Jump to content

Sony Ericsson W890i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το θεμα είναι οτι λέει Unlocked και αυτό αφορά το ότι δεν έχει το λογισμικό κάποιας συγκεκριμένης εταιρίας πχ Vodafone η οτι δεχεται οποιαδήποτε κάρτα Sim ?

 

εννοει οτι δεν ειναι κλειδωμενο σε καποια εταιρεια πχ vodafone , 3 , orange και παιρνει οποιαδηποτε καρτα sim.

 

στο ebay

http://cgi.ebay.co.uk/BNIB-SONY-ERICSSON-W890i-MOBILE-PHONE-SILVER-UNLOCKED-/190393186991?cmd=ViewItem&pt=UK_MobilePhones_MobilePhones&hash=item2c54517aaf

 

με 100 λιρες και με τα μεταφορικα μεσα.

Edited by gsa1967
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 311
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια, θελω τη βοηθειά σας, εχω ένα w910i (vodafone) και ξαφνικα πατάω να μπεί στη κάμερα και εκει που εμφανίζει την οθόνη που λέει κατω κατω "πατήστε 0 για βοήθεια" μετα αντι να μπει στην κάμερα με πεταει έξω και επίσης δεν μπορω να εκτελέσω βιντεο-κλήση γιατι δεν ανοίγει ουτε η μπροστινη καμερα...καμια ιδέα???

(Firmware update εχω κάνει)

χρηστης HTC TOUCH PRO,NOKIA 9500,NOKIA 9210i,NOKIA 6270
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, θελω τη βοηθειά σας, εχω ένα w910i (vodafone) και ξαφνικα πατάω να μπεί στη κάμερα και εκει που εμφανίζει την οθόνη που λέει κατω κατω "πατήστε 0 για βοήθεια" μετα αντι να μπει στην κάμερα με πεταει έξω και επίσης δεν μπορω να εκτελέσω βιντεο-κλήση γιατι δεν ανοίγει ουτε η μπροστινη καμερα...καμια ιδέα???

(Firmware update εχω κάνει)

η μονη λυση ειναι να το πας σε service point! το εχω παθει παλιοτερα σε ενα κ750ι που ειχα.(δεν εμπαινε με τιποτα στην καμερα).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Επισης, πως μπορω να βαλω ελληνικα στο κινητο?

η μονη λυση ειναι να το πας σε service point! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε επισημο? και ποσο κανει περιπου?

σε επισημο! με αποδειξη αγορας και εφοσον δεν εχεις το κινητο 2 χρονια ειναι Δωρεαν.

αλλιως θα πληρωσεις απο 15 ευρο και πανω (εχω πολυ καιρο να επισκεφτω service point)..αναλογως σε ποιον θα το πας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν εχω την αποδειξη γιατι το πηρα απο εξωτερικο αρα θα τα σκασω γμτ.:mad: Τελος παντων... Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλημέρα!

Σαν νέος εδώ, εύχομαι πολλές δόξες στο myphone και στο φόρουμ (είναι ομολογουμένως πολύ καλό).

 

------

Η ερώτησή μου είναι η εξής:

 

Γνωρίζετε αν κυκλοφορούν εφαρμογές Anti Theft για συσκευές που χρησιμοποιούνε Λειτουργικό Σύστημα τύπου Sony Ericsson proprietary OS (A200)? Το κινητό μου (w890i) έχει τέτοιο Λ.Σ. και θέλω απλά να το προστατέψω σε περίπτωση κλοπής/ληστείας (στο μέτρο του ερασιτεχνικά εφικτού :D)

 

Από ψάξιμο, είδα πως η πλειοψηφία των Antitheft εφαρμογών είναι για Symbian, Android, κτλ. Αλλά τί γίνεται με τα Α200? Δεν βρίσκω για αυτό. Θα με ενδιέφερε να μου προτείνετε, εφόσον ξέρετε.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς ήρθες στο forum!

 

Δυστυχώς ο χαρακτήρας του λειτουργικού δεν επιτρέπει τη δημιουργία πληθώρας εφαρμογών όπως τα άλλα λειτουργικά που αναφέρεις. Αν βρεις κάτι θα είναι γραμμένο σε java και κατά 99% είμαι σίγουρος ότι δεν υπάρχει. :(

 

Καλή παραμονή! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W890i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...