφουμε Ελληνικά. Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο και ευκολοδιάβαστο απο ένα κείμενο στην γλώσσα μας.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να κουράσω κανένα, επειδή δεν θα μπορέσω να δω μετά τυχόν απαντήσεις στην ερώτηση που έκανα λίγο παραπάνω, μπορεί κανείς να βοηθήσει;

 

1) Πως κάνω εγκατάσταση κάποιου θέματος (αρχείο *.sis) στο Ν95 8GB;

 

2) Αν θέλω να το βγάλω ποια η διαδικασία;

 

Και πάλι συγνώμη για την επανάληψη της ερώτησης αλλά υπάρχει πρόβλημα χρόνου :(

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια όλων :happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...