Jump to content

Sony Ericsson W890i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο συνδυασμός είναι *, >, *, <, <, *, <, *.

Πολλοί παραλείπετε το πρώτο αστέράκι, αν δεν τα ξέρετε καλά μην τα λέτε και δημιουργείτε πρόβλημα. Τα ">", "<" είναι τα δεξιά και αριστερά στο πολυπλήκτρο.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 311
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο συνδυασμός είναι *, >, *, <, <, *, <, *.

Πολλοί παραλείπετε το πρώτο αστέράκι, αν δεν τα ξέρετε καλά μην τα λέτε και δημιουργείτε πρόβλημα. Τα ">", "<" είναι τα δεξιά και αριστερά στο πολυπλήκτρο.

 

Ευχαριστώ.

Για το άλλο μου ερώτημα, μήπως έχεις κάποια απάντηση?

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση είναι ότι δεν θα χαθούν, αλλά κάνε καλού κακού ένα backup με το MyPhone Explorer (βγήκε και καινούργια έκδοση 1.7.1 απ'΄οτι είδα).

 

WiFi δεν έχει οπότε δεν μπαίνει σε ασύρματα δίκτυα.

 

Το πρόβλημα με το σήμα είναι αγιάτρευτο. εμένα με μισο-΄εσωσε η παρατήρηση ενός φίλου πιο πίσω ότι η κεραία είναι στο κάτω μέρος της συσκευής. αν το πιάνεις με τρόπο μπορεί και να βελτιώσεις την κατάσταση. Επίσης το σήμα βελτιώνεται αν απενεργοποιήσεις το 3G (αν δεν το χρειάζεσαι).

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Παιδες σκεφτομε να το παρω σημερα.....αφτο που με προβληματιζει αρκετα και θα εκτιμουσα αν ηξερε κανεις πως μπορω να βγαλω αυτο το my view της cosmote......:angry::angry::angry::angry::angry::angry:

 

 

 

thxxx

Link to comment
Share on other sites

Παιδες σκεφτομε να το παρω σημερα.....αφτο που με προβληματιζει αρκετα και θα εκτιμουσα αν ηξερε κανεις πως μπορω να βγαλω αυτο το my view της cosmote......:angry::angry:

 

 

 

thxxx

Και γιατι να το παρεις myview??? :blink:

 

καλυτερα να παρεις την συσκευη σε "μαμα" κατασταση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

doulevo se germano kai den yparxei kodikos gia mi customized siskevi myview den boro na to paro apo allou giati doulevo+ oti tha to apro me epidotisi cosmote logo ananeosis ktl ktl......

 

doulevo se germano kai den yparxei kodikos gia mi customized siskevi myview den boro na to paro apo allou giati doulevo+ oti tha to apro me epidotisi cosmote logo ananeosis ktl ktl......

 

 

ουπς sorry για τα greeklish κεκτιμενη ταχυτητα!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

γεια σας παιδια εχω το κινητο και θεώ τον κωδικο κλειδωματος τηλεφωνου..

ξερετε ποιος ειναι ή που μπορω να το βρω;

thanks

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια εχω το κινητο και θεώ τον κωδικο κλειδωματος τηλεφωνου..

ξερετε ποιος ειναι ή που μπορω να το βρω;

thanks

:)

Για ολα τα sony ericsson ο κωδικος ειναι {0000} :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το w890i...

Επειδή θα το χρησιμοποιώ αρκετά για παιχνίδια, τα πλήκτρα του πώς είναι;

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το w890i...

Επειδή θα το χρησιμοποιώ αρκετά για παιχνίδια, τα πλήκτρα του πώς είναι;

Δεν ειναι κινητο για παιχνιδια αυτο! παρε καλυτερα ειναι φθηνοτερο και "ξεσκισε'το" στα παιχνιδια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε ένα κατάστημα Wind και σε ένα κατάστημα Vodafone (δεν είμαι σε καμιά από τις 2 εταιρείες, απλά πήγα από περιέργεια να δω πως είναι το κινητό από κοντά γιατί μου έχει κάτσει-σόρι Raver:p). Μου έκανε εντύπωση γιατί στη Vodafone έλεγε πως το κινητό στο πακέτο δεν έχει handsfree. Έχει την κάρτα μνήμης 2gb, cd-rom, το usb και κάτι άλλο που δεν θυμάμαι. Και μάλιστα, είδα και το w595 που ήταν εκεί κοντά, εκείνο όμως έλεγε πως έχει μέσα Handsfree...

 

Τι συμβαίνει; Είναι δυνατόν ένα walkman series κινητό να μην έχει ακουστικά; :wacko:

 

Ή απλά είναι τυπογραφικό λάθος και όλο αυτό το ποστ το έγραψα άδικα;:p

 

 

 

Υ.Γ. Ναι δεν ρώτησα κανέναν υπάλληλο γιατί γινόταν Ο χαμός. Και που έφτασα κοντά στο κινητό να το αγγίξω, ήταν άθλος :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

όντως παράξενο, εμένα είχε (non customized συσκευή από Wind, αν αυτό έχει κάποια σημασία) χωρίς πάλι να το αναφέρει. Καλού κακού διευκρίνησέ το.
Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία!

 

Εχω ένα 890i στα χέρια μου με software version: R1FA035 με το πρόβλημα ότι δεν έχει Ελληνικό μενού... Δοκίμασα update από την SE μέσω PC αλλά μου έγραψε ότι έχω την τελευταία έκδοση... την ξαναπέρασα αλλά τίποτα. Πως μπορώ να περάσω την τελευταία έκδοση ΜΕ ελλήνικά και ποια είναι αυτή;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία!

 

Εχω ένα 890i στα χέρια μου με software version: R1FA035 με το πρόβλημα ότι δεν έχει Ελληνικό μενού... Δοκίμασα update από την SE μέσω PC αλλά μου έγραψε ότι έχω την τελευταία έκδοση... την ξαναπέρασα αλλά τίποτα. Πως μπορώ να περάσω την τελευταία έκδοση ΜΕ ελλήνικά και ποια είναι αυτή;

 

Ευχαριστώ!

Moνο σε service point μπορεις να περασεις την Ελληνικη γλωσσα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία!

 

Εχω ένα 890i στα χέρια μου με software version: R1FA035 με το πρόβλημα ότι δεν έχει Ελληνικό μενού... Δοκίμασα update από την SE μέσω PC αλλά μου έγραψε ότι έχω την τελευταία έκδοση... την ξαναπέρασα αλλά τίποτα. Πως μπορώ να περάσω την τελευταία έκδοση ΜΕ ελλήνικά και ποια είναι αυτή;

 

Ευχαριστώ!

 

psaxe kalitera sto forum kalitera gia db3150 modding kai tsi kai 8 vgaleis akri;)

An 8es omws n min riskareis k n plirwseis osa $ 8 s zitisoun stin SE

 

checkare edw

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=227205

Filika

 

Nikolas

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω.Αξίζει ?Είναι ευαίσθητο σε γρατσουνιές γιατί είμαι και λίγο ψείρας ? :p

Samsung Galaxy Tab 10.1 ICS 4.0.4, stock

Samsung Galaxy S II Jelly Bean 4.1.2

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω.Αξίζει ?Είναι ευαίσθητο σε γρατσουνιές γιατί είμαι και λίγο ψείρας ? :p

Μια χαρα ειναι το κινητο.αλλωστε το περιβλημα του ειναι απο απο αλουμινιο μπροστα,νομιζω και πισω.

στην slim κατηγορια το θεωρω κουρυφαιο και με καλη ακουστικη αποδοση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω.Αξίζει ?Είναι ευαίσθητο σε γρατσουνιές γιατί είμαι και λίγο ψείρας ? :p

 

tsimpa to filos alla panta n ksereis oti me to xrono f8ierete genika;)

epeisis to mono meionektima kata tin apopsi m einai oti to kinitaki auto exei poli upsilo sar!!!1, kati dn 8imamai:(

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

tsimpa to filos alla panta n ksereis oti me to xrono f8ierete genika;)

 

Φθείρεται εύκολα και στήν μεταλλική απόχρωση ?:O

Samsung Galaxy Tab 10.1 ICS 4.0.4, stock

Samsung Galaxy S II Jelly Bean 4.1.2

Link to comment
Share on other sites

Φθείρεται εύκολα και στήν μεταλλική απόχρωση ?:O

Αντιθετως θα ελεγα.το εχει φιλος μου εδω και 1 χρονο και σε χρωμα καφε και το κινητο ειναι σαν καινουργιο.

ενας λογος παραπανω ειναι οτι το μεταλλο δεν χαραζει ευκολα,το μονο προσοχη ειναι να μην σου πεσει κατω.

το μονο που με χαλαει σε αυτο το κινητο ειναι ενταση μουσικης απο το μεγαφωνο.

αν εχεις το w910i θα σε απογοητευσει το w890i στην ενταση,κατα'τ'αλλα το κινητο ειναι μια χαρα και με πολυ καλη αποδοση μπαταριας.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν εχεις το w910i θα σε απογοητευσει το w890i στην ενταση

 

Το W910 ομοογουμένως είναι για τα μπάζα σε ποιότητα και ένταση ήχου απ'το μεγάφωνο!Το W890 είναι ακόμη χειρότερο;; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Το W910 ομοογουμένως είναι για τα μπάζα σε ποιότητα και ένταση ήχου απ'το μεγάφωνο!Το W890 είναι ακόμη χειρότερο;; :blink:

Εγω σημερα βρηκα τον φιλο μου και το επεξεργαστηκα λιγο και τα "εστησα" με το ιδιο τραγουδι το δικο μου και το δικο του.το δικο μου ακουγοτανε περισσοτερο και μετα αλλαξε και εβαλε αλλο τραγουδι και η αλλαγη δεν ακουστηκε.

βεβαια σε τοσο slim κινητο δεν περιμενεις και να εχεις την ενταση την καλη.

ετσι την πατησα με το w302 και σε 1 μηνα το πουλησα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλ. από αυτά καταλαβαίνω είναι πώς άν κάποιος έχει το W910 προσπερνά το W890 και κοιτά αλλού ? Η αλήθεια είναι πώς δέν θα ήθελα και 2ο της σειράς W αλλά μέχρι τα 250 ευρώ δέν υπάρχουν και πολλές επιλογές...

Samsung Galaxy Tab 10.1 ICS 4.0.4, stock

Samsung Galaxy S II Jelly Bean 4.1.2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W890i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...