Jump to content

Samsung SGH-i560


iMac
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα .

Αυτό το κάνουν όλα τα Symbian εαν εχεις το ιδιο νουμερο 2 η περισσότερες φορές στον καταλογό σου.

Κοιταξε το .

Μου εχει τυχει πολλες φορές.

 

thx, αυτό ήταν, υπήρχαν διπλές εγγραφές

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 470
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε σκοτάδι, το πληκτρολόγιο του κινητού δεν φωτίζεται και πατάς κουμπιά στα τυφλά.

 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις: Ρυθμίσεις φωτισμού -> Φωτισμός πληκτρολογίου.

Δεν έχω το κινητό αλλά πολύ πιθανόν όλα τα Samsung να έχουν τη συγκεκριμένη ρύθμιση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε σκοτάδι, το πληκτρολόγιο του κινητού δεν φωτίζεται και πατάς κουμπιά στα τυφλά.

 

 

Δες λίγο τις ρυθμίσεις φωτισμού στο μενού "Προβολή", αλλά πιθανότατα πρέπει να έχει πρόβλημα η συσκευή σου.

 

Στη δική μου συσκευή με το που ανοίγεις το slide ανάβει ταυτόχρονα και το αριθμητικό πληκτρολόγιο.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις: Ρυθμίσεις φωτισμού -> Φωτισμός πληκτρολογίου.

Δεν έχω το κινητό αλλά πολύ πιθανόν όλα τα Samsung να έχουν τη συγκεκριμένη ρύθμιση

 

ΟΚ το βρήκα, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δες λίγο τις ρυθμίσεις φωτισμού στο μενού "Προβολή", αλλά πιθανότατα πρέπει να έχει πρόβλημα η συσκευή σου.

 

Στη δική μου συσκευή με το που ανοίγεις το slide ανάβει ταυτόχρονα και το αριθμητικό πληκτρολόγιο.

 

Έχεις δίκιο, έπρεπε να ανεβάσω τη φωτεινότητα.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το ματιασα το τηλεφωνακι μας!!!

Δυο μερες τωρα οταν το ανοιγω χανει τους δορυφορους και κανει παλι κανενα τεταρτο να τους βρει!!!

Χθες ξεκινησα απο το σπιτι και σε ολη την διαδρομη εβγαζε το μυνημα "σε αναμονη καλυτερου σηματος " (ή καπως ετσι) και μολις κοντευα να φτασω στο μερος που πηγαινε βρηκε σημα και με οδηγησε για καμμια πεντακοσαρια μετρα.

Ειπα οτι θα ηταν τυχαιο, αλλα και σημερα οταν το ανοιξα το ιδιο μου εκανε.(σημειωστε οτι το κλεινω το βραδυ).

 

Ετσι γινεται,εκανα κατι που δεν επρεπε ή χαλασε το εργαλειο ρε παιδια????

 

Πρεπει δηλ να το εχουμε συνεχεια αναμενο??????

Μιχαλης
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω τις τελευταίες μέρες, αργεί φοβερά να πιάσει σήμα.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω τις τελευταίες μέρες, αργεί φοβερά να πιάσει σήμα.

 

Λες να φταιει η περιοχη ???

Αδυνατο το θεωρω ,αλλα τι αλλο να ειναι gamoto!!!?????:D

 

Αλλος κανεις με το ιδιο προβλημα.....για περαστεεεεε:D

Μιχαλης
Link to comment
Share on other sites

Τις 3 τελευταιες μερες εισαι μια ετσι και μια αλλιως ή κανει παντα το καθιερωμενο 10λεπτο????

 

Δεν το έχω πολλές ημέρες το κινητό και δεν μπορώ να καταλάβω διαφορά. Γενικά, δε μου έχει αφήσει αρνητική εντύπωση στο χρόνο που χρειάζεται για να βρει σήμα. Θα το κοιτάξω και τις επόμενες ημέρες και θα σας ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Λετε να παιζει τιποτα με τον...ουρανο????

 

Μιχάλη είσαι απίστευτος!!! :lol::lol:

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Είμαι κάτοχος του κινητού εδώ και ένα μήνα περίπου και σε γενικές γραμμές είμαι αρκετά ευχαριστημένος τόσο από την ποιότητα κατασκευής όσο και από το λογισμικό (πρώτη φορά σε Symbian κινητό).

 

Αυτό με την καθυστέρηση για το gps το έχω παρατηρήσει κι εγώ την τελευταία εβδομάδα....

 

Αλλά κάτι άλλο ήθελα να ρωτήσω. Τις τελευταίες μέρες όταν το κλείνω το βράδυ για να το φορτίσω και συνδέω τον φορτιστή τότε το τηλέφωνο ανοίγει λες κι έχω πατήσει το power. Το κλείνω και πάλι τα ίδια. Ο μόνος τρόπος που δέχεται να φορτιστεί είναι από το καλώδιο σύνδεσης με τον υπολογιστή και αυτό μόνο όταν είναι σε αναμονή.

 

Είναι κάποια ρύθμιση που ενεργοποίησα κατα λάθος ή είναι ελαττωματικό?

 

Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Είμαι κάτοχος του κινητού ... Τις τελευταίες μέρες όταν το κλείνω το βράδυ για να το φορτίσω και συνδέω τον φορτιστή τότε το τηλέφωνο ανοίγει λες κι έχω πατήσει το power. Το κλείνω και πάλι τα ίδια. Ο μόνος τρόπος που δέχεται να φορτιστεί είναι από το καλώδιο σύνδεσης με τον υπολογιστή και αυτό μόνο όταν είναι σε αναμονή.

 

Είναι κάποια ρύθμιση που ενεργοποίησα κατα λάθος ή είναι ελαττωματικό?

 

Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα... :rolleyes:

 

Είχα το ίδιο πρόβλημα με κινητό Motorola. Δεν έκανε καλή επαφή ο φορτιστής με τη συσκευή και γιαυτό άνοιγε αντί να φορτίζει... Θεωρώ πως με μια αλλαγή φορτιστή (μέσα στην εγγύηση) θα είναι όλα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως ενεργοποιείται το "beep" που κάνει το κινητό ανά 5λεπτο όταν δεν το έχεις σηκώσει σε τηλεφώνημα που έχεις δεχθεί;
Link to comment
Share on other sites

Ρε καλοι φιλοι για να εχει και τεταρτος το ιδιο προβλημα με το gps μονο τυχαιο δεν ειναι.

Η μονη λυση ειναι να βρουμε κανενα ταξιτζη που χρησιμοποιει garmιn χαρτες και να τον ρωτησουμε!!

Οι υπολοιποι το εχετε αυτο το προβλημα???

Για καντε ενα κοπο και ριχτε μια αναφορα.

Μιχαλης
Link to comment
Share on other sites

Είχα το ίδιο πρόβλημα με κινητό Motorola. Δεν έκανε καλή επαφή ο φορτιστής με τη συσκευή και γιαυτό άνοιγε αντί να φορτίζει... Θεωρώ πως με μια αλλαγή φορτιστή (μέσα στην εγγύηση) θα είναι όλα ΟΚ.

 

Μακάρι να είναι το πρόβλημα στον φορτιστή και όχι στη συσκευή.

 

Θα το κοιτάξω, ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα είμαι και εγω κατοχος του νεου i560v. Εγώ έχω την εξης περιέργεια. Τα χρώματα του μου φαίνονται λιγο ξεθωριασμένα ή είναι το Theme της vodafone τετοιο; Ειδικά αριστερά και δεξιά της οθονης φαίνονται κατι καφε λωριδες στο θέμα vodafone. Θελω να πιστευω πως είναι το θεμα ετσι και οχι πρόβλημα της οθονης μου. Σε εσας πως ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα είμαι και εγω κατοχος του νεου i560v. Εγώ έχω την εξης περιέργεια. Τα χρώματα του μου φαίνονται λιγο ξεθωριασμένα ή είναι το Theme της vodafone τετοιο; Ειδικά αριστερά και δεξιά της οθονης φαίνονται κατι καφε λωριδες στο θέμα vodafone. Θελω να πιστευω πως είναι το θεμα ετσι και οχι πρόβλημα της οθονης μου. Σε εσας πως ειναι?

 

Μεγειά σου.

 

Η οθόνη σου δεν έχει τίποτα, το θέμα είναι έτσι. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ NIKOLOEON

Μια εφαρομογη XTRA που εχει πρέπει να την τρεξουμε για καλυτερη λειτουργια του GPS; Και οταν λεει έχει εξτρα χρεωση πόσο ΕΧΤRA εννοει? να περιμενουμε κανενα βαρβατο λογαριασμό;

Έχει καμια σχεση αυτο το ΧΤRA με το πρόγραμμα της GARMIN?

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι βοηθάει στον πιο γρήγορο εντοπισμό των δορυφόρων όταν ανοίγουμε ένα πρόγραμμα πλοήγησης (και το garmin λοιπόν).

 

Ακόμα δεν έχω λάβει τον πρώτο λογαριασμό να δω για τη χρέωση, πάντως δεν χρησιμοποιώ το xtra καθημερινά.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Τρέχω την εφαρμογή Garmin και μου λεει οτι δεν βρίσκει συσκευή GPS. Πάω στις ρυθμίσεις και επιλέγω χρήση του συνδεδεμένου... και κανει μια ώρα αναζήτηση αλλα δεν βρίσκει συσκευή. Τι πρπεπει να κανω?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-i560

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...